לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2006, 21:18
  walker2004 walker2004 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.04
תגובה שונה קצת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "יום שבת בשעה 21:00 ערוץ 22 כולם לראות לא לפספס ! !"

אה חבר'ה אני לא רוצה להיות מציק ומכעיס אבל ..........זה לא מכעיס אתכם שהכל פתאום נהיה ממוסחר ? גם הצבא ? גם היחידות המובחרות ? פעם כל יחידה הייתה שומרת על סודיות ואנשים לא הכירו ולא ידעו כלום , והיום הכל פרוץ.........ואני שואל

בשביל מה התוכנית הזאת ? לא ברור לכם שזה הכל בשביל רייטינג ? ברור

אז מה באמת תראו שם ? את כל הדברים שאנחנו רואים כל פעם בטלויזיה, שום דבר לא יחדש לנו במיוחד , זה מי יראה את זה חוץ מאיתנו ? גם כל העולם הערבי, ויהיה לו מגניב אני בטוח שכן , ככה הם לומדים עלינו יותר . אבל מה ? עדיין ! רייטינג רייטינג רייטינג! קונים את כולנו שוב כל פעם מחדש, כל פעם מנסים למכור לנו שהתוכניות האלה אמיתיות ומה לעשות שהרוב פה זה יותר כדיי להוציא סקופים , מוכרים אותנו , מה נראה לכם שבאמת תראו משהו חדש על היחידות הסודיות של צהל? הרי תבינו היחידות הבאמת סודיות הן קיימות , אבל אף אחד לא יודע עליהן , אף בן אדם לא מכיר אותן ולא יכיר אותן ........מה לעשות אבל ככה זה וטוב שככה זה.

זה לעשות מיסחור מכל דבר קטן , סרט פה סרט שם , קצת כבוד לצה"ל , יותר מדיי ביזיונות בטלויזיה אתם לא חושבים ?
עוד סרט שמתיימר לספר לנו דברים שהוא לא יכול לספר כי אסור. זה יחצנות לשמה. להתפאר בהרבה דברים זה בסדר, אין לי בעיה עם זה שיפארו את היחידות המובחרות שלנו , אבל קצת צניעות לא תזיק ? אחרי הכל במלחמה האחרונה לא בדיוק ניצחנו ב-6 ימים......תחשבו על זה

נערך לאחרונה ע"י walker2004 בתאריך 02-11-2006 בשעה 21:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-11-2006, 16:02
  kryptoguy kryptoguy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
ברור שלא יהיה מידע חדש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "יום שבת בשעה 21:00 ערוץ 22 כולם לראות לא לפספס ! !"

שחכתם שבתקופת המלחמה ואחריה חצי מדינה ואשתו זלזלו בצה"ל כולם היו בטוחים שחיזבאללה ניצח והשיג פה משהו. אז כמו שחיזבאללה מייחצן את עצמו צה"ל מייחצן את עצמו מראה את הקומנדו שלו ואיך הם עוקפים את חיזבאללה בכמה וכמה סיבובים. לא תראו שם שום דבר שלא ראיתם בסרטים של שוורצנגר, כמה דקירות יריות איך מתקבלים וגם זה אולי. לפחות מי שמספר על הסרט הוא יוצא שייטת 13 ככה שמדובר במישהו שמבין ויודע על מה הוא מדבר, כמובן שהכל יהיה מסווג ואני מניח שחצי סרט נשמע "שעל כן מסיבות ברורות לא נוכל לפרט" או "מידע זה מסווג" קיצור יהיה מעניין שווה לראות כמו כל סרטון שעבר דרך צה"ל אני בטוח שזה יהיה מעניין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:48

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר