לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2005, 10:27
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
מידע ההנתקות .. הערכות בטחוניות - מודיעיניות ..מדאיג בהחלט ..

ראשית ..
אין בכוונתי ובעזרכתם אבקש לא להפוך זאת לדיון שמאל \ ימין עם כול הקושי שבעניין ..
מה שאומר כאן פורסם היום .. ואלו הדברים שנמסרו לרוה"מ ע"י גורמי אמ"ן ושאר גופי המודיעין בארצנו ..
לדבריהם :
אבו מאזן .. הינו איש חלש מאוד גם בעיני מקורביו ספק אם יצליח לעצור הכאוס ברש"פ וספק רב אם יצליח לעצור ארגוני הטרור ..
קסאמים :
היקפם יגבר והם יגיעו גם לאיו"ש מה שמעמיד בפני סיכון את כול ערים הסמוכות לקו הירוק כולל בצפון הארץ ..
להערכתם ..
גורמי טרור או גורמי התנגדות ואופוזיציה ברש"פ יעיפו את אבו מאזן מכיסאו במידה ויחרוג "מאני מאמין"
של קודמו ערפאת ..
בקיצור ..
לדעתי תמונה בהחלט מדאיגה .. ולמיטב ידיעתי גורמי המודיעין בארצנו גם הפעם אינם טועים .. לפני כעשור+ כשערפאת נחת בשטחים .. הם גם הביעו עמדתם והערכתם בגנות עראפת ..ונכנסו בהם מכול כיוון ..
מסתבר היום לאחר 10 שנים שהערכות מודיעין אלו היו מדוייקות .. ולצערנו כול אזרח חמישי בארץ חווה זאת על בשרו ..
ההנתקות יוצאת לדרך בקרוב ..
לדעתי , פתרון חייב להמצא באופן דחוף אחרת אני משוכנע שאנו שוב נצעד לאחור ושוב יכה בנו הטרור בצורה שידענו ואולי בצורה אחרת ..
וכול זאת בכדי לא לתת לארגוני הטרור צאנס להרים את הראש לאחר הנסיגה ..
ואני מדבר על פתרון צבאי - בטחוני גלוי או סמוי
אם נסוג בדרך זו לדעתי נשלם מחיר כבד בעתיד

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 12-01-2005 בשעה 10:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-01-2005, 11:14
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אני גם חושב ככה .. אבל אנחנו ילדים גדולים .. עזור לי חבר אם אתה מבין את כוונת האשכול"

במה אפשר לעזור איש?
הרי בשביל זה קיימים אמ"ן ושירותי בטחון אחרים - בשביל לתת את התחזית הרעה, הקודרת, על מצב שהולך להיות רע. הרי כך הם יכולים לטעות רק לטובה...

לסמוך על פלשתינאים שיטפלו בטרור עבורנו - טעות פטאלית שאסור לחזור עליה.
לסמוך על מתינותו של מכחיש שואה כזה או אחר גם טעות (גם ערפאת קיבל פרס נובל לשלום).

מה נשאר?
להמשיך להלחם בטרור (רצוי לא בידי משי כמו היום).
להמשיך בהתנתקות (כי באמת אין טעם להיות שם).

פתרון?
לא בדור שלנו. אולי לילדינו או לנכדים...

ישן 12-01-2005, 11:55
צלמית המשתמש של trickster
  trickster trickster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
כסף הוא באמת הפיתרון
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שמוליק שמתחילה ב "הפתרון שלי - כסףףףף"

אני לא מאמין שנגיע אי פעם לשלום אמיתי ויציב אבל:
אם המצב הכלכלי של הפלשתינים ישתפר וישראל תגרום להם להבין שכל פעילות טרור תפגע ישירות במצב הכלכלי המשופר אם על ידי אמברגו, פגיעה בתשתיות או כל אמצעי אחר (כמו שהאמריקאים עושים) הלחץ יגיע מתוך הציבור הפלשתיני להפסיק את הטרור. (אספקת השהיידים תקטן, מתן מחסה למשגרי קסאמים תקטן וכו')

אבל לשם כך עלינו קודם כל לצאת משם ולהגדיר גבול ברור וניתן לשליטה.

אני לא רואה איך הנוכחות שלנו שם היום מונעת קסאמים או פיגועים מה שכן היא עושה היא מגבירה את החיכוך ומסכנת את החיילים.

ישן 12-01-2005, 13:01
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
השב"כ וצה"ל תמיד הצטיינו בחיזוי תרחישי אימה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "ההנתקות .. הערכות בטחוניות - מודיעיניות ..מדאיג בהחלט .."

שתמיד משום מה לא התממשו..
כך היה בקשר לנסיגה מלבנון וכך היום הם מפחידים את הממשלה
בקשר לפינוי של מתישבים ומעצם ההתנתקות.
רק היום,אחרי עסקת הטיעון עם "חוליית הטרור הערבית" ראינו דוגמא טובה למה שווה השב"כ
זה אותו שב"כ שבגלל האבטחה העלובה ויכולת המודיעין המופלאה שלו - ההתנקשות בראש הממשלה
הצליחה בכזו קלות.
ההתנתקות היא רק שלב ראשון בהסדר עתידי עם הפלסטינים וזה הסיכוי היחיד
שלנו להישאר מדינה יהודית דמוקרטית.
חבורה של ימניים פנטיים תפסה עד עכשיו את המדינה בגרון
והגיע הזמן להשתחרר מהלפיתה הזו
הפחדות ,השוואה לשואה ואיום במלחמת אחים - לא יועילו.
הפור כבר נפל.

נערך לאחרונה ע"י cancer בתאריך 12-01-2005 בשעה 13:18.
ישן 12-01-2005, 17:20
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

על אחת כמה וכמה..
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "אותו השב"כ כן המליץ לרבין ללבוש שכפ"ץ בעצרת"

אם באמת היו הערכות על זה שמנסים להתנקש בו
האבטחה היתה צריכה להיות בהרבה יותר טובה.
אני מקווה שאתה כמוני ראית את ההתנקשות
בסרטון רואים היטב איך רבין פשוט הופקר על ידיי השב"כ
אותה נבלה סרוחה היתה רחוקה לא יותר ממטר ממנו,כך שבלי שום
בעיה הוא היה יכול לחסל אותו ושום שכפ"ץ לא היה מועיל כאן...
אגב,היו עוד הרבה מחדלים של השב"כ שבעטיים כרמי גיילון התפטר.
ומאז ההתנקשות השב"כ הפך לבדיחה גרועה מצד כל שירותי הביטחון בעולם..

ישן 12-01-2005, 18:18
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בהחלט ראיתי את ההתנקשות
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "על אחת כמה וכמה.."

בתקופה ההיא הייתי צרכן חדשות גדול, לפני שהבנתי שעושים מזה קרקס...
ראיתי איך "שמרו" על רבין, באותו אירוע, אבל אם אתה זוכר את הסרטון, אף אחד מהשומרים לא שמר על הגב של רבין ז"ל
אם אתה רוצה להטיל אשמה באותו האירוע, דווקא המאבטחים הם לו שעשו חרא של עבודה, כמו שאני רואה את זה.
אני מסכים איתך שהשב"כ נהיה בדיחה מהלכת מאז אותה תקופה, בגלל זה גם הם דואגים מאז לתת את התחזיות הכי שחורות שהם מצליחים להעלות, כדי שלא ייתפסו אותם "לא מוכנים", עד כמה פטאתי שזה נשמע.

וזה עדיין לא משנה את הטענה שלי שלא משנה עד כמה שהם מגוכחים, אין סיבה לא להאמין לכל מה שהם אומרים, לך תדע, אולי הפעם םהם ממש צודקים

ישן 12-01-2005, 16:16
  סולידי,ספונטני,רגיש סולידי,ספונטני,רגיש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
כל פתרון שיוצע, על ידי אחד מאיתנו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "ההנתקות .. הערכות בטחוניות - מודיעיניות ..מדאיג בהחלט .."

יהיה פתרון פוליטי.
את דעתי בקצרה, כתבתי לך באשכול שפתחת (והועבר לאגף אחר.....).
להגיד שאני מאמינה, שיהיה באמת שלום אמיתי ביננו לבינהם - מאד סקפטית בנושא, וככל שהשנים חולפות, מאמינה עוד פחות. אבל חייבים להגיע לאיזה סטטוס קוו, שיאפשר לשני העמים לחיות בשקט (אם לא בשלום).
אבו מאזן - חשדהו (אפילו אם אחרים שכחו מיהו, אני לא שכחתי), נמתין לראות את הפעולות ואת התוצאות. אולי נמצא בן שיח לבעיה הקשה.
אני אישית חושבת, שמדינה משלהם,עם גבולות ברורים, תאפשר לנו יכולת תגובה הרבה יותר טובה (צבאית/כלכלית) במקרה של פעילות אלימה מצידם כלפינו.
ובונוס נוסף - יהיה אפשר לשלוח לשם לגלות, כמה ישראלים, שכל הזמן מביעים מורת רוח מהמדינה שלנו על כול מוסדותיה.
ובניגוד לאחרים (שכנראה מאד מקושרים למשרדי השב"כ/המוסד/צה"ל/משטרת ישראל/הרשות השופטת וכו' ומשם הם סופגים את הידע ה"מעמיק" שלהם) אני סומכת על ראשי המדינה והצבא שישכילו לנתח נכון ולפעול בהתאם.
תהליך ההתנתקות שונה באופן מהותי מהסכם אוסלו.
מה שתמוה בעיני הוא מועד פירסומי ה"נתיחות" למצב המדיני/ביטחוני. מה בדיוק השתנה בימים האחרונים לעומת החודשיים האחרונים?

תודה ל AVIV-Y על החתימה ושדרוגה.

ישן 13-01-2005, 08:17

נניח ולפי שיטתך
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "כולם פעם סמכו פה על "הגדולים" שם למעלה ..."

היה משאל עם, אז זה יפסיק להחשב בעיניך בתור "לקחת צ'אנס"? זה כבר לא יחשב "משחק"?
אני לא מתייחסת אל הנושא, כאל משחק, אני פשוט בוחרת את האופציה, שהיא לדעתי הרע במיעוטו.
המוזר בעיני, ולא רק לגביך, הוא זה שהרוב פה מזלזלים, בחוות הדעת ומשום מה, משתמשים בהם או בחלקים ממנה, כאשר הן בעד גישתם
זילזול, זו לא מעלה טובה אצל אף אחד.
ושלא תחשוב חלילה, שאני לא מבינה את הכאב העמוק ואת הקריעה. יש בי אפילו הזדהות כלפי כאבם.
אם יש לך דרך לגיטימית וחוקית, שהיא זו שתביא את השקט, אני מוכנה לבחון גם אותה. (לא שזה יעזור לך הרבה, כי קטונתי מלהיות בעלת השפעה).

נערך לאחרונה ע"י סולידי,ספונטני,רגיש בתאריך 13-01-2005 בשעה 08:30.
ישן 13-01-2005, 13:53
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
עם כול שאני חושב ... גם אני רוצה שלום .. לדעתי המחיר הוא כבד
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי סולידי,ספונטני,רגיש שמתחילה ב "כל פתרון שיוצע, על ידי אחד מאיתנו"

כול עוד ירושלים כבירת פלסטין וזכות השיבה שלהם לישראל תהיה חלק מהדרישות שלהם אין על מה לדבר ..
לא יודע עם יצא לך לשמוע את ברק וקלינטון לאחר כשלון קמפ דוויד שניהם דבקו בגריסה תואמת
מי שהיה אחראי לכשלון השיחות ומי שיכל לקבל כמעט הכול מעבר לחזון עמו היה עראפת שכמובן סירב ובגלל זה אנחנו שילמנו מחיר דמים כזה כבד עד היום ..
אבו מאזן .. תלמידו ובן טיפוחיו נשבע למורשתו ונבחר על פיה ..
פת"ח .גיהאד, חמאס , חווטאמה וחיזבאללה תופסים תאוצה אדירה בשטחים נכון להיום ומנצלים את עידן ההתנתקות ומידי פעם עדיין מכים נכון להיום ..
אני עושה מתמטיקה פשוטה .. וזה כמעט כמו לעשות 1 +1 ..
ולדעתי אם קברניטי ארצנו לא יעשו צעד שינסה להבטיח את בטחון הערים הסמוכות לקו הירוק שיהפכו להיות גבול ישראל החדשה לאחר ההנתקות .. יהיה לנו כאן ברדק אחד שלם
אבל כפי שאמרת ... קטונתי .. זוהי עמדתי בעניין

ישן 14-01-2005, 13:01
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

הנוכחות שלנו בגוש קטיף ונצרים
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "לא צריך מודיעין שהמציאות מדברת"

שנמצאות עמוק בתוך הרצועה, לא מונעת בכלום את ירי הקאסמים לשדרות,אשקלון
או כל ישוב יהודי אחר, בדיוק ההיפך, היא מפנה את הכוחות העצומים , שנמצאים באותן התנחלוית בכדיי להגן עליהם מפני המרגמות, למאבק נגד הקאסמים שנופלים על שדרות מבית חאנון.
אני גם לא מתלהב מנסיגה חד צדדית ואני מאמין שצריך לחתור לנסיגה בהסכמה
אבל אי אפשר לחכות יותר לפרטנר רציני וכמו בלבנון חייב לנקוט בצעדים שהם חד צדדים
שבסך הכל ישפרו את היכולת שלנו להתמודד טוב יותר עם הקאסמים ויהוו בסיס חשוב
מאוד להיפרדות שלנו מהפלסטינים.

ישן 14-01-2005, 19:22
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

נכון, אילו היינו מקשיבים מיד אחרי 67
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אני הולך אולי להפתיע הרבה עכשיו אבל......"

למה שהיה לישיעיהו ליבוביץ לומר,מצבנו היה כרגע טוב לאין שיעור..
הנה ציטוט שלו עוד מ 1968...
''לא הטריטוריה היא הבעיה אלא האוכלוסיה של כ 1.25 מליון ערבים היושבים בה ושעליהם נצטרך לכפות את מרותנו. הכללתם...פרושה חיסול מדינת ישראל והיהודים יהיו מנהלים, מפקחים פקידים ושוטרים ובעיקר שוטרי-חרש כמדינת העם היהודי...והשחתת האדם - היהודי והערבי כאחד...הערבים יהיו העם העובד, ...המדינה השלטת על אוכלוסיה עוינת...תהיה בהכרח מדינת ש.ב. ...המנהל יצטרך לעסוק בדיכוי תנועת-מרי ערבית - מזה, וברכישת קוויזלינגים ערבים - מזה. יש חשש שגם צה''ל...יתנוון ע''י הפיכתו לצבא-כיבוש, ושמפקדיו שיהיו למושלים צבאיים יהיו כעמיתיהם באומות אחרות, וד''ל.'' (ישעיהו ליבוביץ, מארס 1968)

ישן 14-01-2005, 20:21
צלמית המשתמש של משוטטת_פה
  משוטטת_פה משוטטת_פה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.04
...
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "נכון, אילו היינו מקשיבים מיד אחרי 67"

אכן נבואתו התקיימה לאחר כ-2 עשורים ואפשר היה לראות
בצורה מובהקת , צבא כובש עם מושלים והעם הפלסטינאי החל להתנהג כעם נכבש,
כמו במקרים אחרים בהיסטוריה.
הטעות היתה שמנהיגינו עסקו בהווה ולא בעתיד (היום), ולא למדו מההיסטוריה שעמים
נכבשים ימרדו ויגיעו לעימות שבסופו של דבר יקבלו את חרותם.
מה שיצא מאי החלטה של אותם מנהיגים- עם כבוש עם שנאה תהומית למדינת ישראל ולתושביה.

למתנגדים לתהליך ההתנתקות, אני מצפה שיפסיקו עם הדמגוגיה ושיעברו לפסים מעשיים, הכוללים פתרון
לסכסוך יהודי- פלסטינאי.
אני יודעת שאין לאף אחד פתרונות פלא , ואם היו פתרונות פלא , כבר מזמן העם היהודי "החכם" היה
מוצא פתרון והיה מפסיק את ההרג.

וסרטני, אשמח אם תביא את כל המאמר של ליבוביץ באותה תקופה.

ישן 14-01-2005, 20:41
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

אוקיי..אבל זה דיי ארוך ..
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "..."

הנה לינק למאמר השלם
https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...14/49620198.doc
ואם אין לך סבלנות לקרא הנה עיקר הדברים :
"לא הטריטוריה היא הבעיה, אלא האוכלוסיה של כ-1.25 מיליון ערבים היושבים בה ושעליהם נצטרך לכפות את מרותנו. הכללתם של ערבים אלה (נוסף על 300,000 שהם אזרחי המדינה) בתחום שלטוננו פירושה - חיסול מדינת ישראל כמדינת העם היהודי, חורבן העם היהודי כולו, התמוטטות המבנה הסוציאלי שהקימונו במדינה והשחתת האדם - היהודי והערבי כאחד. כל זה יקרה אפילו אם הערבים לא ייהפכו לרוב במדינה (בעקבות ריבויים הטבעי הגבוה) אלא יישארו שליש או 40% של אוכלוסייתה. המדינה לא תהיה עוד מדינה יהודית אלא מדינה "כנענית" : בעיותיה וצרכיה ותפקידיה לא יהיו עוד הבעיות והצרכים והתפקידים של העם היהודי שבארץ ובחו"ל, אלא רק ענייני הממשל והמינהל הספציפיים של מדינה זו - ענייני השלטון על יהודים וערבים יחד, בדומה לבעיותיה של מדינת הלבנון, שאינן אלא הדאגה המתמידה לפתרון בעיית היחסים בין מרונים ומוסלמים ודרוזים וכו'. המדינה תוטרד בבעיותיה הספציפיות האלה, ולא יהיה לה ענין לעם היהודי. תוך זמן קצר ינתקו הקשרים הרוחניים והנפשיים בינה ובין העם היהודי, וכן הקשרים הרוחניים והנפשיים בינה ובין תכניה של ההיסטוריה של עם ישראל ושל היהדות. כל התוכן של המפלצת הקרויה "א"י השלמה" לא יהיה אלא קיום המנגנון השלטוני-מינהלי שלה. מן הבחינה החברתית : תוך זמן קצר לא יהיה עוד במדינה ההיא לא פועל יהודי ולא חקלאי יהודי. הערבים יהיו העם העובד, והיהודים יהיו מנהלים, מפקחים, פקידים ושוטרים, ובעיקר - שוטרי-חרש. המדינה השלטת על אוכלוסיה עויינת של 2-1.4 מיליון זרים תהיה בהכרח מדינת ש.ב., עם כל מה שמתחייב מזה כהשלכות על רוח החינוך, על חופש הדיבור והמחשבה ועל המשטר הדמוקרטי. השחיתות האופיינית לכל משטר קולוניאלי תדבק גם במדינת ישראל. המינהל יצטרך לעסוק בדיכוי תנועת-מרי ערבית - מזה, וברכישת קוויזלינגים ערבים - מזה. יש חשש שגם צה"ל - שהיה עד עכשיו צבא עממי - יתנוון ע"י הפיכתו לצבא-כיבוש, ושמפקדיו שיהיו למושלים צבאיים יהיו כעמיתיהם באומות אחרות, וד"ל.
לפיכך אין לנו ברירה - מתוך דאגה לעם היהודי ולמדינתו - אלא להסתלק מן השטחים המיושבים 1.25 מיליון ערבים, וזאת ללא קשר לבעיית השלום. המדובר הוא ביציאה מן השטחים ולא ב"החזרתם", כי אין אנו מוסמכים להכריע לידי מי יש ל"החזירם" : לחוסיין ? לפת"ח? לנאצר? לתושבים המקומיים? אין זה מענייננו ולא מחובתנו, ואף לא מזכותנו, לקבוע מה יעשו הערבים בשטחים לאחר שנסתלק מהם. עלינו להתבצר במדינתנו היהודית ולהגן עליה. אם לא נסתלק בכבוד - ז. א. מרצוננו החפשי, מתוך הבנה לצרכים האמיתיים של העם היהודי ושל מדינתו -, יכפו עלינו האמריקנים והרוסים נסיגה בחרפה."

ישן 14-01-2005, 19:41

הדבר היחיד שמפתיע אותי בתגובתך
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אני הולך אולי להפתיע הרבה עכשיו אבל......"

זה שאירוע אחד, הצליח לשנות את דעתך, ומאירוע אחד אתה מסיק לגבי הכלל? (כך בכל מקרה הבנתי מכתיבתך)
לא, שיש לי התנגדות, שתתקרב לדעותיי. נהפוך הוא. אבל.....
להחזיר את הרחוב הפלשתינאי בתשובה? כבר התפכחנו מהאשליה הזאת. ואני בהחלט חושבת, שאנחנו בפני תקופה נוראית, אבל מה האלטרנטיבה שאתה מציע?
הלנצח נאכל חרב?
התנתקות בהסכמה? אין פרטנר! הפיגוע בקרני, אתמול, רק מחזק זאת.
ההתנתקות באי הסכמה, עדיין הרע במיעוטו, מה שחשוב לדעתי כרגע, שחייבים לבצע אותה תוך שקט מוחלט.
ולטפל במתנחלים (שמבחינתם, חרב עליהם עולמם) ולקבל אותם אלינו בחום.

ישן 14-01-2005, 20:32
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
דעתי לא השתנתה
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי סולידי,ספונטני,רגיש שמתחילה ב "הדבר היחיד שמפתיע אותי בתגובתך"

עצוב לי על אותם אנשים שיאלצו לפנות את ביתם (חלקם בפעם השנייה, אלי סיני הוא ישוב שהוקם כדי לקלוט את מפוני ימית)
אבל כל עוד המאבק הוא בהתאם לחוקים אז צריך לכבד אותו.
ברגע שיש קריאות לסירוב פקודה ופגיעה בחיילים+ שימוש בשואה אז הסימפטיה שלי כלפי אותם פורעי חוק לא קיימת.
המציאות מראה לנו שההתנתקות לא תעבור בשקט גם מהצד שלנו וגם מהצד הפלסטיני.
הגברת הפיגועים עכשיו היא נסיון לגרום לנו להתקפל במהירות כמו שהיה בלבנון.
צה"ל צריך להתרכז עפ"י ראשי התיבות בהגנה על ישראל.
מתנחלים שמקימים ישוב ללא כל ערך לחיים והגיון ובנוסף קוראים לפגיעה בחיילים לא ראויים לשמירה של הצבא ובטח לא להגנה.
לצאת מהשטחים צריך אבל שיהיה ברור שבטחוננו יישמר וכדי שזה יקרה צריך הסכם.
אני מציאותי ויודע שהדם ישפך בכל מקרה- גם שאנחנו שם וגם שלא
והרי ידוע גם שנסיגה מעזה תבעיר לחלוטין את הגדה כדי לגרום לנו להתקפל גם משם.
אח"כ הם יהיו קרובים לירושלים וחוזר חלילה.

ישן 02-03-2005, 22:18
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
שאלה מעניינת...
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "מצטער שאני מקפיץ את האשכול .. בהתחשב בחדשות לדעתי זה ראוי"

עד לפני כשבועיים הייתי בטוח שלאבו מאזן ממש אכפת, ואז ראיתי חדשות, לשם שינוי היה ממש מעניין (אני בורח מחדשות משודרות כי הם נהייו ממש בדיחה אצלנו בארץ לדעתי)
בכל אופן, אחד המרואיינים התחיל להשוות את אבו מאזן לערפת, שגם הוא פיזר הבטחות כשהוא רק עלה לשלטון, ואז כשהתחילו הפיגועים אמרו "טוב, הוא רק עלה לשלטון, צריך לתת לו זמן להתאקלם", וככה כל פעם נתנו לו ארכה למלחמה בטרור עד שבסוף הוא עודד אותה די בגלוי...

אמנם אבו מאזן נראה קצת יותר מאופק, אבל יש קווים מקבילים ביניהם... וזה מאוד מדאיג סה"כ, אם הוא באמת מתכוון להלחם בטרור, צריך לקבוע לו אולטימטום, ואם הוא לא יעמוד בו אז לעבור למנהיג הבא, זו דעתי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:05

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר