לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2006, 09:58
  ShahKi ShahKi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShahKi
סוף טירונות אוג' 06 שריון

בשעה טובה ומוצלחת נערך אתמול טקס השבעה לטירוני שריון בלטרון כאמרו בסופו של שבוע מלחמה לא פשוט..
הטקס היה מרגש מאוד (אני ספציפית קבלתי מצטיין מחלקתי )..בקיצור שווה כל רגע..

בגדול האשכול מיועד למתגייסי נוב' 06 של השריון לשאלות בקשר לטירונות העכשווית ובשריון בכלל..
אשמח לעזור עד כמה שאוכל, הרי חשוב להזכיר שעודני טירון, אבל רק שתדעו שזו חוויה לא נורמאלית שתזכרו כל החיים ותאמינו לי שלא תצטערו אם תגיעו לשריון..ושוב אני עדיין צעיר בכל עניין השריון אבל אני בטוח שלא אתחרט גם בהמשך..
מה שכן, הודיעו לנו לא מזמן שאת ההכשרה שלנו אנחנו לא עושים על מרכבה סימן 4'ב מפאת סיבות כאלה וכאלה אבל מה שבטוח, נוב' 06 יקבלו אותם..כמובן גם אנחנו אבל בשלב יותר מאוחר..

ותמיד תזכרו..7 בלאי ...
סופ"ש נעים לכולם..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2006, 17:47
  unqiue unqiue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ShahKi שמתחילה ב "ה'.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShahKi
לקחנו מצטיין גדודי..

בקשר לשבועות בטירונות..שוב פעם אין הרבה הבדל בין כל מחזור למשל שבועות החוליה, פרט, שדאות, סד"ח, קליעה.. זה הרצת חיפוש קטנה מוצא הכל..אם יש לך שאלות בקשר לדברים יותר פרטניים כמו יחסי מפקדים- חיילים, או מה היה ספציפית באחד השבועות בשמחה אני יענה..

גבר, אני מתגייס לשריון בנובמבר... רציתי לדעת מה סדר היום בערך בטירונות? איך היציאות? איך האוכל? כמה זמן מתוך החודשיים וחצי אתם בשטח? כמה ישנים בכל חדר? המזגן בחדרים עובד בכלל? אם אני לא בא עם כושר כמעט אני אסתדר? איך החברה סך-הכל ב-401? אם נגיד אני לא מסתדר בטירונות ורוצה לצאת לג'וב, אז יוציאו אותי לאחר הטירונות או שעושים עם זה בעיות?

אשמח לתשובות.

ישן 20-10-2006, 19:23
  ShahKi ShahKi אינו מחובר  

ואאו אתה סקרן חח
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי unqiue שמתחילה ב "גבר, אני מתגייס לשריון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי unqiue
גבר, אני מתגייס לשריון בנובמבר... רציתי לדעת מה סדר היום בערך בטירונות? איך היציאות? איך האוכל? כמה זמן מתוך החודשיים וחצי אתם בשטח? כמה ישנים בכל חדר? המזגן בחדרים עובד בכלל? אם אני לא בא עם כושר כמעט אני אסתדר? איך החברה סך-הכל ב-401? אם נגיד אני לא מסתדר בטירונות ורוצה לצאת לג'וב, אז יוציאו אותי לאחר הטירונות או שעושים עם זה בעיות?

אשמח לתשובות.

טוב אז ככה..-סדר יום (רגיל): נוהל בוקר סידור חדרים, מסדר בוקר, יבשים ארוחת בוקר, שיעורי לימוד בסיסיים (בטירונות זה על ערכי צה"ל נשק וכל מה שחייל טרי צריך ללמוד), ארוח"צ, שיעורים וככה הלאה..כמובן שיש מור"ק, יצאות לשטח למטווחים וכו' אבל זה תלוי בלו"ז שבועי..
-לי היו יציאות מעולות..אבל חשוב להדגיש שזה בטירונות..היו לי 3 חמשושים 21 פעם 1 ו3 סגירות אם אני לא טועה
-אוכל אחלה..בהנחה שאתה לא מפונק..לפעמים יש קוראסונים ושאר פינוקים..
-הרבה..לרוב אתה בשטח..כמעט כל שבוע..
- בין ה- 4 ל 7
-עובד גם עובד...פינוק לכל דבר
-אתה תסדתר..עוד רבים האנשים שפחדו מהכושר הגופני והסתדרו מצויין..הם בונים לך תכושר
-חברה אחלה..כמו כל השריונרים..רק חסר להם קצת רבאק אבל אנשים טובים אם אופי חם לרוב..אגב אחוז הערסים מאוד מאוד מאוד קטן בשריון..
-סוג של כלא..מי שנכנס לשריון לא יוצא ממנו חחחח..אם תעשה הרבה הרבה בעיות אולי אולי אולי יוציאו אותך חח..כאמור, בייסורים רבים..

קח הכל בראש טוב, אל תחשוש, תבוא גאה, תזכור שעד לא מזמן לפני 3 חודשים הייתי בדיוק כמוך עם החשש והכל הסתדר ואין מרוצה ממני עכשיו..בקשר לנסיון צבאי, אל תנסה לכבוש את העולם הזה עכשיו, זה נוגע גם לכל המלש"בים, עם הזמן בצבא אתה מבין אותו ואתה לומד איך להסתדר בכל הנוגע למשמעת\שיפצורים\דיגומים ושאר ירקות..
הרבה עשו את זה לפניך והרבה אחריך..אל חשש...בהצלחה לך ולכל השריונרים שיוולדו בנוב'.שבת שלום.

ישן 20-10-2006, 19:25
  ShahKi ShahKi אינו מחובר  

הנה לך..
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי unqiue שמתחילה ב "גבר, אני מתגייס לשריון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי unqiue

אשמח לתשובות.

טוב אז ככה..-סדר יום (רגיל): נוהל בוקר סידור חדרים, מסדר בוקר, יבשים ארוחת בוקר, שיעורי לימוד בסיסיים (בטירונות זה על ערכי צה"ל נשק וכל מה שחייל טרי צריך ללמוד), ארוח"צ, שיעורים וככה הלאה..כמובן שיש מור"ק, יצאות לשטח למטווחים וכו' אבל זה תלוי בלו"ז שבועי..
-לי היו יציאות מעולות..אבל חשוב להדגיש שזה בטירונות..היו לי 3 חמשושים 21 פעם 1 ו3 סגירות אם אני לא טועה
-אוכל אחלה..בהנחה שאתה לא מפונק..לפעמים יש קוראסונים ושאר פינוקים..
-הרבה..לרוב אתה בשטח..כמעט כל שבוע..
- בין ה- 4 ל 7
-עובד גם עובד...פינוק לכל דבר
-אתה תסדתר..עוד רבים האנשים שפחדו מהכושר הגופני והסתדרו מצויין..הם בונים לך תכושר
-חברה אחלה..כמו כל השריונרים..רק חסר להם קצת רבאק אבל אנשים טובים אם אופי חם לרוב..אגב אחוז הערסים מאוד מאוד מאוד קטן בשריון..
-סוג של כלא..מי שנכנס לשריון לא יוצא ממנו חחחח..אם תעשה הרבה הרבה בעיות אולי אולי אולי יוציאו אותך חח..כאמור, בייסורים רבים..

קח הכל בראש טוב, אל תחשוש, תבוא גאה, תזכור שעד לא מזמן לפני 3 חודשים הייתי בדיוק כמוך עם החשש והכל הסתדר ואין מרוצה ממני עכשיו..בקשר לנסיון צבאי, אל תנסה לכבוש את העולם הזה עכשיו, זה נוגע גם לכל המלש"בים, עם הזמן בצבא אתה מבין אותו ואתה לומד איך להסתדר בכל הנוגע למשמעת\שיפצורים\דיגומים ושאר ירקות..
הרבה עשו את זה לפניך והרבה אחריך..אל חשש...בהצלחה לך ולכל השריונרים שיוולדו בנוב'.שבת שלום.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:58

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר