לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2006, 22:17
צלמית המשתמש של The IceMan
  The IceMan The IceMan אינו מחובר  
\dev\null

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shashkavil שמתחילה ב "עזרה בהעברת פרצופים"

בעיקרון אתה יכול להעביר הקבצים שמכילים את הקבצים

C:\Documents and Settings\%username%\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\1838530080\

אצלך המספר יהיה שונה כנראה,
אבל זה המיקום לחפש את הקבצים שלך

אני דווקא כתבתי תוכנית קטנה ב-VBS שתזין את כל הקבצים אוטומטית חזרה במסנגר
השיטה עקומה אומנה, כי היא מבוססת על SNEDKEY ולא עיבוד פיזי של קבצים
ויש לפעמים בעיות איתה, אבל היא עושה את העבודה בפסיק מהזמן שיקח לך להזין אותם ידנית

קוד:
Dim FolderPath FolderPath = InputBox("Enter Full Path i.e: H:\temp\", "Enter Path ...", FolderPath) 'Or any path msgbox FolderPath Set oWS = WScript.CreateObject("WScript.Shell") Set objFSO = CreateObject("Scripting.FileSystemObject") Set objFolder = objFSO.GetFolder(FolderPath) Set objFolder_Contain = objFolder.Files Dim objFSO Dim objFolder Dim objFolder_Contain Dim foundFile Dim Crate_Folder_Named Dim strFilename Dim sefty sefty = 0 For Each foundFile In objFolder_Contain sefty = sefty + 1 strFilename = Left(foundFile.name,Len(foundFile.name)-4) if Len(strfilename) >= 7 then 'msgbox "Filename to long: " & strfilename strfilename = mid(strfilename,1,6) end if 'WScript.Echo strFilename '&chr(10)&chr(13) Debug oWS.AppActivate "My Emoticons" oWS.Sendkeys "%C" ' ALT+C oWS.Sendkeys "%F" ' ALT+F oWS.Sendkeys foundFile ' Full path oWS.SendKeys "~" ' ENTER oWS.SendKeys ";" & strFilename oWS.SendKeys "~" WScript.Sleep (200) if sefty = 10 then Response = MsgBox("Continue ?", vbYesNo, "My Title") if Response = 6 then sefty = 0 else EXIT FOR end if end if Next Set objFSO = Nothing

נ.ב - הקבצים בתיקיה אולי בעלי סיומת מוזרה, אבל הם אותם קבצים בדיוק מהמקור
תאלץ להעתיק אותם ולשנות להם את השם

נ.ב - התוכנית שלי מזינה את הקבצים לפי חיתוח השם עד ל-6 תווים ואז מוסיפה תו התחלה ";"
אלה הדרישות שלי שהיו לי , כי לא רציתי ליצור התנגשויות או סתם להשתמש באיקונים בלי צורך

נערך לאחרונה ע"י The IceMan בתאריך 12-10-2006 בשעה 22:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר