לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2006, 19:20
צלמית המשתמש של inspire
  inspire inspire אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.04
שלח הודעה דרך MSN אל inspire Facebook profile
תודה לכולם, אני אפרט מעט כדי שתקבלו את הרושם המלא,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי inspire שמתחילה ב "עבודה חדשה | i hide behind this smile"

הרעיון הוא החיוך המזויף, הפרצוף שאנחנו מראים לכל הסביבה שלנו כשאנחנו סובלים, או כשאנחנו מסתירים משהו.. תמיד אנחנו (בני האדם, ואני מאמין שהרבה יבינו אותי) מראים פרצוף וורוד ושמח לעולם ולחברה בה אנחנו חיים. אבל מה שמסתתר מתחת הוא שונה לגמרי.
מה שניסיתי ליצור זה פרצוף שנראה למראית עין שמח, הרי הוא מחייך? אבל אם מסתכלים על הפנים האלה קצת יותר, רואים את ההבעה בעינים, עצבות חלולה שלא עוברת. (מצטער שאני צולל יותר מדי עם הפרטים, פשוט העבודות שלי באות מבפנים, אז ככה זה )..
שימו לב שהפרצוף וורוד (צבע שמח כביכול, רגוע ומבשר טובות), הוא בצורת מסכה (אין תווי פנים או כל דבר שמסגיר פני אדם אמיתים). יש קו שיורד מהמסכה ומפריד בין המילה "smile" שהיא החלק היחיד במשפט שלא אמיתי, לבין שאר המשפט. הקו נועד בנוסף להפרדה גם לתת איזו תחושה משנית שהצורה הזאת היא בלון, הפנים הם הבלון והפס שיורד מהם הוא החוט. (בלון - דבר שמח שיש במיוחד במסיבות, שוב הכל מתרכז באותו חיוך מזויף).
ובקשר לרעיון שלך נתנאל, הפרצופים בצד באים להדגיש שזה מה שאתה מראה לכולם, מתגונן ומסתתר מאחורי החיוך. אז הפרצוף המחייך מופנה לכולם ואתה נמצא באמצע מתחת להכל.

מקווה שהוספתי לכם מעט אימפקט לויזואל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2006, 17:41
צלמית המשתמש של Gomp
  משתמש זכר Gomp Gomp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.03
Facebook profile
יפה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי inspire שמתחילה ב "עבודה חדשה | i hide behind this smile"

הרעיון בעיקר, וכמובן שכמעט כל אחד יכול להזדהות איתו..
מבחינת הויזואל אני חושב שהיה אפשר לעשות את זה בצורה אחרת, הבנתי את הרעיון ואם אני מבין את זה נכון גם את כל הדברים הקטנים שיחסת להם משמעות, הבנתי גם שזאת אמורה להיות מסכה, אבל פשוט בגלל שזה עבודה דו ממדית ומסביב יש חלל שחור אי אפשר להחליט אם זה מסכה או פשוט ראש של דמות כלשהי, חסרה פה ההבלטה של האלמנט הזה בברור שזאת מסכה, אולי אם לקחת את זה ממבט צדדי קצת.
מבחינת ההנחה של הטקסט היא עשויה טוב, אבל תיישר אותה לקו האנכי שהטקסט מצד שמאל יהיה מיושר בקו אחד ימינה (מקווה שהבנת).
כמו שאמרו עיניין הגבות יכל להוסיף להבעה.

סה"כ עבודה יפה כי יש כאן רעיון ומחשבה וזה מתבטא בביצוע.

ישן 31-10-2006, 12:41
צלמית המשתמש של zvik
  zvik zvik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.04
שלח הודעה דרך MSN אל zvik

אני אתחיל בהתייחסות לתגובות של אנשים שאמרו שאין מסר, תפקחו את העיניים, בכל דבר יש מסר, השאלה היא האם הוא מכוון או לא.

לגבי העבודה,הפתעת אותי, חשבתי שאני אזכה לראות כאן מיליון אפקטים אני חושב שזה מראה על בגרות מסוימת.
העבודה די כבדה, השחור הזה חונק ולא משאיר הרגשה חיובית, והחיוך המאולץ על הבלון תורם להרגשה הזו.

הטיפוגרפיה, אהבתי את ההפרדה של I HIDE BEHIND THIS עם SMILE, ניצלת את החוט של הבלון בצורה חכמה
חוץ מזה אני חושב שהכרזה הזו מאוד אישית, מה גם שקשה לנו לחדור פנימה לעבודה ובאמת להבין מה עומד מאחוריה. היא לא מגלה יותר מדי אבל כן יש לה אימפקט מסוים ואני מרגיש די חנוק עם העבודה הזו.

עבודה יפה וכל הכבוד על הצעד שלקחת עם הטכניקה הפשוטה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:57

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר