לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2005, 21:33
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
כמובן "מתנחלים" החזיקו את התמונות
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "שמפניה אחד?"

אצלי "מתנחלים" זה aka מיעוט קטן שולי קולי צעקני וניתן לשלהוב של מתנחלים שהתקשורת מציגה אותו ורק אותו למטרות תעמולה של שרון . וכמו שאנחנו רואים ממך ומסאנדמן מאוד קל להעזר בחבורת מטורללים כדי להפוך את כל המתנחלים לאויבי העם של הציבור .

לגבי שמפניה , סוכן שב"כ חילק את התמונה ההיא של רבין . אותו קומץ שתיארתי לעיל שיתף איתו פעולה , כמו בכל הפגנה יש קומץ משולהב שלא מסוגל לחשוב ויעשה כל מעשה קיצוני .

דווקא , הטלאי הכתום די מעלה את החשד שיש כאן פרובוקציה . מדוע שמועצת יש"ע תחלק פלאייר כזה אחרי שכבר הסתייגה במפורש מהטלאי הכתום ????

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2005, 23:01
צלמית המשתמש של looklook

נו באמת .
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "אני ממש לא בטוח ש..."

אני לא ראיתי שום השוואה של שרון לפרעה(על המשתמע שלך אני בכלל לא מדבר , המתנחלים לא אשמים בו ) . הרב עובדיה קרא לחצי מדינה פרעה המן , זרש ויזתא ולקינוח זורבבל הרשע וולא קרא לאף אחד מהם כלום . וכאן מדובר בקריאה פומבית לפגוע פיזית במתנחלים ! מספיק עם כל גלגולי העיניים האלה!

ומספיק גם עם ציטויטים חלקיים של דברי , אני הבאתי את הסטירה לא כמעשה יפה שיש לעשותו (כפי שמשתמע מהקטע שציטטת , אלא כמעשה מגונה - שאינו מזכה את עושו בעונש של פגיעה פיזית . (אלא במעצר , ע"י משטרת ישראל כמובן)

ישן 11-01-2005, 01:52
  סולידי,ספונטני,רגיש סולידי,ספונטני,רגיש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
אכן ראוי לגנות את מי שאמר
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אהבתי את הקטע עם הסטירה :-)"

"אף קצין עוד לא מת מסטירה", אך במקביל יש לגנות את האמירה "אז מקסימום היו נשברות פה ידים".
אי אפשר לגנות אלימות רק מכיוון אחד.
חייבים לגנות אותה מכל הצדדים, ואותי ממש לא מעניין (יתכן שאתכם או את חלקכם, הכותבים כאן, זה כן מעניין) מאיזה כיוון מגיעה אותה אלימות.
וכדי שדבריי יובנו על פי כוונתי בלבד ולא עפ"י פרשנויות, אם מתנחל (ולא רק מתנחל) הכה חייל, חובתו של החייל להפסיק את מעשה האלימות עפ"י מה שמאפשר לו החוק.

תודה ל AVIV-Y על החתימה ושדרוגה.

נערך לאחרונה ע"י סולידי,ספונטני,רגיש בתאריך 11-01-2005 בשעה 02:01.
ישן 11-01-2005, 10:52
צלמית המשתמש של looklook

איך אתה מעז ?
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אהבתי את הקטע עם הסטירה :-)"

לסלף את דברי בצורה כזאת , עכבר . מעולם לא התייחסתי בסלחנות לסטירה שחוטף קצין בצה"ל . רק טענתי שזו לא עילה מספקת לדעתי כדי להזיק למישהו פיזית!
בזמן שסאנדמן הבהיר את דבריו והסכים שאני התייחסתי לסטירה כאל מעשה מגונה , אתה ממשיך לחגוג את הסילוף שהוא עשה בטעות . תתבייש.

אולמרט אמר מפורשות שהוא רוצה שישברו למתנחלים את הידיים . זה לא מה שאני חושב שהוא התכוון . זה ציטוט מדויק , אתה מתעקש להפוך אותו למטאפורה נלעגת - עליך ההוכחה . בינתיים נראה כי אתה סתם רוצה להצדיק הסתה לשמה.

ישן 11-01-2005, 11:15
צלמית המשתמש של looklook

בוודאי שמקובל , ורצוי גם להביא ציטוטים מלאים
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "ציטוט:"

א) האם זה אומר שססטירה זה דבר טוב , שראוי לעשותו ? בוודאי שלא , האם זה אומר שצריך לצאת מפרופורציות ולירות במי שסוטר (ברגע שמביאים נשק חם לזירה והעניינים מתחממים הסכנה הזאת בהחלט קיימת

ב) להלן הציטוט המלא " אני לא מכיר מספיק טוב מה עשתה הגברת וייס לקצין - אם היא אכן עשתה את הדברים שיוחסו לה , על המשטרה לעצור אותה ) ההתנהגות שלה אומנם מטרידה אותי , אבל מדובר באישה שחורב עליה עולמה , אף קצין עוד לא מת מסטירה - מנשק חם , אפשר לעומת זאת למות . לכן , נשק חם מטריד אותי יותר. "

והתגובה הבאה :

"נתחיל בזה , שאני לא עובד אצלך בתור קבלן גינוים . אני לא מחויב להכנס לכל אשכול , לגנות את כל דמויות המתנחלים שבו ורק אז לקבל ממך את הזכות לשאול שאלות אחרות , בוודאי שלא כאשר מדובר בפעולות כמו סטירה לחייל או אפילו לסתם אזרח , פעולות שהן מגונות מעצם עשייתן . וןאין טעם כלל לחוזר על הגינוי "

אני בניגוד לעכבר , נגד אלימות באופן גורף . לכן אני גם מתנגד לפרשנות המקלה שהוא מפרש גם את יואל מרקוס וגם את אולמרט . אבל הוא דווקא חושב שאם חייל מקבל סטירה הוא צריך להכניס בחזרה מכות . אני חושב שלנציגי החוק שמבצעים פעולות שיטור כנגד פושעים (אלה בכלל לא אמורים להיות חיילים) אסור לנקוט באותם האמצעים . אלא צריכים להפעיל את מינימום הכוח הדרוש כדי לעצור אותם .
הציטוט של העכבר לשם השוואה
"
מעבר לכך, אני מסכים עם מרקוס (שמסכים עם שרון) שמקרים כאלה, שבהם קצין סופג סטירה ודחיפה ומופל על הארץ מבלי להגיב - אסור שיישנו. ולכן, בעתיד, בכל מקרה שבו אדם (ולאו דווקא מתנחל) פוגע פיזית בחייל או בקצין - על הנפגע להשיב מכות ולא לספוג אותן בהכנעה כפי שעשה אותו קצין."

אני רוצה מעצר והעכבר (שמסביר בהזדמנויות אחרות ש"הסרת ככפות" היא העמדה לדין ו"שבירת ידיים" היא מעצר ) רוצה בושידו , זה על קצה הלשון כל ההבדל .

אגב , אני רואה שההודעה שלך עברה עריכה אז אני רוצה לדייק
שבירת ידיים היא מעשה חמור מסטירה . נשק חם עלול להביא למצבים חמורים א,ף יותר .

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 11-01-2005 בשעה 11:17.
ישן 11-01-2005, 13:51
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
אהה. אני פירשנתי, אתה "הסברת"...
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "הפרשנות שם הייתה שלך , לא שלי"

ופייגלין הוא בכלל שה תמים, מין דוד טוב שמחלק סוכריות, שאיתרע מזלו והורשע בעבירת המרדה ונידון ל-18 חודשי מאסר.

ומסתבר שאין חדש תחת השמש:

"הנאשמים נשענו מאוד בטיעוניהם על כך שקראו להתנגדות בלתי אלימה, קריאה שיש להתחשב בה, כפי שנפרט להלן, אך נטלו את הסיכון הממשי והצפוי שלא תהיה להם שליטה לא על אנשיהם, הנענים לקריאתם, לא על מי שייפגע מן המעשים ויפר הוא את הסדר והשלום בציבור כנגד מעשי המתקהלים ובודאי לא על חמומי מח ופורעי חוק שיכולים לקבל תמיכה או אף אישור להפר את החוק. ההיענות הגדולה שהיתה לקריאתם של הנאשמים היתה צריכה לאותת להם שעליהם להזהר בשימוש בכוחם המצטבר, אך הם התעודדו מהתמיכה שקיבלו וביטוייהם הפכו קשים יותר ותוכניותיהם מסוכנות יותר, ככל שפעילותם הלכה והעמיקה. "

http://www.knesset.gov.il/elections...ement.asp?id=37
ישן 11-01-2005, 15:27
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

השורות המודגשות רק מגדילות את עיוות הדין הפוליטי שנעשה לפייגלין...
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אז עכשיו בית המשפט לא היה בסדר?..."

אצל הערבים באוקטובר 2000 - שקראו לאלימות באופן מפורש - הוחלט ע"י שופט עליון שלא להעמידם
לדין. אצל פייגלין ש"עלול היה לאבד שליטה על אנשיו, להם קרא שלא לנקוט אלימות", הוגש כתב אישום
על "המרדה" (מושג בולשביקי להפליא, שנאכף כאן רק על מחנה אחד...), הוא הורשע ובגלל זה לא
נכנס לכנסת (בעוד שבשארה, טיבי ושות', לא נפסלו).
דבריו על פרובוקטורים מתבססים, למרבה הצער, על תקדים מזעזע ומוכח, שבו פרובוקטור ביצע פעילות
פלילית נטו (תקיפת ערבים, פגיעה ברכושם, השבעה מבויימת על קבר יאיר, הדפסת והפצת כרזות של
רבין במדי אס אס וכיו"ב), ככה שאין לדעת מה טיפוסים מעין אלה יכולים לעשות, כדי להשביע רצון
מפעיליהם. אין ספק שמבחינת אלימות - רביב היה גרוע מפייגלין. גם קריאה משועממת בעיתונים מהתקופה שלפני שנחשף כפרובוקטור - מוכיחה זאת...
ישן 11-01-2005, 16:05
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
נחמד שאתה משתמש בשורות מודגשות כדי לפסול פסק דין של 63 עמודים...
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "השורות המודגשות מתארות תירוץ של שופט להרשיע, בלא שיש לו עילה אמיתית..."

הנה עוד כמה שורות מודגשות:

עפ"י כתב האישום... קשרו הנאשמים קשר לסכל את ביצוען של החלטות הממשלה החוקית בישראל בנוגע לביצוע מדיניותה באיזור יהודה ושומרון ולאלץ את הממשלה לשנות את מדיניותה זו. זאת עשו הנאשמים, עפ"י סעיף 2 לכתב-האישום: "בדרך של קריאה לציבור לבצע מעשים בלתי חוקיים ובהם הפרות סדר המוניות, פגיעה בתפקוד הרשויות והכשלת המשטרה במילוי תפקידה, ועל מנת 'להביא לשבירת מחסום הציות' לשלטון החוק במדינה". כתב האישום מונה שורה של פרסומים המיוחסים לנאשמים (סעיפים 8-4) ושורה של אירועים שאירעו, עפ"י הטענה, בעקבות אותם פרסומים ואורגנו ע"י הנאשמים (סעיף 9 לכתב האישום). בנספח לכתב האישום, שהוגש ביום 22.1.96, מונה המאשימה את הפרסומים אליהם התייחסה בכתב האישום. פירוט הפרסומים והאירועים יובא להלן תוך ציון הראיות הרלוונטיות לכל פרסום ולכל אירוע.

עיון בפרסומים שיפורטו להלן מוליך למסקנה בלתי נמנעת כי אין מדובר בפרסומים לגיטימיים לצורך קידום מטרות לגיטימיות של ויכוח ציבורי, הבעת דעה פוליטית ואחרת, שכנוע, הבעת מחאה ויצירת הד תקשורתי. הפרסומים, שיפורטו להלן, כוללים במפורש מעשים שהוגדרו בסעיף 136 לחוק כמעשי המרדה .
ישן 11-01-2005, 22:03
צלמית המשתמש של looklook

באמירתו של אולמרט לא היה כתוב בעלי מקצוע סעודים .
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]אולמרט אמר..."

אנא כורדי , אנא מבין מה אולמרט אמר = אמר לשבור להם ידיים . אז מי שבא במגע איתם , דהיינו החיילים אמור להענות לקריאה לשבור להם ידיים .

אומנם אני העליתי הסבר שאם החיילים רק יגרמו להם לנקע ואפילו ברגליים - אולמרט עדיין יהיה מרוצה . משום שהוא נתן דוגמא אלימה אחת בלבד בכדי לסבר (או לשבר) את האוזן .
אתה כמובן יכול לזרוק את ההסבר שלי לפח ולתת הסבר לפיו אולמרט התכוון להעמיד אותם לדין והשתמש בשבירת ידיים ורגליים כדי להבהיר זאת . ציבור הקוראים של הפורום ישפוט איזה הסבר יותר מתקבל על הדעת , למקרא ההסבר שלך הם יצחקו קצת והרי יפה הצחוק לבריאות ובאנו כולנו על שכרנו .

ישן 11-01-2005, 09:33
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
תראה....מתי דווקא די חכם לעומתך...
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "כצאן לטבח? רחמנא ליצלן - הצחקת אותי."

הגירוש מגוש-קטיף הוא בהחלט שילוח תושבי מדינת ישראל לבית המטבחיים של בני-הדודים היקרים שלנו. הסברנו את העניין מליון פעם, ולכן הפעם נקצר:
הגירוש יפעל בדיוק כמו הבריחה עם הזנב בין הרגליים מלבנון, וישמש כקטליזטור לטרור, יוכיח שישראל נכנעת לטרור, ויוכיח שהטרור הינו כלי יעיל להשגת מטרותיהם. לכן הטרור רק יתגבר - וכולנו, לא רק תושבי גוש קטיף, נפגע ממעשה הנבלה הזה של הדי-ניין הפועל כנגד בני עמו...

ותן לי להזכיר לך שזה לא משנה איך הממשלה קוראת לעצמה - אלא מה היא עושה.
[ובמאמר מוסגר תן לי להזכיר לך שאתה אפילו לא יודע לאיית נכון את המילה "השווית" - אז בבקשה, תפסיק להביך את עצמך ולקרוא לאנשים שכן יודעים עברית טפשים....]

נערך לאחרונה ע"י Alexkarpman בתאריך 11-01-2005 בשעה 09:59.
ישן 11-01-2005, 09:43
צלמית המשתמש של סאנדמן
  סאנדמן סאנדמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.04
אתה ילד קטן...
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "תראה....מתי דווקא די חכם לעומתך..."

ולא אתווכח עם מי שהבגרות בלשון עדיין טרייה במוחו המצומק.
השווית=השוואת, נניח, שגיאת הדפסה לפני 15 פוסטים, אז?

אתה טיפש, וגם אם ארשום את זה פיטש זה לא ישנה מאומה.

ספר לנו קצת על עצמך, ציטוטים בלאטינית לא מעניינים אותי כרגע, שאתה קורא למלחמה עכשיו בחירוף נפש (מי ילחם, אני או אתה?), שאתה קורה בלי בושה להכות את רוה"מ שלך ועוד זורק הערה ילדותית על ה"שומנים" שלו - עשית חלקיק ממה שהוא עשה בשביל הבטחון והשלום של המדינה שאתה כ"כ שומר ואוהב?

ד"א, זה שהסברת נושא מליון פעם לא עושה אותו נכון, אין שום קשר בין פינוי ישובים מגוש קטיף לשליחה לבית מטבחיים כלשונך.

ישן 11-01-2005, 09:53
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
ואתה ממשיך עם האד-הומינם הפאתטי שלך
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "אתה ילד קטן..."

אמרתי ל""אוגוסט 79" שהוא מבזבז את זמנו איתך, אבל עושה רושם ש"אוגוסט" ניחן בתקווה רבה לגבי אנשים(אפילו אנשים מסוגך).
"השוואת" לא הייתי טעות הקלדה, אלא טעות כתיב, שנובעת מבורות נטו - פשוט אין לך מושג איך כותבים בעברית. ולא יחידה - אלא חזרת עליה לפחות 10 פעמים.

ואם כבר מזכירים ציטוטים בלטינית - אתה זה שהתחיל עם הציטוטים מלטינית המתקשרים לעולם הדימויים העשיר של חבורת הג'ו-וואנאביז שיש לנו בפורום...
אני לא קורא למלחמה, ולא תוכל למצוא הודעה יחידה בפורום שבה אני עושה כן. תפסיק עם השקרים העלובים שלך ותחזור לשחק עם סרטן ופאדי בארגז החול המתקרא "20 פלוס"...

לא זה שהסברתי את הנושא מליון פעם עושה אותו לנכון. זוהי האמת, ועצם היותה, עצם קיומה, מודיעים על כך. ואם אתה קורא לעידוד הטרור בידי ר"מ יהודי אחרת מאשר שליחה לבית המטבחיים - רחמי עליך(ועלינו). עם גישה כזו, [צונזר ע"י החונטה ה"סמולנית"-חילונית-האשכנזית-אוליגרכית השלטת בפורום ]...

נ.ב.
אני לא "קורה"(=מתרחש), אלא קורא(=מבקש ממישהו לבוא; מכנה, קורא בשם)

נערך לאחרונה ע"י Alexkarpman בתאריך 11-01-2005 בשעה 10:03.
ישן 11-01-2005, 09:56
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הבעייה זה לא עם התושבים המפונים אלא איתנו
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "כצאן לטבח? רחמנא ליצלן - הצחקת אותי."

רבין הביא לפה מחבלים רוצחים מטוניסיה. הבן שלו ירד לארה"ב, הוא עצמו עשה איזושהי קומבינה עם אבישי רביב ויגאל עמיר ועלה לשמים, אבל אנחנו הנשארים פה בארץ סובלים מהמחבלים שהוא הביא עד היום הזה.

אותו דבר גם עם המתנחלים מגוש קטיף. הם יקבלו פיצויים ויהיה להם את היכולת לעזוב לארה"ב או לכל מדינה אחרת, ואילו אנחנו נישאר תקועים עם המחבלים יותר קרוב לגושי ההתיישבות הגדולים, ולא יהיה אפילו על מי לכעוס.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 11-01-2005 בשעה 10:04.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:02

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר