לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2006, 02:50
  RamiR RamiR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.03
בד"כ הרבה אנשים מחכים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחק רועי שמתחילה ב "תגובה נכונה!"

שיתנו להם איזה מכה או משהו כסימן כדי להתחיל
וזה מסוכן תמיד עדיף ליהיות הראשון שמכה!

אישית ברגע שאני מזהה שמתחיל פה משהו אני כנראה יזרוק שאלה לא קשורה (כי אומרים שברגע שאתה שואל שאלה, האדם השני אוטומטית מתחיל לחשוב וקיים זמן קצר מאוד שזהו רגע מושלם להתחיל) ובלי שום ספק בעיטה ישירה לאשכים ואז ממשיך לרצף אגרופים אגרסיבי קדימה ונותן שוב מכה לאשכים ואם זה לא מפיל אותו לוקח אותו בכיף לרצפה ששם אני לא ירד איתו דווקה אני פשוט יבעט בוא וילך מהמקום!

לא צריך תכנון מיוחד במיוחד אם זה יריב ממוצע...וללא ספק אני אשתמש בכל מה שאני יודע(ובכל מה שבא ליד) כדי להחלץ מהמצב בריא ושלם

חזרה לפורום
ישן 12-10-2006, 10:44
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
קודם כל צריך להיות מוכן, ולשקול צעדים

צריך לראות אם יש אפשרות לסיים את זה יפה. אם אין ברירה והוא תוקף פשוט צריך לעשות מה שאתה יודע - להתגונן, לתקוף, אבל עוד לא לנטרל את הבנדם לגמרי. צריך להראות לו שאתה זה ששולט (כמובן אחרי שהכנסת לו אחת רצינית ) כל אחד בדרך שלו ואיך שהוא יודע, ולתת לו הזדמנות ללכת לדרכו.
אם זה לא עזר והוא ממשיך בשלו - נגמרו לו האפשרויות ופה צריך לסיים את זה כמה שיותר מהר, ובצורה כמה שיותר משכנעת שהוא לא יחזור אליך. ותמיד טוב להשאיר לו איזה מזכרת קטנה ...

ככה לפחות אני הייתי נוהג...

חזרה לפורום
ישן 12-10-2006, 12:25
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04

אני מאמין שלכל אדם יש מספר טבעות הגנה. זה אומר, שככל שאתה מתקרב אליו יותר, אתה חודר ליותר טבעות... אם מישהו עבר את הטבעת האחרונה, אין לי ברירה אלא להרחיק אותו ממנה.

זה הרקע. עכשיו, אם נקלעתי למצב שבו כבר הותקפתי, אני בודק מה תהיה התגובה של התגובה שלי. האם יש לו חברים מסביבו? האם הם רואים את מה שהולך? אם התשובות הם כן, אני מנטרל ובורח, או שמנסה לצאת בדיבורים... אם לא, אני מנטרל, וגם בורח. אין לדעת מתי עוד חברים שלו יבואו...

הכל בדרך המהירה והיעילה ביותר, ללא המתנה וללא מצב שבו השליטה לא בידיי.

כמובן שכל זה בתיאוריה. כבר קרו כמה מקרים, שבהם הצלחתי לשלוט במצב... אבל אין לדעת האם בפעם הבאה היריב יהיה יותר חזק ממני.

חזרה לפורום
ישן 12-10-2006, 13:53
  שי חי שי חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
דין ילד בן 14 כדין אדם בן 30

מבחינתי אין שום הבדל מי האויב, רזה,גדול,ילד קטן או אדם מבוגר..אלוף ארה"ב בקאראטה במגע מלא שהיה לוחם מצויין ואדם מצויין שהיה נותן קרב טוב לכל לוחם נרצח ע"י ילד בן 11 שניסה לשדוד אותו ברחוב..הוא גיחך והמשיך ללכת והילד הוציא אקדח וירה בו מאחור.
תמיד צריך לזכור שאתם לא יודעים מי עומד מולכם ומה יש לו בכיס לכן אם החלטתי לתקוף אני לא עוצר עד שהאיש או האנשים מהצד השני עם נזק כבד מאוד ורוח שבורה שתלמד אותם לא לחזור ולנסות שוב.
בקשר למכה ראשונה..אני תמיד יהיה זה שנותן אותה גם אם הנסיבות לא כל כך ברורות לאם זה יתפתח לקרב רחוב או לא..הכי הרבה טעיתי, אבל לפחות אני לא בביה"ח.
חזרה לפורום
ישן 12-10-2006, 15:11
  Mercyful Mercyful אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Mercyful
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי שי חי שמתחילה ב "דין ילד בן 14 כדין אדם בן 30"

אני מטבעי מתרחק מאלימות , אבל כמובן שאם אין ברירה אני אעשה את הכל כדי להגן על עצמי .

מנסיוני אם היריב חסר ידע בלחימה כל שהיא (מה שקורה בדרך כלל) הוא משתולל עם אגרופים ואולי אפילו בעיטות . הכי טוב זה להשאר שקול וברגע הנכון לקחת אותו לקרקע .

אני לא מתכוון להתפלסף עם בריחים וחניקות למיניהם , אבל יש למצב הזה יתרונות ברורים :

-הבדלי הגודל מצטמצמים.
-אם בכוונתך לברוח אז זה הזמן , במיוחד עם הנפילה של היריב הממה אותו .
-ניתן עם ידע בסיסי לשלוט ביריב ונטרל אותו ביותר קלות מאשר בעמידה .

זו דעתי לפחות , ואני מאמין שזו גם הטכניקה שאנקוט אם אקלע למצב לא נעים .

מאיר אריאל - חית הברזל .

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר