לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2006, 22:15
  born2run born2run אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.06
חח איזה חמוד אתה "50 מטר לא ניראה משו מפחיד במיוחד"
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Drogba שמתחילה ב "כנסו..."

שום דבר לא מפחיד בעולם הזה, רק הקב"ה.
והעניין הוא לא 50 מטר, העניין הוא אילו 50 מטר. אני הייתי על הדיונה הכי קשה (מצד שמאל של השער). עולים אולי 30 מטר,(אולי פחות) ויורדים. לא ממש קשה. אבל באמת זה דיי בראש.
באופן אישי אל תתרגש יותר מדי, בספרינט תשמור על קצב קבוע ואל תהרוג את עצמך (למרות שטוב להראות לקבוצה שאתה חזק), כי אצלי ב"צוות" נשרו 6 מתוך 16 אחרי 7 ספרינטים ראשונים.(ספרינטים לשם טירטור וחסרי כל חשיבות, פשוט להעיף את אלו שלא באמת באו כדי להצליח/לסיים).
ואחד שתמיד התחרה איתי על מקום ראשון, יותר מדיי התאמץ בספרינטים ובאמצע היום סיירות הוא פשוט נשבר והתכווצו לו השרירים ברגליים. (קיבל חובלים).
לאחר מכן סוציומטרי. אותו עקרון של הספרינטים רק שמסתדרים בסדרי הגעה, וכאשר האחרון מגיע יוצאים שוב.(משהו כמו 10-20 חזרות).
יש לציין שבין תררגיל לתרגיל יש הפסקות שתיה. כלומר, בין טירטורים, לסוציומטרי, לאלונקות , לשקים ולזחילות/ חפירות יש הפסקות שתיה. אל תדאג כמעט לפני שתשבר תיהיה הפסקה, כך שאל תתיאש.

לאחר הסוציומטרי, עושים סוציומטרי עם פרס: אלונקות וג'ריקנים. האלונקה שוברת והג'ריקן כבד, אבל תמיד תגיע לאלונקה (פשוט תרוץ בירידות.).
לאחר מכן, ממלאים שקים ועושים איתם מעיין עיקוף, שוב, התשתדל לרוץ בירידות.
לאחר מכן עוד טירטורים ואז זחילות (כוס עמק , איך אני שונא זחילות).
וזהו... אתה תסתדר... לגבי הבר אור אם אתה עושה בקיץ אז אין לך בעיה זה בימים שונים. אם אתה עושה בחורף אז הבנתי שיש הפסקת ארוכה , עד שמשבצים, לפחות 3-4 שעות.
המון בהצלחה. ואני ממליץ לך לקרוא את המאמר שכתבתי על יום סיירות כי רשמתי אותו על מנת לעזור לנערים כמוך. כמו כן, תעיין במאמרים נוספים.
וזו לו קלישאה : הכל בראש, והכל עובר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2006, 09:08
צלמית המשתמש של Ran669
  Ran669 Ran669 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי born2run שמתחילה ב "חח איזה חמוד אתה "50 מטר לא ניראה משו מפחיד במיוחד""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי born2run
שום דבר לא מפחיד בעולם הזה, רק הקב"ה.
והעניין הוא לא 50 מטר, העניין הוא אילו 50 מטר. אני הייתי על הדיונה הכי קשה (מצד שמאל של השער). עולים אולי 30 מטר,(אולי פחות) ויורדים. לא ממש קשה. אבל באמת זה דיי בראש.
באופן אישי אל תתרגש יותר מדי, בספרינט תשמור על קצב קבוע ואל תהרוג את עצמך (למרות שטוב להראות לקבוצה שאתה חזק), כי אצלי ב"צוות" נשרו 6 מתוך 16 אחרי 7 ספרינטים ראשונים.(ספרינטים לשם טירטור וחסרי כל חשיבות, פשוט להעיף את אלו שלא באמת באו כדי להצליח/לסיים).
ואחד שתמיד התחרה איתי על מקום ראשון, יותר מדיי התאמץ בספרינטים ובאמצע היום סיירות הוא פשוט נשבר והתכווצו לו השרירים ברגליים. (קיבל חובלים).
לאחר מכן סוציומטרי. אותו עקרון של הספרינטים רק שמסתדרים בסדרי הגעה, וכאשר האחרון מגיע יוצאים שוב.(משהו כמו 10-20 חזרות).
יש לציין שבין תררגיל לתרגיל יש הפסקות שתיה. כלומר, בין טירטורים, לסוציומטרי, לאלונקות , לשקים ולזחילות/ חפירות יש הפסקות שתיה. אל תדאג כמעט לפני שתשבר תיהיה הפסקה, כך שאל תתיאש.

לאחר הסוציומטרי, עושים סוציומטרי עם פרס: אלונקות וג'ריקנים. האלונקה שוברת והג'ריקן כבד, אבל תמיד תגיע לאלונקה (פשוט תרוץ בירידות.).
לאחר מכן, ממלאים שקים ועושים איתם מעיין עיקוף, שוב, התשתדל לרוץ בירידות.
לאחר מכן עוד טירטורים ואז זחילות (כוס עמק , איך אני שונא זחילות).
וזהו... אתה תסתדר... לגבי הבר אור אם אתה עושה בקיץ אז אין לך בעיה זה בימים שונים. אם אתה עושה בחורף אז הבנתי שיש הפסקת ארוכה , עד שמשבצים, לפחות 3-4 שעות.
המון בהצלחה. ואני ממליץ לך לקרוא את המאמר שכתבתי על יום סיירות כי רשמתי אותו על מנת לעזור לנערים כמוך. כמו כן, תעיין במאמרים נוספים.
וזו לו קלישאה : הכל בראש, והכל עובר.

לנערים כמוהו? הכל בראש? שונא אנשים טיפשים כמוך.
תפסיק לעשות מעצמך משהו עצם זה שעברת יום סיירות.
מתי תבינו שיום סיירות זה סתם יום מסריח עם עבודה של 3 וחצי שעות על רגליים, ידיים, ראש וזהו!
לא צריך לקרוא שום מאמר ושום דבר כדי לעבור את היום הזה, הסינון ביום הזה הוא מאוד גס. כמובן שאני לא ממליץ לזלזל ביום הזה אבל גם לקחת אותו בפרופורציה.
המבחן האמיתי שלך הוא בגיבוש ולא ביום סיירות, לאחר שתעשה את הגיבוש תיראה כמה תצחק על היום סיירות שעשית.
וכן, עשיתי יום סיירות, עברתי אותו, וקיבלתי באותו יום מה שבחרתי.
"נערים" עלאק. שונא כל כך אנשים שמתנשאים על כלום שהם עשו... יום סיירות נו.

ישן 25-10-2006, 09:34
צלמית המשתמש של SURF-DUDE
  SURF-DUDE SURF-DUDE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Ran669 שמתחילה ב "[QUOTE=born2run]שום דבר לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Ran669
לנערים כמוהו? הכל בראש? שונא אנשים טיפשים כמוך.

שונא זו מילה קשה.. ולמה אתה אומר שהוא טיפש? שתה מים קרים ותירגע חבוב..

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Ran669
תפסיק לעשות מעצמך משהו עצם זה שעברת יום סיירות.
מתי תבינו שיום סיירות זה סתם יום מסריח עם עבודה של 3 וחצי שעות על רגליים, ידיים, ראש וזהו!
לא צריך לקרוא שום מאמר ושום דבר כדי לעבור את היום הזה, הסינון ביום הזה הוא מאוד גס. כמובן שאני לא ממליץ לזלזל ביום הזה אבל גם לקחת אותו בפרופורציה.
המבחן האמיתי שלך הוא בגיבוש ולא ביום סיירות, לאחר שתעשה את הגיבוש תיראה כמה תצחק על היום סיירות שעשית.
וכן, עשיתי יום סיירות, עברתי אותו, וקיבלתי באותו יום מה שבחרתי.
"נערים" עלאק. שונא כל כך אנשים שמתנשאים על כלום שהם עשו... יום סיירות נו.

תגידי לי מר בחור! מה אתה רוצה מהבנאדם? בדרך כלל אני משתדל לא להתעצבן אבל אתה הצלחת להכעיס אותי. הוא רק ניסה לעזור ונתן עצות עפ"י שיקול דעתו ואף הפנה למאמרים שיעזרו בטיפים נוספים. מה רע בזה?
שמע, עם יחס לא סבלני שכזה לא תגיע רחוק ידידי. תנסה לשמור על קור רוחך.

יום טוב

ישן 25-10-2006, 10:00
צלמית המשתמש של Ran669
  Ran669 Ran669 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי SURF-DUDE שמתחילה ב "[QUOTE=Ran669]לנערים כמוהו?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SURF-DUDE
שונא זו מילה קשה.. ולמה אתה אומר שהוא טיפש? שתה מים קרים ותירגע חבוב..

תגידי לי מר בחור! מה אתה רוצה מהבנאדם? בדרך כלל אני משתדל לא להתעצבן אבל אתה הצלחת להכעיס אותי. הוא רק ניסה לעזור ונתן עצות עפ"י שיקול דעתו ואף הפנה למאמרים שיעזרו בטיפים נוספים. מה רע בזה?
שמע, עם יחס לא סבלני שכזה לא תגיע רחוק ידידי. תנסה לשמור על קור רוחך.

יום טוב

אם אני זה שהצלחתי להכעיס אותך, אני מציע שאתה זה שתשב, תשתה כוס מים קרים ותרגע.
אני ממש אבל ממש לא בנאדם עצבני, ונכון, שנאה זאת באמת לא המילה נכונה.
מה שכן, מקומם אותי נורא העניין של ההתנשאות בדבריו של הבחור. הוא קורא לו נער רק בגלל שעדיין לא עשה יום סיירות? הוא מדבר על זה כאילו זה יום של סבל, עינויים וכל מה שרק יכול לחשוב.
אז אני באתי ורשמתי את התגובה מנקודת המבט שלי, שלא! זה לא יום כזה נוראי! זה בסך הכל עבודה של 3 שעות שצריך להפגין מקסימום של ידע וכושר. המרחק בין יום סיירות לגיבוש הוא עצום.
אגב, לא ראיתי פה יחס לא סובלני, חחח באמת שאין לי מושג על מה אתה מדבר, להפך, אם היית מכיר אותי היית יודע שאחת התכונות היותר בולטות שלי הן סובלנות. כך שזה ממש לא נכון, וצר לי שאתה חושב כך.
בכל אופן שיהיה בהצלחה.

ישן 25-10-2006, 10:28
צלמית המשתמש של Ran669
  Ran669 Ran669 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי לוגיין שמתחילה ב "רק עניין אחד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לוגיין
הבעיה היא לא לעבור את יום הסיירות.

הבעיה היא לקבל מה שאתה רוצה.
אני באתי בלי לקרוא מאמר,בלי להתכונן ובלי באמת לדעת מה מחכה לי (לא חשבתי שאפשר למצוא על זה מידע בפורומים).סיימתי וקיבלתי חובלים.אני בטוח שאם הייתי מתכונן הייתי מצליח הרבה יותר.אז לא כולם נולדו בכושר ולא לכולם זה בא בקלות כמו לך.תן להם להתכונן ולהתייחס ליום סיירות בכבוד ובלי זילזול.

הערה אחרונה,לא כלכך קשורה.
זה רק אני או שכוח וכושר הם לא הדבר היחיד שקובע?
היו איתי חבר'ה שרצו פחות טוב ממני וקיבלו שייטת,וכאלה שרצו יותר טוב ולא קיבלו כלום.

חבר, בטח שלא באתי בכוונה לזלזל ביום סיירות. יש הבדל מאוד גדול בין לקחת יום כזה בפרופורציה לבין לזלזל בו. דבר נוסף, לא זכור לי שציינתי שהיה לי קל. אני חושב שהיום הזה הוא קשה פיזית ומנטלית ואין לזלזל בו, אני באופן אישי התאמנתי לקראתו, ידעתי מה הייתה מטרתי ועשיתי את מיטב יכולתי כדי להשיג אותה. שוב, הייתי שמח אם היית קורא את כל התגובות שלי באשכול הזה שוב, אם אתה חושב שזלזלתי ביום הזה צר לי לבשר לך שלא כל כך הבנת למה שהתכוונתי ולכן הייתי מציע שתקרא שוב.

לגבי מה שרשמת בסוף, הכושר הוא בהחלט דבר בסיסי שיכול להועיל לך ביום הזה, אבל לרצון יש תפקיד יותר חשוב וחזק. אם תשלב את שניהם אני בטוח שתצליח.

ישן 25-10-2006, 14:40
צלמית המשתמש של SURF-DUDE
  SURF-DUDE SURF-DUDE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Ran669 שמתחילה ב "[QUOTE=SURF-DUDE]שונא זו מילה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Ran669
אם אני זה שהצלחתי להכעיס אותך, אני מציע שאתה זה שתשב, תשתה כוס מים קרים ותרגע.
אני ממש אבל ממש לא בנאדם עצבני, ונכון, שנאה זאת באמת לא המילה נכונה.
מה שכן, מקומם אותי נורא העניין של ההתנשאות בדבריו של הבחור. הוא קורא לו נער רק בגלל שעדיין לא עשה יום סיירות? הוא מדבר על זה כאילו זה יום של סבל, עינויים וכל מה שרק יכול לחשוב.
אז אני באתי ורשמתי את התגובה מנקודת המבט שלי, שלא! זה לא יום כזה נוראי! זה בסך הכל עבודה של 3 שעות שצריך להפגין מקסימום של ידע וכושר. המרחק בין יום סיירות לגיבוש הוא עצום.
אגב, לא ראיתי פה יחס לא סובלני, חחח באמת שאין לי מושג על מה אתה מדבר, להפך, אם היית מכיר אותי היית יודע שאחת התכונות היותר בולטות שלי הן סובלנות. כך שזה ממש לא נכון, וצר לי שאתה חושב כך.
בכל אופן שיהיה בהצלחה.

שמע חבר, לא יצאתי מגדרי, אך חלק מדבריך מקוממים. לא הבחנתי שום התנשאות מצד הבחור, ומה גם שהמילה "נערים" לא בהכרח מהווה עלבון, שכן הוא נער מן הסתם, כמוני וכמוך. אני לא ראיתי בדבריו דברי תלונה בלתי מוצדקת על הקושי ביום הסיירות, אדרבא, דבריו היו עובדתיים ואובייקטיביים. אין כל שחר לטענותיך, ואין תירוץ להתפרצותך הפתאומית.

ישן 25-10-2006, 14:47
צלמית המשתמש של Ran669
  Ran669 Ran669 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי SURF-DUDE שמתחילה ב "[QUOTE=Ran669]אם אני זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SURF-DUDE
שמע חבר, לא יצאתי מגדרי, אך חלק מדבריך מקוממים. לא הבחנתי שום התנשאות מצד הבחור, ומה גם שהמילה "נערים" לא בהכרח מהווה עלבון, שכן הוא נער מן הסתם, כמוני וכמוך. אני לא ראיתי בדבריו דברי תלונה בלתי מוצדקת על הקושי ביום הסיירות, אדרבא, דבריו היו עובדתיים ואובייקטיביים. אין כל שחר לטענותיך, ואין תירוץ להתפרצותך הפתאומית.

בנאדם, או שאתה צריך לבדוק את עצמך, או שאתה צריך לקרוא שוב את התגובות שלי.
באמת שאין לי שום מושג על התפרצות פתאומית שהייתה לי, ושוב- אני מציע שתקרא שוב גם את מה שהבחור כתב.
אגב- שמתי לב שאתה אוהב לומר את המילה האחרונה, מאחר וזה באמת עושה לך משהו, אני כבר לא אגיב פה יותר כי פשוט אין טעם. בטח שאין עם מי לדבר.

יום טוב!

ישן 26-10-2006, 21:17
  born2run born2run אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.06
אני חושב שלא הבנת נכון את המילה "נער". היא באה מתוך צניעות מלאה!!!!
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Ran669 שמתחילה ב "[QUOTE=SURF-DUDE]שונא זו מילה..."

הוא "נער" אבל אני "ילד" ואפילו פעור. ואני לא נפגע ממה שאמרת, אבל שקראת לי מתנשא, זה ממש, אבל ממש פגע בי (ואני לא מתלוצץ).
אתה לא מכיר אותי, ובטח שלא יודע כמה חשובה לי צינעה וענווה,. כי בכללי שחברים שלי שאלו אותי לא סיפרתי על הגיבוש שעברתי, או על היום סיירות. ואפילו ששואלים אותי על הגיוס, אני עונה "חייל האוויר" על מנת שלא יהיה חשש להתנשאות.
ואולי בזכות הענווה אנשים (שמכרים אותי) מעריכים אותי, במיוחד הרציניים שבהם. אבל אתה ממש לא מכיר אותי ולכן זה מעצבן אותי.

ושוב נער היא מילה של כבוד. הרי "ילד זה מעליב ו"גבר" הוא לא ממש. אז נער זה פשוט קולע לגילו וגם לגילי (על אף שאני מכנה את עצמי ילד).

נ.ב. סליחה על הכתיבה המסורבלת, אני פשוט נסער.

ועוד משהו . שהשם יברך אותך וימלא את כל משאלות ליבך לטובה. ואל תשנא , תכעס או תתנשא כי אלו מידות רעות , בדיוק כמו הגאווה.

ישן 26-10-2006, 21:20
צלמית המשתמש של Ran669
  Ran669 Ran669 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי born2run שמתחילה ב "אני חושב שלא הבנת נכון את המילה "נער". היא באה מתוך צניעות מלאה!!!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי born2run
הוא "נער" אבל אני "ילד" ואפילו פעור. ואני לא נפגע ממה שאמרת, אבל שקראת לי מתנשא, זה ממש, אבל ממש פגע בי (ואני לא מתלוצץ).
אתה לא מכיר אותי, ובטח שלא יודע כמה חשובה לי צינעה וענווה,. כי בכללי שחברים שלי שאלו אותי לא סיפרתי על הגיבוש שעברתי, או על היום סיירות. ואפילו ששואלים אותי על הגיוס, אני עונה "חייל האוויר" על מנת שלא יהיה חשש להתנשאות.
ואולי בזכות הענווה אנשים (שמכרים אותי) מעריכים אותי, במיוחד הרציניים שבהם. אבל אתה ממש לא מכיר אותי ולכן זה מעצבן אותי.

ושוב נער היא מילה של כבוד. הרי "ילד זה מעליב ו"גבר" הוא לא ממש. אז נער זה פשוט קולע לגילו וגם לגילי (על אף שאני מכנה את עצמי ילד).

נ.ב. סליחה על הכתיבה המסורבלת, אני פשוט נסער.

ועוד משהו . שהשם יברך אותך וימלא את כל משאלות ליבך לטובה. ואל תשנא , תכעס או תתנשא כי אלו מידות רעות , בדיוק כמו הגאווה.

סליחה מראש, לצערי לא הבנתי אותך נכון בתגובה הקודמת.
בהצלחה, ושוב- מצטער עם פגעתי- זו לא הייתה כוונתי.

ישן 25-10-2006, 17:10
  Kochini Kochini אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
תקשיב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Drogba שמתחילה ב "שאלה בקשר ליום סיירות..."

כל קבוצה זה משהו אחר...
הפרק זמן שעומד לכולם הוא זהה
משמע, שאם הבוחנים אצלך מחליטים לא לעשות זחילות וחפירת בור (כמו שהיה בקבוצה שלי של היום סיירות) אז יש לך יותר זמן של ספרינטים/אלונקה/שקים מאשר קבוצה שכן עשתה את אותם דברים...אז יכול להיות שתעשה 20 ספרינטים ויכול להיות שתעשה יותר/פחות ואל תשכח שהכל על דיונה מפחידה כזאת שאתה אומר לעצמך בקטע שהמדריכים לוקחים אותך לגבעה "אין מצב שזה מה שאנחנו הולכים לעלות כל היום!!".

תאמן את הסיבולת לב ריאה לך ותחזק שרירי רגליים (ומומלץ גם כתפיים,שכמות ורחב גבי בשביל האלונקה).

אבל בת'אכלס, הכל בראש

ישן 26-10-2006, 21:46
  ג' שם בדוי ג' שם בדוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
תשובות + דברים שיש לי להגיד לכל המפחידנים למיניהם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Drogba שמתחילה ב "שאלה בקשר ליום סיירות..."

קודם כל התשובות לשאלות:

אורך קטע ספרינט - בין 25 מטרים ל-50 מטרים לכל צד. בדרך כלל ירידה ואז עלייה (לפי מה שאני ראיתי ביום שדה שלי).
מנוחה בין ספרינט לספרינט - יש מנוחה. לא הרבה, אבל יש. המגבשים לא רוצים להנציח מצב בו מי שמגיע ראשון, ימשיך להגיע ראשון כל הזמן. הם רוצים לתת גם לאחרונים צ'אנס לנסות להתבלט. אי-מנוחה מבטלת את האפשרות הזאת.

כמו שאמרו, יש (במיוחד במצב היום, אחרי מה שקרה בגיבוש טייס והשייטת) הקפדה מאוד כבדה על מאמצים. לכן אפשר לצפות ל"קטעי עבודה" של בערך 10 ספרינטים ואז מנוחה. אבל אסור לבנות על זה! זאת אומרת, אם תהיה אחרי הספרינט ה-10, והמדריך יאמר: "צא!", אל תיכנס לשוק בגלל שאמרו לך שזה מקס' 10 ספרינטים בקטע עבודה. תמיד תהיה מוכן לעוד, ותזכור שזה נגמר עוד מעט, אבל תזכור את המגבלה של ה-10. זה גם עוזר פסיכולוגית.

srusha, יש פחות מ"30-50" ספרינטים, ובטח ובטח לא יוצאים שהאחרון מגיע. ראה מה שכתבתי למעלה.

Ran669, אני לא מסכים איתך. אמנם המבחן האמיתי הוא בגיבוש, והיום סיירות זה כלום לעומת הגיבוש, אבל אל תשכח - מי שמגיע ליום סיירות לא היה בגיבוש, והוא לא יודע מה זה, ולרוב, כל מי שמגיע ליום סיירות בחיים לא עמד בלחץ של תיזוזים (שזה באמת הקטע הכי מפחיד ביום סיירות - בהתחלה, ולכן הרבה פורשים בו). אז נכון, אתה חוזר ומדגיש שזה כלום לעומת הגיבוש. אבל אף אחד לא דיבר פה על הגיבוש, אלא פותח הדיון שאל על היום סיירות.
ואם אני אהיה כנה: היום סיירות היה לי קשה בערך באותה רמה של כלאימון פיזי שחווייתי בגיבוש (לא חובלים וטיס). למה? כי הייתי פשוט בלחץ. אחרי כל מה שקראתי באינטרנט - איפה שכל "הגיבורים", שכבר היו בגיבושים ויודעים מה זה קושי, כתבו ש"היום סיירות זה בדיחה". אז וואלה, אני הגעתי ליום סיירות, ראיתי שזה ממש ממש לא קל לי, ה"בדיחה" הזאת, ונלחצתי. אז אנא מכם, אל תמעיטו בערך של יום זה, כי קהל היעד של ההודעות האלו הוא למשל"בים שלחוצים מהיום הזה, ולא מלש"בים ששואלים מה הקושי של הגיבוש. אז בלי סיפורי גבורה בבקשה.

ולכולם: יש נטייה לנפח דברים מעבר למה שהם. שאני הגעתי לגיבוש שלי, צפיתי שזה הולך להיות גיהנום על-פני אדמות. אבל וואלה, זה קשה, אבל אפשרי בהחלט. אני בעד לקרוא מאמרים באינטרנט על כל המיונים שיש, אבל קחו בחשבון שכל אחד שכותב כזה מאמר, רוצה טיפה "להשוויץ" שהוא סיים את המיון, ולכן מגזים בתיאור הקושי או בדברים שהוא נדרש לעשות. אז קחו בחשבון.

זהו. קצת מבולגן אבל הוצאתי את כל מה שהיה לי להגיד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:20

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר