לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2006, 16:06
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
עוד אשכול על סאן אנדראס למי שרוצה לעזור.

אני משחק בסאן אנדראס בPS2 ויש לי כמה שאלות למי שיודע:

1. מה העניין עם המצלמה? ניסיתי לצלם תמונות וכל פעם שאני נכנס למסך שאפשר לבחור בו את האופציה של המפה וכל השאר, אני מנסה להיכנס לאופציה של הגלריה אבל זה כאילו לא צילמתי כלום. רק בסוף המשחק מאפשרים לך להסתכל על התמונות?

2. יש שימוש רציני לזר פרחים? אני לא מבין בשביל מה יש לי אותו בין הנשקים אם אי אפשר לעשות איתו כלום.

3. יש מד שרירים ומד סיבולת (לריצה,שחייה...) שאני יכול לפתח במכון כושר. מה הקטע של המד סקס-אפיל (או משהו כזה?) איך אני ממלא אותו ומה זה נותן לי?

4. כשאני מזמין בחורה לעלות לאוטו שלי היא סתם מצטרפת לסיבוב עד שאני יוצא מהאוטו ואז גם היא יוצאת והולכת ( זה מעצבן אותי שהן נוטשות אותי ככה אז בדר"כ אני הורג אותן כשהן עושות לי את זה ). זה נותן לי משהו שיש בחורה ברכב שלי או שזה סתם דאווין?

5. מה הדרך הטובה ביותר לעשות כמה שיותר כסף במשחק??? המוניות זה מעצבן ולא ריווחי, האמבולנס ממש מעצבן (למה אי אפשר לכבות את הסירנה המעצבנת?!) וממש לא ריווחי, פריצות לבתים זה מתסכל כי אפשר רק בשעות מסויימות (וגם אז לא נתתי מכה גדולה מ500 דולר). אז מה הדרך הכי טובה לעשות כסף???

6. יש נכסים שאפשר לרכוש בעשרת אלפים דולר. משתלם? מה זה נותן לי כשאני קונה עוד בית? זה נותן לי עוד מקום לשמור בו?

תודה מראש ותענו על מה שבא לכם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2006, 19:56
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
נשמע הגיוני.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Alpha Leader שמתחילה ב "תמשיך לשחק... כשתצטרך לכבוש..."

הייתה לי רק משימה אחת עד עכשיו שדרשה ממני להשתלט על איזור ( פארק גלן ) ומכל המקומות שכבשתי עד עכשיו זה המקום היחיד שלא ניסו לכבוש חזרה (בינתיים). כשהמשחק "יירצה" שאני אשתלט על שכונה אני אקבל משימה שדורשת ממני את זה? ומה לעשות בינתיים עם השכונות שכבשתי? לתת להן ליפול לידיים של ההיספנים וכל שאר החולרות? כואב הלב . יש לי רצף כ"כ יפה... משכונת הבית כבשתי 3 שכונות לכיוון מערב (עד אחרי המכון כושר כולל) ולכיוון דרום כבשתי כמעט את כל השטח כמעט עד החוף + שכונה נוספת מזרחית לשכונת הבית.

כל השיעור גאוגרפיה הזה שאני עושה לך זה סתם כי אני מתבכיין לוותר על זה (למרות שכמו שאמרתי, נמאס לי לרוץ משכונה לשכונה כדי לשמור עליהן). אז מה אתה אומר? לשחרר?

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 21-10-2006 בשעה 20:04.
ישן 28-10-2006, 17:36
צלמית המשתמש של אור - ors
  משתמש זכר אור - ors אור - ors אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
מצאתי ציטוט
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "כנראה שלא..."

(קרא את המסומן בקו (למטה
ציטוט:
Sweet סוויט
Doberman

נקודת התחלה: אמוניישן, מרכז העיר

רמת קושי: 4 מתוך 10

סוויט רוצה שתלך לGlen Park, טריטוריה של הבאלאס, ושתקע להם את הצורה, כדישהאיזור יהפוך לשלך. כנס לאמו-ניישן אם אתה זקוק לנשק או למגן, ואז תלך למטרה. אחרישתגיע, צא מהרכב, מצא כמה באאלסים הורוג אותם כדי לפתח מלחמת כנופיות. עליך להישארבמקום ולחכות שהם יבואו, ולהרוג אותם גל אחר גל, עד שהאיזור יהפוך לשלך. לאחר מכןיהיה סרטון, שיסביר איך הקטע של הטריטוריות עובד. לאחר מכן מישהו יברח, תהרוג אותובכמה יריות קטנות.

משימה הושלמה

פרס: + כבוד

מעכשיו התגלו הטריטוריות, ויש שטחים, של הכנופיה שלך זה בצבעירוק, הבאלאס זה הסגולים, והצהובים זה הקוריאנים (T ומה שהםלא יהיו). אתה יכו ללכבוש ולהיכבש. הערה (כוללת ספוילר, אך מומלצת לקרוא): אחרישתגיעו לעיר השנייה כל הטריטוריות ייעלמו ותאבד את כולם, ובסוף תיאלץ לכבוש אותםשוב, אז אל תשקיע מאמצים כרגע כדי לכבוש אותם, אלא תמשיך קדימה בלי טריטוריות כרגע, רק בסוף.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:08

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר