לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2006, 23:17
  GP19 GP19 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
וואוו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FortMinor שמתחילה ב "מה הלהקה שאתם הכייי שונאיםםםם??"

ממש לא רציתי להתערב כי תכנית אני לא בדיוק משתתף פעיל בפורום הזה אבל אני חייב להגיד שזה הפורום הכי פחות רוק ומטאל שאפשר להיות 1 כל השאלה הזאת איזה להקה אתם הכי שונאים זה פשוט עלוב אולי תתעסקו יותר בלדבר על איזה להקות אתם הכי אוהבים2 shai-li אם את באמת מעדיפה לראות את להקת הבנים הזאת מאשר על כל להקת מטאל את ממש לא בפורום הנכון ועוד דבר לדעתי בשביל להיות להקה צריך לנגן על משהוא חמישה בחורים ששרים זה מקהלה ולא להקה וממש אי אפשר לקחת חבורה של בחורים ברצינות ששרים על 2 3 נושאים ובהם חוזרים על אותם המילים רק בסדר שונה אבל כל אחד וטעמו האישי 3 עידן אתה צריך להתחיל לשמוע יותר שירים של מטאליקה טרום האלבום השחור
4תתבגרו תתגברו ותפסיקו להתעסק בלמצוא מה לשנוא יש הרבה יותר דברים יותר אפקטיביים ויצירתיים שאפשר לעשות אם הזמן

ולפני שיתחילו לקום פו עבריני מקלדת שישמיצו ויקללו תיזכרו שלהיות גבר מאוחרי המקלדת זה לא חוכמה גדולה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2006, 02:50
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
טוב להקות שאני שונא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FortMinor שמתחילה ב "מה הלהקה שאתם הכייי שונאיםםםם??"

Green Gay
homoHIM
Pussycat Dolls (וכל החברות שלה).

בכל מקרה.
מזרחית ומטאל אומנם ניגודים אבל אם תפתח פרבולה, תשים בקצה אחד מטאל בקצה השני מזרחית ולמטה (בחלק הכי גדול) את כל הפופ תראה איך זה נראה. המיעוט שומע מטאל והמיעוט שומע מזרחית, זה 2 סגנונות קיצונים (בלאק מטאל, דיכאון) ויש להם הרבה במשותף, מוזיקה יותר מהירה יותר קצבית, מדברת על המוות ולא על האהבה, יללות כמו גראולינג. בכל מקרה זה פחות מפריע לי מפופ, בגלל שהמוזיקה יותר מוזיקה. אורפנד לנד מראים את זה בצורה מעולה, גם pentagram המרוקאים, וגם salem הישראלים. בכל מקרה מכיר הרבה ששומעים מטאל ומזרחית, הם לא וואנביז.

הקטע של הפופ, כלומר הבעיה שלי עם הפופ, שרב הבנים שרים בצורה של הומואים, ואז מלא בנות מתקפלות על הרצפה בגלל זה. בכל מקרה מה הקטע שלהם אם הם רוצים לצאת מהארון שיצאו אם לא שלא יעשו תמוזיקה הזאתי. זה שירים שכל ילד בן 5 יכול לכתוב, אין רמה בשיר, באמת שאין שום רמה, ואחרי 5 דקות אני של אימון אפשר לנגן את זה בפסנתר. אז מה החוכמה? לכתוב שיר שלוקח לכתוב אותו יום? השיר חוזר על עצמו לא מתקדם. שומעים את המסחור, כל הדברים שקשורים לאהבה ולסקס (כמו Pussycat Dolls). זה לא מוזיקה זה מופע חשפנות, שכל ילד ב 10 יכול לראות, רק שהמרחק בין זה לבין מוזיקה רחוק 80 אלף שנות אור. כנ"ל לגבי להקות הבנים.

נגיד והייתם באים למוזיאון והיית רואים תמונת אומנות של לאונרדו דה וינצי, וליד תמונה של ילד בין 10 מרמת הגולן. איזה תמונה היית משאירה עליכם יותר רושם והייתם מסתכלים עליה יותר זמן? כנ"ל..
הזמן שלוקח להכין שיר פופ, הרמה של השיר, וכמות ה"כישרון" של ה"אומנים" היא מוושות לתמונה של הילד בין העשר, שכמובן אפשר לשמוע במקום זה להקה, ממש להקה שמנגנת, כן היא מנגנת מוזיקה, תווים, אקורדים, סולואים, ריפים. ליריקה מורכבת, השיר מתקדם, מקבל עומק, כמה מימדים, יש לו צורה, יש בו משהו. לא משהו סתמי, אלא משהו אומנות. זה הסיבה שהם עדיפים.
עכשיו תקומו ותגידו, אני לא אוהב את זה אני ישמע את זה בכוח? לא, אם אתם רוצים תמשיכו להסתכל על התמונה של הילד בן 10 אם זה מה שעושה לכם טוב. לפחות תודו בהבדל הרמות, כי הרבה מכחישים את זה. שתדעו להודות בזה, אולי גם תשימו לב להבדלים ואיפה אתם נמצאים ומה אתם עושים, אולי תצאו מהבועה הזאתי. בכל מקרה זה פחות או יותר מה שיש לי להגיד, זה מה שאני חושב ומה שכן זה גם מה שקורה בתכלס.
מפחיד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:31

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר