לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2006, 16:40
  RamiR RamiR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.03
טוב הגיע הזמן שאני אענה FEDOR EMELIANENKO
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RamiR שמתחילה ב "את מי אתם מעריצים?"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.sherdog.com/_images/pictures/3232.jpg]

על זה שכבר 5 שנים אף אחד לא באמת ניצח אותו! וההפסד היחיד שלו זה בגלל שהפסיקו את הקרב בגלל חתך מעל העין! אבל היה להם קרב חוזר שבוא הוא ריסק אותו...
על זה שנלחם עם השמות הגדולים ביותר ועשה להם בית ספר
על זה שעשו לו סופלקס על הראש ועדיין ניצח
יש הרבה מה לרשום פשוט הבן אדם מכונה יש לו את הG&P הכי טוב בתחום אבל מספיק לרשום עליו הבנתם את הקטע.
מ"ס 1 בתחום לדעתי

Fedor Emelianenko (קצת מידע עליו באינטרנט)
יש שם תמונות ועוד כמה דברים

יש עוד לוחמים שאני מעריץ אבל הוא בטופ של הליסט

חזרה לפורום
ישן 12-10-2006, 20:07
  GP19 GP19 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "שמע זה בברור"

תאמין לי פדור יפרק יהרוס יחסל את בוב ספ בוב ספ מצליח טוב ב K1 כי הוא בקטגוריה שאין עליו מישהוא ברמה שלו והוא יודע לנצל את החוקים לתובתו אבל אם אתה תכניס אות לקרב חופשי הלך עליו אין לו עבודת קרקע אין לו ביטות אם הרגליים הבבון הזה לא יכול להרים את הרגל מעל לחגורה שלו אמרתה משהוא על פדור שאין לו עבודה טובה על הרגליים אחי אתה טועה בגדול פדור עובד על הרגליים באותה איכות שהוא עובד על הקרע משה אמרתה בקשר למה שהוא למד בצבע הרוסי קוראים לזה סמבו (סמה אברונה ביז ארוז'יאה שבעיברית זה הגנה עצמית ללא נשק) יש בזה יותר טכניקות על הרגליים מאשר על הקרקע וראיתי לא מעט קרבות שפידור ניצח על הרגליים פשוט הסיומת היתה על הקרקע ובקשר לבוב סאפ פידור כבר נלחם מול לוחמים כבדים וגדולים מי בוב לא תהיה לו בעיה לחסל אותו אם תזכור הוא נלחם מול שתי קיק בוקסרים ענקיים ועו איזה לוחם סומו מהאיטי שהוא פשוט חיסל וכמובן מול מארק קולמן וקווין רנדלמן שבנויים יותר טוב מי סאפ בהרבה
חזרה לפורום
ישן 12-10-2006, 18:56
  eran01 eran01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי XReDragonX שמתחילה ב "האנשים לא שינו בכלל את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי XReDragonX
האנשים לא שינו בכלל את ההיסטוריה של האמנות לחימה, למרות שזו לא השאלה...

לדעתי ברוס לי, וונג פי הונג, וגדולי הקראטה למיניהם בזמנים האחרונים תרמו רבות לאמנויות הלחימה, ולא סתם עשו קרבות בזירה כמו האנשים האלו שציינתם...

באף אחד לא מזלזל בברוס לי ובגדולי האומני הלחימה אבל הם אומני לחימה מסורתיים אלה ש"סתם" עושים קרבות זירה אפשר לקרוא להם מאסטרים באומנויות לחימה יותר מודרניות(היאבקות) וגם לא מודרניות (איגרוף תאילנדי).
האנשים האלה תרמו לפיתוח של אומנויות לחימה, MMA זה לא סתם מכות יש הרבה דברים יותר מורכבים מזה ובעצם החלום של ברוס לי היה שתהיה זירה שאנשים מכל הסיגנונות יוכלו לבוא ולבדוק את הסיגנון שלהם.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:58

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר