לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2006, 16:37
צלמית המשתמש של S - Designer
  משתמש זכר S - Designer S - Designer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.03
שאלה האם כדאי לקנות מצלמת DSLR לא מהחברות המובילות רק כדי לנצל עדשות שמתאימות לה?

שלום,
ברשותי 4 עדשות של פנטקס (ובלי להתלהב, באמת שהן ברמה מעולה), ובינהן עדשת מקרו, 100 מ"מ, 50 מ"מ ו- 35 מ"מ. ברצוני לקנות מצלמת DSLR וחשבתי למה לא לנצל את העדשות האלה, ובדיוק באותו הזמן יצאה ה- K100D של פנטקס, אך פנטקס אינה מהמובילות בתחום המצלמות הדיגטליות אז יש לי התלבטות האם שווה לקנות מצלמה כזאת (למרות שהביקרות עליה לא כאלו גרועות: DCRP Review: Pentax K100D \ Steves Digicams - Pentax K100D Digital SLR - User Review) כדי לנצל את העדשות או שעדיף לקנות מצלמה מהחברות המובילות ולוותר על העדשות האיכותיות האלו?
תודה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2006, 19:55
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי S - Designer שמתחילה ב "לא, הן Pentax-M, אבל כן ידניות."

Pentax-M = Pentax Mount , לדעתי מדובר ב M42.. אבל יש מצב שאני טועה..
הנה טבלת תאימות מהאתר של פנטקס
http://www.pentaximaging.com/produc...ility_chart.jsp
אני במקומך לא הייתי קונה מצלמה בגלל העדשות האלה.. הן ידניות ואין להם הרבה שימוש..
בנוגע לפנטקס.. היא חברה מאוד מוכרת וותיקה בעולם הצילום.. הבעיה היחידה היא שבארץ אין לה ממש נציג, אז הדרך היחידה לרכוש את המצלמות הללו זה או לייבא אותם אישית בלי מצב לאחריות, או לקנות בייבוא אפור (אני גם לא יודע אם יש ייבוא אפור לפנטקס) ולהסתכן בשירות גם לא מי יודע מה.. כי הרי אין מעבדת שירות שמתעסקת עם פנטקס בארץ..
לקנון יש קרט, לניקון יש הדר, לסיגמא יש שפע, לאולימפוס יש אלודה, אבל רק לפנטקס אין אף אחד

עריכה: הרגע נזכרתי ששמעתי פעם הצהרה מקרט על זה שהם הולכים לייבא את ה K100D
במקרה כזה הייתי מחכה לראות את המחיר שלה.. ואז להחליט..
I'm praying
Dear lord above

נערך לאחרונה ע"י Dutchy בתאריך 16-10-2006 בשעה 19:59.
ישן 16-10-2006, 19:50
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי S - Designer שמתחילה ב "אז מדוע ב- DSLR היא אינה מצליחה כל כך?"

טוב דבר ראשון פנטקס כן בין יצרניות המצלמות הטובות והמבילות ביותר שיש וכול מי שטוען אחרת פשוט טועה. במיוחד ובמיוחד הדגמים החדשים שלהם שלא נופלים מהניקון קאנון וסוני המקבילות להם. זה שמערכת הפירסום והשיווק שלהם נחותה יותר לא אומר דבר או שניים על איכות המוצרים שלהם.
בהחלט חברה שוותיקה מאוד בשוק המצלמות והאופטיקה.

העדשות שלך אכן יתאימו לגוף כגון הk100d. ובמיוחד כשיש לך כבר 3 עדשות מסוג פאנטקס ועוד באיכות הזו. ללא שום קשר אם הם ידניות או לא. הם אכן יתאימו לגוף דיגיטלי בלי בעיות תאימות. תיהיה מדידת אור והכול חוץ מאשר מיקוד אוטומטי שגם ככה בעדשות מסוג זה לא הכי קריטי בעולם.

אני במקומך לא הייתי חושב פעמיים ורוכש את הk100d ונהנה בראש שקט.
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר