לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2006, 13:21
צלמית המשתמש של The_Merlin
  משתמש זכר The_Merlin The_Merlin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.02
Follow me...
אני אומר את דעתי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי efi84 שמתחילה ב "לא זכור לי שהוא אמר משהו על..."

ובתהחשב באופן ובתוקפנות שבה התקבלתי בפורום הזה - אני עוד עדין.
ולעניין עצמו - הגדרה של "חוסר עניין" אין בה שום עניין. אחד יכול להתלהב מצילום של חנקן נובי אבל צילום של חלון לא ידבר אליו בעוד שאחר יתלהב בדיוק מהלהפך. לכן האמיר של "לא מעניין היא סובייקטיבית וחסר ערך. יש בפורום הזה עוד מאות צילומים שלא עניינו אותי אבל לא טרחתי לבשר את זה לצלמים כי זה לא צריך לעניין אותם.
במקביל - התייחסות טכנית לצילום צריכה גם כן להיות עניינית. ביקורת בונה היא ביקורת שמציעה חלופה. לא חוכמה להגיד "זה לא מעניין, נופל ימינה ועקום" תסביר מה דעתך, תציע איך לתקן ותאמין לי שאני אגיד לך תודה גם אם לא אסכים אתך.
אגב וכמו שאתה רואה אני לא "תוקפני" כלפי כל מי שמגיב" אלא רק בנסיבות ספציפיות. אני אמשיך להגיב כך כלפי הערות לא ענייניות, אמשיך להגיב במלא הכבוד והנימוס כלפי הערות שיאמרו באופן ענייני ומכובד ואמשיך להעלות תמונות כי יש כאן כמה חברים טובים שהגיבו לי עניינית ובאופן מועיל ביותר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2006, 14:29
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
המלצה קבל את זה כביקורת עצמית....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The_Merlin שמתחילה ב ""הולידי אין" אשקלון חשיפה ארוכה"

תשמע אחי אני שמתי לב על הרבה אשכולות שלך וראיתי שםא מגיבים לך כמו שאתה רוצה אז אתה מחבב את מי שכתב לך את זה אבל אם מישהו מגיב לך לא כמו שרצית אתה ישר תוקף אותו ולא משנה מה הוא ניסה להעביר לך ! ! !
זו לא הדרך להצליח לא רק פה אלא בכל מקום, ההתנהגות שלך לפי דעתי היא מאוד תוקפנית !
ודבר כזה גורר יחס מתאים, כי אם מישהו אומר לך שהתמונה לא עניינית והוא לא מוצא שום דבר בתמונה אז כנראה שככה התמונה נראית, נכון שאתה מצפה לתגובה שגם תעזור לך לתקן את הצילום שלך לתמונה הבאה.....
ת'שמע גם לי היה קשה בהתחלה שהיו אשכולות של תמונות שבעייני היו מעולות אבל לא קיבלתי אפילו תגובה אחת ואחר כך התחלתי לקבל תגובות בונות וגם לא תמיד נעימות SO F**N WHAT תלמד לחיות עם זה ולהתייחס לתגובות הבונות שיעזרו לך לשפר את התמונות שלך לעתיד....
תראה את התמונות הראשונות שלי שלא ידעתי כלום על המצלמה שלי ולא הייתה לי חוברת בכלל ותשווה אותן לתמונות של היום.... תגיע גם למפגשים שם למדתי המון המון ! ! ! אני מאמין ששם תקבל המון תשובות, יש אנשים שבכלל מגיעים עם מצלמות פשוטות יחסית כמו A95 שהם לא DSLR אבל גם בהן אתה יכול ללמוד, ותראה איזה תמונות הם מוציאים מהן ! גם אם הם לא D/SLR !
למשל תראה תמונות של איתמר - TITA הוא היה עם מצלמה כמו שיש לך ותראה את התמונות שהוא מוציא.... עולמיות אחת אחת אבל לפעמים יש גם תמונות גרועות ואין מה לעשות צריך ללמוד לחיות עם זה...... אל תתקוף ישר אנשים כי ככה אתה רק גורם לעצמך שישנאו אותך פה ולפי דעתי יש פה המון אנשים חמים שנותנים ביקורת לטוב או לרע רק כדי לעזור לך ולא לתקוף אותך !

** לגבי התמונה:
אני לא מצאתי עיניין בקומפוזיציה שבתמונה, תמונה סתמית שמצולמת מגג או מחלון של ביניין אחר,
חשיפה ארוכה לא ממש מבוצעת כהלכה אולי לתת קצת יותר זמן חשיפה היה נותן משהו אחר לתמונה
וזוית יותר מעניינת כם הייתה נותת משהו אחר בתמונה...

חשיפה ארוכה יכולה להיות מבוצעת יותר טוב על דברים אחרים יותר עיניינים ולא שלט של מלון שמצולם מביניין אחר........
לפי דעתי תנסה מיקום אחר, קומפוזיציה אחרת ואלי התמונה תראה שונה !

נערך לאחרונה ע"י mp26 בתאריך 18-10-2006 בשעה 14:39.
ישן 30-11-2006, 21:12
צלמית המשתמש של Arziv
  Arziv Arziv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Arziv שלח הודעה דרך MSN אל Arziv
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The_Merlin שמתחילה ב ""הולידי אין" אשקלון חשיפה ארוכה"

תמונה משעממת לפי דעתי.
אין משהו שמעבר לסתם תמונה בעיניי.
תאורה - משעממת
נושא - משעמם
קומפוזיציה - משעממת
צבעים - משעממים

אני מצטער לשמוע שאתה כל כך תוקפני.
בדר"כ זה נובע מחוסר ביטחון על פי תפיסתי.

ורציתי להגיד לך שלפי דעתי זה מאוד מאוד מגוחך שאתה מתלהם וכועס על אנשים שכתבו לך תגובות לא מושקעות, על תמונה מאוד לא מושקעת.
ציטוט:
קצת מגוחך אבל צילמתי בזוית משונה מהמרפסת שלי באמצע הלילה אחרי שקראתי איך עובדים עם קבצי raw ורציתי לנסות. התעצלתי לצאת מהבית אז זה מה שיצא.

יחס גורר יחס
שן תחת שן
ועוד כל המשפטים עם אותו רעיון

נערך לאחרונה ע"י Arziv בתאריך 30-11-2006 בשעה 21:21.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר