לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2007, 15:52
צלמית המשתמש של י''ש
  י''ש י''ש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
יש דבר אחד שאתה חייב להבין
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Nati_1st שמתחילה ב "[QUOTE=ck5760]על מה חשבת ובין..."

בס''ד

בתורה שלנו כתוב ''כבד את אביך ואת אימך למען יאריכון ימיך על האדמה....'' כלומר ע''פ דברי אסור לחזור בתשובה אם ההורים לא מסכימים אם הדעה הזאת (לפחות ככה אנשים מבינים את זה)
אז זהו זה לא נכון חייבים לחיות כאנשים דתיים ולהמשיך לכבד את ההורים גם את ההורים שאתה מכיר (כלומר האנשים שבראו את גופך) וגם את ההורים שבראו את הנפש שלך (כלומר האל) האמן לי מנסיון אפשר לחיות כדתי עם כיפה עם שמירת שבת עם הנחת תפילין עם 3 תפילות ביום ועדין לחיות בשלום עם ההורים נכון בהתחלה הם יגידו לך השתגעת מה זה השטיות האלה במקרים קיצוניים יותר יגדו לך תוכיח לי שיש בורא לעולם, אין בורא לעולם אתה סתם מתענה וסובל בשביל שטויות, למה אתה עושה את השטויות האלה הכל השפעה של רבנים מפגרים (סליחה) שהכניסו לך שטיות לראש מי עשה לך שטפת מוח אבל זאת רק ההתחלה אחר כך שמבינים שאתה יציב עם הדת היהודית הכל נפסק תחשוב שבהתחלה זה בא להם בבום והם חושבים איפה טעיתי בחינוך שלו אבל הם לא טעו הם פשוט לא הבינו את מה שאתה מבין ורק שתדע שאני מכיר הרבה חברים שלי שחזרו בתשובה ואחרי פרק זמן (די ארוך) גם הוריהם חזרו בתשובה בעקבותיהם כי בסוף חייבים להבין שהעולם לא נברא ממפץ גדול או מכל שטות אחרת אלה בידי בורא עולם בקשר למשפט כבד את אביך ואת אימך כמו שאמרתי למעלה זה כבד את הוריך ואת אביך שבשמים ואת אימך התורה וכאשר את לא מקשיב למה שציוותה עליך התורה ובורא עולם את לא מכבד אותם אגיד לך יותר מזה קח את המילה כבד בגימטריה היא 26 קח את אותיות שם השם כלומר יוה וכו' חשב אותם ותגיע ל26 בידיוק
חזרה לפורום
ישן 01-10-2007, 22:19
  thelord23 thelord23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DCD שמתחילה ב "אל תחשבו יותר מידי...זה לא בריא, מניסיון"

למה לא לחשוב יותר מידיי..

יש הבדל בין לחשוב לבין להתמרמר.. כשאתה כל הזמן חושב כמה רע לך, רע זה מה שיהיה לך. כי באופן טבעי כשאתה מרגיש רע, אתה משליך את זה גם על אחרים בצורת דיבור שלך, אם היא דיכאונית או כעסנית או מה שלא יהיה ,
ואז לסובבים אותך לא יהיה נעים לידך. והם יתרחקו לאט לאט. וגם כשכל הזמן אתה מתבאס מעצמך דברים לא יצליחו ולא יילכו כמו שצריך.
גם אם תצליח במשהו בגלל צורת המחשבה שלך לא תבחין בו - לאומת זאת כשמשהו רע יקרה אתה תעצים את המקרה.

תחשוב הפוך, כל פעם שמרגישים רע -וזה קורה לכולם כולם, תעשה משהו שבוודאות ירגיש לך טוב. ואז אחר כך תחשוב שוב על מה שקרה - רק בצורה חיובית - איך מה שקרה כן יכול לעזור לי בכל זאת. איך אני עושה את המשימה שאני צריך לעשות עכשיו ונהנה ממנה. איך אני משלים אותה בהצלחה.
אם תחשוב הרבה על איך מבצעים דברים-
לא על למה לבצע אותם כבר תרגיש אחרת.

זאת דעתי לפחות

אתה רואה גרמת לי לפתוח ספר ולהמשיך ללמוד פסיכומטרי. מי אמר שזה לא יכול לעזור.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר