לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2005, 22:43
  הבוחן הבוחן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.05
צילום העיר העתיקה

מה דעתכם???

העיר לוד מוזכרת בתנ"ך עוד מלפני כשלושת אלפים חמש מאות שנה ובמשך דורות היוותה מרכז כלכלי רוחני בתקופת החשמונאים והרומאים , בתקופה הביזנתית , בתקופת השילטון הערבי והמנדט הבריטי .אך העוצמה לה זכתה לוד כעיר מרכזית כבר לא עוד קיימת . מה מונע ממנה לצמוח עם כל הפוטנציאל שטמון בה ? האם מזניחים אותנו את תושבי העיר היהודים והערבים ? האים אפשר בכלל להאשים מישהו? יש כאלא שיגידו שכן , את אלא אשר מנהיגים אותנו מירושלים את אותם אלא שרבים (מאוד) בחרו ויבחרו בהם בצורה עיוורת , בלי לשאול למה .
מה לעשות תושבי לוד ימשיכו לחיות בה עם כל הזוהמה וחוסר חיי הביטחון בעיר הרי איזו עוד ברירה ניתנה להם .
הבאתי כאן סידרה של שלוש תמונות שישקפו במידה מסויימת את העיר. שלושתם צולמו באיזור העיר העתיקה באיזור שביטע בעבר יותר מכל את שיא פעילותה של העיר

הערות לתמונות
לפרסם מוצרים לא הגיוניים במקום שאפילו לא מצליח לחנך את הילדים בצורה הגיונית נראה בעיני מאוד משונה (המספרים מדברים בעד עצמם)
בתמונה השלישית (אל תיתפסו אותי במילה) יש כאן ניסיון מאוד מגוחך מצד העירייה לשמור על האתרים ההיסטוריים בעיר (ויש רבים כאלה)
הערה נוספת - אני די חדש בתחום הצילום ואני אשמח להערות טכניות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2005, 22:21
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הבוחן שמתחילה ב "העיר העתיקה"

התמונות והטקסט בהחלט מעוררים הזדהות, הם מתחברים טוב ומשלימים אחד את השני לסיפור.
ההזנחה מדברת בעד עצמה בתמונות אבל הסיפור מוסיף להתמצאות כי אלו תמונות שיכולות להופיע בישובים לא מעטים שהוזנחו על ידי השלטון. השאלות שכתבת פתוחות ונראה שישארו כאלו. אני מקווה שזה לא ימשך כך לנצח ולוד תצמח ותתיפה ותאמץ מודל של עיר דו לאומית אחרת, אולי העיר היפה בארץ מכל הבחינות - חיפה.
מבחינה טכנית הייתי משפר רק את התמונה האמצעית, שהשלט יבוא במלואו ללא חיתוך. הייתי לוקח אחורה וימינה בהיטל פינתי כך שהשלט הולך ב45 מעלות שמאלה והרחוב עם הזבל ב45 מעלות ימינה. אם הילדים יוצאים באמצע בכלל טוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר