לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2006, 14:19
  צביליך צביליך אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 31.12.04
אימו של קצב: אם ההאשמות היו נכונות, גילה הייתה עוזבת

אימו של נשיא המדינה משה קצב, גוהר קצב, אושפזה בליל שבת האחרון בעקבות אירוע מוחי שבו לקתה. בראיון ל"ידיעות אחרונות", סיפרה אימו של הנשיא על התקופה הקשה שהיא עוברת. "עברתי כל כך הרבה סבל בחיים שלי - שני ילדים שני נפטרו - אבל התקופה הזאת היא אחת הקשות בחיי. הפרשה הזאת אשמה מאוד בכל המצב שלי, עד כדי כך שהביאה אותי לאשפוז בבית חולים... מה אני יכולה לעשות? אני מבוגרת, חולנית".

באשר להאשמות נגד בנה, נשאלה קצב האם התעמתה עימו בנוגע לחשדות המיוחסים לו. "לא שאלתי, אבל אני מכירה אותו טוב טוב טוב, והוא לא אדם כזה... זה הכל בגלל שחשבו שהוא רצה להיות ראש ממשלה. הם מפחדים מזה, ובשביל זה הם רוצים ללכלך אותו. די! הוא כבר לא יהיה ראש ממשלה, ותרדו ממנו".

על יחסיה עם רעייתו של הנשיא, גילה קצב, אמרה גוהר כי היא אינה משוחחת עימה על הנושא. "מה אני אגיד לה? אני מפחדת להגיד משהו להרגיז אותה יותר. דבר אחד אני כן אומרת: היא בוטחת בבעלה, היא מכירה את בעלה. היא רואה שהוא נורמלי, שהוא בסדר. אם אישה יודעת שבאמת ככה בעלה מתנהג, היא הייתה סובלת את זה? היא הייתה מקנאה, ואת זה אי אפשר לסבול", דברי קצב.

http://news.walla.co.il/?w=//991946
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2006, 09:51
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
דיבורים של אנשים שמנותקים מהווית היום יום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צביליך שמתחילה ב "אימו של קצב: אם ההאשמות היו נכונות, גילה הייתה עוזבת"

כנראה שאימו של קצב לא שמעה על כך שהיו כמה שינויים בחברה - עברו הימים שבהם האישה היתה "עזר כנגדו" וספגה כמעט הכל ובלבד שלא יפגעו הילדים, השם הטוב ובכלל "כל עוד הכלב חוזר למלונה שיתפלש היכן שהוא רוצה...".

מגוחך לראות את כל אלה שאומרים "לא יכול להיות שהוא מ**ן מהצד, היא היתה עוזבת אותו...".

המעשים שלו (לכאורה) הם מנהג מאוד נפוץ בקרב גברים מהדור ההוא וכך גם התמיכה מצד האישה, האמא, הילדים וכו'. סבתות כאלה שבטוחות שהנכדות שלהן מתחתנות "טהורות" לא חסרות גם היום... זה לא אומר שהן מדברות לעניין.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר