לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2006, 07:55
  אליהו ר אליהו ר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.06
כסף לטיפול ב"פושעים אמיתיים"? אונס, מעשה מגונה בכפיה, אינוס - אלה לא "פשעים אמיתיים"?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עמליה שמתחילה ב "קצב והמשטרה"

שלא לדבר על הדחת עדים, האזנות שקר, שימוש בתקציב המתנות של בית הנשיא עבור מתנות פרטיות - כל אלה, להזכיר, החשדות נגד הנשיא. אם יצא זכאי - שגעון, הלוואי. אבל אם קיימים חשדות כאלה, לא נראה לך שנכון לחקור אותם?

כל הבזבוז הזה של משאבים, כהגדרתך, מוצדק לחלוטין - הוא צריך להיחקר לא כאחד האדם, אלא הרבה יותר מהר, במרץ ולעומק, למה? כי הוא לא אחד האדם. דין שווה לכל? לא ממש, לא כשמדובר בנשיא המדינה. כמו שיש לו חסינות נשיאותית, מה שכבר מבדיל אותו מאנשים כמוך וכמוני, כך גם כשהוא נחשד בחשדות כאלה, צריך להתייחס אליו באופן שונה מאשר לכולם (שלא לדבר על כך שאזרח נורמלי עם חשדות כאלה ואפילו פחות מאלה - כבר מז\מן היה יושב במעצר או במעצר בית - ראי מקרה חנן גולדבלט).

ובסוף בסוף, אחרי שאמרנו את כל זה - רק לידיעתך: אפילו אם הוא רק קיים יחסים עם הכפופות לו, בלי כפיה ובלי אונס ובלי כלום, אפילו אם הן התחננו בפניו על הברכיים שיעשה להן טובה, אפילו אז - אני לא רוצה אותו בתור נשיא שלי. לקיים יחסים עם הכפופות לך זה דבר מגעיל בעיני, ולא לחינם יש חוק נגד זה. שלא לדבר על זה שהוא נשוי, בעל משפחה ומבוגר מהן בעשרות שנים.

רק שתדעי לך, אני אחד האחרונים שישפוט אדם סתם כך, אני יודע מה הנזק בשמועות, רכילויות ולכלוכים. אבל היות שלא נולדנו אתמול, וחלקנו מכירים את הסיפורים האלה עליו כבר שנים (אם כי לא בחומרה כזו, יש לומר), והיות שבקלטת שהוא בעצמו, דרך "מקורביו" טרח להפיץ כדי להוכיח כמה הוא מסכן - שמעו אותו אומר "הכל היה בהסכמה" - אז שילך הביתה ומהר.

שבת שלום,

אליהו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר