לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2006, 19:25
צלמית המשתמש של The IceMan
  The IceMan מנהל The IceMan אינו מחובר  
\dev\null

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "איזו מערכת הפעלה מומלצת לעבודה עם ליבה כפולה?"

כבר מ-2000 ואולי גם מ-NT (לא בדקתי) יש תמיכה בריבוי מעבדים
אז זה כבר לא עניין של מערכת הפעלה ממש,
מן הסתם שמערכת עדכנית וחדשה מנצלת יותר יכולת שקימות במעבד
>> ונניח שהם שיפרו את הקוד שלהם שיעבוד יותר טוב
>> אבל בגלל שמדובר ב-MS אי אפשר לסמוך על זה

בכל מקרה, ניצול היכולת של ריבוי מעבדים צריך כבר להגיע מהתוכנות שלך
תוכנה שלא תוכננה לנזל יכולת של ריבוי מעבדים... אז לא ישנה לך ליבה אחת או 8
אולי המערכת הפעלה תעשה את הקונצים שלה כדי לשפר את הביצועים
אבל עיקר הניצול של היכולת היא מכיוון התוכנה שלך ולא WIN עצמו

שנית, דווקא היתי ממליץ לך לנסות לעבוד עם LINUX
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2006, 13:34
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "המטרה שלו מן הסתם היא לקבל מקסימום ביצועים..."

אם אתה לוקח את הXP ומוריד את כל הTHEMES למיניהם, אתה לא תקבל מערכת ששוקלת יותר מ2000.
לגבי הויסטא - שמועות (וכתבות) גורסות שיש לך אופצייה לבטל אפילו יותר שטויות שרצות ברקע, כך שהוא יכול להיות אפילו קל יותר, עם הקונפיגורצייה הנכונה.

מבחנים (אתה יכול להגיד שמיקרוסופט עשו אותם ושהם שגויים מהיסוד עד כמה שאתה רוצה) הוכיחו שה2003 יותר יעיל מבחינת ביצועים מה2000 בכמעט פי 3, אני נוטה להאמין שהויסטא יהיה אפילו יותר יעיל מזה.
מכול הסיבות האלו, אני הייתי מעדיף את הויסטא, עוד לפני שדיברתי על ענייני אבטחה (אני מקווה שאתה עדיין יושב ולא מתגלגל על הרצפה מצחוק עכשיו ), אל תשכח שבויסטא אתה לא חייב להיות אדמיניסטרטור כדי לעבוד במחשב כמו שצריך.

ישן 21-10-2006, 18:20
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "..."

אני יודע שב XP ישנם שיפורים למראית עין במהירות מול 2000 (בעיקר בזכות תחום ה pre-loading שאני אתן לך לנחש ממי לקחו את הרעיון הזה לבד) - וליודעי דבר ידוע ש 2003 זה בעצם XP Server Edition + התקנה מובנת של דוט נוט (אפילו הלוגו הפך ללא פרופורציונלי, פשוט משום ששינו את הלוגו הרגיל של XP ומתחו אותו כך ש "Server 2003" ייכנס בפנים). ראוי היה להשוות את ויסטה מול XP. אני מאמין שאם תוריד את כל השטויות, XP וויסטה יהיו פחות או יותר אותו דבר, רק ש XP כבר יותר זמן בשוק ומצאו בה את הבאגים הקריטיים, ובויסטה עדיין לא. מה עוד שבויסטה יש יותר דברים להוריד כדי להגיע למערכת הפשוטה ביותר שאינה צורכת משאבים. מכאן - שלמשתמש הפשוט - זה שרוצה להתקין ולא לעשות customization מטורף למע"ה (אם היה רוצה, באמת נראה לך שהיה מריץ חלונות? :-) ) - כנראה ש XP פשוט עדיפה.

למי שרוצה צעצועים, גרפיקת תלת מימד, מחשב שיכולתו המשרדית דורשת מחשב עם חומרה למשחקים, ושהמחשב שלו יראה כמו צעצוע לגיל 3 (הצבעים של XP היו צעצוע לגיל 5, לאט לאט אנחנו יורדים בגיל...) - אזי - by all means - שיתקין את הצעצוע שנקרא Vista...

אני רוצה לראות את החברות שיקנו מחשב באלף דולר במקום בפחות מ 700 בשביל הצעצוע הזה - אם מיקרוסופט תצליח - היא באמת אשפית בלמכור קרח לאסקימוסים...

ישן 22-10-2006, 19:37
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
לינוקס היא לא מילה גסה - אני לא אחסום אותך בגללה :)
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אני יודע שב XP ישנם שיפורים..."

בכול אופן - תעשה לעצמך טובה, תוריד resource hacker, תסתכל על מה שזרקו לתוך explorer.exe... אני חושב שאתה תהנה מהתוצאה, זה ייתן לך עוד זבל לזרוק על מיקרוסופט (דברים בסגנון "אז למה אני צריך את הלוגו של whisler בפנים?")
ואני מאמין שאתה טועה, הרי ויסטא מגיעה כבר מראש ב-2 גרסאות, עם הזכוכית ובלי הזכוכית, כך ש"טוויקינג מטורף" לא תצטרך לעשות (מה-גם שבטח זה יהיה שירות אחד כמו בXP)

לגבי הירידה בגיל, אני לא מסכים, על העיצוב של XP אמרת שהוא מתאים לבני 3, אז גדלנו בשנתיים מאז (אתה חייב להיות עקבי, כשזה נוגע בך אני זוכר הכול)

ואם נחזור לרגע של רצינות - זמנים יגידו, הויסטא צריך להיות יותר בוגר מהXP בכמה רמות, והדבר היחידי שיכול למנוע ממנו באמת לפרוץ זה דרישות המערכת, אבל אותן נדע באמת רק אחרי שהוא ייצא לשוק.
אני עדיין נוטה להאמין שהויסטא יהיה יציב ואיכותי יותר מהXP, בעיקר על מחשבים מהדור החדש.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר