לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2006, 10:23
  ad99 ad99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.03
חברה שמכרה דרך GET IT לא מספקת את הסחורה

להלן מכתב שנשלח ללקוחות שרכשו מחשבים מחברת DULY LABS באמצעות האתר GET IT:

שלום ******

אנו מבקשים להודיעכם כי נודע לנו לצערנו כי חברת doly labs בע''מ איננה עומדת בהתחיבויות שנטלה כלפי חלק מלקוחותיה ומתקשה לספק את המחשבים אשר נרכשו ממנה, במסגרת 14 ימי העסקים להם היא התחייבה בעיסקה עמה. בנסיבות אלה, אנו ממליצים לפנות בהקדם לחברת דולי ולחברת האשראי אשר הנפיקה את הכרטיס שבאמצעותו נעשה התשלום עבור המחשב שנרכש מחברת דולי, לשם ביטול העסקה. מספרי הטלפון של חברת דולי: 052-4833378, 052-8536570, 050-3388342/1/0. החברה יושבת בדיזינגוף סנטר ברחוב דיזינגוף בת''א, קומה שניה חנות 216.

מובהר כי הודעה זו ניתנת כשירות לגולשי ''גט איט'' לפנים משורת הדין ומתוך רצון לסייע להם ולמזער את הפגיעה בהם. מודגש כי האחריות הבלעדית בקשר עם המוצרים אשר נרכשו מחברת דולי, אספקתם גביית כספים, מתן אחריות וכדומה, מוטלת על חברת דולי באופן בלעדי ו''גט איט'' אינה חבה באחריות כלשהי, בין במישרין ובין בעקיפין בקשר עם מוצרים אלה ו/או מכירתם''.

אם ברצונך להשיב להודעה זו, אנא לחץ כאן
או פנה לדף שירות הלקוחות באתר GetIT

בברכה
צוות שירות לקוחות GetIT

בקשר להודעה הזו כמה הערות:

1. מי שראה את המחירים שבהם החברה מכרה את מוצרי המחשבים יכל להבין שמדובר במחירי הפסד. החבר שלי שקיבל את המכתב ואני שוחחנו על כך לפני מספר שבועות אך הוא לא עמד בפיתוי והזמין מהם את הסחורה ולא קיבלה. מדוע אתרים לא עורכים בדיקות השוואתיות של מחירים נמוכים במיוחד כדי לזהות בעיות.
2. שימו לב שהאתר ישר מנער את חוצנו מאחריות לרכישות. לא בטוח שזה יעמוד לו בבית המשפט או במשפט הציבור.
3. וא-פרופו מבחן הציבור: האם יש קשר בין העובדה שיפית גרינברג הידועה כג. יפית היא מבעלי האתר וספקית של פרסום בהיקף גדול למדיה לבין העובדה שאף אתר חדשות של העתונות היומית טרם פרסם את האמור כאן למרות שידוע לי שהועברו להם הפרטים?

"אל כובשי כנען בסופה - ואסרוהו ברצועות של תפילין.."
טשרניחובסקי, אל מול פסל אפולו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2006, 18:46
  _ED_ _ED_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
הממ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ad99 שמתחילה ב "חברה שמכרה דרך GET IT לא מספקת את הסחורה"

אני חייב לומר דאני לא לגמרי מסכים איתך:

1. אם חברות המקדמות מכירה של מוצרים אחרים (דוגמת אתרי מכירות פומביות וכו') תחלנה לערוך השוואת מחירים ובדיקת כדאיות כלכלית של חברות אחרות המוכרות מוצריהן דרכן, סביר שהן לא תצאנה מזה ובוודאי שזה לא ישתלם להן כלכלית בשל עלויות הבדיקה, מה גם שלא תמיד ניתן להבין את האסטרטגיה העסקית של חברות מוכרות.

2. אתר גט איט עשה את הדבר ההגיוני והמתחשב ביותר שיכול היה לעשות בנסיבות העניין (וגם הכי נכון עסקית ומשפטית).
ראשית, ברגע שנודע לו על הסיכון שברכישה מחברת דולי - הוא עדכן את לקוחותיו בכך ופרסם הודעה ברורה ביחס לכך באתר.
נראה לי שהתנהלות זו היא הוגנת ביותר.
שנית, מבחינה משפטית, החברה יצאה בהודעה ביחס לסיכון - דבר שבאופן אוטומטי מחזק אצלה את טענת "הקטנת הנזקים" וההגינות העסקית שהיא נקטה בה. יתרה מכך, העובדה שהיא מתנערת מאחריות ישירה מפעילות דולי היא אך מתבקשת מבחינה משפטית (גם אם בסופו של יום ייראו בה אחראית במידה כזו או אחרת).

3. אני לא בטוח שכזו ידיעה צריכה לזכות למימדי הפרסום שאתה מצפה שתהיה לה והרכב הבעלות בענין זה לא משנה.
אחרי הכל, דולי היא לא חברה השייכת לג. יפיתף היא בסה"כ חברה שמציעה את מרכולתה במסגרת אתר גט-איט.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:07

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר