לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2006, 16:21
  THE HULK THE HULK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.02
אוקיי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי THE HULK שמתחילה ב "מודש סוף טירונות אוג 06"

אז כן זה שמעליי צדק.. הרמטכ"ל הוציא הודעה שאנשים בבא"חים ובט"רים יוצאים בלי נשקים הביתה כולל מפקדים וקצינים מכיוון שיש הרבה גניבות... וביסלמ"ש הוא אחד הבסיסים שממלא אחרי הפקודה הזאת...
במהלך הטירונות אתה עם M16 מקוצר כמו בשאר הצבא ואם תהיה טוב בקליעות אז באימון מתקדם תסתובב עם A3 ויש גם מטולים
כל הטירונות ואימון מתקדם היא בביסלמ"ש כאשר יש פלוגה שלמה שעושה 03 שנקראת רקונים -צוותים מדלגים... שמהם יש מחלקה של טירונות 02 ומחלקה של קציני מודיעין יעודיים
ויש פלוגה שעושה 04 שזה בעצם צוותים רגליים ניידים
על 03 אני לא יכול להסביר כי אני לא יודע
אבל בטירונות שלנו ...עשינו טירונות חי"ר רגילה לכל דבר ומה ששאלו לגבי המשקלים זה משהו שמתחיל באימון מתקדם .... וכן זה הרבה ומגיע ל-30 קילו ויותר שסוחבים על הגב והמסע כומתה מגיע אחרי 7 חודש שזה בסוף אימון מתקדם ורק אז מקבלים את הכומתה
תשאלו עוד בכיף אני אענה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2006, 20:25
  THE HULK THE HULK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.02
טוב אז אני אגיד לך ככה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "סתם בשביל לדעת..."

במוד"ש בפרט אני לא אדבר על כל חי"ר אחר כי אין לי מושג
לכושר שאתה בא לפני משפיע .. לא הרבה ממש לא הרבה
זתומרת כאילו אם היית רץ הרבה באזרחות אז וואלה מד"סים של 2,3,4,5 ק"מ יהיו לך יותר קלים משלשאר ...
אבל רוב הריצות בטירונות הם בין לבין אם זה עמוד 20 שניות או אם זה 5 דקות ריצת אפוד בשביל להדביק פער במסע .. .ודברים כאלו אחרי עייפות מצטברת ותשישות ...וואלה כל הכושר שבעולם לא ממש יעזור לך...ורק "רבאק" יעזור לך...וגם הבנאדם הכי פחות בכושר יכול בכיף להגיע ראשון
ולגבי מה שאמרת שמיכה ובטן לא תהיה לך בעיה אז תשמע חחחח ככל שיהיה לך יותר כוח וזה יורידו אותך ליותר שכיבות סמיכה חחח
שתשמע פול ל-50 ואז לעוד 50 כבר תראה איזו בעיה זו
בגדול כושר זה דבר שתמיד עוזר ותמיד יעזור... אבל בטח ובטח זה לא מה שימנע ממך להיות מצטיין טירונות אפילו
ישן 04-11-2006, 00:38
  klapan klapan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.06
Questions....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי THE HULK שמתחילה ב "מודש סוף טירונות אוג 06"

אחרי שקראתי המון אשכולות בפורום על מוד"ש עדיין לא הבנתי כמה דברים. אני רואה יש כאן אשכול שלם של מודשניקים , תעזרו בבקשה
  1. לא יוצאים עם נשק במהלך טירונות? מתי מתחילים לצאת איתו?
  2. יחידה 869 עדיין קיימת? איך אפשר להגיע אליה?
  3. אחד מהדברים שאני הייתי רוצה לקבל משירות קרבי זה כושר טוב. האם מד"סים ואימונים פיסים במוד"ש מספיקים בשביל לבנות כושר טוב או שעדיף כבר חי"ר?
  4. אם אני רוצה להיות חובש יהיה לי בכל זאת איזשהו פקל בטירונות? ואח"כ (אחרי קורס חובשים) אני עולה לפלוגה כבר בתור חובש, ככה זה הולך?
  5. כבר שאלו, אבל לא מצאתי תשובה טובה ועדכנית. בכל אחד מ3 גדודי במוד"ש יש פלוגות לוחמי איסוף של רקונים ורגליים, זה ברור. עכשיו יש בתוכן חלוקה נוספת לפי העבודה שהם עושים (שואל על רגליים)? מי החברה האלה שעובדים יחד עם סיירות, יחידות עילית וכו', מאיפה הם (גדוד נפרד/ מחלקה בגדוד; יש אותם גם בניצן וגם בשחף וגם בנשר)? ואיך מגיעים לשם? אני רוצה לדעת איפה במודעין שדה יש כמה שיותר אקשן!
אני מתגייס ביום חמישי הזה ורצוי כבר להיות סגור לאן אני רוצה להתגייס, תענו בבקשה!
ישן 04-11-2006, 00:48
  ptyahoo ptyahoo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי klapan שמתחילה ב "Questions...."

1. לא יוצאים עם נשק במהלך טירונות? מתי מתחילים לצאת איתו? אחרי האימון המתקדם כנראה.
  2. יחידה 869 עדיין קיימת? איך אפשר להגיע אליה? היו מוד"ש מחולקת לגדודים:
גדוד שחף, גזרת הצפון, 869 בעבר.
גדוד ניצן, גזרת איו"ש.
גדוד נשר, דרום.
3. אחד מהדברים שאני הייתי רוצה לקבל משירות קרבי זה כושר טוב. האם מד"סים ואימונים פיסים במוד"ש מספיקים בשביל לבנות כושר טוב או שעדיף כבר חי"ר? זה אני לא יודע לענות לך, אבל יש משקלים כבדים באימון המתקדם.

4. אם אני רוצה להיות חובש יהיה לי בכל זאת איזשהו פקל בטירונות? ואח"כ (אחרי קורס חובשים) אני עולה לפלוגה כבר בתור חובש, ככה זה הולך? גם פה אין לי תשובה לך.

5. כבר שאלו, אבל לא מצאתי תשובה טובה ועדכנית. בכל אחד מ3 גדודי במוד"ש יש פלוגות לוחמי איסוף של רקונים ורגליים, זה ברור. עכשיו יש בתוכן חלוקה נוספת לפי העבודה שהם עושים (שואל על רגליים)? מי החברה האלה שעובדים יחד עם סיירות, יחידות עילית וכו', מאיפה הם (גדוד נפרד/ מחלקה בגדוד; יש אותם גם בניצן וגם בשחף וגם בנשר)? ואיך מגיעים לשם? אני רוצה לדעת איפה במודעין שדה יש כמה שיותר אקשן! בכל גדוד יש את הפלוגות הרגליות שלו, המוביל בשחף, הייעודיות בניצן ובנשר, שם מקבלים הכי הרבה אקשן, אבל אל תצפה להיתקל הרבה, אתה מחפש הרבה אקשן---> לך לחי"ר.

אני מתגייס ביום חמישי הזה ורצוי כבר להיות סגור לאן אני רוצה להתגייס, תענו בבקשה!
למה נראה לך שיתנו לך להתגייס עם המוד"שניקים של נובמבר?
ישן 04-11-2006, 10:08
  144 144 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.02
תשובות:
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי klapan שמתחילה ב "Questions...."

לגבי השאלה הראשונה שלך, הוראה מטכלי"ת חדשה לא יוצאים עם נשק הבייתה (בהד"ים), הטירונים של אוג' 06 לא יצאו מן הסתם גם אתם לא תצאו.
גדוד שחף עדין חי ובועט מגיעים אליו בסיפוחים הראשונים בטירונות, שתגיע לטירונות תסופח לאחד הגדודים (נשר, ניצן, שחף).
לשאלתך לגבי הכושר, קצת קשה לענות על זה, כיוון שכושר שזה יותר אישי, תלוי כמה אתה משתפר בכושר, אני יכול להבטיח לך שתעשה ריצות ומסעות שלא חלמת שתעשה.
ד"א הכושר במוד"ש מודגש בצורה יותר מסיבית מאשר חי"ר רגיל, לא יצא לי לראות חיר"ניק סוחף 40 קילו משקל ל-12 ק"מ.

אין דבר כזה פק"ל חובש בטירונות, בקו אתה יכול לקבל הקצאה לקורס חובשים, אם להיות כנה ההקצאות לקורס חובשים במוד"ש מעטות.

כל גזרה והאקשן שלו, אני יכול להבטיח לך שלרוב כל פלוגה אם זה רגלי או רכוב תעבדו (בד"כ) עם היחידות הטובות בצה"ל. אם אתה מחפש לירות ולהסתער מוד"ש זה לא בדיוק זה.

לסיכום אקשן יכול להיות בצורה אחרת, לאוו דווקא ב-"לירות בערבים".
ישן 05-11-2006, 01:26
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
אני מבין שאתה מכיר לעומק את רמת הכושר ביחידות החי"ר, אדון 144?
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי 144 שמתחילה ב "תשובות:"

ציטוט:

ד"א הכושר במוד"ש מודגש בצורה יותר מסיבית מאשר חי"ר רגיל, לא יצא לי לראות חיר"ניק סוחף 40 קילו משקל ל-12 ק"מ.

1. חי"ר= חיל רגלים. אם אתה אמור לסחוב על הרגליים שלך את עצמך וכל הציוד, כדאי שתהיה מסוגל לסחוב ת'משקל שלו. הווה אומר, ישנה השקעה רבה בכושר.
2. לעצם העניין, אני יכול לחשוב על 5 פק"לי חי"ר ששוקלים 40 קילו כללי, ועוד כמה נוספים אם אנחנו מכניסים תד"ל פילים לרשימה. אם אנחנו גם עובדים עם קרמי, אז למעשה כמעט כולם נמצאים מעל ל-33 קילו.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:50

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר