לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2006, 00:38
  liran1688 liran1688 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
ח'ברה...היה כיף לא נורמלי...אבל בצער רב אני מבשר לכם

שבעקבות מקרה אישי שקרה לי... אני נאלץ לוותר על גיוס למג"ב בפרט ועל גיוס ליחידה קרבית בכלל...
מהיום אני יוצא במלחמות כנגד לשכת הגיוס שלא ישבצו אותי לקרבי... הדבר לא מרצוני אלא פשוט אני מחוייב לזה...שוב בעקבות מקרה אישי...לא בגלל שום דבר אחר
אז שיהיה לכולכם בהצלחה...תשמרו על עצמכם....והלוואי שהייתי יכול להישאר ולהתגייס איתכם כי אני מורעל הכי שבעולם...במיוחד מורעל מג"ב כמו שראיתם/קראתם פה..
אהבתי להיות איתכם בפורום

ושאף אחד לא יטעה..... אני כל כך מורעל ואני כמעט בוכה שאני עושה את הצעד הזה עכשיו אבל אין לי הרבה ברירות....כל אחד שהיה קורה לו מקרה כמו שלי היה עושה בדיוק את אותו צעד...

קרבי זה החלום....אבל יש דברים שהם מעל לחלומות...כל כך עצוב

שמרו על עצמכם, אל תשכחו, נוב 06 כבוד.......

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2006, 12:56

טוב...אז ככה אחים שלי:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי liran1688 שמתחילה ב "ח'ברה...היה כיף לא נורמלי...אבל בצער רב אני מבשר לכם"

לפני יותר מחצי שנה הגעתי איכשהו בגלל חבר לאיזה רב די גדול שנמצא באזור שלנו...{הרב אדיר עמרוצי תלמיד של הרבה מזוז אם מישהו מכיר}... בכל מקרה אני מכבד רבנים אך לא אוהב להתעסק עם העניין כי אני חילוני לכל דבר...בכל מקרה נודע לי שהרב הזה נותן ייעוץ לאנשים שמספרים לו בעיות ועוזר להם...לי כמובן אין שום בעיות ולא אמורות להיות בעיות בגיל כזה...ולכן סתם התייעצתי איתו על העניין של הגיוס לצבא יותא נכון רציתי ברכה ממנו לשירות קל ולא מסוכן וללכת הבייתה..וכאן התחיל הבלאגן....
הרב שאל מה השם שלי והתאריך לידה...אמרתי לו...הוא עצם עיניים לדקה שתיים ובשתי מילים אמר לי "אל תלך"...אחרי שביקשתי הסברים וכו' וכו' הוא אמר שהדבר מסוכן בשבילי בגלל כל מיני דברים ובמילים עדינות אמר שחי מצה"ל אני לא ייצא...מה עוד שהייתי אז מורעל על משמר הגבול והוא ידע על זה ואמר לי את זה ואין לי מושג איך...בהמשך יצאתי ממנו וקצת בכיתי בחוץ כי קיבלתי את העניין בבום רציני כי כל החיים שלי רציתי שירות קרבי והתאמנתי והייתי בכל מיני קבוצות כמו "אחרי" בשביל להתגייס בסוף ליחידה קרבית....כשהוא הוא ראה אותי בוכה אמר לי "שמח שאתה בוכה עכשיו,אחרת ההורים שלך היו בוכים אח"כ..." הלכתי הבייתה כולי מבוהל מבוס ומה שתרצו...כמובן לא ישנתי באותו לילה, בבוקר נכנסה אלינו שכנה שלנו מהבניין כולה בוכה והודיעה שחלמה עליי....חלמה חלום מפחיד שאחת השכנות שהיו לנו בבניין שנפטרה לא מזמן {שהייתי קשור אליה} נוסעת איתי באוטו ומובילה אותי אל בית הרב {והשכנה הזאת לא ידעה שהייתי אצל הרב היא נתנה לי תיאור של המקום ואני חישבתי וגילית שזה הבית של הרב}, שאלתי את סבתא שלי שהיא פותרת חלומות ואמרה לי שהשכנה שנפטרה כיוונה אותי אל הרב למרות שידעה שאני לא מאמין בזה בגלל שאהבה אותי...עדיין לא נגמר...אחרי שעה של בהלה נכנסה שיחת טלפון הבייתה ועל הקו הייתה דודה שלי בוכה...גם היא חלמה....חלמה שאני חוזר מהצבא עם מדים דהויים והפכתי ללבן ושכאילו נשאר לי שעות ספורות לחיות...פה כבר נשברתי סופית...עם הזמן חיפשתי מה לעשות...לא ידעתי איך ולמה...עד שנרשמתי לעתודה טכנולוגית באיזה מכללה..העניינים קצת נרגעו עד שהחלטתי שאני רוצה להתגייס כרגיל...ביטלתי את העתודה, יצאתי לגיבוש סט"יל בדרך לא עברתי ובזמן האחרון קיבלתי איגרת של מג"ב...כל הזמן הזה הפכתי להיות מורעל שוב...הדחקתי את כל מה שהיה כי אני פשוט מורעל...החלטתי להתגייס בכל זאת ליחידה קרבית....עד אתמול...שאיכשהו שוב הלכתי לרב הזה והלכתי רק כדאי להציב עובדה ושאני יקבל ברכה לגיוס וזהו...ואז הוא הפך אותי...סיפר לי על החלומות שחלמו עלי באותו יום ואין לי מושג איך הוא ידע עליהם כי אף אחד לא אמר לו על זה בטח לא אני...לכן העניין התחיל להפחיד אותי...הוא פשוט אמר לי חד וחלק שמקומי לא בקרבי...אלא אם כן אני רוצה למות בגיל 20.....זה הסיפור ועוד בקצרה...ועוד משהו שלא תבינו לא נכון...זה רב צעיר אין לו 30 אפילו...לא מנסה בכלל להחזיר בתשובה...לא מדבר על הדת בכלל, לא לוקח כסף על השיחות והייעוץ אסור לדבר איתו אפילו על כסף...רב אמיתי כזה לא יודע....

קצת חפרתי אבל הייתי חייב את זה....

ישן 18-10-2006, 13:05

לא אחי...אתה לא מכיר את המשפחה שלי בכלל..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי הפילדמרשל שמתחילה ב "שמע משהו: סיפור ייחודי והבעיה..."

ההורים שלי לא יתערבו בחיים בדבר הזה....אמא שלי יודעת שאני מורעל הרבה זמן ואפילו היה לה מקרים שהייתה מתגאה בזה, היו בה פחדים כמו של כל אמא...אבל מפה ולהתערב אין סיכוי והיא בכלל לא ידעה שהייתי אצל הרבה הזה בהתחלה...
ואבא שלי? הוא ורבנים לא הולכים ביחד הוא אמר לי לא לשמוע לו בכלל בכל דבר לא רק בעניין הזה..מה עוד שאבא שלי היה בגולני ומבין אתה רצון שלי ליחידה קרבית...
השאלה מה אני עושה עכשיו ואיך אני לא מתגייס ליחידה קרבית כי יש עוד חודש וחצי רק להתעסק איתם...אני בבעיה...אני עדיין מורעל אבל להגיד לך את האמת אני גם מפחד...בגדול זה החיים שלי והם לא שווים שום דבר..

ישן 18-10-2006, 20:19
  MD0305 MD0305 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי adam2020 שמתחילה ב "אני לא יכול שלא להגיב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי adam2020
אני מבין שאתה מפחד, בכלליות מפחד מדברי הרב, האם הוא צודק? האם טועה?

אני הבן אדם האחרון שיזלזל בחלומות ובכל מה שקשור לתחום הזה

אבל, אם לא תלך, אתה כל החיים שלך תחשוב על מה היה קורה אם כן היית הולך... איך החיים שלך היו נראים?

תחשוב שהרבנים היו אומרים לכל החיילים שנהרגו טרם גיוסם שבמידה ויתגייסו הם יהרגו...

הם אולי לא היו נהרגים... אבל אחרים היו נהרגים במקומם

תחשוב טוב טוב ואל תסגור אף דלת

בהצלחה .

ממש צודק, ואני מסכימה איתו בכל מילה ומילה...
תילך אחרי החלומות שלך, זאת הדרך היחידה שבה תיהיה מאושר! ולא תחוש פספוס...
גם אני מורעלת לא קטנה, ואם תיהיה לי את ההזדמנות אני אתן כל מה שאוכל...
תחשוב טוב , ושלא תגיע למצבים שתתחרט עליהם בסוף!!!

בהצלחה מותק
(ותעדכן אותנו בקשר להחלטותייך מאוחר יותר)

ישן 18-10-2006, 13:18
  Jay Jay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי liran1688 שמתחילה ב "טוב...אז ככה אחים שלי:"

זכור לי במלחמת לבנון השנייה שאיזה רבי בכיר יצא בהצהרות שישראל תנצח , חיזבאללה יובס תבוסה מרה וכל החטופים יחזרו הביתה. את התוצאות כולנו יודעים.

אני לא אומר שיש קשר בין הדברים, אבל קח בחשבון שנורא קל לדבר.

אני חושב שפחות או יותר הבנת מה עמדתי (ואני עוד ריסנתי את עצמי לא להגיד מה אני באמת חושב), עכשיו בוא תסתכל על ההמשך- לצאת עכשיו יהיה סיפור מההפטרה, סירוב פינוי , מעצר וסתם בלאגנים מיותרים. אם תנסה לדווח על זה לבק"ום זה גם לא יעזור , ואולי אפילו יזיק . אחרי הכל רק כמה חלומות ופתאום להחליט שאתה עומד למות? רוב הסיכויים שתקבל ניתוק . מה גם שאתה מתגייס למג"ב, עם כל הכבוד לא דרגת סיכון הכי גבוהה שיש.

אבל שמע מה תעשה- תעשה את עצמך כאילו לא קרה כלום, לך לאיזה רב אחר באזור שלך ותשאל אותו אותה שאלה. נראה מה יש לו להגיד.
ישן 18-10-2006, 14:36
  Kochini Kochini אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
אחי תשמע,

אני אישית לא מאמין בדברים האלה אבל אתה צריך לחשוב עד כמה אתה מאמין בהם
נביאים כבר אין, ואני לא יכול להגיד לך מה מקור התחזיות האלה . בכל קרבי יש את הסיכון
בעייני דבר כזה לא היה מונע ממני ללכת לקרבי אלא רק להזהר פי כמה וכמה כשאני שם

דבר כזה באמת נותן לך כאפה ומעיר אותך למציאות שאנחנו לא הולכים לשחק פיינטבול (לא שפיינטבול משחק לא מסוכן..חח כבר היו דברים מעולם) במשך 3 שנים אלא בכלי נשק אמיתיים שיכולים לקחת חיים. אבל אני לא יודע עד כמה דבר כזה היה מונע ממני לעשות מה שאני רוצה....
אל תשכח, לכל דבר יש סיבה.

ישן 18-10-2006, 14:49
  Suffix of the North Suffix of the North אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
חייב להגיב

שלום לך,

אני קראתי את ההסבר שלך ואני מרגיש חובה ובאמת שלא יכול שלא להגיב ולהעביר את זה מתחת לשטיח. דבר ראשון דע לך, אף לא אדם אחד מן העולם יהא גם זה שלמד תורה כל ימי חייו - אין אדם אחד שיכול להגיד לך מה יקרה. גם לאותה 'רב מכובד' אין שמץ של מושג מי אתה ולאן תלך וקל לדעת שבזמן החששות שלך התת-מודע שלך מתחיל לצבור עוד ועוד אירועים ובמחט עדינה תופר את כל האירועים יחדיו. אם אתה רוצה לשרת בקרבי, הרי שזה בא מתוכך ולא משום מקום אחר. מה אם אני אגיד שאתה תמות אחרי הצבא (חס וחלילה)? האם זה ייקרה?

מובן שכל אחד זכאי לחיות באמונותו אך לדעתי אתה זה שחי את החיים שלך ורק אדון עולם יודע מי אתה, לאן הלכת ולאן תלך ולא איזה רב, עם כל הכבוד שאני יכול לתת לו.

בחירה שלך!
ישן 18-10-2006, 13:31
  TISAN123 TISAN123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.06
עם כל הכבוד לרב וכל החלומות.
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי XeNo שמתחילה ב "אני מבין אותך טוב מאוד."

אני דתי ומאמין בכל העניין אבל עדיין הרב לא יכול להגיד לך שאתה תמות.
הוא יכול אולי לראות שאתה בסכנה מסוג זה או אחר.
אבל מצד שני אדם קובע את גורלו ישירות.
אין שום דבר חתום ובדוק בעולם.
הכל דינמי,אם אתה ברגע הנכון תעשה את המעשה הנכון{נגיד תתן צדקה או משהו} כל התמונה יכולה להשתנות על פיה.
לאדם יש חובות שעלולות להפיל אותו בזמן סכנה ולגרום למותו.
אך אם הוא יעשה דברים טובים ומצוות אז יהיו לו יותר זכויות מחובות מה שאומר שאז בשעת הסכנה שהרב חזה הוא יעבור אותה.
זאת דעתי בכל מקרה.
הייתי ממליץ לך לפנות לעוד רבנים לשמוע חוות דעת ולא לכל מיני באבא בובות למיניהם{בלי לזלזל ברב שהלכת אליו}
ישן 18-10-2006, 13:35
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי liran1688 שמתחילה ב "ח'ברה...היה כיף לא נורמלי...אבל בצער רב אני מבשר לכם"

נשמע לי כמו בלבול ביצים.
מה חשבת ששירות קרבי זה רק עוגיות וחלב ושוקו עם פיצפוצי שוקולד?
חשבת שלא אוכלים חרא?
הרי הדבר הכי מובן מאליו בשירות קרבי הוא האופציה שאתה או משפחתך תצטרך להתמודד עם שכול.
כן זה קשה, זה חרא, במיוחד שאתה צעיר. אבל זה מה יש. במיוחד שאתה חי בישראל.
יש לי גם שאלה היפוטתית לגמרי אליך. אם הרב יתן לך ברכה כמו שאתה רוצה ואז תתגיס לקרבי ותמות (חס וחלילה), מה אז תחשוב?
ועוד שאלה: אם הרב יגיד לכולם לא להתגייס כי הם ימותו, איזה מדינה תהיה לנו? תהיה לנו מדינה בכלל?
אז וואלה, אולי אתה לא כזה מורעל כמו שאתה אומר ורק חיפשת "טריגר" כדי להיות שקט עם עצמך שלא תשרת בקרבי. "בגלל הרב".
אני בכלל לא הלכתי לרב לפני שהתגייסתי ואני לא מכיר אחד בפלוגה שלי שהלך.
עד היום אנשים לא התגייסו בגלל אידיאולוגיה (פציפיסטים), עצלנות וסוציומטיות, בעיות נפש. מה הדבר הבא? בגלל שהרב אמר?

לא אומר לך לרוץ עכשיו ולהתגייס לקרבי, אבל תחשוב טוב מה אתה באמת רוצה.

ואגב, לשם הבהרה, אני בן אדם חילוני ואני לא מעודד אותך להתגייס לקרבי. אני מנסה להכניס אותך לפרופורציות.

נערך לאחרונה ע"י gothic_ בתאריך 18-10-2006 בשעה 13:39.
ישן 18-10-2006, 14:06
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
אמרת בעצמך שאינך מאמין
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי liran1688 שמתחילה ב "אז מה אתם אומרים לי בעצם?"

בתחילת דבריך.
ושאינך אדם דתי.
אז למה לעזאזל אתה מאמין לו?
אמונה זה דבר אישי אנחנו לא יכולים לגרום לך לא להאמין.. אף אחד לא יכול.

אבל 21 מקב"ן על סיפור כזה אני מאמין שתשיג בלי בעיה -_
פשוט טירוף.. רבנים הם לא נביאים!
היו נביאים בתנ"ך. אין נביאים היום.
זה לא התפקיד שלו לגלות עתידות.. הוא לגמרי מחוץ לליגה שלו.
ואני לא מבין למה הוא חשב בעצמו אחרת.. תעשה מה שטוב לך.
חבל שסיפרת לאמא שלך והדאגת אותה. אולי רק בגלל זה עלייך להמשיך בדרך של יציאה ממגב.. כדי לא להביא לה צער.

יש לך חלום? לך בעקבותיו. ואל תתן לדמות דתית ולכמה חלומות וכו לשנות את זה. הרי אמרת שאינך אדם מאמין.

בהצלחה בכל דרך שתבחר.

ישן 18-10-2006, 15:13
  RX7 RX7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.06

תשמע חבר
אתה אמור להתגייס איתי (29.11) סבבה

עכשיו הסיטואציה שאתה נמצא בה עכשיו לדעתי ממש משגעת
באמת
כל הצירופי מקרים האלו
וממה שאני הכי חושש
זה שהרב יודע שאתה מורעל על מג"ב וכל זה
זה מה שמדאיג הכי הרבה
עכשיו לדעתי
תלך על זה ותלך למג"ב (עם הלב שלך ..) ואל תוותר על זה למרות שזה הכי משגע בעולם מי כמוך יודע ..
ולדעתי ללכת לרב אחר זו שטות
לי אישית אמרו שאני יצליח מאוד בצבא ואני יסתדר ויתקדם וכו .. הלוואי (אני גם יכול לשים זין ולצאת ממנו זו לא בעיה) אבל אני רוצה להצליח!
אין לי דעה אישית בכל העניינים האלו ואני לא נוקט שום עמדה! ענייני דת וכו'.. אני לא בן אדם כזה מאמין ואני לא נגד. אני רק אומר שאתה צריך ללכת עם הלב שלך בלב שלם וגם אם זה כורך מאמצים ופחדים מאוד לגטימי ולדעתי אין דבר כזה "גורל" פשוט האדם קובע את הגורל לעצמו! אל תוותר על החלום שלך בשום אופן תבוא נתגיס ביחד יהיה כיף אני אשמור עליך

נערך לאחרונה ע"י RX7 בתאריך 18-10-2006 בשעה 15:15.
ישן 18-10-2006, 15:19
  משתמש זכר שקד מוסה זאדה שקד מוסה זאדה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.06
Follow me...
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי RX7 שמתחילה ב "תשמע חבר אתה אמור להתגייס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RX7
תשמע חבר
אתה אמור להתגייס איתי (29.11) סבבה

עכשיו הסיטואציה שאתה נמצא בה עכשיו לדעתי ממש משגעת
באמת
כל הצירופי מקרים האלו
וממה שאני הכי חושש
זה שהרב יודע שאתה מורעל על מג"ב וכל זה
זה מה שמדאיג הכי הרבה
עכשיו לדעתי
תלך על זה ותלך למג"ב (עם הלב שלך ..) ואל תוותר על זה למרות שזה הכי משגע בעולם מי כמוך יודע ..
ולדעתי ללכת לרב אחר זו שטות
לי אישית אמרו שאני יצליח מאוד בצבא ואני יסתדר ויתקדם וכו .. הלוואי (אני גם יכול לשים זין ולצאת ממנו זו לא בעיה) אבל אני רוצה להצליח!
אין לי דעה אישית בכל העניינים האלו ואני לא נוקט שום עמדה! ענייני דת וכו'.. אני לא בן אדם כזה מאמין ואני לא נגד. אני רק אומר שאתה צריך ללכת עם הלב שלך בלב שלם וגם אם זה כורך מאמצים ופחדים מאוד לגטימי ולדעתי אין דבר כזה "גורל" פשוט האדם קובע את הגורל לעצמו! אל תוותר על החלום שלך בשום אופן תבוא נתגיס ביחד יהיה כיף אני אשמור עליך

מחזק.

ישן 18-10-2006, 15:19
  imback imback אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.06

אני אישית ממש לא מאמין בדברים האלה ואולי אם הגעת לזה דרך מישהו
אז אולי כדאי שתחשוב טוב טוב ותנתח את המצב, אולי יש בכל זאת מישהו שמנסה למנוע ממך
להגיע לקרבי?

בכלל כל עניין הדת זה לא אני ולא הייתי הולך לקבל ברכה אבל לדעתי אם תפקח עניים ותשמור על הבטיחות שלך אתה יכול להמשיך בחיים שלך כרגיל.

לדעתי אם תלך לקב"ן עם הסיפור הזה לא יודע מה יעשו איתך אבל לא בטוח שתקבל שחרור מצה"ל
אולי אחרי שיראו שזה מקשה עליך לתפקד יוציאו אותך לתומכ"ל או משהו, יש מצב שגם מצה"ל אבל
שתדע לך שזה הולך לפגוע לך בהמשך החיים השטות הזאת כי יש מוסדות שמסתכלים בתיקים הנפשיים והרפואיים מהצבא.

עצה שלי תעזוב את זה, תחשוב חיובי, תעשה מה שתכננת ואל תיתן לזה להפריע לך.

אם בכל זאת זה מקשה עליך אז אולי תנסה קרבי אחר אם הסיפור נוגע רק למג"ב.
בכל מקרה מתחזקת אצלי ההרגשה שזה מישהו שמנסה להוציא אותך מההחלטה לשרת במג"ב.
ישן 18-10-2006, 20:34
  billabong73 billabong73 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
חבר יקר!

כמו שכולם אמרו פה כבר, ללכת בעקבות הלב וכו' וכו'.. אבל כדי לחדש מעבר למובן מאליו שמוכרחים להיות כאלו שיחרפו את נפשם בשביל המדינה שלנו, - כתבת שאתה לא יכול להיות ג'ובניק שחוזר כל יום הביתה.. אם במקרה ואתה מחליט, לאחר שיקול עם עצמך, באמת לוותר על החלום והייעוד ואיך שלא תקרא לזה ולא להתגייס לקרבי, אין זה אומר שאתה מוכרח להיות "ג'ובניק שחוזר כל יום הביתה", אתה יכול לתת את כל מה שיש בך ולעשות שירות משמעותי כתומך לחימה, או במערך הטכנולוגי וכו'.. תבין שהמאמץ המלחמתי בנוי מחזית ועורף, וכמו שראינו במלחמת לבנון השנייה, למודיעין במדינתנו חשיבות עליונה, והמדינה יכולה ליפול ולקום על כמה חברה ביחידה מודיעינית מובחרת שעושים או לא עושים את המוטל עליהם.
אני לא מעודד אותך להתגייס למודיעין, או כל תפקיד עורפי אחר, אלא מכוון אותך, שבמקרה ואתה מחליט לא להתגייס לקרבי, יש המון אפשרויות לתרום למדינה האדירה הזאת בתחומים אחרים.

בהצלחה אחי תחשוב טוב עם עצמך וקח את הזמן - הגיוס לא מחר

ישן 18-10-2006, 21:43
  yoavbitton yoavbitton אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל yoavbitton
דבר שאני רוצה להוסיף

אני יוסיף את דעתי ברשותך.. אולי בכדי לעודד אותך..

אני אישית מאמין בדטרמיניזם רך.. כלומר הגורל של אדם קבוע מראש בנושאים של מוות וכאלו.. אבל יש המון דברים שהוא יכול לשנות בעצמו.
שמע.. הסיפור שלך באמת מפחיד.. אבל אני חושב שאם באמת על פי הסיפור הגורל שלך בצבא זה למות בגיל 20 - מה שלא נראה לי בכלל נכון אחי.. כי הרב עצמו כאילו מרמה את הגורל כשהוא אומר לך את זה.. כלומר הוא כאילו "מרמה" את החלטת אלוהים שתמות בגיל 20 נגיד.. דבר שאם הוא רב רציני ודתי לא נראה לי שהוא היה מרשה לעצמו לעשות.. אז לדעתי משהו לא נשמע לי הגיוני בסיפור הזה..

מה שאני אומר.. שאם באמת הגורל שלך זה למות בגיל 20 נגיד, ולא תתגייס לצבא בגלל זה.. אז תמות מסיבה אחרת.. כי הצבא זה לא מה שיקבע ת'מוות שלך.. אלא הגורל עצמו..

אני אומר לך תתגייס למה שאתה אוהב.. לחלום שמישו מת דווקא שמעתי מביא לחיים יותר ארוכים ולא בהכרח מורה על המוות עצמו כי זה כולה חלום.. חלום זה לא מציאות זה בידיוק ההפך.. דברים שככל הנראה לא יקרו לך במציאות..

אלוהים עם הטובים, תמיד תזכור את זה.

עמית לכושר - אין מקום אחר.

ישן 19-10-2006, 09:41
  תוםתוםתוםתוםתוםתום תוםתוםתוםתוםתוםתום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.06
שלח הודעה דרך MSN אל תוםתוםתוםתוםתוםתום

מוות בחלומות = התחלה חדשה בחיים\נקודת מפנה (לא מצביע על מוות בחיים האמיתיים)
הרב הוא אחרי הכל גם בנאדם ובני אדם עושים טעויות תמימות ולא שוקלים את דבריהם לפני שהם אומרים אותם. יכול להיות שהייתה לו סתם תחושה, אבל אם זו הייתה תחושה, אז כל בנאדם שהיה בא אליך ומבשר לך על מותך הקרוב(כולל נרקומן בתחנת רכבת ישנה) הייתה מקשיב?

שטויות אחי אני אפילו לא הייתי דואג, תרגיע את אמא שלך ותתגייס, כי המוות עוד רחוק ויש לנו גאווה שצריכים להילחם עליה בלי פחד.

בהצלחה, מקווה שחברי הפורום לכל דעותיהם הגיעו אליך ברמה מסויימת.
ישן 19-10-2006, 13:06
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06

עד מתי רשעים יעלוזו ????? עד מתי???

אני לא מאמין לזה...בא אני אתן לך כמה סיפורים כדי שתבין כמה אבל כמה שזה לא נכון.

אתה מכיר את אמנון רשף מעורץ עשר שחוקר וכו'...? בקיצור הוא עלה על 20 כאלה לפחות...הם אנשים מתוחכמים. ואתה בתור חילוני קשה לך להבדיל מי רב אמיתי ומי לא. קשה לך גם לזלזל בהם וכל הכבוד לך אבל הגיון לא יזיק.
רוצה לבדוק את זה על בטוח...? לך לאותו הרב ותשאל אותו שאלות על קרובים שלך בחו"ל שבחיים שלך לא דיברת עליהם. אם גם שם הוא מפתיע אותך...אז אני קצת מבין אותך ואם לא תחזור לכאן ותספר לכולנו מה הוא חירבש לך, מנסיון כשאתה אומר להם מכיוונים לא צפויים שהם לא יכולים לחקור הם לא יענו לך בדוק ומנוסה.

עוד דבר...הרב הוא דתי, מן הסתם.
דע לך שאלוקים הוא זה שמסובב את העולם, לא הרבנים, וודאי לא הרבנים האלו. אני אגיד לך יותר מזה. אני אדם דתי. וכתוב מפורש בתלמוד שאלוקים השביע את הבריאה שאיש לא יוכל להכנס למחשבתו של האיש השני. אנשים יכולים לדעת מה יהיה הם לא יכולים לדעת מה עובר לך בראש. הם יכולים לנחש.

ובגלל שאלוקים הוא זה שמסובב את העולם, לא הרב יהיה זה שבגללו תפגע, כי אם אלוקים קבע שתפגע ביום X אז אתה תפגע ולא משנה איפה תהיה.
כל זה אני אומר לך בתור אדם שמאמין כלומר אם אתה מאמין ברב שמאמין באלוקים אז תאמין קודם לבוס שהוא האלוקים, והאלוקים קובע ומשנה את כללי המשחק לא הרב.

זו דעתי הנחרצת מאד !

התמימות של אנשים אוכלת אותי !!! ואני לא בא להסתלבט אלא שזה סוג של תמימות...מה אתה חושב שהחמסות עוזרים בחיים..? לא הם לא. העבודה היא זאת שתתן לך כסף... השכפ"ץ הוא זה שיגן עליך...וכן הלאה.. ואם נקבע למעלה שאתה תפגע אז השכפ"ץ לא יעזור.
יש מבין...?
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:58

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר