לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2005, 00:03
צלמית המשתמש של Tavarish
  Tavarish Tavarish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
כמה שאלות בנוגע ליחידת "דובדבן"

שלום לכולם

יש לי כמה שאלות בנוגע ל"דובדבן"

אז כך אני מאד רוצה לשרת במשהו מעניין בצבא ולא להיות בחטיבת ח"יר רגילה.
ולשאלות:
1. נגיד ואני מסמן במנילה 5 לדובדבן ו4 לצנחנים ומגיע אליי זימון גיבוש לצנחנים, אך לא כתוב שם שאותרתי לדובדבן אז אני יכול לוותר על הגיבוש, זאת אומרת להתקשר ולבטל אותו?

2. נגיד ואותרתי לדובדבן וזומנתי לגיבוש צנחנים ועברתי אותו, אז כאשר אני אתגייס לצנחנים יהיה לי גיבוש דובדבן (שהוא קורע רצח) ונגיד שלא עברתי אותו , אז אני חייב להתגייס לצנחנים או שאפשר לחזור לבקו"ם ולהתגייס לחיל אחר? ולפי מה יגייסו אותי לפי שאלון ההעדפות או שהוא כבר לא ישחק תפקיד בשיבוץ לאחר גיבוש דובדבן?

נ.ב אני לא אומר ששרות בחטיבת חי"ר הוא פחות טוב , פשוט אני מאמין שאם אני ישים מטרה לעצמי להגיע לדובדבן, אני יעשה הכל כידי להגיע לשם ובכך לאתגר את עצמי בשירות מעניין.

תודה לעונים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-01-2005, 09:10
  עידן צנחןן עידן צנחןן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
תקשיב נעשה לך סדר בבלאגן
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Tavarish שמתחילה ב "תודה לך"

דבר ראשון אתה צריך לסמן את דובדבן במנילה בעדיפות גבוהה כמובן..אם תהיה מתאים תקבל את הגיבוש של צנחנים..יהיה רשום לך או "גיבוש צנחנים דובדבן מאוחד" (משהו כזה) או "גיבוש צנחנים" בלבד..אצלי למשל קיבלתי רק גיבוש צנחנים,התקשרתי למספר שהיה בזימון ואמרו שאני לא מתאים רפואית או משהו כזה לדובדבן..אז דבר ראשון תהיה בטוח שהגיבוש כולל דובדבן!
דבר שני,אם תקבל זימון לגיבוש צנחנים דובדבן מאוחד,ותעבור בהצלחה רבה את הגיבוש תקבל אחרי חודש מכתב שעברת בהצלחה את הגיבוש וכו' ושאתה מאותר ליחידת דובדבן...
אחרי 3 חודש מהגיבוש בערך תתגייס לצנחנים,ואחרי כמה ימים תצא לגיבוש יחטיות לצוות של דובדבן
אם יהיה לך מזל תסיים אותו ותעבור אותו ותגיע ליחידה,אם לא תסיים או תעבור,אתה "נופל" לגדודי הצנחנים...
עכשיו לפרט החשוב,לפי מה שאמרו לנו, אי אפשר לעזוב את החטיבה אם לא מתקבלים ליחידה מסויימת מהגיבוש יחטיות של צנחנים!! זאת אומרת שאם תסיים את הגיבוש וב"מסדר הדמעות" יגידו לך שלא התקבלת לדובדבן אתה תצטרך להיות בגדוד צנחנים רגיל...
לעזוב את החטיבה אתה יכול רק בשבוע של הטרום טירונות,שזה השבוע של הגיבוש יחטיות.

על כל פנים בהצלחה אח שלי,ושתגיע בעזרת ה' לדובדבןן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר