לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2006, 10:46
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
'המאבטח מן המושב הקדמי רצח את רבין'

'המאבטח מן המושב הקדמי רצח את רבין'

יו"ר הוועדה הציבורית לחקר רצח יצחק רבין, רו"ח יעקב ורקר, טוען כי אמנם יגאל עמיר רצה לרצוח את רבין, אך לא הוא עשה זאת.

יו"ר הוועדה הציבורית לחקר רצח ראש הממשלה יצחק רבין, רואה החשבון יעקב ורקר, טוען כי אמנם יגאל עמיר רצה לרצוח את רבין, אך לא הוא עשה זאת אלא איש שב"כ שהצליח להסתנן לרכב השרד. לדבריו, שני אקדחים של שירות הביטחון הכללי ירו בראש הממשלה, האחד של המאבטח שהתיישב במושב הקדמי ורצח בכוונה תחילה את רבין והשני של המאבטח האישי של רבין, יורם רובין, שפגע בראש הממשלה מטווח אפס כתוצאה מפליטת כדור לאחר שחיסל את הרוצח.

לדבריו, מאז הרצח ביקש השב"כ להסתיר את העובדה שמאבטחו האישי של רבין פלט עליו כדור מטווח אפס. "הרצח היה במכונית על ידי איש האבטחה שישב במ ושב הקדמי, ירה את היריה הראשונה, ככל הנראה בחזה של רבין. אז, כנראה שיורם רובין עושה את העבודה והורג את המאבטח הזה שיורה ומקבל כדור ביד. באותו רגע מקבל האקדח שלו סטיה ונפלט כדור אל המותן של רבין", אמר ביומן ערוץ 7.

"כל העדויות שהיו על הדרך היו מפוברקות לצורך החיפוי והסתרת האמת כי זה לא מכובד לשב"כ שהיתה לאנשיו פליטת כדור. כנראה לזה התכוון מזוז כשאמר שהיה 'כשל אבטחתי'. זה לא רק כשל אבטחתי לא לשמור אלא כשל אבטחתי הוא לתת לעוד מאבטח שרוצה לרצוח את ראש הממשלה להיכנס לרכב", אמר.

"העיתונאי יואב לימור כתב למחרת הרצח שברגע האחרון לפני שהמכונית זזה מהזירה עם רבים בפנים התיישב עוד איש אבטחה במושב הקדמי. לנו יש עדות ראייה של עמוס בן דוב שהיה אחראי על האבטחה באיכילוב כגורם אזרחי וראה כתם דם גדול במושב שליד הנהג וכתם דם גדול במושב האחורי. שש שנים הוא חשב שכתם הדם במושב הוא של יורם רובין אך התברר לו שיורם רובין נפצע פצע שטחי בלבד ומישהו אחר שישב במושב הקדמי נקבר באותו לילה בשעה שלוש. שמעתי את אחד הקברנים שהשתתף בלוויה החפוזה ההיא הוא אמר במפורש שמי מהם שידבר על מה שהיה שם, כשכל האנשים עם האנטנות היו בלוויה חפוזה הוא לא יחיה יותר", הוסיף.

עוד אמר ורקר כי בידי הוועדה בראשותה הוא עומד עדויות רבות על כך שיצחק רבין נכנס למכוניתו בכוחות עצמו ועל רגליו. "רבין נכנס למכונית בכוחות עצמו, יש גם עדת ראייה, מרים אורן, שהעידה בפני וועדת שמגר שראתה אומו יושב במכונית. "גם איש האבטחה יורם רובין אמר בעדות שכששכב מעל רבין הרים אותו רבין ב'כוחות על אנושיים' ושניהם זינקו למכונית. אתה מבין מה זה? רבין פצוע מזנק? רבין לא היה פצוע בכלל".

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://194.90.181.246/phpAdsNew/adlog.php?bannerid=260&clientid=304&zoneid=17&source=&block=0&capping=0&cb=c623f1c18808705419050dc8571df17b]

לדבריו, יגאל עמיר היה קשור בצורה כזאת או אחרת לשב"כ ורצה לרצוח את רבין, אך השתילו לו במחסנית האקדח כדורי סרק. "אני לא מנקה את יגאל עמיר מהרצון לרצוח את רבין, הדגיש ורקר, אני אומר שהוא רצה לעשות זאת אבל לא הוא הרוצח. נוכחנו לדעת שבזירת הרצח לא היתה טיפת דם ויגאל עמיר ירה כדורי סרק שמישהו שתל לו במחסנית. הוא היה בטוח שהוא יורה כדורי אמת אבל הוא ירה כדורי סרק".

מקור: ערוץ 7
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/156007

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2006, 11:28
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
זו סתם כניעה ללחץ כזה או אחר, זה הכל, קשור רק באופן נסיבתי,
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "בוודאי ! זו חלק מהמזימה להשתיק את האמת לא?...."

בחברה שבה קיימת תופעה של פחד להביע את דעותיך זאת חברה בו דרגת
החופש של האזרח נמוכה, בחברה כזו ניתן לעולל כל מיני תעלולים מפלצתיים.

אם יש לך בדל הסבר סביר לסיפור של רצח רבין נשמח לשמוע אותו, תתחיל
מסבהר מדוע בכיר סוכני השבכ היה צמוד לרוצח לכאורה של רבין במשך שנה
לפחות לפני הרצח.

העסק מאוד פשוט, אוסלו/שמאל בצרות פוליטיות קשות, עושים תרגיל עוקץ בסגנון
האחים קהלני ומוחקים את הימין לשנים רבות, העסק באמת הצליח אבל בדרך
רבין באמת נרצח - איך? אני לא יודע, לכן צריך לחקור.

ישן 03-11-2006, 12:19
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "השאלה היא האם מפעילים כללים באופן הוגן, זאת השאלה,"

את דעתי על קונספירציות כתבתי באשכול הקודם שלך, לא מעניין אותי לעבור עוד פעם על דלתות נסגרות בצד השני של הרכב (ראיתי את הקלטת אתמול - נראה כאילו מישהו מבחוץ סגר אותה אך לא מספיק חזק, בגלל הכובד של הדלת המשוריינת לקח לה זמן להיסגר וזה נראה כאילו מישהו עשה את זה מבפנים), או צורת רשף האקדח (כבר הזכרתי את העובדה שלקחו יריית אקדח ברזולוצייה גבוהה במיוחד בתור "הוכחה" שזה לא אותו דבר), או כל חרטבונה אחרת שניתנת לסתירה בקלות על ידי מישהו שמבין משהו.

אבל כפי שכתבתי ואני אכתוב שוב כדי שהפעם לא תתעלם:
א. קונספירטורים מגיעים למסקנה קודם ורק אחרי שהגיעו למסקנה הם מחפשים את ההוכחות, כמו שכבר כתבתי בניווט זה נקרא "לאנוס את המפה" אתה בטוח שאתה נמצא במקום הנכון, ואז שאתה מסתכל על המפה אתה תוכיח שהתוואי במפה מתאים ב100% לתוואי השטח למרות שאין קשר בין המקומות.
ב. הקונספירטורים משתמשים בדברים שרוב הציבור לא מכיר רק כדי לבלבל אותו ולהציג כאילו הם מומחים לעיניין.
ג. הקונספירטורים לוקחים דברים קטנים ולא משמעותיים ומשתמשים בהם כדי להסביר "כשלים אדירים" או טיוח, כאילו העולם הרגיל חייב להתקיים בלי טעויות או תקלות.

ושוב - ברשת מסתובבות קונספירציות יותר משכנעות על זה שהיהודים הפילו את מגדלי התאומים - אנחנו צריכים להאמין גם להם בגלל שהם מביאים שלל מומחים?
ישן 03-11-2006, 13:55
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אני לא מדבר על רשף של כדורי סרק, אני לא מדבר על פרטי פרטים"

אני לא איש ביטחון, אני לא איש שב"כ, אני לא מאבטחת אישים, אני לא צייד ברווזים, אני לא טייס, אני לא מפיק טלוויזיה, אני לא רופא, אני לא אופה, אני לא צייד קרוקודילים, אני לא רודף עפיפונים וכן הלאה.

אני לא מתיימר להבין הכל, אני לא חושב שאני יודע הכל

אבל כמה לה קבוצה קטנה שעושה הרבה מאוד רעש, שטוענת שהיא באה לחקור את רצח רבין, למרות שהמטרה האמיתית שלה זה לנקות את הימין הקיצוני מהרצח (בידיוק כמו המוסלמים שהוציאו את הקלטת שמנקה את המוסלמים מאסון התאומים) אז הם מתעלמים מכל העובדות שיגאל עמיר הוא הרוצח ומתייחסים רק לכשלים שהיו מסביב שלא קשורים אליו. הם לוקחים את הכשלים שהיו וטוענים שהכשלים האלו הם העובדה שהכל היה מתוכנן מראש.

מלחמת לבנון השנייה מוכיחה שאנחנו לא מושלמים, שלא כל פעולה שישראל עושה היא מבצע אנטבה וגם אנחנו טועים לא מעט, זה לא אומר שכל הכשלים היו מכוונים.

אז הקבוצה הזאת שהחליטה שהיא מנקה את יגאל עמיר לא משנה העובדות מוציאה כל הזמן מידע שכל בן אדם שמעט חושב מבין ישר שהוא מגוחך לחלוטין במקרה הטוב - אז גם אם תוציאו איי פעם מידע מעניין או נכון אני לא יכול לקבל אותו פשוט כמשמעו, כי כבר הוכח לי שאתם חבורה של לייצנים.

ברגע שיהיה גוף רציני שלא יהיה בעל אינטרסים כל כך ברורים שיוכיח שהגירסה האמיתית היא שיקרית, אז אולי זה יעניין אותי.
ישן 03-11-2006, 19:49
  גנרל גנרל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.04
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אני לא מדבר על רשף של כדורי סרק, אני לא מדבר על פרטי פרטים"

שאלה שתמיד סיקרנה אותי היא

למה שבן אדם יעלה על לגג גן העיר יצלם את כולם נכנסים לרכב? מה מעניין בזה?
מה? הוא ישב ביום מן הימים ויצפה בזה???

למה הוא היתמקד על יגאל עמיר?
מה היה מעניין בו??

בתיאוריית הקונספירציה אומרים שהיה כאן תרגיל התנקשות של השב"כ שכשל (המתנקש הצליח)
היו אמורים לעצור אותו בשנייה האחרונה ולא הצליחו,
את הוידאו לא היינו אמורים לראות
ואומנם אני זוכר שחודשיים שלמים אף אחד לא ידע על קיומו
הסרט עבר עריכה וכנראה עוד כמה שיפוצים ויצא בתקשורת

שוב אני אסיים במשפט הקבוע
אני לא יודע למה להאמין כבר אבל משהו פה מסריח...

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:29

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר