לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2005, 13:19
  תום מרילין תום מרילין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הזמנת מוצרים מNEWEGG

אני מצוי כרגע באובר של כ1000 שקל מעל התקציב המתוכנן שלי למחשב, בעיקר בגלל המעבד ,הזכרונות והלוח אם היקרים.
בעניין הלוח אם אז נראה לי מסוכן להזמין מחו"ל אבל תראו מה אפשר להזמין מNEWEGG

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

זה יוצא בערך 1750 שקל + 17% מע"מ זה יוצא בערך 2000 שקל לא כולל משלוח.
מדובר פה במעבד 3500+ BOX שעולה בארץ כ1850 שקל לבד+ שני זכרונות מחברת CORSAIR CL 2.5 שהם לכל הדעות חברה אמינה וידועה , בארץ זכרונות דומים עולים לי 1200 שקל.

זה ממש מדהים וזה בלי ספק יכול לפתור לי את ההתלבטויות אבל זה מפחיד.
אז נכון שמעולם לא הייתה לי בעיית חומרה, לא ב286 לא ב486 וכן הלאה עד לפנטיום 3 שלי שגם בו לא הייתה שום בעיית חומרה מעולם, לא יודע אם זה המצב הנפוץ ואולי זה בגלל שאני קונה רכיבים יקרים- אבל לא הייתה כל בעיה, אבל עדיין,
האם יש סבירות כלשהי שתהיה לי בעיה במעבד\זכרונות בשנים הקרובות? האם בגלל שהרכיבים מתפתחים הם נהפכים לפחות אמינים ויותר סיכוי שיתקלקלו?
הבעיה היא שקנייה מNEWEGG פרושה שאם קורה משהו, יש לי 3 בררות, או פשוט לקנות חדש, או לשלוח למעבדה שינסו לתקן בארץ (אם יש כזה דבר) או לשלוח את המוצרים לחו"ל (מן הסתם צריך לשלם על משלוח הלוך חזור וזה לא מעט, למרות שההגיון שלי אומר שאם התברר שבאמת הייתה בעיה אז החברה צריכה להחזיר לי את עלות המשלוח)

מה אתם חושבים? האם יש סיכון אמיתי או סיכוי אחד ל1000? האם אתם ההיתם מזמינים מחו"ל?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2005, 15:39
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
מה עדיף?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי comfort שמתחילה ב "הרי דובר כבר הרבה זמן שהאתלון 64 ב90 ננומטר"

3000 בסוקט 939 עם 90nm 1.8GHz
או 3400 בסוקט 754 עם 130nm 2.4GHZ
היתרון של הראשון הוא קר וצריכת חשמל, ויכולת שדרוג עתידית.
היתרון של השני הוא ביצועים והרבה! אני יכול לקנות את הראשון בלי קופסה (לחסוך 100-200 ש"ח, ולקנות מאוורר של TT או Zalman במחיר הזה, ופתרתי את הבעיית הקירור, וגם אפשרות לOC שב754 לא חסום).
חשמל זה לא משהו שכזה מפריע, כי כל עוד הספק טוב ומספק את הצרכים אז בסדר, ואם אני בוחר בין ביצועים לשדרוג אני מעדיף ביצועים, מכיוון שיכול להיות שבעוד שנתיים לא ישתמשו אם סוקט 939, ואז השדרוג לא שווה. וביצועים זה מידי, וההבדלים בין 2.4GHz ל1.8GHz הם גדולים, בנוסף שאפשר לעשות OC, נגיד ל2.6GHz או 2.8GHz, ואחרי זה בעבודה ב64Bit ההפרש בביצועים קופץ 2 שתיים. ולכן אני מעדיף את האפשרות השנייה בלי קופסה, וקנייה של מאוורר איכותי.
מה דעתך? מה אתם ההיתם קונים? (קחו בחשבון את הלוח nForce4 K8N4 שהוא סוקט 754 וPCI-E).
מפחיד!

ישן 11-01-2005, 17:23

אני גם מתלבט
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "מה עדיף?"

בכל מקרה מה שאני הבאתי זה 939 רק ב130 והוא (לפחות בחו"ל) זול ב700 שקל ממחיר 3400+ ב90NM בארץ ,
השאלות הם:
1. עד כמה 939 יחזיק מעמד- האם בכלל יש על מה לדבר בנוגע לשדרוג עתידי, תפוחים טוען שלפחות הדור הראשון של כפולי הליבות יתאים ל939 אבל לי אישית קניית 3500+ תספיק ל4 שנים מינימום (עם שדרוג אפשרי של כרטיס מסך) ובעוד 4 שנים זה כבר יהיה הרבה אחרי הדור הראשון של הכפולים.

2. עד כמה לוח 754 עם PCI-E רחוק מהשוק ועד כמה הוא יהיה זול מה939

3. האם בקניית מעבד 130NM ב939 הפער ממערכת 754 מצטמצם - נראה לי שייקח ל754 עם PCI-E עוד איזה שלוש שבועות מינימום להגיע לחנויות ולי נמאס לחכות

4. אף אחד עוד לא ייעץ לי לגבי ההתלבטות שבגינה פתחתי את האשכול- נניח שNEWEGG נפלה, אין חנויות אחרות שכן ישלחו לארץ?

נערך לאחרונה ע"י תום מרילין בתאריך 11-01-2005 בשעה 17:36.
ישן 11-01-2005, 20:17

זהו שזה לא כזה פשוט
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי yohaim שמתחילה ב "לתום....."

אני לא יודע עד כמה 939 עמיד לפגעי הזמן, אני רוצה מעבד ל4 שנים לפחות ואז רק להתחיל לחשוב על שדרוג אפשרי, בעוד 4 שנים אני כמעט בטוח שמעבד חדיש לא יעבוד ב939.
כרטיס מסך זה הרבה יותר פשוט כי PCI-E ממש ממש בחיתוליו, הכרטיסים בכלל לא מנצלים אותו , תחשוב כמה זמן יש AGP...
אבל שלא תחשוב שאין לי התלבטות, למעשה יכול להיות שיש ייתרון אמיתי ל939 (אם החלטנו ששדרוג מעבד לא בא בחשבון)- 1000MHZ HT לעומת ה800MHZ של ה754, אני פשוט לא בטוח עד כמה זה משמעותי.
אם יתברר לי שזה משמעותי אני כנראה אבחר בNF4 U הכי זול שאפשר (אולי של EPOX)עם כמה שפחות תוספות+ מעבד 3400+.3500+ ב130NM וחור בכיס
אם יתברר שההבדל לא מורגש אז אני בבעיה כי יש אפשרות של 754 (לוח ומעבד זולים) או 939 (לוח זול ומעבד יקר)
אבל דבר ראשון אני צריך תשובה רצינית בנוגע לחשיבות של 1000MHZ HT לעומת 800
ישן 12-01-2005, 13:45
  ntur ntur אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.04
הסיכון שאחד הרכיבים יתקלקל הוא לא גבוה,
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי תום מרילין שמתחילה ב "מישהו מוכן להתייחס לנושא הדיון?"

על אחת כמה וכמה אם ההרכבה טובה, ספק+מארז איכותיים, תפעול שוטף נכון של המחשב. (מה שעוד יכול למנוע צרות במיוחד בחורף הוא האל פסק).

המעבד והזכרון הם לא רכיבים רגישים מדי, והסיכוי לבעיות איתם הוא אפסי לכן אם יש אפשרות להביא אותם לארץ כך שהמחיר יצא זול מהרגיל אז אני ממליץ בחום.
עם ההארד דיסק והלוח אם הסיכוי לתקלות הוא גבוה יותר, אם זאת צריך לקחת הכול בפרופורציות כי שקונים לוח מוכר עם שם, רק חוסר מזל מצער ו\או תפעול לא נכון יכול לגרום לבעיה הרסנית.

הבאת כרטיס מסך ולוח אם זה דבר מסורבל יחסית בגלל גודל הקופסאות.

אני את הקניות האישיות עושה לרוב דרך zipzoomfly.com , אך אני מביא אותם לארץ במזוודות עצמם ולא דרך חברות דואר וירטואליות כזו או אחרת כך שאני לא יכול להמליץ בעד\נגד.

כבר מספר שנים שאני רוכש חומרה בחו"ל ועד היום לא היו שום בעיות קריטיות (אך כמובן שצצים פה ושם באגים מעצבנים כמו הבעיות דיווח טמפרטורה ב MSI neo platinum , באחד הלוחות נתקלתי בכרטיס רשת שלא עבד כשורה, אבל בסה"כ זה לא בעיות ללא פתרון, אלו בעיות נפוצות בקרב המשתמשים באותו מוצר כך שאפשר לפתור אותן יחסית בקלות, וזה לא משנה אם קנית בארץ או בחו"ל).

הדבר בכי חשוב בקניה בחו"ל זה לא להיות שפן נסיונות של אף מוצר, לקנות רק מוצר שידוע כאמין.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.xbitlabs.com/forum/images/avatars/97584786240e88a2ba4213.jpg]

ישן 13-01-2005, 18:35

תשובה מפורשת מאתר MUSTOP
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי תום מרילין שמתחילה ב "תשובה חלקית מ"

http://www.mustop.com/content/home.asp

הם אומרים שאפשר להזמין מכל חנות בחו"ל, למרות שהם ממליצים להכנס למבחר החנויות (הסביר+) שהם מביאים באתר, בחנויות אלה העסק עוד יותר פשוט.
הרעיון מבוסס על כך שיש להם מרכז בניו-ג'רזי, אתה נרשם אליהם בחינם והם נותנים לך את הכתובת בארה"ב+ כל המידע שתצטרך (כמובן שהתשלום הוא ישירות דרכך), אותו אתה ממלא במהלך הקנייה באתר שבחרת.
אתה משלם לחנות על המשלוח הפנימי לניו-ג'רזי ולMUSTOP סכום של 12 דולר פלוס 5 דולר על כל חצי קילו.
הם דואגים לסידורי ההעברה לארץ עד לסניף שלהם הקרוב לביתך.
יש אחריות שלהם מהרגע שהמוצר מגיע לכתובת שלהם בניו-ג'רזי ועד שהוא מגיע לסניף שלהם בארץ, הם ישלמו על כל פשלה.

לי זה נשמע בסדר, אני לא כ"כ מכיר חנויות בחו"ל חוץ מNEWEGG וZIPZOOMFLY שהכרתי פה בפורום ולכן אני לא יודע אם לקנות דרך החנויות שלהם או לא.

בכל מקרה מדובר במשלוח לא יקר שהופך את הקנייה במחירים הזולים מאד של חו"ל- לכדאית.

מישהו ניסה בעבר לקנות בדרך כזו?
ישן 13-01-2005, 20:29

אז אם אפשר להזמין- אפשר להתפרע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תום מרילין שמתחילה ב "הזמנת מוצרים מNEWEGG"

תראו כמה המערכת הממוצעת שלי עולה: (רק תוסיפו נגיד -70-50 דולר כי הלוח אם התברר כפלופ)
[תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תחשבו את המחיר+17 אחוז+נגיד 30 דולר משלוח לעומת מחיר בישראל

למעשה אני בכלל יכול להתפרע עם המפרט במחירי חו"ל, תראו את זהרק תוסיפו נגיד -70-50 דולר כי הלוח אם התברר כפלופ)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עדיין זול משמעותית מהמערכת הפשוטה במחירי הארץ.
למעשה אפשר גם לקנות 6800GT אם רוצים

עכשיו לשאלות:

זכרון ומעבד כדאי להזמין כי תקלות בהם זה דבר עם סיכוי אפסי- זה הבנתי.
מה עם לוח אם וכרטיס מסך? הרכיבים שלהם עדינים יותר? יש יותר חשש לתקלות בהם?
לא כדאי להזמין אותם מחו"ל?
כמובן בהנחה שדואגים למערכת מאווררת וכו'

ההתרשמות שלי שאין בעיה עם המשלוח, MUSTOP (מבית נענע וNET ACTION)נראית לי מאד אמינה

נערך לאחרונה ע"י תום מרילין בתאריך 13-01-2005 בשעה 20:36.
ישן 14-01-2005, 08:09

למה לי לשלם פי שניים בארץ ולקבל בסוף מחשב נחות?
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי comfort שמתחילה ב "לפי דעתי תביא רק חלקים שעולים הרבה פחות"

לעומת קניית מחשב עדיף בכל המובנים בחו"ל- ובהרבה הרבה פחות.
מעבד וזכרונות אני בטוח מזמין, לגביי כרטיס מסך ולוח אם אני מתלבט (גם אין עדיין את הלוח אם שאני רוצה)
בעניין האחריות- כבר אמרתי שבכל המחשבים שהיו לי מאז ומעולם- אף פעם לא הייתה לי תקלה הכי קטנה באחד מרכיבי החומרה של המחשב (חוץ מעכבר אבל זה לא נחשב כי זה מייקרוסופט ), למה שבמחשב הנוכחי, כשאני קונה רכיבים ממותגים ידועים ואני דואג לספק+מארז+ אוורור טובים, למה שיהיו לי תקלות?
ברור שיש סיכוי שמשהו יקרה, אבל הסיכון נמוך מידי בשביל לגרום לי לוותר על הרווח העצום של הזמנה מחו"ל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:45

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר