לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2006, 02:00
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Poisoned שמתחילה ב "קיצר ינסו להרעיל אותנו שם על השריון?"

אני יכול להגיד לך מה"יום בעקבות לוחמים" שאני הייתי.. זה היה הלטרון.. והיה ממש נחמד שם.. היו שם כל מיני דוכנים כאלה על כל החטיבות/ יחידות/ חילות בצה"ל.. עם שולחנות ובשולחנות היו כמעט כל כלי הנשק שמשתמשת בו כל יחידה.. לדוג' לגולני היו חיילים של הפלס"ר עם מלא נשקים כמו רובי צלפים, אמ 16 לכל סוגיו, מקלעים, אקדחים ועוד ועוד ולפעמים אם החיילים נחמדים גם מרשים לך להרים נשק ולהצטלם).. בנוסף לזה יש בשדה הפתוח שם תרגיל אש של טנקים שזה משהו מדהים.. ואני לא מת על טנקים.. אבל לראות את המרכבה 4 נוסעת במהירות כזאת ועולה גבעות בלי בעיה בכלל ואת הרעש האדיר הזה שיוצא כשהטנק יורה.. זה פשוט מדהים לראות דבר כזה.. בכל אופן אני ממליץ בחום ללכת לזה.. ועוד שכחתי.. היו שם כל מיני סוגים של כלים שצה"ל משתמש בהם.. כמו: האמרים, הייתה שם סירה שהשייטת משתמשת בה, כוונות מיוחדות, רובוטים שמשמשים את ההנדסה, נגמ"שים וכו'..

נערך לאחרונה ע"י rafi-8 בתאריך 20-10-2006 בשעה 02:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2006, 09:56
  D/B D/B אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.09.06
הייתי שם שנה שעברה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shaynet שמתחילה ב "תרגילי אש בצפון"

כל השכבה שלנו נסעה שנה שעברה לשם והיה כיף...

נסענו לצפון והיו שם עוד מלא בתי ספר!
אביגדור קהלני סיפר לנו את הסיפור שלו במלחמת יום הכיפור בנפאח באותו מקום שהוא נלחם.
עשינו סיבוב קטן במקום ברגל..

אחרי זה נסענו משם לאיזה מקום (באותו אזור בערך) והיו שם תערוכת נשקים של כל החיילות!(בטנים כאלה של כל חיל ואפשר לגעת ולהחזיק).

משם יש באותו אזור של "תערוכת נשק" קצת יותר רחוק 500 מטר במה שכולם מתאספים (משהו כמו 10000 בני נוער אפילו יותר) יש נאום קצר של אביגדור קהלני ואחריו בא השיא של היום!

שומעים ברמקולים של הבמה את הקשר בין הטנקים פתאום משום מקום בא טנק(של המפקד) ומהצדדים שלו באים עוד...פתאום הוא יורה פגז על המטרות שהוא שם רחוק בקושי רואים אותם(וכולם נבהלים דוגרי זה רעש חזק והרוב זה פעם ראשונה שהם שומעים ירי של פגז מה גם שיש בנות בקהל) ומפתאום כול הטנקים מתחילים להפציץ מטרות בפגזים בהסתערות וירי של מאגים...משהו סבבה.

ואחרי זה יש להקת צהל שמתיחלה לשיר שירים והולכים הביתה בסביבות 7 בערב.

נ.ב
הטנקים של פלוגה של חטיבה 188

נערך לאחרונה ע"י D/B בתאריך 20-10-2006 בשעה 10:00. סיבה: שגיעות כתיב והוספה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר