לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2006, 19:17
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
יווו....
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "לא כל מטאל"

סטריטבאזר גם לחרטט צריך לדעת וגם את זה אתה עושה גרוע.
תפסיק להכניס לי מילים לפה ותקרא את מה שאני כותב, יהיה לך הרבה יותר פשוט, אני לא מסובך להבנה.
לא אמרתי שהכל צריך להיות בלאק, אני כמעט ולא שומע בלאק חוץ מקריידל ודימו ששניהם לא נחשבים בעיני הרבה אנשים לבלאק אז אולי אני בכלל לא שומע בלאק, המטאל של צ'ילדרן זה מטאל תינוקי ומשעמם..
אגב חבר שלי השמיע לי דילינג'ר היום לעומק ואני לוקח את כל מה שאמרתי עליהם בחזרה... פשוט כל מה שאנשים אחרים השמיעו לי היה נשמע כמו סתם בלאגן שלם... אבל האנשים מאוד מאוד מתוחכמים ועושים אחלה מוזיקה.... אגב אל תנסה לטעון אותו דבר לגבי מה שאני אומר על צ'ילדרן, הורדתי את הדיסקוגרפי שלהם פעם וגם את החדש, מעבר לזה שהכל נשמע אותו דבר זה משעמם ובנאלי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2006, 18:06

פי אתה ממש טמבל...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "אני חייב לצטט את אחד האימרות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי StreetBazar
"אנשים ששומעים מוזיקה קלאסית לא מתלהבים מצ'ילדרן... לעומת זאת מדימו כן וזה נוסה כבר..."

10 על טימטום.

תקרא לי שתגיע לגיל בר מצווה.

כנראה שההורים שלך התעוללו בך בילדות או משהו כזה אני לא יודע אני גם לא רוצה לדעת, אבל אחי עובר עליך משהו, בכל מקרה יש סיכוי שתקבל תדרים מחייזרים, אולי זה ההורים שלך קוראים לך לחזור הביתה, אבל בכל מקרה על כדור הארץ לא היית הרבה זמן. (חחחחחח אנשים ששומעים מוזיקה קלאסית שומעים דימו).

מי אמר שאנשים ששומעים מוזיקה קלאסית שומעים דימו? יש לי 3 חברים שלושתם מנגנים על כלים קלאסיים שונים משו כמו 10 שנים והשמעתי להם קטע של דימו והם התלהבו ואמרו שזה עשוי ברמה גבוהה.... אותו דבר גם המורה שלי אמר שהוא סיים את בית הספר למוזיקה רימון אם זה עוזר לך... אם לי יש 10 על טימטום לך יש כמה מאות... תלמד לקרוא כבר... ותצפסיק לשחק אותה כאילו אתה מבין במוזיקה... שמעתי ת'קטע הדפוק שכתבת ואת השטויות שאתה מזיין פה בשכל לאנשים.. תסתום ת'פה כבר ותפסיק לבכות מכל הערה שאני כותב על איזה להקה מחורבנת שאתה אוהב, זה פורום ואני אקלל ת'להקות שלך כמה שבא לי ואני אגיד עליהן מה שבא לי, תלמד לחיות עם זה.
ישן 06-11-2006, 06:02
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
דבר אחד עדיין בטוח
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "פי אתה ממש טמבל..."

שאתה דפוק. חושב שאתה יודע הכל.

אחי תלמד שבחיים עושים השוואות עושים כמו שצריך. שאתה משוואה בין CoB ל DB (אין לי כוח שמות ארוכים), אז לאותם אנשים (לפי מה שאתה אומר) שאתה משמיע DB היית משמיע גם CoB היית רואה את התגובה.

ועכשיו אם נדבר תכלס על הלהקות ובלי הזיבולי שכל מה החברים שלך חושבים עליהם אז ככה.
DB הרבה יותר סימפונית, CoB הרבה יותר מלודית.
CoB יותר מהירה, יותר בנויה על טכניקות גיטרה, על הפקת מוזיקה מגיטרה (ואפשר לראות את זה מהקצב). מבחינת השירה הם יוצר קצביים.
DB יותר מורכבים, יותר עמוקים, אבל מנסים ליצור אווירה מפחידה יותר. והנושאי שירה יותר עמוקים.

בכל מקרה לנושא הראשי לא הבנתי איך הגענו לDB. אבל CoB זה לא מטאל תינוקות, לא משנה כמה פעמים תאמר את זה, כמה פעמים תכתוב את זה, ואם אתה רוצה אתה יכול לרסס את זה בספריי בכל העיר אם זה עושה לך נחמד. אבל זה פשוט לא. אז פשוט תשתוק.
מפחיד!

ישן 06-11-2006, 19:09
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
אני לא נקטלתי בשום דבר.
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "נקטלת..."

אני שומע את 2 הלהקות, ואני אוהב את שניהם. מה שכן, אתה חושב שכל להקה שלא מחדשת, עושה משהו עמוק היא ילדתותית, אז דימו אמורים להיות שמה גם כי גם היא לא להקת סוף הדרך. אני שומע מלא להקות, ומכיר הרבה סגנונות, השירים של דימו יפים ואין בזה ויכוח, גם השירים של צילדרן יפים ואין בזה ויכוח. להגיד שהם ילדותיים זה שטות, יכול להיות שאתה מתכוון להגיד משהו אחר אין לי מושג, אבל זה לא ילדותי. זה באמת כמו לשמוע את הסולואים של Dragonforce ולהגיד שהם עושים מנגינה של סופר מריו.

אז תבין יש להקות עמוקות ויש להקות לא עמוקות. לא הופך את הלהקות הפחות עמוקות לילדותיות.

לדוגמה אם אני ישווה את Dimmu Borgir ל Insomnuium. אני יכול להגיד שהם יותר עמוקים מבחינת הליריקה שלהם, המוזיקה שלהם ועוד הרבה אלמנטים אחרים. אז מה הבעיה? אז פתאום גם DB תינוקיים?
מפחיד!

ישן 08-11-2006, 17:20
  m=t m=t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל m=t
שמע.... אני חייב להסכים עם סטריט
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "טוב"

קראתי את כל הויכוח רק עכשיו כי היתקלקלי המחשב וסידרו לי אותו ובלה בלה בלה.... זה כבר לא משנה.
מה שמצחיק אותי זה המישפט האידיוטי שלך "צ'ילדרן הם לתינוקות" או משהו כזה, שמע, הלהקה הראשונה ששרה בגרקאולינג שהיתחלתי לישמוע זה היה צ'ילדרן, ועד היום אני שומע אותם, למה? כי המוזיקה שלהם טובה, זה שאתה לא אוהב את צ'ילדרן זה לא אומר שהם לתינוקות, יש הרבה אנשים שאני מכיר שלא שומעים צ'ילדרן אבל עדיין אומרים שזה מוזיקה על רמה, תיראה, גם אני לא אוהב את אופת', אבל אני לא יבוא ויגיד שהלהקה הזאת לתינוקות, כי אני חייב להודות, למרות שאני לא מת עליהם, הם די טובים.
קיצר, מקווה שניקלט משהו
ישן 06-11-2006, 15:57

כל הקטעים שאנשים השמיעו לי של דילינג'ר
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי פיטי שמתחילה ב "אה, אז פתאום דילנג'ר זה סבבה?"

היו הקטעים היותר פרועים ופחות עמוקים שלהם שמראים פחות מה יש באמת ללהקה לתת(בסדר אז הם עושים בקטעים האלה ביצועים מפחידים אבל אני מחפש לשמוע מוזיקה טובה, לא נגנים עם יכולות ובשירים אחרים הם מראים שהם הרבה יותר מרק נגנים עם יכולות הם גם מלחינים טוב מאוד)... אני מודה שאצל דילינג'ר אני טעיתי ולא שמעתי מספיק לפני שדיברתי.... אני טחנתי את האלבומים של צ'ילדרן אלבום אלבום אחרי שהורדתי ת'דיסקוגרפי והכל היה נשמע שם אותו דבר.... מה שאמרתי על צ'ילדרן זה אחרי היכרות די קרובה עם האלבומים שלהם שכולם המליצו עליהם.... באמת חבל שלא השמיעו לי ת'דברים היותר מעניינים של דילינג'ר... שירים כמו פנסוניק יות' לדעתי לא מראים עד כמה האנשים האלה מוכשרים מוזיקלית ושירים כאלה השמיעו לי....

נערך לאחרונה ע"י slipkorn בתאריך 06-11-2006 בשעה 16:03.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:51

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר