לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2005, 02:18
צלמית המשתמש של דוכיפת_כבוד
  דוכיפת_כבוד דוכיפת_כבוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל דוכיפת_כבוד
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי גולבו כחולות שמתחילה ב "תשלח מכתב נוסף ורק אז תעזוב את זה"

קח אחי תשובה מפורטת יותר..
מאמר שלקוח מאתר אחר . זה גם יעזור לך
ואני יציין עוד משהו , אני שלחתי 8 מכתבים וקיבלתי תשובה שלילית רציתי להקדים ממרץ לנוב'.

עוד טיפ קטן וחשוב: תכתוב להם עכשיו ככה "שלחתם לי תשובה שלילית תוך כדי זילזול , מספר מילים שהם כמה תקנות יבשות , בלי התייחסות לבקשתי , אני בטוח גם שלא קראתם את מכתבי "
(זה יעזור קצת)

המאמר (הוא כתוב בלשון נקבה כי בחורה כתבה אותו)

כל המלש"בים החדשים,או הישנים שקיבלו את הצו גיוס ממש לא מזמן ונלחצו מהתאריך היותר מידי קרוב לסוף שנת הלימודים (יולי) או את היותר מידי רחוק (מרץ-אפריל), ורוצים לשנות (להקדים/לאחר) זאת הפרוצדורה, גם להקדמה, וגם לגיוס.

הפנייה תעשה ללשכת גיוס.צריך לשלוח פקס מנומק ומוסבר היטב מה הסיבה שבגללה אתם רוצים את ההקדמה או את הדחייה. את הפקס יש לשלוח למספר הפקס של הלשכ"ג, ורצוי לציין עליו (כדי שזה יעבור יותר מהר) שהפקס מיועד למדור פרט.
אחרי שעתיים בערך, מתקשרים ללשכ"ג כדי לוודא שהפקס אכן הגיע.
יש לשים לב שהסיבה לא תהיה רק בגלל שזה ממש מעט/הרבה זמן להיות בחופש..בסיבה הזאת הם לא כ"כ מתחשבים מכיוון שיש עוד המון אנשים כמוך, שגם רוצים להקדים/לדחות מהסיבה הנ"ל. צירוף של כמה סיבות ביחד יוכלו לעזור.
עכשיו השאלה הנדרשת- איזה סיבות לכתוב. אז קודם כל את הסיבה האמיתית.
עוד סיבות שאני נתקלתי בהם הן שאנשים מתכננים טיול/אירוע משפחתי בחו"ל, או שהם מבקשים ללמוד באוני´ מיד עם תום השירות.. אלו סתם סיבות שכרגע עלו לי, אני חושבת שאם תתאמצו, תצליחו למצוא סיבות טובות שיתאימו לכם.

התהליך שהבקשה שלכם תעבור-
מדור פרט בלשכ"ג
מדור תנועה בלשכ"ג
מדור פרט בקריה
מפקד לשכ"ג
ולעיתים, במקרים מיוחדים (ע"ע ´מקרים מיוחדים´) היא תגיע גם לראש מנהל גיוס-רמ"ג (ימח שמו) או לסגן שלו-סמ"ג.

במידה ומצאו לנכון לאשר את הבקשה שלכם=>אתם תקבלו על כך הודעה בדואר, בצירוף צו גיוס חדש. תהיו שמחים:-)
במידה ולא מצאו לנכון לאשר את בקשתכם=> תקבלו על זה הודעה עם חיטוט בנוסח ~לאחר עיון יסודי בבקשתך, החליט הנ"ל בהתאם לסמכותו לפי חוק שירות ביטחון...שלא להענות לבקשתך..~

עכשיו יש לך זכות להגיש ערעור, ונסות שוב (מומלץ!) ושוב ושוב. אך יש לשים לב שמספר הפעמים שאפשר לערער הוא מוגבל למקסימום 3. רק במידה ובאמת תתעקשו, ויקרה משהו חריג ויוצא דופן, יתנו לכם לנסות שוב.

עד פה זה נכון למקרים הרגילים.

מקרים מיוחדים

מה זה מקרה מיוחד?
מקרה של מישהו/י שרוצה להתגייס לפני גיל 18.
קודם כל, לפני הכל, אתם צריכים להיות מודעים לחוק-חוק שירות ביטחון (נוסח משולב) התשמ"ו 1986, ולא פחות חשוב=> התיקון לחוק שעבר בינואר04. עפ"י החוק:
תאריך יום ההולדת שלך נקבע עפ"י התאריך העברי. ככה אפשר "להרוויח" כמה ימים עד שבועות.
יהיה אפשר לגייס אותך, במידה ופוקד אישר, רק עם חתימת ההורים.
בכל אופן,אני ממליצה שבמקרים מיוחדים אל תפנו בפקסים, אלא תגיעו בעצמכם ללשכ"ג (מדור פרט) עם בקשה מוכנה ומנומקת היטב.. תתעקש שם עם המש"קיות, תסביר לה את כל הסיבות שלך.
ככה, אתם תמלאו ביחד טופס להדקמת גיוס. התופס מצוי באתר של אכ"א. (אם היה לי זמן הייתי מביאה קישור..)אם הסיבות שלך לא יראו לה מספיק טובות, היא תמלא את הטופס רק כדי לצאת ידי חובה. במקרה כזה הסיכויים הממילא אפסיים שלך מתאפסים לגמרי.
מה שאת/ה עושה, אם את/ה באמת מתרשם/ת שהיא לא לוקחת הכל ברצינות (תתפלא, יש כאלו) אז אתה פונה לרמ"ד פרט. ומשתדל להסביר שוב.
טיפ- תראה לה שאתה מאוד נחרץ בדעתך, ואתה לא מתכוון לוותר.

אחרי שמילאת את הטופס במדור פרט, הם כנראה יגידו לך שבזה זה נגמר מבחינתך. אבל זה לא נכון. הטופס עם הבקשה שלך הולך עכשיו למדור תנועה. תשתדל לדבר עם רמ"ד תנועה. תסביר לו/ה את כל הסיפור..אם הוא/היא ידעו את הסיפור שלך, יש סבירות יותר גבוהה שהיא תמליץ חיובית.

משם זה מתגלגל למקומות הנ"ל.

וזהו.
מפה אתה כבר כמעט לא יכול לעשות כלום..רק להתפלל. וכדאי לך להתפלל. כי למרות כל מה שעשית הסיכוי עדיין לרעתך..

מקווה שעזרתי אחי.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/birthday.php?date=06/11/1986]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר