לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2006, 03:01
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
קנאה ? סיפור דיי מוזר

אלהן .. שלום לכולם !
קרה לי היום מקרה קצת מוזר שאני כבר לא יודע מה לחשוב !
יש לי חברה חצי שנה - אהבה עד הגג !! סומך עליה במאה אחוז אוהב אותה אהבת אמת !!!
ואני חושב שהיא מרגישה גם כמוני ...
היום הלכתי לעבודה והיא יצאה עם חברה שלה לסיבוב קניות..
אחרי זה היא חזרה והיה לה משעמם והיא דיברה עם ידיד שלה ( שכן שלה גם) שאני מכיר אותו ..
אז הוא אמר לה שהם יצאו לידיד אחר שלהם אז היא אמרה סבבה כי היה לה משעמם בבית !
ובבית אצל הידיד גם היה משעמם והיא רצתה לצאת ולעשות משהו .. אז הם התארגנו כמה חברים ויצאו ביחד לאיזה מקום לשבת ולאכול משהו והחברה היו רק בנים 8 בנים בערך והיא הבחורה היחידה שהייתה שם . אני חושב שמהחברה שהיו איתה אני מכיר את כולם .. הם לא ממש חברים שלי אולי אבל אולי רק שלום שלום .. אלה יותר נכון החברה הישנים שלה שהיא הייתה מסתובבת איתם פעם ( כאילו החברה הישנים הבנים האלה ועוד כמה בנות )
אבל עכשיו היא יצאה רק עם הבנים וישבו ושתו ואכלו ונהנו בזמן שאני בעבודה .
זה היה לי קצת מוזר לשמוע את זה אפילו שהתכתבנו תוך כדי העבודה שלי ואפילו שהיא התקשרה לראות מה איתי ומתי אני מסיים לעבוד..
אני נותן לה חופשיות מלאה .. באמת ! אני אוהב אותה וסומך עליה ..
אמרתי לה "מה רק בנים שמה ?"" אז היא עושה לי "כן , אבל הכל בסדר תירגע ( בנימה של צחוק) "
כאילו אין לי בעיה אבל אני לא יודע מה לחשוב .. הכוונה לא מעניין של בגידה או משהו
כי אני לא מאמין שהיא תעשה לי את זה ופעם דיברנו על זה שאם יהיה לה מישהו חס וחלילה שתגיד לי לפני שהיא תעשה משהו איתו .
אז זה לא בגידה .. אבל העיניין להיות עם 8 בנים ובחורה אחת יושבים כולם בסבבה שלהם ואני לא שם זה אולי סתם תחושה של קנאה שאני לא איתה.. אבל כאילו אני מנסה להבין את הראש שלה...
מה את לא חושבת שלהיות עם חברה גדולה של בנים זה קצת באסה אפילו שאת מכירה את כולם .... אוףף לא יודע מה לחשוב זה מאוד מוזר ! אהה ומה עוד היא סיפרה לי אחרי זה ... שהמלצר במקום שהיא הייתה ראה אותה שם עם כל הבנים ושהיא לא עושה עם אף אחד כלום וניסה להתחיל איתה .... חחח מה אני יגיד לכם הזוי ביותר ניהיה או שסתם נראה לי ככה ?!
אני לא יודע כבר איך לחשוב ? מה להגיד ? מה לעשות בנושא הזה ?
דיברתי איתה על זה בכללי כזה .. ואני לא מראה לה הרבה תחושה של קנאה כי אני לא יכול להחליט בשבילה עם מי להיות ומה לעשות אני נותן לה חופש מלא .... זאת זכותה המלאה !! אני לא כובל אותה ... ואני מדחיק את תחושת הקנאה כאילו כי זה סתם מיותר וסתם גורם לוויכוחים מיותרים ...
בקיצר מה שבאתי להגיד לכם זה שאני לא מקנא ואין לי ממש בעיה שהיא יצאה ככה...
אבל כל הקטע נראה לי קצת מוזר..... מה אתם חושבים ? ומה לעשות בנידון ?

נערך לאחרונה ע"י koncho בתאריך 25-10-2006 בשעה 03:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2006, 06:40
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "קנאה ? סיפור דיי מוזר"

תראה, היא יצאה עם הבנים האלה בדיוק כמו שהיא יוצאת עם חברות שלה, ברור לכולם והיא גם כנראה דואגת להבהיר שיש לה חבר ושהיא אוהבת אותו.. אם תראה קנאה על דברים כאלה או תדרוש ממנה לא לצאת עם הבנים לבלות <במסגרת כזאת של ידידים ועוד הרבה במקום ציבורי> אז היא תחנק ובסוף תעזוב את הקשר.

ברור שאתה מקנא, זה טבעי לחלוטין, ואתה גם סומך עליה אז בכלל לא אמורה להיות בעיה, אבל השאלה היא מה אתה עושה עם הקנאה הזאת, ברגע שתתחיל להתלונן על כל דבר קטן היא בסוף תהיה חייבת לברוח ממך, תן לה את החופש ותראה עד כמה היא נאמנה אליך.

אתה גם נמצא בעבודה וגם מסביבך יש המון בנות, אין מה לעשות כשזה מגיע לדברים כאלה, פשוט להראות שאתה סומך על הצד השני וזהו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר