לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2006, 19:34
  budabass budabass אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.06
מגעיל עזרה כנסו בבקשה!!!

היי אנשים (סליחה על הפתיחה העלובה פעם ראשונה שאני כותב בפרש),
אני צריך עזרה מדוגואיסטים כמוכם... אז הנה הבעיה:
יש איזה ילד אחד בכיתה שלי שהוא בערך בגודל שלי (כיתה ז') אנחנו כל הזמן רבים כזה חיכוכים דחיפות ואנחנו שונאים אחד את השני שנאת אמת אז היום הלכנו מכות חצי רציני (רק כמה אגרופים) והוא לא קרע אותי אבל בכל זאת הפסדתי או משו בסיגנון... הקטע הוא שאני לא אוהב ללכת מכות ותמיד שאני הולך מכות אז אני בוכה באמצע (תקראו לי סיסי או כוסית אם בא לכם) אפילו אם לא מזיינים לי את הצורה... אפילו אם זה כוחות... [עריכה: אני לא בוכה בגלל סיבה פיזית אלה ריגשית תקראו לי חלש ריגשית אם זה עושה לכם נעים לא ממש איכפת לי אם אתם פותרים לי את הבעיה מצידי תקראו לי לושי הליצן המרקד רק תגידו לי מה לעשות]
לא יודע למה ברצינות... גם אני לא בנאדם שאוהב ללכת מכות וגם אם הייתי חייב בחיים לו הייתי הולך מכות כדי להרוג או משו בסיגנון...

אז מה שאני מבקש מסוסים כמוכם זה שני דברים:
א) איך להפסיק לבכות כשאני הולך מכות אפילו שאני לא בוכה כמו ילד קטן ולא ממש רואים אבל יש לי את החנק הזה בגרון...
ב)מה לעשות לו כדי להשתיק אותו בלי לשבור לו משו ובלי כל מיני סלטות משולשות עם בעיטות מושימושי כפולות... (מה שאני עושה עד עכשיו זה חונג ואז הוא איכשהו מצליח תפוס אותי ואז אני לא מצליח לעשות לו כלום...)

אז בבקשה תעזרו לי כי אני צריך עזרה
מישהו

נערך לאחרונה ע"י budabass בתאריך 30-10-2006 בשעה 19:47.
חזרה לפורום
ישן 30-10-2006, 20:17
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
תראה, לושי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי budabass שמתחילה ב "עזרה כנסו בבקשה!!!"

סתם, אני צוחק.
אין שום סיבה בעולם שמישהו יירד עליך... התגובה שלך היא תגובה גופנית טבעית, אחת מעשרות אחרות כאשר בן אדם נקלע למצב כזה.

אני חייב לציין שאישית דבר כזה לא קרה לי. אני מכיר תגובות האחרות כשנקלעים למצב כזה או דומה, אבל זה אינוידואלי, ואתה לא צריך להתבייש בזה.
לעומת זאת, אם תשאל אותי, אתה צריך להפסיק את זה. אולי לא ציפית לתשובה הזו, אלא לתשובות כמו "לא נורא, זה בסדר, עובר". אז זהו. שזה לא נורא, זה בסדר, אבל מה לעשות, צריך לעשות משהו בנידון...

עכשיו. מה עושים? אני ועוד חלק נכבד מהפורום, ואולי זה מראה על גילנו הצעיר והידע המוגבל, היינו אומרים לך להתחיל להתאמן באומנות לחימה. כנראה זו סיבה פסוכולגית, ולא גופנית, אבל איך אומרים? לאנשים פשוטים יש שיטות פשוטות להתגבר על בעיות.

בוא נצא מנקודת הנחה שאתה תתחיל להתאמן.. אני לא יודע אם אתה תעשה זאת, אבל מכיוון שזה יכול לעזור לך מאוד, אז אני מקווה שתעשה זאת, ואני ממשיך את דבריי כשאני משער שתעשה זאת.

אם אתה שואל את דעתי, אתה זקוק לאומנות לחימה, ולא דרך לחימה. ההבדל הוא, לאומנות לחימה יש תוכן מסורתי ורוחני (זה לא אומר שזה משהו שקשור לבעיטות מושימושי), כשדרך לחימה זוהי פשוט דרך איך לתת מכות ולשרוד ברחוב.

אתה בטח חושב שמתאים לך דרך לחימה, שבה פשוט תדע איך להחזיר לבחור הזה וזהו.
אז אם אתה שואל את דעתי, זה לא מה שיתאים לך. מדוע? משתי סיבות. אחת, אותו אפקט שבו אתה נחנק בבכי, יקרה לך באימון קרב רחוב (יעני דרך לחימה), והסיבה השניה היא שאתה לא תבין את המשמעות של מה שאתה עושה, ובגיל שלך זה יכול להוביל לתוצאות שליליות מאוד.
מדוע אתה צריך אומנות לחימה? בגלל שלדעתי, זה יעזור לך מהבחינה הפסיכולוגית, והתגובה הגופנית שלך שבה אתה נחנק בבכי, לא תחזור על עצמה.

זוהי דעתי. עכשיו כמובן זה מגיע באיזה אומנות כדאי לך לבחור. שמע, אין לי מושג למה, אבל לדעתי כדאי לך לנסות טאיקוונדו. אל תשאל אותי למה.

מקווה שעזרתי!

חזרה לפורום
ישן 30-10-2006, 20:42
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
מחזק תקשיב ל Full
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי full metal שמתחילה ב "תראה, לושי.."

בשביל לצאת מהלחץ של הקרב אתה צריך לעשות קרבות
הייתי ממליץ לך ללכת יותר על מועדונים שבהם משתמשים בפול קונטאק (מגע מלא)
תאמין לי אחרי כמה זמן שאתה נלחם בקרבות אתה מבין שאתה לא עשוי מנייר .
ברגע שתתרגל קרבות אתה תרגיל את הגוף שלך להיותך רגוע בקרב
ברגע שאדם נכנס למצב של סטרס (לחץ) קורה כמה תופעות:
הגוף מוציא הרבה אנרגיה (אין חלוקה של אנרגיה בקרב)
הגוף קופא (יש אנשים שהלחץ משתק אותם)
הגוף מגייב בצורה לא פופרציונלית בקרב (רעידות ברכיים ,בכיי) ביטוי של לחץ
כול הדברים האלה ממש לא טובים בקרב !!!

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

חזרה לפורום
ישן 30-10-2006, 22:10
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
כמו שאמרו -

כדי לך ללמוד אומנות לחימה כלשהי מכמה סיבות, בינהם גם הסיבה שתוכל ללמוד הגנה עצמית כדי שתדע איך להתגונן. כמובן שיש לזה עוד הרבה יתרונות אבל אין לי כוח לפרט עכשיו...

בקשר לבכי, כמו שאמרו זו תגובה טבעית של הגוף שכנראה נובעת מהתפרצות של אדרנלין בגוף כתוצאה מהסיטואציה, לדעתי הדרך להתגבר על זה זה ביטחון עצמי, וניסיון, אני לא מתכוון שאתה צריך להתחיל ללכת מכו עם כל מי שבא כדי לקבל ניסיון אלא כתוצאה של אימונים. בין אם זה קרב אימון במסגרת מסויימת(למשל באימון) ובין אם זה קרב אימון בין חברים, כאשר אף אחד מהצדדים לא רוצה להזיק לשני בצורה רצינית. בעקבות ההתנסויות והלימוד יבוא גם הביטחון העצמי ותוכל לשלוט בעצמך יותר במקרה של קרב רחוב.

בקיצור אם אתה מתעניין באומנויות לחימה הייתי ממליץ לך למצוא משהו שמתאים לך ולהתחיל להתאמן. גם אם תתחיל מהסיבה הפשוטה שהיא ללמוד להתגונן, אתה תמצא עם הזמן סיבות נוספות למה להתאמן ותכנס לזה יותר לעומק. זה מה שקורה הרבה פעמים.

ועצה כללית לחיים - תנסה תמיד להמנע מאימות אלים, זה יכול להסתיים ממש לא טוב ולגרום לבלאגנים שאתה יכול למנוע מראש. בין אם זה שאתה תפגע בצורה רצינית ובין אם תפגע במישהו בצורה רצינית ותסתבך עם החוק, של לדבר על מקרה שיש לו "גב" רציני... תמיד אפשר למנוע עימות בעזרת פסיכולוגיה(או לנסות לפחות).

מקווה שעזרתי קצת לפחות. אשמח לעזור במה שאוכל
ניר

חזרה לפורום
ישן 31-10-2006, 22:20
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
צפון תל אביב אה? (;
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי budabass שמתחילה ב "איפה"

בגלל שאני לא מכיר את צפון תל אביב ואת תל אביב בכלל אני לא יוכל להגיד לך מה יותר קרוב אליך ומה פחות. אז תכנס לאתר www.hoogle.co.il תריץ חיפוש על תל אביב ותראה אם יש דברים שמעניינים אותך, בדרך כלל תמצא שם גם הסבר על האומנות לחימה שמצאת ואם יש גם תראה קישור לאתר עם יותר מידע.
אם תראה משהו שמעניין אותך תגיד ונעזור לך לראות אם זה מתאים למה שאתה מחפש...

אם לא תהיה לך בעיה לצאת מצפון תל אביב לאיזורים אחרים של תל אביב תוכל למצוא הרבה מאוד סוגים של אומנויות לחימה שונות שמתוכם בטוח תמצא את מה שהכי יתאים לך. בתל אביב יש את המגוון הכי גדול של אומנויות לחימה. ותוכל למצוא מורים ממש טובים עם המלצות חמות.

ניר

חזרה לפורום
ישן 01-11-2006, 13:07
  טל1976 טל1976 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.06

לך למורה טוב שילמד אותך לא לבכות!
תקבל קצת מכות תלמד להחזיר,במשך הזמן תתקדם תתחיל לעסוק בקרבות ..וביום מן הימים תזכר
בשאלה שלך ..ופשוט תחייך.
אני ממליץ לך על לחימה המשלבת רכות ואגרסיביות מתפרצת.הקונג פו לדעתי ימשוך אותך.
אף אחד לא נולד להלחם אבל הגן טמון בנו .פשוט תעיר אותו ולדעתי תזדקק למורה שיש בו נחמד ונעים אבל
יש בו גם אגרסיביות בונה.יש לך את רועי שחק קונג פו שאולין בת"א שהוא תותח בפני עצמו.יש לך את יוני שטוף איגרוף תאילנדי מגבעתיים שהוא אגרסיבי לא קטן ויש לך את דמרי קראטה גם ר"ג.
המורים האלה הם היום המורים החזקים בשוק ויש להם כח להפוך אותך לחיה.הכל תלוי בך.
דעתי משוחדת על רועי הבן אדם עוסק גם בקרבות לשם הנאה ויש לו קבלות רבות ,הרבה חברים שלי
לומדים אצלו .אבל שוב הכל בידייך
www.kungfushaolin.up2.co.il
חזרה לפורום
ישן 18-11-2006, 21:48
  moshe_m_ moshe_m_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.06
בשביל לתקן אותך חחח..לא בשביל לריב או משהו סתם שתדע
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי "האדם הנעלה" שמתחילה ב "בשביל לתקן אותך..."

וו שו זה קונג פו

מתוך ויקיפדיה
וו-שו (Wu-shu) או שו, גו שו, וו יי ושמות אחרים הם השמות הסיניים לענף אמנויות לחימה מזרחיות, סיניות בעיקר.

תורות לחימה המשלבות פילוסופיה עם תרגול גופני.
על פי המסורת של תורה זו, מייסד ה"וו-שו" היה נזיר הודי בשם בודהידהרמה שהגיע לסין במאה החמישית על מנת להפיץ את הזן בודהיזם, לפי אחת הגרסאות לאגדה, עקב התנגדות השלטונות לתורתו, מצא מקלט במנזר שאולין, ושם עסק במדיטציה במשך תשע שנים, עד שהנזירים השתכנעו בגדולתו.
אחדות הגוף והנפש היא העקרון הבסיסי של תורות הוו-שו, על מנת לעזור לנזירים להשאר ערים במהלך המדיטציה, על הנזירים לעסוק בהתעמלות.
עקב רדיפת הנזירים מחד, והאיסור לשאת נשק מאידך, התפתח האימון הגופני באו-שו לטכניקת לחימה, המשלבת חפצים זמינים.

במסגרת האימוץ המערבי של פילוסופיות מזרחיות, "גילה" המערב גם את הוו-שו, והפך אותו לספורט תחרותי.
נבחרת ישראל לנוער נחשבת כאחת הנבחרות הטובות בעולם, למרות שהענף אינו זוכה כמעט לעידוד מטעם ההתאחדויות לספורט והוועד האולימפי הישראלי.

אסכולת שאולין בתורות הלחימה מוכרת במערב כ"קונג פו" או "גונג פו" בעקבות היצירה הקולנועית של הונג קונג בשנות ה-60.
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%95%D7%95_%D7%A9%D7%95

זה ממש לא מודרני כפי שאתה יכול להבין..

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר