לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2006, 10:00
צלמית המשתמש של vanil
  vanil vanil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.05
עזרה בזיהוי חרק

למישהו יש מושג מה זה היצור המוזר הזה שהחליט להסתובב לי בסלון (יחידת דיור בבאר שבע, 2/3 שקועה באדמה)?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כל פעם שנשפתי עליו הוא התחיל להזיז את כל החלק האחורי שלו קדימה ואחורה (החלק הזה בצבע שחור לבן) ועשה את הרעשים הכי מוזרים ששמעתי חרק עושה, סוג של ציוצים כאלה כל פעם שהוא הזיז אותו. אח"כ גם שמתי לב שמידי פעם הוא מוציא צינורית ארוכה (אני מניח שעוקץ) מהקצה האחורי שלו כשהוא עשה את התנועות האלה, אני מניח שזה היה כשהוא הרגיש מאויים. אם לא שמים לב בתמונה אז אין לו כנפיים, הוא נמצא בתוך כוס פלסטיק חד פעמית בתמונות האלה.
הגודל שלו זה בערך כמו הגודל של הנמלים השחורות הגדולות שיש בארץ, בהתחלה באמת חשבתי שזאת נמלה ואז ראיתי את החלק האחורי שהיה גדול יחסית לנמלה ובצבעים שחור לבן.
יש למישהו מושג מה זה?

נערך לאחרונה ע"י vanil בתאריך 23-10-2006 בשעה 10:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2006, 12:55
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim מנהל chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי vanil שמתחילה ב "עזרה בזיהוי חרק"

לי באופן אישי זה נראה קצת כמו נמלת אש..

מישהו מאשר?

עריכה- יש סיכוי שזה דומה למשהו כזה?:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אם אני צודקת וזו אכן נמלת אש, מאוד כדאי לבדוק שאין לכם בסביבת הבית עוד כאלו.

מתוך ויקיפדיה-

בישראל ניצפו לראשונה נמלי אש באזור בקעת הירדן בשנת 2005. עד עתה הן נמצאו בארץ בעיקר בתוך יישובים, אך לאחרונה נמצאו גם בשטחים פתוחים הסמוכים ליישובים. הנמלים גורמות למטרד רציני ביותר לתושבי היישובים שבהם הן נמצאות. בכל קיץ במהלך השנים האחרונות הנמלים חודרות אל הבתים ועוקצות את יושביהם. עקיצת הנמלה כואבת מאוד. תושבים רבים מתארים את הכאב ככוויה, שנמשך למשך כמה שעות ולעתים אף כמה ימים. בכל שנה יש כמה מקרים של אנשים שמפונים לבתי חולים בעקבות רגישות לעקיצות. במקרים נדירים קיימת אצל בני אדם אלרגיה לנמלי אש - דבר העלול לגרום לתוצאות חמורות ואפילו למוות.

בנוסף לנזק לאדם, ולא פחות חשוב ממנו, נמלים אלה מהוות סכנה חמורה למגוון הביולוגי. הנמלה גורמת להפרת האיזון הקיים בטבע: נמלת האש עלולה לפגוע באופן מאסיבי באוכלוסיית בעלי חיים קטנים בחרקים ובצומח באזור מחייתה, ובכך להשפיע על אוכלוסיות בעלי חיים הניזונים מהם, ולפגוע במארג האקולוגי המקומי, לעתים באופן חמור.

נערך לאחרונה ע"י chatulim בתאריך 23-10-2006 בשעה 13:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:08

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר