לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2006, 08:14
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
ה X1950 PRO יצא לשוק

אתמול הכריזה ATI רשמית על יציאת ה X1950 PRO, מחליפו של ה X1900GT.

נתוני הכרטיס:
12 צינורות עיבוד, 36 יחידות הצללה (shader units), מהירות ליבה: 575Mhz, מהירות זיכרון: 1380Mhz

ההבדל העיקרי בינו לבין ה X1900GT הוא שהכרטיס החדש מבוסס על ליבה חדשה - RV570, שמיוצרת בתהליך ייצור של 80 ננומטר, שתאורטית אמור לאפשר מהירות שעון גבוהה יותר, למרות שכרגע מהירות הליבה של שני הכרטיסים זהה וההבדל העיקרי ביניהם הוא מהירות הזיכרון, שגבוהה יותר ב 180Mhz ב X1950 PRO.
בנוסף, עקב מחסור בשבבי R580 מתאימים ל X1900GT מהירות השעון של המעבד בכרטיסי X1900GT חדשים יהיו נמוכות יותר ובמקום 575Mhz יעמדו על 512Mhz.

הבדל נוסף ומהותי הוא צורת החיבור של CF, שבמקום להשתמש בכבלים חיצוניים בעבר משתמשת בזוג גשרים גמישים לחיבור דו-כיווני בין הכרטיסים. כך:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בסקירה של הכרטיס שהתבצעה ע"י ANANDTECH הוא הציג תוצאות יפות מאוד, וניצח את ה 7900GS (המתחרה הישיר שלו) ברוב המבחנים.
מסקנות הסוקר הן שכרטיס זה הוא המומלץ ביותר בטווח המחיר שלו (200$ בארה"ב).

הסקירה: http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2858

נערך לאחרונה ע"י rlsf בתאריך 18-10-2006 בשעה 08:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2006, 20:28
  pikachu pikachu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי nelik777 שמתחילה ב "מדהים התחרות...לפני יומיים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי nelik777
מדהים התחרות...לפני יומיים יצא ה 7900gs וכבר היום אפשר לקבור אותו...ואני מזכיר שאוטוטו dx10

אז זהו , שזה באמת קטע מטורף, משיקים כרטיסים חדשים ,כאשר בעוד חודשים ספורים-משפחה חדשה של כרטיסים יוצאת..אז צריך עכשיו לעשות חושבים טוב טוב אם להחליף כרטיס בימים אלה.
נכון הוא הדבר שכרטיסי הDX10 יהיו יקרים בצאתם, אבל אם בעוד 4-5 חודשים, יהיו כרטיסים בעלי טווח בינוני באיזור ה1000 שח, שווה להמתין - כי היום כרטיס סביר+ לא עולה פחות מזה ותתקנו אותי אם אני טועה.
בנוסף - הכרטיסים מהמשפחה החדשה ,מיוחדים לDX10 ולמשתמשי XP לא תהייה אפשרות לנצל את כל האפשרויות שDX10 נותן, תהייה גירסת DX למשתמשי XP , אבל לא תהייה תמיכה מלאה
(עד כמה שידוע לי)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר