לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2006, 17:09
  b^baby b^baby אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.04
זקוקה דחוף לעצה

יש לי חבר ואנחנו חברים כבר 5 וחצי חודשים...

הוא ישן אצלי אבל אני עוד לא ישנתי אצלו...
הסיבה היא בגלל אמא שלי... היא עדיין לא מקבלת את זה שאני אשן עדיין אצל חבר שלי...

אני עוד מעט בת 18 וחבר שלי בן 23...

הנושא הזה בזמן האחרון מאוד מציק לו והוא רוצה שביום שישי אני אשן אצלו.. הסברתי לו שיש סיכוי גדול שאמא שלי לא תסכים וכו' אבל הוא התעצבן מאוד ואמר שנמאס לו כבר ושהוא נתן לי את החיים שלו ולא טוב לו עם המצב הזה...שרע לו כל הזמן שאני לא ישנה אצלו...

מצד אחד אני מבינה אותו הוא כבר בן 23 אבל הוא היה צריך להבין מההתחלה לאיזה קשר הוא נכנס...

בקיצר מפה לשם הוא התעצבן עליי ואמר לי תשכחי אותי אל תתקשרי אליי אני לא אתקשר אלייך... אין לי כבר כוח המצב הזה כבר לא ישתנה... בחיים את לא תשני אצלי והוא חתך איתי.... וזה שביום שלישי היינו ביחד והוא אמר לי אני אוהב אותך ואני לא יכול בלעדייך ואני החיים שלי ואני לא אתן לשום דבר להפריד ביננו...

שאלתי אותו מה קרה הוא השתנה מה עובר עליו... אז הוא עושה לי תגידי מה את רוצה ממני? תעזבי אותי..

אמרתי לו יודע מה סבבה חתכנו וניתקנו שיחה...

אחרי 10 דק הוא מתקשר אליי ועושה לי יודעת מה קחי עד שבוע הבא השדבוע הזה קחי ספייס תחשבי אבל אם את לא באה לישון אצלי יום שישי הבא תראי את הקשר שלנו כגמור...

אני מאוד התאכזבתי ממנו שככה הוא לא מכבד אותי ומעמיד לי תנאים.. אני לא יודעת מה לעשות
אני אוהבת את הבן אדם הזה מאודדדדדדדדדדדד הוא כמו בן בית אצלי המשפחה שלי אוהבת אותו, הוא האהבה הראשונה שלי.. אני לא יודעת מה אני אעשה בלעדיו...

מה אני עושהה עכשיו במצב כזה? אני לא רוצה להראות לו שאני חלשה ואסכים לכל תנאי שלו

תודה לכל העוזריםםםםםם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2006, 17:34
  CaRTeR CaRTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי b^baby שמתחילה ב "זקוקה דחוף לעצה"

קודם כל, אני לא הייתי הולך לישון אצלו, רק בשביל לראות אם באמת הוא יעשה מה שאמר.
במידה ויעשה נפרד ממנו, יכול להיות גם שהוא סתם אמר את זה בלהט ושיגיע הרגע הוא יחזור בו.

דבר שני יפה שאת אומרת
" מצד אחד אני מבינה אותו הוא כבר בן 23 אבל הוא היה צריך להבין מההתחלה לאיזה קשר הוא נכנס... "

אפשר להציג את זה גם כ
" מצד אחד אני מבין אותך את בת 18 אבל את היית צריכה להבין מהתחלה לאיזה קשר את נכנסת"

אם היית בת 21 או אפילו 20 בצבא, אני בטוח שלא היו בכלל מדברים אם היית אומרת שאת הולכת לישון אצלו, בשביל זה אני אומר ילדה בת 18 שהרגע סיימה י"ב לא יכולה להיות חברה של מישהו בן 23.

ישן 19-10-2006, 18:45
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04

סליחה מראש על הבוטות בתגובה.

הוא חתיכת חרמן שלא שווה בכלל שתתאמצי בשבילו, מה פתאום הוא מציב לך כללים כאלה? "אם את לא באה לישון אצלי אז הקשר בנינו נגמר" , מה הוא חושב לעצמו? סתם רוצה שתתחרמנו כל הלילה ודוגרי ברור שלא תצמח שום אהבה אמיתית מהקשר הזה, איפה הכבוד המינימלי?! אמא שלך לא מסכימה נקודה. צריך לכבד את זה, הוא צריך לכבד את זה! גם אם היית בת 30 ולא היית רוצה ללכת לישון אצלו הוא חייב לקבל את זה! בלי מניפולציות לגרום לך עוול ולהוציא אותך הילדה הקטנה שלא מוכנה לכלום, לא זה לא! ואת בכלל קטינה והוא בן 23 <אבל נעזוב את זה >.
מה כ"כ לוחץ לו שתבואי אליו בלילה? דווקא בלילה? דווקא אליו?! הוא רוצה סקס. רק סקס ממך. ולא שום דבר אחר, ברור שהוא לא מכבד אותך, עוד יותר ברור שכשהוא "חתך את הקשר " איתך זה היה רק בשביל לגרום לך להצטער על זה שלא הסכמת ולשכנע אותך לבוא אליו.. ברגע שהחרמנות עלתה לו שוב לראש והוא ראה שלא מגיעה אליו אף אחת אחרת - הוא חזר אליך!

תפנימי שאם הוא היה אוהב אותך באמת הוא היה מבין! מה שהוא עושה זה רק להפעיל עליך לחץ כדי שתסכימי, תתרחקי ממנו ומהר! אמא שלך כ"כ צודקת כאן, ואל תחשבי "מה אם האהבה שלי כלפיו?" הוא זבל, הוא חלאה, הוא לא שווה בכלל אם הוא שם אותך במצב כזה של או שאת באה לישון אצלי או שאנחנו נפרדים, זה בולשיט! קשר כזה מיועד להסתיים, ועדיף שכמה שיותר מהר!

אל תהיי תמימה, נסי לראות מעבר, הוא לא מתגעגע, הוא כן יכול בלעדייך, פשוט משחק בך, עוד כמה שנים תראי את הדברים אחרת ותביני כמה טעית כשבכלל נכנסת לקשר הזה.

יש עוד בנים בחוץ פי אלף יותר טובים, לכי על אחד שבאמת מתאים לך, שיכבד אותך ויהי מה, אפילו אל תטרחי לדבר איתו על הנושא, פשוט תזרקי אותו כיבינימט.

ישן 19-10-2006, 19:47
  CaRTeR CaRTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
התחלת ממש גרוע אבל סיימת בסדר איכשהו
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "[right]סליחה מראש על הבוטות..."

חתיכת חרמן? הבן אדם בן 23 נראה לי סביר שהוא ירצה סקס.
סביר להניח שהוא רוצה להתחרמן כל הלילה, אבל יש מצב שהוא פשוט רוצה שהיא תבוא לישון
אצלו וגם בין היתר להנות אחד עם השני.

אם היא היתה בת 30 ולא היתה רוצה ללכת לישון אצלו צודקת ב 100 אחוז.
אבל פה זו לא היא שלא רוצה אלא אמא שלה שלא תרצה.

אני מצטער מאד להגיד אבל היא באמת הילדה הקטנה, ככה זה שיוצאים עם מישהו שהוא מבוגר יותר נפשית ב 2 תקופות ממך ( צבא ואזרחי אחרי )

דווקא בלילה כי בלילה הולכים לישון, לא? ושוב אולי הוא רוצה לבלות איתה ערב שישי וכן גם קצת
להנות, כאילו שהיא לא נהנית מזה, מספיק להציג אותנו כתנינים ואותכן כעופות בשר.

בעקרון מעל גיל 16, אם הסקס בהסכמה הוא לא יואשם ראי פרשת הסקס בבסיס חיל האויר, האחרונה, הילדה טענה שהיא בת 16 למרות שהיא בת 14 ולכן חיילים ניצלו מעונש כבד.

לגבי החתך את הקשר, יכול להיות שהוא ממש היה מתוסכל ואמר את מה שאמר בלהט הרגע.
ולגבי זה שראה שלא באה אף אחת אחרת, היא טענה שזה היה ממש בסמוך אז מתי הוא היה מספיק לחפש בכלל מישהי אחרת ?

תחשבי שבן אדם בן 23 יש לו חברה כבר חצי שנה, והיא לא יכולה לבוא לישון אצלו.
ולמה? לא רוצה סקס תגידי לו אני לא מוכנה לסקס, אבל כולה לבוא לישון אצלו זה דבר פעוט
בשבילו כמובן כי הוא בוגר והיא עוד ילדה קטנה.

האמת גם אני הייתי מתוסכל אם אחרי חצי שנה חברה שלי לא היתה באה לישון אצלי,
ואני מאמין שאם הוא חצי שנה לא לחץ עלייך ורק עכשיו ביקש שתבואי לישון אצלו
אז הוא היה אפילו בסדר וכבר אחרי חצי שנה בגיל הזה נראה לי שאפשר ללכת לישון אחד אצל השני ושגם הוא מרגיש ככה.

מה שבטוח זה שהיא צריכה לעזוב אותו, כי הוא לא מתאים לה, תמצאי חבר בגיל יותר מתאים לך
שהזכרון מהתקופה הזו של גיל 18 שזה בעיה לישון אצל החבר עוד טרי בראש והוא יקבל את זה
טוב יותר.

לה זה נראה פשוט לא הגיוני ללכת לישון אצלו, אבל בשבילו זה נראה דבר כל כך פשוט.

ישן 19-10-2006, 21:16
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי CaRTeR שמתחילה ב "התחלת ממש גרוע אבל סיימת בסדר איכשהו"

לפחות אנחנו מסכימים על זה שהקשר הזה צריך להגמר.

אבל בלהט או לא בלהט, השורה התחתונה היא שהוא קבע אולטימטום - או שתבוא לישון אצלו או שהוא נפרד ממנה. אולטימטום כזה לא אמור להיות בקשר, חייב להיות לפחות כבוד מינימלי למילה של אמא שלה, ולא לשים אותה במצב כזה.

חוץ מזה שהיא גם תריב עם אמא שלה בגללו וזה בכלל לא לעיניין.

אז הוא "החזיק" 5 וחצי חודשים בלי להציב לה שום אולטימטום, ממש גיבור.. הוא באמת היה צריך לקחת את הדברים האלה בחשבון כשהתחיל לצאת עם מישהי בת 17, ואולי בשבילו היא באמת הילדה שלא מוכנה, היא לא צריכה להוכיח לו כלום ובטח שלא ללכת ולישון אצלו תחת אימיים כאלה, חד וחלק, ילדה או מבוגרת, שיתן כבוד ויהיה ראליסטי לגבי המצב.

ישן 21-10-2006, 11:19
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
מחזקת את CaRTeR
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי CaRTeR שמתחילה ב "התחלת ממש גרוע אבל סיימת בסדר איכשהו"

לישון זה לא בהכרח הסקס.. לישון זה להרגיש בטוח עם הבן/בת זוג...
וכאילו הוא לא בסדר כי אמא שלה לא מסכימה והוא צריך להבין את זה שהיא עוד בחסותה של אמא.. ואם זה ממש מציק לו אז שיחתכו.. אבל אני ממש לא חושבת שזה קטע של חרמנות לישון אצל חבר ועוד אחרי חצי שנה זה הרבה יותר מסתם משהו זה עם הרבה רגש מאחורי זה גם השינה עצמה.
וגם אם זה כן הסקס זה לגיטימי שהוא ירצה לשכב עם חברה שלו ושוב עם רגש לא רק מקטע של חרמנות, עדיין הבנאדם אוהב אותה.וחוץ מזה מי אמר שהיא לא רוצה ושהם לא כבר שכבו..

ואם שניהם לא יגיעו להבנה אחד של השני אז זה יגמר..
וזה קצת קשה להגיע מכאן להכסמה כאילו זה נורא לגיטימי שהם לא יסכימו.
אז הדרך היחידה בעיני שהם ישארו ביחד.. זה אם הוא ימשיך להתחשב בה עד שהיא תיהיה טיפה יותר גדולה..כמו שהוא עשה עד עכשיו..
ואם לא אז אין משהו אחר שחשבתי עליו..
=/
בעע מצב מסובך..
נראה לי שהוא יותר מתעצבן לא מהקטע שאת לא ישנה אצלו אלא מהקטע שהוא כל הזמן ישן אצלך ואת לא אצלו.. אבל לא סגורה על זה.. קיצר בהצלחה במה שלא יהיה..

ישן 21-10-2006, 00:09
  RX7 RX7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.06

לדעתי זה שהוא מציב לך אולטימטום מראה שהוא לא מפחד לאבד אותך ומן הסתם המחשבה עולה ש .. => את לא כ"כ חשובה לו .. כי אחרת הוא היה חושב פעמיים אם הוא היה באמת אוהב אותך ואכן היית חשובה לו
ועוד דבר שלפי דעתי אם תעני לבקשה (אולטימטום ..) שלו ותבואי אליו הוא יראה אותך כבחורה זולה וקלה להשגה את צריכה לתת לו להתאמץ יפה מאוד וחזק חזק. בשביל שאחר כך ידע שהוא יתאמץ בשביל הדבר הזה ויחכה בסבלנות וככה ישתלם לשניכם
אבל לפי דעתי קודם כל האולטימטום לא היה במקום=\
ונכון את צריכה לעשות אך ורק מה שאת מרגישה באמת ולדעת שזה בא ממך ולא מתוך לחץ או משו (פחד לאבד אותו)
אמא לא פונקציה פה לפי דעתי (מצטער על בוטות) חח אבל את צריכה לעשות מה שאת מרגישה.
ולפעול ע"פ רגשותייך האמיתיים .

ישן 21-10-2006, 14:15
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04

אני מסכים עם הולי ב100%.
הבן אדם פשוט חרמן מסריח. מה זה האולטימטום המפגר והילדותי הזה? הוא רוצה שתבואי לישון אצלו בכפייה? בכוח? הוא רוצה להפוך דבר כל כך יפה(לקבוע לישון ביחד, לראות סרט, מחובקים כל הלילה וכו') למכוער?
הוא גם רוצה שתריבי עם אמא שלך בכפייה?
מההודעה שלך עושה רושם שאת לא כזה רוצה לישון אצלו. אחרת אני בטוח שהיית מדברת עם אמא שלך ומנסה להתגבר על המכשול. כנראה שטוב שיש את אמא שלך מאחורייך שתעזור לך לעמוד על האינטרסים שלך.
את צריכה גבר שיתן לך את הכבוד שמגיע לך ולא ידבר אליך כאילו את חייבת לו משהו.
גם אם את אוהבת אותו, תחשבי טוב טוב איך הוא מתנהג עכשיו- ואם את רוצה להמשיך להיות בקשר עם מישהו שכל פעם שהוא נהיה קצת חרמן הוא מתנהג כאילו חייבים לו משהו.

שיהיה לך המון בהצלחה ועדכני בהמשך.
ישן 21-10-2006, 18:28
  b^baby b^baby אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.04
:)

לגבי כל העוזרים תודהה על העזרה אבל תאמת לא יצא לי לקרוא את העצות שלכם כי בסוףף הכל הסתדרר

יום חמישי בערב דיברתי עם אמא שלי והיא הייתה בספק אם לתת לי לישון אצל חבר שלי... אז חבר שלי בא אליי ודיברנו עם אמא שלי ואבא שלי והם הסכימו וגם אמא של חבר שלי ואמא שלי דיברו והכל היה מצויין... הייתי מוזמנת לארוחת ערב אצלו והלכתי לישון אצלו והוא ביקש סליחה על כל מה שקרה יום חמישי ושהוא דיבר בתוך עצבים של רגע...

בקיצר לכל אלו שאומרים שחבר שלי חרמן ובלה בלה בלה..אז נכון כל גבר הוא חרמן ואם זה רק מה שהוא היה מחפש אצלי הוא לא היה איתי 5 חודשים ותאמינו לי שהוא אוהב אותי והיה לי הכי כיף איתו שישי שבת ויש לו את המשפחה הכי מדהימה שיש...

תאמינו לי שאם הוא היה רוצה רק לשכב איתי אז הוא לא היה חייב לקחת אותי לישון אצלו...

ולגבי הגיל... אני לא אגיד הרבה לגבי זה... אנחנו אוהבים אחד את השני והגיל לא ממש מפריע לנו.. הצלחנו להתגבר על כל מיכשול...

אז בקיצר עבר עליי סוף שבוע מדהיםםםםם

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר