לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2006, 15:46
  הומני הומני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
מצעד הגאווה

שלום לכולם
אני לא שייך לקהילה הגאה אבל אני תומך בקיום המצעד בירושלים בדיוק כמו שאני תומך בכל הבעת דעה אחרת ,גם אם היא לא מוצאת חן בעיניי , בדרכים לא אלימות.
קיום המצעד בירושלים זה לא סדין אדום נגד אף אחד . המצעד עובר בעיר הבירה של מדינת ישראל מול מוסדות השלטון בדרישה להכיר בזכויות הבסיסייות של האדם כאדם.

המצעד לא עובר ליד ולא קרוב אפילו לשכונות חרדים /ערבים. הצועדים התבקו לא להגיע בלבוש חושפני

( המצעד נערך מתוך כבוד לצביון המיוחד של ירושלים. אנו נמנעים/ות מלצעוד באזורים דתיים, מצעידה בעירום או בלבוש חלקי ומפגיעה בסמלים דתיים. -מתוך אתר "הבית הפתוח")

היום זה הגאים אתמול זה כל העולים החדשים שלא מוכרים כיהודים במדינה אבל בחו"ל קראו להם יהודים מלוכלכים ושרפו את הסבים שלהם.... להם אסור להתחתן בארץ ( הם צריכין לטוס לקפריסין כדי להתחתן!) הם לא מקבלים שום הטבות אבל בצה"ל הם משרתים! בניגוד לחרדים......

אני קורא לכל בר דעת להעביר את המייל הזה לכמה שיותר אנשים ולהביע תמיכה בחופש מדת ובזכויות הפרט והאדם במדינה. לא יכול להיות שכל פעם שלא ימצא חן בעיני החרדים משהו הם יפנו לאלימות ( סגירת כבישים , בית המפט העליון, שבת וכו'). ההתנגדות שלהם לקיום המצעד לא הגיונית ואין לתמוך בה , האם תתמוך גם בסגירת מקומות הבילוי והתרבות בשבתות? האם תתמוך גם באי גיוסם לצה"ל ? האם תתמוך בהפיכת המדינה למדינת דת ( כמו אירן )? האם תתמוך בכך שרק לובשי שחור יוכלו להיכנס לעיר הבירה?

"אלימות היא כרסום יסוד הדמוקרטיה הישראלית. יש לגנות אותה, להוקיע אותה, לבודד אותה." (הנאום האחרון, יצחק רבין, 4/11/95).

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 03-11-2006 בשעה 19:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר