לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2006, 18:54
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אילן 206 שמתחילה ב "רוצה ליקנות אופנוע שטח אז בבקשה תסבירו להורים שלי"

איזה שטיות הרבה ממכם דיברו פה.

כדי לא לעשות תאונות לא צריך להיות בנאדם אחראי .
צריך להיות מיומן!
כל נהג אופנוע שיש לו קצת קצת נסיון עשה את חלקו בתאונות.
באופנועים זה פשוט קורה וזה בלתי נמנע...
כאילו זה כן, אבל צריך נסיון ונסיון בא עם שנים של רכיבה ולא על ידי "נהג אחראי".
עכשיו בגשם הוא לא ידע מה לעשות נועל קדמי עף קילומטר .. נועל אחורי מחליק מתחת לאוטו..

בקיצור צריך נסיון וההורים שלך צודקים...
אם תתחיל עם אופנועים תדע שאתה נכנס לספורט מאד מאד מאד כיפי אבל מסוכן ותדע שבטוח אתה תפול ותפצע בשלב זה או אחר .

הקטע של האחריות יכנס בזה שתקנה ציוד ממוגן ולא משהו בזול ושיגן על כל הגוף (כפפות אפילו זה דבר חשוב באופנוע..כי כשאתה מחליק עם האופנוע הידים פשוט עולות באש.. מנסיון..)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2006, 21:51
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "איזה שטיות הרבה ממכם דיברו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Senda R
איזה שטיות הרבה ממכם דיברו פה.

כדי לא לעשות תאונות לא צריך להיות בנאדם אחראי .
צריך להיות מיומן

זה לא מתא חן בעניי..
גם אתה יודע לדבר שטויות ואל תשחק אותה פה המבין הגדול.. במיוחד מה שכתבת "איזה שטיות הרבה ממכם דיברו פה" כאילו שבאת ועשית סדר בבאלגן אומנם עזרת וזה יפה אבל לפחות אל תטעה..
קודם כל בשביל להיות מיומן צריך להיות אחראי כי מה זה שווה שלמשל אני מיומן ממש טוב בפעלולים באופנוע וכו אבל אני לא דואג למשל לחבוש קסדה ומגנים זה לא שווה כי טעות אחת ואלך עליי...
לכן קודם כל חשוב להקפיד להיות אחראי שזה אומר ליסוע בזהירות תמיד ולחבוש קסדה ומגנים ולא להשתולל יותר מידי עם האופנוע לפחות בשלב של ההתחלה שעוד לא התרגלו לאופנוע וכו....
אז מה שאני מנסה להגיד זה קודם כל להיות אחראי שזה הכי חשוב ואחר כך להיות מיומן....
יש אנשים שמאוד מיומנים יודעים לעשות הכל ולרוב לא מיתהפכים כי הם מיומנים אבל כולנו בני אדם ויכול ליקרות טעויות ולהתהפך ואז לשלם על זה ביוקר לכן לחבוש ציוד מגן!!!...
ישן 25-10-2006, 23:34
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "[QUOTE=Senda R]איזה שטיות..."

תראה מה אתה כותב "אני מיומן ממש טוב בפעלולים באופנוע"

אמרת כל כך דברים אדיוטים שכל רוכב אופנוע (לא טמבל בן 16) שיש לו נסיון קצת קצת יראה את זה.
"יש אנשים שמאוד מיומנים יודעים לעשות הכל ולרוב לא מיתהפכים " (אגב מתהפכים , בלי ה-י)

הבנאדם יכול להיות הכי אחראי בעולם ועדין יפול .
אין בעיה בלהרים וילי או סטופי כולם עושים זה כיף ודווקא מזה לרוב לא תפצע.
תפצע מדברים של חוסר ידע בכביש , נהיגה , שליטה באופנוע , שליטה במצבים מסוכנים .
ובוא תגיד לי מה הנסיון שלך ילדון ? כמה כבר אתה נסעת?

ישן 26-10-2006, 09:29
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
אני רכבתי על אופנוע לא מעט
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "תראה מה אתה כותב "אני מיומן..."

ולא רק על אופנוע היה לי גם טרקטורון ועכשיו אני בשלבי סיום של בניית באגי עם מנוע של סובארו 1600 סמ"ק אם אתם לא מאמינם אני בקרוב יעלה תמונות שלו שאני עליו!
ובפעם הבאה שאתה מנסה ליקרוא ולצטט תרכיב משקפיים זה הכי חשוב כי דילגת על המילה "למשל" שהמילה הזאת רק נותנת דוגמה על עצמי אבל להמחשה(כי אני לא יודע לעשות פעלולים אני לא פעלולן) אז תלך לרופא תבקש משקפיים יותר טובות או שלפחות אם אתה רואה טוב אז עוד יותר טוב תזמין מורה פרטי/ת לבית/לאוהל שלך שתלמד אותך ליקרוא טוב ושיהיה לך אוצר מילים קטן כי לפי התגובה שלך אתה בקושי יודע לכתוב...
זה הציטוט האמיתי "שלמשל אני מיומן ממש טוב בפעלולים באופנוע וכו "(אני מקווה שאתה מצליח ליקרוא..)
אז בבל"ט
ואם אתה חושב שאני ימשיך להתווכח איתך אתה יכול לחלום אז לך תחפש עם מי להתווכח ולנסות "להיות חכם מכולם"
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:44

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר