לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2006, 09:58
  עמליה עמליה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.05
פניה להומואים וללסביות

אין לי ולרבים כמוני כל בעיה עם אנשים בעלי נטיות כאלו או אחרות, אם הדברים נעשים עפ"י רצון משותף של אנשים מבוגרים, ללא כפיה וללא ניצול.
אך, מאידך, ישנם אנשים שחושבים, וזה לגיטימי, שיחסים בין בני זוג מאותו מין מהווים מצב שמעוות יחסים בריאים ויפים בין גבר ואשה.
צריכה להיות הבנה בין שני הצדדים.

ירושלים היא עיר טעונה מאד, הן מבחינה ביטחונית והן מבינה דתית- 3 הדתות.
עיני העולם נשואות אלינו בכלל ולירושלים בפרט, לכן אשאל את השאלה הבאה :

מדוע להתעקש לערוך את "קרנבל הגאווה" הזה דווקא בירושלים. להרגיז ולהכביד על כל כך הרבה אנשים וגופים אחרים. האם לא ניתן לערוך מצעד זה בתל-אביב, שהיא עיר גדולה "ופתוחה" מכל כיוון ולכל רעיון ?

שאלה שניה: ברצינות- על מה "הגאווה" ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-10-2006, 11:05
  davidb66 davidb66 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי dana26 שמתחילה ב "עמליוש"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dana26
ירושלים שייכתלכולם.
ואם לך מותר להפגין בירושלים או למחות בה או לצעוד בה,למרות שצביעותך מכבידה עלי ולא נעימה לי גם זכותם של אותם בני אדם עם נטיה מינית מסויימת לצעוד בה.

לשאלתך השניה,הם גאים על מה שהם.
ובעיקר הם גאים שאת לא אחת מהם.

נ.ב
הם נורא נורא נורא,אבל נורא מודים לך שאין לך בעיה איתם.
באמת!!
כי אם היתהלך בעיה הם לא היו יכולים להמשיך להיות מי שהם.

אז באמת,הם נורא נורא נורא מודים מודים מודים לך.

תודה

דנוש!
כנראה את מעדיפה להתעלם מפנייתה הטאקטית של עמליה שאינה מביעה כלל צביעות, אלא רצון כנה למנוע "מלחמת עולם" שכולם מסכימים שעלולה חלילה לפרוץ במידה שהמצעד ייתקיים בירושלים.

הקהילה לא צריכה להתנצל בפני אף אחד על מה שהיא, אולם אינה יכולה להתעלם מאלה הטוענים שנוכחותם המופגנת גורמת לבעייה , במיוחד כשמדובר בעיר כל כך טעונה.

נכון אמרה עמליה שטוב יעשו אם יקיימו את המצעד בת"א.

ישן 31-10-2006, 11:10
צלמית המשתמש של trionax
  trionax trionax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.02
שלח הודעה דרך ICQ אל trionax
חלאס כבר...

לא נראה לי שהיא הצבועה אלה את.
מרוב ליברליות כולם חייבים לאהוב הומואים.

היית אומרת שבני ברק שייכת לכולם, או ירושליים שייכת לכולם במקרה בו ביום כיפור בן אדם מגיע לאמצע שכונה חרדית ועושה מנגל?

במקום לעסוק במצעדים טיפשיים, שרק יוצרים עוד רגשות שליליים כלפי הקהילה הזאת,
למה פשוט לא לחיות את החיים?

לתגובה שלך על השאלה בתחילת האשכול:
אני ממש לא רואה גאווה באנשים שכל מה שהם מדגישים בעצמם, כל המצעדים והמועדונים והבארים... הכל מסתכם בעם מי הם שוכבים.

כמו שכתבתי הרבה פעמים בדיונים האלה: הומואים ולסביות רוצים שיראו אותם כיותר מאנשים עם נטיות מיניות, אלה אנשים עם מחשבות, דעות ורגשות. כל המצעדים האלה שנועדו לדבר אחד בלבד (להראות עם מי הם שוכבים) רק עושים את האפקט ההפוך לאנשים.
ישן 31-10-2006, 12:17
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
פשוט לא מבין אותך - את פשוט סותרת את עצמך

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dana26
ירושלים שייכתלכולם.
ואם לך מותר להפגין בירושלים או למחות בה או לצעוד בה,למרות שצביעותך מכבידה עלי ולא נעימה לי גם זכותם של אותם בני אדם עם נטיה מינית מסויימת לצעוד בה.

לשאלתך השניה,הם גאים על מה שהם.
ובעיקר הם גאים שאת לא אחת מהם.

נ.ב
הם נורא נורא נורא,אבל נורא מודים לך שאין לך בעיה איתם.
באמת!!
כי אם היתהלך בעיה הם לא היו יכולים להמשיך להיות מי שהם.

אז באמת,הם נורא נורא נורא מודים מודים מודים לך.

תודה

הבנתי כי מצעד הגאווה הינה הפגנה שנועדה לעלות את מודעות הציבור לאוכלוסיה זו , להבין את צרכיה המיוחדים , להתקרב ולא להתרחק ממנה.
אבל בהמשך את משדרת בצורה שאיננה ניתנת לפרשנות שדעתה איננה חשובה לציבור הגאים והגאות.
אז לשם מה בדיוק המצעד ?
ישן 31-10-2006, 11:08
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אז למה מצעד הגאווה לא נערך באום אל-פחם (מצבם של ההומואים שם, גרוע מאשר בי-ם...)?
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "מדוע למתנגדי ההתנתקות היה חשוב כ"כ להפגין דווקא בת"א"

הסיבה היא ברורה - זה נועד לשמש כפרובוקציה.
המצעד לא נועד לשמש כהפגנה על איזושהי עוולה שנעשית לאוכלוסיית החד-מינית, שכן גם לו רצו
הדתיים לפגוע בה, הרי שאין להם היכולת לעשות כן...
ההשוואה להפגנות כנגד ההתקפלות (קצת אבסורדי להמשיך לקרוא למה שקרה שם בשם
"התנתקות" בהתחשב בכך שהם עדיין מקבלים חשמל, מים, גז, מזון ותעסוקה - ועדיין ממשיכים
לשמור על קשר באמצעות רקטות שמגיעות מהאזור "המנותק"...), אינה נכונה מסיבה פשוטה:
ההפגנות ההן כוונו לצורך מטרה ספציפית. זה לא שהן איזשהו חלק ססגוני ממסורת. אני מבטיחך
ש100 אחוז ממשתתפיהן היו נמנעים מהן, לולא רצו לעוקרם מבתיהם. לעומת זאת, מצעד החד-מיניים,
שכידוע הוא תופעה שרק חלק מאוד מסויים באוכלוסיית ההומוסקסואלים והלסביות רואה בחיוב, הוא
סוג של הפננינג שנתי מבחינת משתתפיו. עריכתו בי-ם נועדה לעצבן את הדתיים שגרים בה (ולא
רק בגלל ש"מחאה עורכים היכן שאינה מקובלת"), מבלי ליטול את הסיכון הוודאי לאסון, שהיה קורה,
לו נערך המצעד בעיר ערבית (שם, כאמור מצוקת ההומואים גדולה לאין שיעור מזו שבערים היהודיות,
ויעיד על כך מס' ההומואים הערביים שמוצאים מקלט בערים יהודיות...).

בקיצור, האמת שאין תירוץ לעריכת המצעד בשעה שמתנגדים לעליית יהודים להפגנה בהר הבית...
ישן 01-11-2006, 07:48
  משתמש זכר הברמן של הפורום הברמן של הפורום אינו מחובר  
מנהל: כלכלה עסקים ושוק ההון, משפטים וצרכנות

חבר מתאריך: 10.07.02
עריכת מצעד באום אל-פאחם יפגע ברגשות המוסלמים
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אז למה מצעד הגאווה לא נערך באום אל-פחם (מצבם של ההומואים שם, גרוע מאשר בי-ם...)?"

ומכיוון שמוסלמי אום אל-פאחם הם צדיקים ותמימים, אוהבי יהודים וחובב ציון, אסור לפגוע ברגשותיהם.

בציבור הדתי הירושלמי מותר לפגוע כי הרי החרדים חותרים נגד המדינה, נותנים מחסה לטרור, מסיעים מחבלים מתאבדים להתפוצץ ורוצים לגרש אותנו מכאן - לכן מותר לפגוע בהם.

חופש הביטוי הוא אומנם ערך עליון, שאין עוררין עליו בבתי המשפט, אבל אפילו המחוקק בחר שלא להתעסק אותו.
חוק יסוד כבוד האדם וחירותו היה אמור לכלול לפחות משפט קצר על זכות טבעית זו - הדבר עלה אף בטיוטות להצעת החוק, ובכל זאת בנוסח הסופי - אין אף מילה...

ישן 01-11-2006, 13:43

דנה היקרה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי dana26 שמתחילה ב "אום אלפאחם אינה בירת ישראל"

1. נראה לי שאת מבלבלת בין עובדות להשערות, מנין הסקת שעריכת המצעד מרתיחה אותי?
2. תגובתך אינה עניינית - ואינה מביעה עמדה לגבי עריכת מצעד באום אל-פאחם. להזכירך זה היה נושא כתיבתי ונושא האשכול אליו הגבתי.
3. רמיזה שמישהו הינו הומוסקסואל מעידה על הומופוביות - מה רע בלהיות הומוסקסואל? האם את הומופובית? האם לדעתך הומו ביישן זה נושא ראוי לגינוי?
4. ואם אין לך משהו מועיל להגיד ולכן את מנסה להסיט את הנושא אלי באופן אישי, אז הריני להודיע כי למרות שאני סטרייט, יש לי ידידים רבים בקרב הקהילה ההומו-לסבית.

ישן 02-11-2006, 08:38

כרגיל את חייבת לקשקש
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי dana26 שמתחילה ב "אם כך"

מסקנתי היא שסתם נדחפת לדיון שאין לך מה למר בו.
נושא הדיון אליו הגבתי היה עריכת מצעד באום אל-פאחם - נושא בו לא נתת שום תגובה עניינית עד כה.
שימי לב שלא כתבתי תגובה לראש האשכול, אלא תגובה לאורי שדיבר על אום אל-פאחם.
את סתם נדחפת עם סיסמאות, עם הרבה רגשות טעונים לעצם עריכת המצעד בירושלים ולכן פיספסת את העניין.
להבא - אם תראי תת דיון בו אין לך דיעה - אל תתערבי, או שתגבשי דיעה עניינית ותביעי אותה.

אם יש לך דיעה לגבי עריכת מצעד באום אל-פאחם: בעד או נגד, את מוזמנת לבטא אותה.
אם אין לך דיעה - אל תנסי להגיב בכוח.
עניין עריכת המצעד בירושלים אינה נושא תת הדיון שפתחתי כאן - ולכן אם כל מה שיש לך לאמר זה שאת בעד עריכת המצעד, אז הבנו את המסר.

המשך יום נעים

הברמן של הפורום

ישן 02-11-2006, 12:55

יפה דיברת
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי dana26 שמתחילה ב "דעתי לגבי אום אל פאחם"

ולגבי השאלה העקרונית - מעולם לא הגבתי לראש האשכול ולכן לא היתה לי עד כה סיבה להביע את דעתי בעניין עריכת המצעד בירושלים.
אם את מתעקשת - אני בעד חופש הביטוי, ובאופן עקרוני נגד גילויי אלימות שמונעים חופש ביטוי.
במקרה הנ"ל, לדעתי עדיף לפתור את הסוגיה בפשרה והסכמה ולא בסגנון "יקוב הדין את ההר".
חבל שחרדים יידו אבנים על הומואים ולסביות וכנגד, הומואים ולסביות יפעלו בלילות וישחיתו בתי כנסת - יש לנו מספיק צרות במדינה ולא צריך לחפש מקור לסכסוכים נוספים אלא לנסות להגיע להבנה.

ישן 01-11-2006, 10:34
  פבליק פבליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.04
אנני רואה סיבה אפילו לשקול החלפת מיקום המצעד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עמליה שמתחילה ב "פניה להומואים וללסביות"

כאמור אין לי שום קשר למצעד הגאווה ולאולוסיה המיצוגת שם כך גם אין לי שום קשר לחרדים הדבר היחיד שמדאיג אותי הוא הפגיעה בערכי הדמוקרטיה במחאות האלימות של החרדים. ברגע שבית המשפט יכנע להם הוא יפתח פתח חדש- בדרך האלימות ניתן יהיה לשנות החלטות ממשלה. ובפעם הבא שיהיה דיון על העלת שכר האוניברסיטות אני ידע שכדי לשנות החלטה זו יש להשבית את המדינה בדרכי אלימות, פגיעה במוסדות שלטוניות, והעסקה של כוחות הביטחון (דבר שלדעתי אף מסוכן לביטחון הלאומי מכיון שהדבר אלול לסייע לארגוני הטרור לממש את זממם).

ירושלים שיכת לכולם לכן אל לתת לחרדים יד בפרובוקציה שהם יצרו כנגד המצעד. מדוע אתם פונים תמיד לקהילה ההומו- לסבית בבקשה לבטל את המצעד מדוע אתם לא פונים לרבנים בבקשה שיפסיקו את תופעת האלימות והבריונות חסרת המעצורים (זכור לי גם סעיף הסתה לרצח??). האוכלוסיה החרדית היא דו פרצופית ביום הבחיחרות יש התיצבות של 100% בקלפיות-אין עם כך שום בעיה לכול האנשים במדינה יש זכות הצבעה זהו אחד מערכי היסוד של הדמוקרטיה אבל ברגע שנעשה משהו שנוגד את אמונותיהם או רצונם הם נוקטים בפעילות אלימה כנגד מוסדות הציבור והמשטרה. הרי ברור כי החלטת המדינה (אם זה בנושא נתיחת גופה של תינוקת באשדוד ואם זה בנושא מצעד הגאווה) תקפה לכולם ואסור בתכלית האיסור לנסות לשנות אותה בדרכים שאינן חוקיות (יש מקום למחאה מסודרת כמעוגן בחוק). אבל החברה החרדית פעם אחרי פעם מוכיחה כי למרות שאנחנו במאה ה21 הם מנטלית נימצאים במאה ה17- האם ההתאספות הזאות ברחובות לא מזכירה לכם את ההמון ההולך עם לפידים על מנת לבצע לינץ?? הכרזות שמציעות פרס כספי למי שירצח הומו (הסתה לרצח כבר אמרתי!). בל נישכח את מעמד האישה בחברה זו ואת העובדה שחבריה מעדיפים לקיים את מצוות "פרו ורבו" מאשר לשרת בצבא (ובכך ליצור מעגל עוני גדל והולך שהרי די קשה לאדם אחד לפרנס 12 ילדים. דרך אגב ילודה מוגברת גם מקושרת לימי הביניים) אבל ניראה כי אין להם בעיה להפסיק את לימודי התורה לכמה דקות על מנת לצאת לרחובות במחאה אלימה!
בקשר לטיעון שקשה להם עם הומוים והם פוגעים ברגשותיהם אני יכול לטעון שקשה לי לראות חרדי ואורח החיים הפרזיטי שלו פוגע ברגשותי האם הדרך הנכונה להביע את המחאה שלי היא בדרך החוק או בעזרת AK47..??
ישן 01-11-2006, 11:01
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
מ"עטה" של לסבית- גאה?

אינני תומכת בקיום המצעד. מדוע? כי הוא בזיוני ורדוד, כי הוא שטחי ואינו מביע באמת דבר מלבד "אנחנו צבעוניים, ססגוניים, רעשניים, אה, כן, וגם חד מיניים". אני לא רואה הגיון בקיום מצעד שכזה. הוא איננו משרת אינטרסים של חד מיניים בפרט, ואנשים בכלל. הסובלנות כאן צריכה היתה להתקיים עוד לפני קביעת מיקום המצעד. אין כל סיבה לקיים את המצעד באמצע ירושלים כשאוכלוסיות שונות ומגוונות כל כך מתנגדות לכך. יקומו כל אותם צדקנים ויטענו שבשם הדמוקרטיה, וחופש הביטוי, והרצון החופשי.... למה שאנחנו נכפה את עצמנו על אוכלוסיות שלמות? מי נותן לכך הצדקה? האם גם לחופש הביטוי אין גבול?
אני אסתובב ברחובות ירושלים בראש מורם, עם בת זוגתי, אפגין כלפיה חיבה ולא אסתיר מאום, אך אני לא מוצאת טעם בהפגנתיות אל מול עיניהם של שומרי מסורת מזרם זה או אחר.
למה לנפנף להם את זה מול העיניים? האם כשאני מסתובבת בביתי- מבצרי, מנפנפים לי סטרייטים שלטים בנוגע לאישיות איתה הם נכנסים למיטה? האם עברנו כל גבול?
כן, אני לסבית, וכן, אני גאה. אבל אני גאה במה שאני ובמי שגדלתי להיות. אני בהחלט לא גאה בצורך של חלק מקהילת החד מיניים להסתובב ולהכריז בראש חוצות על ההעדפה המינית שלהם.

אני לא מוצאת טעם בצורך הזה להתבלט בתור חד מינית. אני לא רואה סיבה לבוא ולשתף את כלל האוכלוסיה באהבה שלי לבת זוגתי.
אסיים במשפט שנאמר ע"י יהודית רביץ באחת ההופעות, כשמישהו צעק לה "יהודית, תצאי כבר מהארון!"
והיא ענתה- "מה אני, נעליים?"

ישן 01-11-2006, 11:16
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "את לסבית ואת גאה וזה יפה מאד"

האמת היא, שאני במקרה מאוד מעורה בנושא.
כן, יחסים חד מיניים היו עבירה פלילית
כן, קשה לקבל אישור לאמץ ילד (אם כי בנושא זה כבר יש תקדימים)
לא, זה לא כזה מסובך לקבל משכנתא (תלוי באיזה בנק כמובן, אבל לא אכנס כאן לפרסומים)

אני לא שוללת מצעד. אני שוללת את מה שעומד מאחורי המצעד. המצעד כבר מזמן איבד מטעמו. בעבר היה מדובר במצעד לשם הפגנת החופש לבחור, אבל כיום הוא הפך למצעד עירום, מצעד מבזה ומצער. המצעד בהחלט לא נלחם עבור הזכויות שלי (שוב, בעבר כן היה כך). אם נחשוב על זה שנית- הוא נלחם כנגד האינטרסים שלי. שהרי מה האינטרס שלי בכך שחלק גדול באוכלוסיה יזדעם על עצם קיום מצעד כזה (ובצדק, לדעתי) ויכליל את אוכלוסיית החד מיניים בישראל ככזו? הרי אני כורתת את הענף שעליו אני יושבת.
ועם כל הכבוד- ישבו המפגינים למיניהם בנחת ויתנו לי להלחם למען האינטרסים שלי.

ישן 01-11-2006, 11:22
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
לגבי אופי המצעד וכמות הערום...ניתן להתווכח
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "האמת היא, שאני במקרה מאוד..."

לגבי קיום המצעד וזה מה שאת עשית - אסור להתוכח

אנשים פעילים תמיד צבעוניים יותר מהפסיבים
מארגני הצעדה והצועדים בה נוטים לפרובוקטיביות
אבל אם כל ההומאים והלסביות והקהילה כולה היו יוצאים מהבית
שנה אחר שנה (והמספר אמור לגדול משנה לשנה עקב הפתיחות)
וצועדים מצעד שקט ורגוע
היתה מגיעה הנקודה שבה לא היה צריך לצעוד יותר
אבל כאשר את שומעת איום מפורש בשפיכות דמים
מגובה ומלובה על ידי חברי כנסת ונבחרי ציבור ומנהיגי עדות
את עדיין מתלבטת האם המצעד צריך לצעוד ?
מהר מכפי שאת חושבת יעלמו כל ההשגים שהושגו בעבר
ואז ללכת עם בת זוגתך ברחובות ירושלים או כל עיר אחרת
לא יהיה קל כמו היום
ישן 02-11-2006, 13:16
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אתה מקשיב ל'חתולים' או רק לקול המצפון הפנימי שלך?
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "לצערי לא ממש ולא רק בשביל הוכחנות שבעניין"

עפ"י המסר שחתולים מנסה להעביר לך - מיניות אינה הציר היחיד המבטא את חייו של האדם.
איני נאור כמוך אך אנחש כי חתולים רוצה לראות את עצמה בעוד 20 שנים חיה עם בת זוגה בדירה עם משכנתא, הולכת בכל יום לעבודתה כד"ר חתולים בביה"ח או כעוה"ד חתולים בביה"מ ושבה הביתה אחה"צ למשחק עם שלושת עד חמשת ילדיה. בערב, אחרי שהילדים ילכו לישון תשוחח עם בת זוגה הפסיכולוגית על מצב העו"ש, ועל ביה"ס ואולי יקבעו עם זוג סטרייטי/לסבי לצאת ביחד לבית קפה בסוף השבוע.

אבל אתה - משתוקק ממש להעלות אותה ואת הפרופ' אבן או לחילופין את מפקד ביה"ס לרפואה צבאית [ז"ל] לרמפה נוסעת עם גרביוני רשת ומוסיקה של דנה אינטרנשיונל כי היא חייבת לחיות כלסבית עפ"י הפנטזיה שלך ולזכות להגנתך האבירית...

חתולים ודומותיה - השיגו וישיגו הרבה יותר בעתירות לבג"ץ, בפעילות חקיקה ובנצחון הקטן של חיי היום יום מאשר בעשיית סטרפטיז בחוצות ת"א או ירושלים [ואל תתמם - אתה יודע היטב כי מצעד הגאווה אינו הפגנה בעד שנוי סעיף 7 בחוק האימוץ מול גן הורדים].

למזלה יש בה אומץ בכדי לחיות את חייה לפי זהותה האמיתית, תבונה בכדי לא ליפול קורבן לפוליטיקאים ציניים של החוגים 'הליברלים' ושלמות בכדי לא לשנוא את כל מה שאינו דומה לה.

כסטרייטי אשר אינו רואה סיבה להוציא את מיטתו לרחוב או להציץ למיטת אחרים - אני מתאפק כבר שבוע לא לזעוק את עלבון חברותי לעבודה וחברות משפחתי. מחד הבטויים המכוערים והלא מכובדים החוזרים ונישנים בכל הדיונים בנושא ומנגד התפיסה הליברלית כאילו מצעד מגוחך זה מייצג את כל הלסביות/הומוסקסואלים. חברי וחברותי שאינם סטרייטים, לא יהיו מן הסתם במצעד. הם יהיו עסוקים בעבודתם: בביה"ח, ביעוץ פסיכולוגי, בחדר העסקות, במחקר במעבדותיהם או שיעניקו שעות איכות לילדיהן. לא יהיה להם זמן לבזבז על התבזות פומבית למען הפוליטיקאים של המין.
ישן 02-11-2006, 16:20
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
אני מקשיב לחתולים לקול המצפון הפנימי וגם לך, אני מקשיב לכולם
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אתה מקשיב ל'חתולים' או רק לקול המצפון הפנימי שלך?"

אין לי שום פנטזיה לראות לסביות מקיימות יחסי מין בפומבי
והנסיון להציג את המצעד כפרובוקציה בלבד הוא לא נכון ולא ראוי

עצם קיום המצעד חשובה ביותר לחופש הביטוי בישראל, לחופש לחיות את חייך
איך שאתה רוצה בלי שישוו אותך לבהמה

אין בדברים שלי שום ביקורת על חתולים או על דרך החיים שלה, להפך, מי כמוני רק
תומך ומעודד.

המצעד הזה נצעד בכל העולם וזוכה לתגובות שונות ומשונות,
אין מה להתמם ולהתנהג כאילו רק בישראל המצעד הזה לא צריך לצעוד
או איזו מוסיקה צריך להשמיע ובאילו צבעים להשתמש
כל פרשת המצעד היא תעודת עניות לחברה הישראלית
ישן 01-11-2006, 14:36
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי פבליק שמתחילה ב "למה התגרות אינני מבין מדוע..."

בסדר אז אם להומאים מותר לצעוד בירושלים ולהרתיח שלוש דתות אני רוצה לראות אישור שנותן ליהודים לעלות על הר הבית מתוך זכות השוויון כלומר אם ההומאים מקבלים אפשרות להרתיח את כל העולם גם ליהודים מותר לעלות על הר הבית ולהרתיח את העולם המוסלמי ועוד דבר: אם לא היו חרדים לא הייתם היום כאן במדינת ישראל בגלל שהדתיים הם אלו ששמרו על הכמיהה לארץ ישראל ואם אתם שמאלנים ושונאי ישראל והיהדות לא מרוצים מזה שחלק מהעם היהודי שומר על אורחות חייו (אצל החרדים הם צריכים לשנות כמה דברים, עם המסורתיים הכל בסדר וגם יש חילוניים ימנים כמו יו"ר חירות) אתם יכולים להגר לכל מדינת גויים שתרצו בגלל שישראל היא לעם היהודי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 01-11-2006, 17:13
  פבליק פבליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.04
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "[font=Verdana]בסדר אז אם..."

מה הקשר למי הקים את המדינה ומי לא? אותם אנשים שהקימו את המדינה עבדו ונלחמו בו זמנית ועדיין היה להם זמן לקיים מצוות. לאוכלוסיה החרדית של היום יש זמן רק לקיום מצוות. אלה אנשים שמהווים נטל כלכלי למדינה ותו לא. אנשים שאורח החיים שלהם מזכיר את אורך החיים בימי הביניים (ברוב המאפיינים החל מזכיות האישה דרך התנגדות לטכנולגיה (בגלל שהיא "מתועבת" או מנוגד לתורה), ביטול החשיבה האצמית והליכה אחרי "מנהיג" בעיניים עצומות, וכלה בילודה בילתי מבוקרת (של כמעט 10 ילדים במשפחה אשר נוספים למעגל האבטלה והעוני מה גם שבבגרותם לא ממש הולכים להתגייס)(לאלה שלמדו היסטוריה האם הם זוכרים את הסיבה העיקרית להעילמותה של האימפריה העותמנית??זה בגלל שהם התנגדו ממניעים דתיים לקידום טכנולוגי). אוכלוסיה זו רגילה להפר את החוק בכוח הזרוע (משעמם כשכולם בצה"ל ורק אתה בבית) בכול פעם שהחלטה זו או אחרת של בית המשפט אינה מוצאת חן בעיניהם. האם זה נכון שכול פעם שבית המשפט פוסק לטובתם הם שוקטים אבל ברגע שיש פסיקה נגדם הם יוצאים לרוחובת בספין של אלימות ובזיזה? זזה לא משנה של מי המצעד היום זה מצעד גאווה מחר זה מצעד של ערוץ הילדים האם תיהיה לי סיבה כאיש פרטי לטעון כי זה פוגע בי ולדרוש לבטל את המצעד??? אל לנו לשכוח כי ירושלים היא לא רק עיר קדושה היא גם עיר הבירה של ישראל, ולדעתי דווקא עריכה של מצעד זה בעיר הבירה (כשם שהדבר נעשה באירופה) יכולה באמת להעיד על האופי הדמוקרטי של המדינה ועל העובדה כי נפתרנו מדעות קדומות!

נ.ב לכול אלה שיזכירו כי יש חרדים שכן משרתים רציתי להתייחס כי זה מיעוט והתיחסות של האוכלוסיה הלא משרתת כלפי אלה שבחרו למלא את חובתם האזרחית היא משפילה וגובלת בביזיון!
ישן 03-11-2006, 00:51
  תום מרילין תום מרילין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אשכול רציני שעסק בעבר בנושא

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%EC#post1022062

דעתי בנושא לא השתנתה כמובן, לכל אזרח יש חופש בחירה את מי בדיוק לאהוב, אך מכאן ועד מצעדים פרובוקטיביים שכל מטרתם היא ניקור עיניים ועשיית "דווקא" (או שידור בטלויזיה בפריים טיים בעבר)
יש דרך ארוכה.

נקודה נוספת שאיני מבין היא שפתאום כל הצדקנים שבקיץ תשס"ה צווחו על הפורעים שמרימים יד על אחיהם ועל חוסר האחדות בעם וכו' וכו' והרחיבו בזכות האחדות והשותפות של העם היהודי, איבדו כעת את רגש האחווה, ולא כ"כ אכפת להם להרחיב את הקרע והפילוג בעם. יופי, אז כל ההומואים יצעדו ברחובות הבירה, יהיו 400 איש בבית חולים ו10 בבית קברות חס וחלילה, מה יצא מזה? אבירי חופש הביטוי הצליחו לכפות את עצמם על כל שונאיהם, הו כמה מרגש.
פתטי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:31

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר