לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2006, 20:11
  avi455 avi455 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.06
איך אתם מכינים את עצמכם ליום סיירות?

עוד חודשיים וחצי זה ינואר = יום סיירות, בכל מיקרה רציתי לדעת איך אתם מכינים את עצמכם מבחינה גופנית ומנטלית?
זא אם אתם מתאמנים במסגרת מסוימת, או בונים תכנית אימונים אישית וכו'..
מה לדעתכם הדגש החשוב ביום הסיירות שלפיו בוחרים?
והאם מישהו יכול סוף סוף להגיד האם זה נכון שמחלקים קבוצות לפי הבר-אור ולקוחים את הטובים מכל קבוצה (יש בזה הגיון) או שמדובר בסתם הנפצה?

אז ככה, אני אישית מתאמן כבר 3 וחצי שנים - פעמיים בשבוע- בחוג לאומניות לחימה, שהכושר שם די בסיסי אבל מבחינה מנטלית זה בהחלט בונה אופי.
כמו כן בתחילת חודש אוגוסט האחרון נרשמתי למכון כושר, ככה שאני מתאמן ומשפר את היכולות שלי 3 פעמים בשבוע, בנתיים הגעתי ל-6 קילומטר ב- 40 דקות של ריצה, וכל פעם מוסיף עוד מרחק. (על הליכון..)..
כמו כן אני גם עם משקולות משתדל לתת הכול ולהרים כמה שאפשר (כמובן בלי להגזים ולגרום לפציעות).
בנוסף אני שם דגש על שכיבות שמיכה, בנתיים המצב שלי עגום, 30 בלחץ ואני קורס, אך גם פה אני משתפר והתכנית שלי היא להגיע ל- 70 עד יום הסיירות, מה שכן לפחות בכפיפות בטן אני בלי להרגיש דופק 90.. בשבתות אני מתכוון גם להתחיל למצוא לי מקומות לזחול ולדפוק ספרינטים.. (יש פארק 15 דקות ריצה מהבית..)..
סהכ 5 פעמים בשבוע קבוע אני עושה ספורט ומקווה שזה יספיק, אני מקווה שאפשר שהכנה שלי תספיק לי כדי לקבל את מה שאני רוצה וזה גיבוש מטכל..

אני מקווה שכל אחד יכתוב פה איך הוא מתאמן ושזה יהיה יותר משורה, כדי שכולם ילמדו אחד מהשני ויכלו לשפר את ההכנה הגופנית והמנטלית שלהם .. :>

נערך לאחרונה ע"י avi455 בתאריך 17-10-2006 בשעה 20:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-10-2006, 20:25
  Jay Jay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avi455 שמתחילה ב "איך אתם מכינים את עצמכם ליום סיירות?"

עוד חודשיים וחצי ?! יא אללה איך הזמן טס...

הקטע ביום סיירות שזה נתונים יבשים גרידא. בקושי מסתכלים על האופי שלך , התנהגות וכ'ו. רוצים ממך תוצאות וזהו.
החלוקה לבר אור נעשית באופן רנדומלי. יכול להיות בקבוצה אחת אחד שהפציץ בבר אור שלו ואחד שבקושי עשה 10 ידיים, זה לא משנה ובטח שלא מראה על כלום להמשך.

בקשר למכון כושר- חבל על המאמץ שלך. זה לא עוזר לך בשיט, שרירים ממש אבל ממש לא יעזרו לך בדיונות. כנ"ל לגבי הריצה, תעיף את התחת שלך מהמכון המוזג לאיזה משטח חולי. פרדסים , חוף ים הכל הולך. תתאמן על משטחים שמדמים את מה שיהיה לך, חבל שתקבל את השוק של החיים שלך שמה שהשרירים שלך שהתרגלו לרוץ בסבבה שלהם על הליכון פתאום יקרסו לך .

בקשר לידיים ובטן תדע לך שהבר אור לא משפיע על כלום. לא משנה אם תעשה 100 ידיים ו200 בטן, לאף אחד לא איכפת. החשיבות של הבר אור זה אך ורק לחלוקה לקבוצות , בקושי מסתכלים על זה.
ישן 17-10-2006, 20:32
  avi455 avi455 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Jay שמתחילה ב "עוד חודשיים וחצי ?! יא אללה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jay
עוד חודשיים וחצי ?! יא אללה איך הזמן טס...

בקשר למכון כושר- חבל על המאמץ שלך. זה לא עוזר לך בשיט, שרירים ממש אבל ממש לא יעזרו לך בדיונות. כנ"ל לגבי הריצה, תעיף את התחת שלך מהמכון המוזג לאיזה משטח חולי. פרדסים , חוף ים הכל הולך. תתאמן על משטחים שמדמים את מה שיהיה לך, חבל שתקבל את השוק של החיים שלך שמה שהשרירים שלך שהתרגלו לרוץ בסבבה שלהם על הליכון פתאום יקרסו לך .

.

אני בכלל לא מסכים איתך, לא כל מי שהולך למכון כושר נהיה "מנופח" ואני בכלל לא רוצה להיות כזה, משקולות במשקל נכון זה מעולה, זה מעמיד את הגוף בעומסים, ומחזק את השרירים, לא פחות טוב משום קבוצת כושר קרבי.
לגבי הריצה, גם פה אני בכלל לא מסכים איתך, ריצה זו ריצה, ברור מאליו שאני ארוץ גם על דשא כחודש לפני היום סיירות, אבל גם על הליכון סיבולת הלב ראיה משתפרת, כנל גם כל מה שקשור לספיגת חומצת החלב וחוזק הרגליים, שלא נדבר על זה שאתה שומר על קצב קבוע ומוצגים לך נתונים לגבי הריצה שלך וככה אתה יכול להשתפר בצורה הטובה ביותר מריצה לריצה..
אני מסכים שדיונות זה יותר קשה, וכבר רציתי יותר מפעם אחת, אבל ריצה זו ריצה............

נערך לאחרונה ע"י avi455 בתאריך 17-10-2006 בשעה 20:35.
ישן 17-10-2006, 20:44
צלמית המשתמש של Free-Style
  Free-Style Free-Style אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Jay שמתחילה ב "כמה שטויות , כמה טעויות ...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jay
אבל יודע מה ?
אני לא רוצה בכלל להיכנס איתך לויכוח .

אם אתה חושב שזה מה שיעזור לך שיהיה לך לבריאות.

מסכים שיש טעויות אבל, חדר כושר בתוכנית נכונה יכול לעזור לשרירים שלך בצורה מעולה

ריצה בחדר כושר, משפרת כושר, אבל היא לא מרגילה את הגוף שלך לריצה בשטחים שבהם תרוץ ביום סיירות (לכן היא לא אפקטיבית במיוחד ליום סיירות או לצבא בכלל) דיונות זה לא הליכון זה רחוק לגמרי... לכן מומלץ שתשלב (לדעתי) אימוני ריצה בחול רך (רק רך הכי טוב...) עם אימוני חדר כושר (לא ניפוח חס וחלילה) המטרה שלך לא לעלות מסת שריר אלה לחזק את השריר מבחינת הסיבולת שלו... כי זה מה שמחפשים.

ישן 17-10-2006, 20:59
  yoavbitton yoavbitton אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל yoavbitton
ההכנה שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avi455 שמתחילה ב "איך אתם מכינים את עצמכם ליום סיירות?"

אני בחדר כושר כבר חצי שנה... אבל אמרו לי שזה לא עוזר... לדעתי חדר כושר עוזר להרבה דברים וגם כשאתה בהתחלה שחיף בלי כח ואתה מתחיל להתאמן ולאכול נכון ומתחיל להרגיש ת'הבדל בהרגשה הפנימית שלך לא רק החיצונית זה יכול לשפר ת'ביצועים שלך גם בריצות ודברים כאלו.. זו דעה אישית שלי.

עכשיו אני חושב שמהשבוע הקרוב או שבוע הבא אני יתחיל ריצות... אני לא אוהב לרוץ בהיליכון וגם שמעתי שהרבה אנשים דפקו ת'ברכיים מזה.. אז אני חושב שאני יתחיל ריצות בשכונה וכל אלו...

בעיקרון המטרה שלי זה תמיד למעלה..

נראה אותכם ביום סיירות ינואר 2007

עמית לכושר - אין מקום אחר.

ישן 17-10-2006, 21:29
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
ריצה ,ריצה ועוד ריצה

תעזוב את ההליכון,המעמסה שלו נמוכה מאשר אם תרוץ על כביש,שלא לדבר על דיונה בעליה עם חול.
אני אישית פיזית חזק ויכול להרים משקלים כבדים (לא קשור למכון קושר אלה לאימוני שחיה),כל הכוח הזה לא נתן לי הרבה ביום סיירות.הריצה קובעת,ככל שאתה חזק יותר בזה תפציץ יותר בעליות ובתיזוזים.
כוח ועצמה של שרירים יעזרו אולי בעלונקה ובשק חול,אבל שוב,הכל ברגליים.
עצה שלי-צא החוצה,שכונה,שטחי עפר,חוף,פרדס כל דבר שיש בו דרך עפר או חול תתחיל לרוץ.תתחיל מאשרים דקות ותגדיל את הזמן עם המרחק.תוכל להוסיף גם פושאפס ובטן במהלך האימונים.

התרגיל היחיד שאני יכול לחשוב עליו בחדר כושר ויכול לעזור לך ביום סיירות זה התרגיל ירידות לארבע-ראשי.המדריך כבר יסביר לך.

מילת המפתח פה היא שוב פעם,ריצה.ולא על הליכות בחדר ממוזג אלה שאיזו דרך מלאה חול עם לחות/חום/רוח וכל דבר שיעצבן אותך.
ישן 17-10-2006, 22:26
צלמית המשתמש של z00nd
  z00nd z00nd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.04.06
טעות !

אחי !
תשמע אני ההיתי 3 שנים בחדר כושר
לא נפחתי את עצמי סתם לא אכלתי כדורים עיצבתי את הגוף באופן הבסיסי ביותר
וגם מאד הקפדתי על אירוביקה (ריצות וכאלה)
עכשיו אני אומר לך מניסיון אחי
שום דבר אבל פשוט שום דבר לא דומה לריצות בדיונות וחוסן מנטלי
תשמע בגישה כזאת אתה תיפול מאד מהר עם פה פעור (יענו בשוק)
אתה תבוא לשם מנופח עם חזה מתוח שרירים ....
אבל לא תהיה מוכן מנטלית !
אם אתה קורא את ההודעה ומחליט לצאת לריצה ...
רוץ לא על דשא לא על חול ולא על בוץ !
אלה על כולם ביחד משטח משתנה עליות מורדות שהנוף ירוץ ..
גם בריא יותר לרגליים וגם יותר מהנה !
ולא הכל באימון זה ריצות תתחיל לעבוד על ידיים חזה גב בעיקר
המלצה שלי אלייך תתיעץ עם מומחה בעניין האימונים
בהצלחה

ישן 17-10-2006, 23:54
צלמית המשתמש של vodka4us
  vodka4us vodka4us אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל vodka4us

תשמע בתור מישהוו שהתאמן בחדר כושר ועכשיו מתאמן בעמית לכושר אז חדר כושר לא עוזר!! למה?? נראה אותך רץ ספרינטים או זוחל בחדר כושר?? או שמישהו נותן לך שם עצות לגבי יום סיירות או גיבוש ואומר לך שאסור לך לפרוש או לנוח למה זה לא טוב!! תאמין לי שיש לך ירידה ועלייה אם חול ממש רך ופתאום זה ספרינטים ואלונקה ולאף אחד ממש לא אכפת אם נפלת פתאום ואף אחד לא עוזר זה קשה!! בשביל לקבל משהו אתה צריך להבליט את עצמך לתת מעצמך להיות הרבה מתחת לאנלונקה!! ותאמין לי זה לא פשוט לעלות אם אלונקה בעלייה הזאתי וזה כולל את השק!! הרבה אמרו לי שזה כמו לנח למה אתה רק הולך!! חחחח יודע למה אתה הולך?? למה אם אתה רץ אתה נופל ובכלל אתה לא יכול לרוץ למה אין כח, וגם בהליכה אתה כמעט נופל, זה השק כבד ויש עלייה שבקושי יכולים לעלות ויש את הירידה שבקושי אפשר לבלום את עצמך!! אבל תאמין לי אם קצת כח רצון הכל אפשר!!

ואל תזלזל ברזים הם הכי שפיצים!!

נערך לאחרונה ע"י vodka4us בתאריך 17-10-2006 בשעה 23:56.
ישן 18-10-2006, 01:50
  la eyes la eyes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.09.06
הכנה ליום סיירות

אז קודם כל רציתי לומר שההכנה מתחלקת ל2:

הכנה פיזית והכנה מנטלית.. שניהם מאוד חשובים להצלחה שלך ביום סיירות ובגיבוש!

אז נתחיל מהמנטלית: קודם כל: ככל שתתאמן יותר, תרגיש ותכיר את עצמך טוב יותר שבסופו של דבר תדע מתי אתה יכול לדחוף עוד, מתי להרגע קצת.. אז אני הגעתי למצב שאני מכיר את עצמי בצורה מאוד מאוד גבוהה ע"י כך שהתאמנתי המון= הרבה זמן לפני היום סיירות..

דבר שני תתחיל לקרוא!! תקרא כל פיסת מידע שאתה יכול מהאנטרנט, יש המון חומר על היום סיירות שיעזור לך המון בכך שתדע מה אתה הולך לעשות ביום הזה, שזה נותן יתרון אדיר על כמעט כולם..

אתה צריך לעבוד באופן ספציפי : אם אתה הולך לרוץ על דיונות ביום סיירות , אז באימונים איפה תרוץ? (על דיונות ) אם מרימים שקים אז איפה תרים? (בקבוצת כושר קרבי..)

אני בסך הכל התאמנתי חודש אחד בקבוצת כושר קרבי, ביובל עילם, שהכינה אותי בצורה מושלמת ליום הזה.. אבל בתכלס אפשר גם לבד, אם עובדים כמו שאמרתי על מה שתעשה ביום סיירות...

מבחינה פיזית: עבדתי כמו שאמרתי ביובל עילם פעמיים – 3 בשבוע שהם בעיקר עשו עבודה ספציפית (כמו היום סיירות) ובנוסף לזה רצתי עוד פעמיים בשבוע.. וגם ניסיתי לשלב חד"כ..

אם אתה רוצה דוגמאות לאימונים מדויקים שאתה יכול לעשות פנה אליי לפרטי!
ישן 18-10-2006, 06:14
  avi455 avi455 אינו מחובר  

טוב אחרי שקראתי את כל ההודעות מה שאני הולך לעשות זה שילוב של הכל, זא, אני הולך להמשיך ללכת לחד"כ ולרוץ על הליכון כמה שיותר זמן (פשוט לשפר סיבולת לב ריאה) - אבל אני ארוץ רק פעם אחת בשבוע בחד"כ, עכשיו עוד פעמיים בשבוע אני אלך לרוץ על דשא, עפר, גבעות, עליות ירידות וכו''... אבל לא ריצות ארוכות מידי... בסביבות ה- 5 קילומטר, רק "להרגיל" את השרירים כמו שהרבה כתבו פה, אני אוסף גם הרבה ספרינטים בסוף וגם נזחל קצת..
אני גם אבדוק את האפשרות באמת ללכת לקבוצת כושר קרבי לאיזה חודש..

עכשיו, לשפר סיבולת שריר, הכוונה זה לעשות כמה שיותר חזרות בסטים, לדוגמא במקום 12 חזרות של 3 סטים, לעשות 20?

נערך לאחרונה ע"י avi455 בתאריך 18-10-2006 בשעה 06:18.
ישן 18-10-2006, 07:07
צלמית המשתמש של Ran669
  Ran669 Ran669 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.04
תן לי לרשום לך ביתר פירוט:

תיראה, אם אתה לא רוצה לדפוק את עצמך מבחינה גופנית כי אחרי הכל אתה הולך להיות רכוש צה"ל בעוד שנה, אני מציע שתקרא את מה שאני רושם לך.
לקראת יום סיירות, אתה צריך להפוך את האימונים שלך שיתאימו ליום עצמו ולתרגילים שנותנים שם.
כלומר אתה עושה שלוש אימונים בשבוע.
ניקח את הימים ראשון, שלישי וחמישי.
ביום ראשון אתה יכול לעבוד על אימוני ספרינטים, לעבוד על מרחקים מסויימים כך שעם הזמן תשתפר ותעבור למרחקים טיפה יותר ארוכים.
כלומר, ריצת 100 מטר בספרינט חמש סטים. לאחר שבוע תעשה ריצת 200 מטר בספירט ארבעה סטים. כמובן עם היכולת לך תשתפר (והיא תשתפר). לאחר האימון הזה אתה עובד על כח, לך לחדר כושר, תעבוד בעיקר על שרירי השחמות וחיזוק הגב, תצטרך את זה מאוד ביום סיירות ובעיקר בגיבוש, ותעבוד על תרגילי יד אחורית, יד קדמית באופן סדיר.
ביום שלישי תעבוד על סחיבת שקים. משהו בסגנון של 25-30 ק"ג שק על השחמות. ריצה במשך 30 דקות, רצוי שתעשה את זה במקום שתוכל לרוץ ולחזור, בערך מרחק של 300 מטר, כך שאת הריצה עם השק תעשה הלוך וחזור, כמה שיותר פעמים ב-30 דקות.
ביום הזה לא כל כך מומלץ שתעשה אימון כוח ותנוח.
ביום חמישי תעשה ריצה למרחק ארוך תתחיל מ 4-5 ק"מ (או אפילו פחות, תלוי בכושר הגופני שלך) ולאט לאט תעלה בקילומטר, או שפשוט תישאר על אותם המרחקים אבל תנסה לרדת בזמן.

מקווה שעזרתי, שיהיה בהצלחה.

ישן 18-10-2006, 10:43
  MinuteMan MinuteMan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.06
אני לא חושב שזה בסדר מה שקורה פה.

תראה.. אימון כושר הוא דבר מאוד מורכב ואני לא חושב שבן אדם לא מוסמך יכול לייעץ לך מה לעשות במיוחד שאפילו המוסמכים לא תמיד יודעים מה הם עושים. אני חושב שמי שהכי מבין הם מדריכים בקבוצות להכנה לצהל, למה? כי זה היעוד שלהם לדעת מה צריך.
לפי דעתי מכון הכושר לא עוזר כי הכושר הגופני, לא משנה כמה הוא מפותח, נגמר אחרי שתיים שלוש דקות על הדיונה והדבר היחיד שמחזיק אותך הוא הכוח המנטלי שלך. מתוך ניסיון שיפור הכוח המנטלי בקבוצות הכנה הוא הרבה יותר גדול מאשר בחדר הכושר, שגם לו השפעות חיוביות מהצד הפסיכולוגי. בקבוצות ההכנה אתה נמצא בתחרות מה שמביא אותך לרמות אחרות, דבר נוסף הוא שתמיד בכל אימון אתה מגיע לסף הכושר שלך ואתה חייב "להשתמש בראש".

בקשר לכמות האימונים השבועית שראתי שנכתבה פה היא לא ריאלית. 3 אימונים בשבוע זה מספיק ואפילו מצויין. השרירים והעצמות מתחזקים רק בזמן מנוחה לכן הגזמה ועומס יתר פוגעים בגדילה ובהתחזקות שלהם.
ישן 18-10-2006, 13:14
צלמית המשתמש של vodka4us
  vodka4us vodka4us אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל vodka4us
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ga02 שמתחילה ב "אני קורא פה את התגובות שלכם ובאמת שרוב הדברים שרשמתם פה לא נכונים"

לא יודע מה איתך אבל לי היה קשה!! 3 וחצי שעות של קירעת תחת זה לא קל!!!! ובגיבוש אתה לא עושה 24 שעות ביממה אותו הדבר אתה עושה 3 שעות נח ואז עוד הפעם.........

ויום סיירות זה אתגר זה קשה אבל אפשר לעבור אותו אבל צריך להתאמץ כדאי לקבל משהו ולא סתם לסיים אותו......דוגמא: כמו שכולם יודעים אלונקה סציומטרית זה כאשר ה 4 החבר'ה הראשונים שמגיעים לוקחים את האלוקנה לעוד סיבוב אז בעיקרון הגעתי תמיד 5 או 3 משהו כהז אבל עדיין לקחתי את האלוקנה! יודעים למה? למה תמיד היה אחד שרץ מגיע בין הראשונים אבל לא לוקח את האלקונה אלא רץ עוד הפעם סתם......והוא לא קיבל כלום ביו סיירות למרות שסיים אותו...

ישן 18-10-2006, 13:32
  Sir Sebastian Sir Sebastian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.06

אתה רוצה להיות טוב ביום סיירות
תגיד לאמא שלך שתדפוק לך על הכתפיים עם מטאטא.

אבל תכלס במרכז החינוכי שאתה עושה ספרינט על הדיונה של סידני עלי, שהיא הרבה יותר קשה מהדיונות של היום סיירות, ומתמודד עם 20 חברה שכל אחד מהם הולך לקבל מטכ"ל או שייטת ביום סיירות, זה ממש קשה להגיע לאלונקה, אבל אתה נלחם עם עצמך כדי להגיע באמת נותן הכל ועדיין לא מגיע.
ביום סיירות עצמו אין לך כל כך הרבה תחרות רוב האנשים מצ'וקמקים, ואתה בא עם ראש של מלחמה מטורפת, אז אין שום בעיה להגיע לאלונקה.

לא יודע אתה ממש רוצה להגיע לסיירת מטכ"ל, אבל לא מוכן להשקיע זמן וכסף כדי להגיע לאימונים, אז כנראה אתה לא ממש רוצה את זה.
ישן 19-10-2006, 10:44
  האיש שראה הכל האיש שראה הכל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.05
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי XeNo שמתחילה ב "סבבה גם אני הייתי"

שולם, לא ניסיתי לריב איתך או משהו.
אבל פשוט שאתה קורא כזה דבר :

אבל תכלס במרכז החינוכי שאתה עושה ספרינט על הדיונה של סידני עלי, שהיא הרבה יותר קשה מהדיונות של היום סיירות, ומתמודד עם 20 חברה שכל אחד מהם הולך לקבל מטכ"ל או שייטת ביום סיירות, זה ממש קשה להגיע לאלונקה, אבל אתה נלחם עם עצמך כדי להגיע באמת נותן הכל ועדיין לא מגיע.
ביום סיירות עצמו אין לך כל כך הרבה תחרות רוב האנשים מצ'וקמקים, ואתה בא עם ראש של מלחמה מטורפת, אז אין שום בעיה להגיע לאלונקה.

אתה פשוט יכול להתחרפן!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני חושב שיובל עילם הוא זה שמגיב כאן!! כאלו הודעות!! מה עושים לבחור שם??
ישן 18-10-2006, 16:19
  Kochini Kochini אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
תראה מה אני עשיתי

אני התאמנתי בעמית לכושר (התחיל בחודש ספט', שזה אומר 4 חודשים ליום סיירות) והגעתי לעמית לכושר בכושר סביר (למרות שזה ממש לא מה שמעיד על כושר אלא רק בשביל לתת לך אמת מידה , הייתי עושה 2 ק''מ ב-8 דקות). חודשיים לפני היום סיירות , בנוסף ל-2 האימונים בשבוע של הצוות שלי , עשיתי גם 3 אימוני שחייה בשבוע (השילוב בין השניים שיפר פלאים את הכושר שלי). ליום סיירות הגעתי מוכן פיזית ונפשית (גם אחרי שהיה לנו סימולציה של עמית לכושר אז ידעתי לאן אני מגיע ומה אני הולך לעבור בדיוק).
עשיתי הכל לפי הספר, בדיוק איך שאימנו אותי לעשות: לא לתת את כל הכוח בבראור - רק 70%, תמיד לתת את כל הכוח, לעשות מתיחות בין ספרינט לספרינט, לעמוד זקוף ולהרים ידיים [בשביל לשפר את הגעת החמצן לגוף], לא לשחק אותה "יאללה חבר'ה אתם יכולים", להתחרות ולנצח כמה שיותר, להראות שאני מתאמץ [מה שבאמת היה נכון] אבל לא להראות חולשה [רצח בעיניים], כשאני שותה אז לשתות בלגימות קטנות ואיטיות ולהכניס כמות גדולה של מים [חחח סיימתי איזה ג'ריקן שלם בעצמי חח], להשתמש בראש ולא להיות דבע ולראות הכל בצורה שנותנים לך לראות, לבקש להדגים דברים [איך מרימים שקי פק''ל ואלונקה- דברים שתרגלנו שעות בעמית לכושר] והכי חשוב- להיות אתה ולא לנסות להיות מישהו אחר כדי לעבור.

ת'אכלס נהנתי מכל רגע, היה קשה, חזרתי הביתה עם רגליים מעץ אבל גם קיבלתי מה שרצית אז זה חיפה על זה.

עצה אחת רצינית שיש לי בשבילך : תעבוד בחד''כ או בכל מקום אפשרי על שרירי הרגליים! שלי פשוט קרסו....
ואם אתה יכול תעשה הרבה מתח , זה יחזק לך את השכמות ויקל עליך בהרמת שקים ואלונקה.

מקווה שעזרתי

ישן 18-10-2006, 16:34
  eyal7 eyal7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.06

אוקיי, מכיוון שכותרת הדיון תואמת לשאלה שאני הולך לשאול לא אפתח נושא חדש ואשאל כאן:

אני מתאמן יותר מחודש, פעמיים בשבוע, על ריצות של 5 קילומטר על מדרכה. ריצה של 5 קילומטר לוקחת לי בסביבות ה-20 דקות.
קראתי את הדברים שנכתבו בדיון והבנתי את החשיבות של הריצות עם השקים (וגם של ריצות על דיונות אבל אני ירושלמי ודיונות אין לי ממש באיזור, אז אתחיל בחיפוש אחר הרים מתאימים). שקים מתאימים אין לי ממש בבית, אני גם בינתיים לא מתכנן להצטרף לקבוצות אימון כמו "עמית לכושר", אז רציתי לדעת אם ישנה אפשרות בכל זאת להתכונן לקראת הריצה עם השקים ביום סיירות - למלא תיק בשקיות חול או לבנים גם יכול אולי להחשב?

ישן 18-10-2006, 21:18
  avi455 avi455 אינו מחובר  

טוב ממש ביאסתם אותי ^^
חשבתי מכון כושר והחוג שלי יספיקו לי להגיע לרמת כושר, אבל אני קורא פה המון חברה אמרו חייבים "כושר קרבי" ויש גם אחד שכתב שהוא רץ 5 קילומטר ב- 20 דקות (פאקינג 15 קילומטר לשעה..).. אז בסופו של דבר מה שאני אעשה, כבר ביום ראשון אני אלך לאימון ניסיון בעמית לכושר, אם ישב עליי טוב אני ארשם עד ליום סיירות, במכון כושר אני אעשה רק משקולות, וכמובן ימשיך בחוג שלי.
בכל מיקרה, תודה לכל אלה ש - "פתחו לי את העניים", רק עוד שאלה, אני הולך לקיים עד היום סיירות המון המון פעילות גופנית, והפחד הגדול שלי זה לעשות איזו תנועה לא נכונה שתגרום לי לפציעה, יש למשהו טיפים איך לצמצם כמה שניתן את הסיכיו לפציעות?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:43

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר