לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2006, 20:01
  the wife baeter the wife baeter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.06
שלום אני חדש בפורום ויש לי כמה שאלות

ככה נתחיל מהסוף, כיום אני משרת בגדוד שמשון כמ"כ במבצעית. אני ממחזור אוגוסט 05, עליתי נסיך לוותיקה (מצטיין לפיקוד) עשיתי קורס מכים וכיום אני מכ במבצעית. מעותד לצאת בעוד 4 חודש לקצינים. לפני הצבא לא הלכתי ליום סיירות למרות שקיבלתי זימון ובמיונים לטיס עברתי את הפסיכולוג אבל לא הלכתי לגיבוש, לא השקעתי מחשבה על גיבושים לפני הצבא למרות שאני בכושר טוב אפילו טוב מאוד. לפני הצבא המחשבה שלי הייתה, יהיה מה שיהיה איפה שיתקעו אותי אני אצטיין והלכתי לחי"ר יעודי שהיא ללא ספק חטבית הח"יר הכי טובה בצה"ל ואני לא הולך לפתוח את הנושא הזה לדיון בכלל, 7 מצטיינים בקורס מכים האחרון ב450 ומסורת של הכי הרבה מצטיינים בכל קורס מכים בשנה וחצי האחרונות.
אז ככה השאלה הראשונה שלי היא אני רוצה לעברו ליחידה מובחרת איך אני משיג גיבוש ומה הסיכויים שלי באמת לצאת אליו ולנסות להתקבל?
אני מדבר על גיבוש משהו סטייל שייטת 13 תמיד רציתי ללכת לשם אבל אני לא הלכתי ליום סיירות מעצלנות לפני הצבא. אני מוכן לוותר על פז"ם ולעשות הכל להתחיל אפילו טירונות מחדש רק ללכת ליחדה מובחר ולא להשאר בגדודים. אפילו אני מוכן לעשות קרוס קצינים ואחריו לוותר
אשמח אם אנשים מיחידות מובחרות יוכלו לענות לי
שאלה שנייה היא אם לא אז איך אני מגיע ללוט"ר או משהו אם יש לי סיכוי לשנות תפקיד בשרות?
ושאלה שלישית היא האם לפחות במילאוים אני אוכל איך שהוא ע"י איזה שהוא קורס להיות ביחדה אחרת יותר מובחרת מהגדודים?
אשמח מאוד אם תעזרו לי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר