לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2006, 23:40
  משתמש זכר yakir1111 yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
קניתי פוטנצימטר 100K
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי yuvaharoni שמתחילה ב "זה תלוי איך הוא מחובר אם..."

זה מה שמצאתי וחיברתי לו 2 נגדים אחד בכל חיבור של הפוטנציומטר נגדים של 27K אבל לא עובד כמו שצריך..
ועוד ניסיון שלא הצליח לי:
ניסיתי עם פוטנצימטר שכתוב עליו מאחוריו B103 חיברתי אותו ככה רגל ללא נגדים וזה עובד מצויין כאילו הכיווים והכל אבל זה עובד הפוך זאת אומרת אם אני מסובב ימינה זה פונה שמאלה ולהפך... אז אם אני מסיף לזה נגד בטור משהו כמו 10K הכיוונים מיסתדרים קצת אבל אם אני מסובב טיפה שמאלה זה פונה במחשב הרבה לכיוון שמאלה ואם אני מסובב לימינה אז מיסתובב טוב כאילו יש בעיה של ההיתנגדות..
לפוטנציומטר יש 3 חיבורים אבל בתוך ההגה הזה מיתחברים לפוטנצימטר רק 2 חוטים והמחשב קובע את זווית הפניה לפי ההיתנגדות אז יש לי בעיה בלהשיג פוטנצימטר של 150K....
איפה אפשר לימצוא אחד כזה של 150K באיזה מכשיר חשמל אפפשר לפרק את זה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2006, 19:05
  משתמש זכר yakir1111 yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי d master שמתחילה ב "150 אוהם בפוטנציומטר זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי d master
150 אוהם בפוטנציומטר זה סטנדרטי... אמור להיות בחנויות אלקטרוניקה...

לא אין בחנויות דבר כזה הפכתי את כמעט כל החנויות בבאר שבע לא מצאתי נגד משתנה כזה!!!
הם אומרים שאין ערך כזה 150 מה אני עושה??
ניסיתי עם נגד משתנה של 100 זה עובד אבל הפוך זאת אומרת שאם אני מסובב ימינה זה פונה שמאלה (במחשב) ואם אני מסובב שמאלה זה פונה ימינה(הנגד מישתנה אני צריך אותו להגה של מחשב*)
ואני לא יודע מה לעשות...
וקניתי גם נגד מישתנה של 200 זה יותר מידי והמחשב לא מזהה את ההגה כי יש היתנגדות חזקה מידי...
מה אני צריך לעשות??
ניסיתי גם עם פוטנצימטר של 100 והוספתי 2 נגדים של 25K מכל חיבור של הפוטנציומטר וזה לא עובד טוב ביכלל..
מה אני אמור לעשות יש איזה דרך??
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר