לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2006, 13:55
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
כן, זה סיווג בטחוני, גם לי היה את זה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי NTL שמתחילה ב "זה לא טופס נהיגה.. בהתחלה..."

זה איזה 15 עמודים מתישים של למלא על עצמך ועל ההסטוריה שלך, שאלות כמו אם עישנת סמים, יצררת קשר עם ארגוני טרור, אם נעצרת בחו"ל, אם עשית תאונה עם נפגעים, מספר טלפון של המחנכת, 3 חברים של ההורים...

זה נראה מתיש קצת ובלתי אפשרי למילוי, אבל אם אני הצלחתי בסופ"ש אחד למלא אז כולם יכולים P:
ואל תתרגש מהתחקיר הבטחוני, מנסיון. כל עוד לא עישנת סמים ואתה לא בר של נסראללה או בן לאדן, אתה תעבור את הסיווג בלי בעיה.
אתה יכול להגיד אגב שאתה שותה אלכוהול, אבל כמובן אל תגיד שאתה אלכוהוליסט, ואני מקווה שאתה לא באמת...
שיהיה בהצלחה, ואם יש לך עוד שאלות על הסיווג הבטחוני ועל איך הוא מתנהל, אני אשמח לעזור

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-10-2006, 02:37
  la eyes la eyes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.09.06
קיבלתי את השאלון וגם באתי לראיון ולעוד מבחנים..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NTL שמתחילה ב "היום קיבלתי מכתב מצה"ל ובו טופס ירוק"

עשו לי בבית החיל שאלון 300 ועוד ראיון עם פקידה שסתם רצתה לדעת מה אני רוצה לעשות בצבא..
ובגלל שאני כתבתי שאני יודע אנגלית כשפת אם אז שלחו לי זימון למיונים, הלכתי למיונים, מבחן באנגלית +מבחן במחשב, קיבלתי עוד זימון לשיחה עם איזה מישו (לא ברור מיזה או מה הוא קשור) ושאל אותי שאלות שוב, וראה שאני מסודר יחסית לצבא..
אז שאלתי אותו מה זה המבחנים האלה ומה הם רוצים בתכלס.. והוא אמר שהצבא רוצה לעזור לאנשים להתקבל לתפקידים לפי מה שהמלשבים רוצים/מתענינים /אוהבים לעשות וכאלה.. ובגלל שאני כביכול הייתי מסודר אז אין צורך לעזור לי.. ובגלל שאני רוצה תפקיד קרבי..

בקיצור סתם מלא נסיעות שלא יצא מיזה כלום.. :/
ישן 29-10-2006, 01:02
  chaos15 chaos15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.06
מהניסיון שלי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NTL שמתחילה ב "היום קיבלתי מכתב מצה"ל ובו טופס ירוק"

אני חושב שההמשך של זה הוא זימון לבית החייל (או משהו כזה, לא זוכר בדיוק) בת"א, ושם זורקים מלא אנשים בחדר וממלאים שאלון 300 ועוברים ראיון עם מישהו (שאומר שזה זימון של אכ"א שמחפש אנשים איכותיים) והולכים הביתה - מסיימים תוך שעה וחצי, המיון הכי מהיר שעשיתי... והשלב הבא הוא לעשות מבחנים בשפה זרה כלשהי (אני עשיתי באנגלית) במחנה תל השומר ועם זה גם מבחן כלשהו בראייה צורנית.. יענו אתה מסתכל על מחשב שיש בו צורות ואתה צריך לזהות שם דברים... לא ברור כל כך
בקיצור אני הגעתי עד לשם... שמועות אומרות שזה קשור לאיזה יחידה סודית שאני לא יודע בכלל אם היא קיימת או שסתם מזיינים בשכל בשם "דה וינצ'י"

מה שלא הורג מחשל
אם יש ספק אין ספק
הכל בראש!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:40

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר