לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2006, 10:59
  Solid_Dragon Solid_Dragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.03
סהכ התשובה מאד פשוטה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "קריאה: להשקיע באשכול המלצות!"

כן, אני מסכים עם jing לחלוטין- יש את הגורם האנושי, אני מתגייס בעוד שבוע וחצי (שלא לדבר על זה שאני משלים פרקים מהאוס ומאבודים ולא יוצא לי לראות אנימה @_@) אבל מער לזה יש סיבה אחרת...

מספר הסדרות הטובות שיש להמליץ עליהן (בגדר המלצה) הוא לא גדול כמו שנדמה (ולכן נעצרתי ב20)... אשכול המלצות הא אשכול בו כותבים על תוכניות אשר מומלצות- משמעות הדבר שהן מיוחודות במינן, עושות משהו שהאחרות לא עושות טוב, מעניינות באופן מפתיע, או פשוט טובות מאד...
רוב הסדרות לא מסוגלות להגיע לקטגוריה הזאת, ולכן ישנן סדרות (כמו הדוגמא שנתת לאינויאשה) שפשוט לא יגיעו לעולם לאשכול הזה (ואם הן יגיעו אז חבל, כי מישהו עלול לבחור בהן במקום בסדרה אחרת מאותו סוג וג'אנר שעושה פשוט את העבודה יותר טוב...)

גם הסדרות האחרונות שאני רואה (כמו בליץ', שלצערי מאכזבת ביותר בזמן האחרון עקב חזרה נוראה של פרק אחר פרק שפשוט נראה אותו דבר,לכרגע עלילה אחת עם פילר גדול, שלצערי לפעמים גורמת לי להתייאש יותר מהפילרים של נארוטו, TT שטובה עד כמה שתהיה לא מהווה סדרה שאני אמליץ עליה לעומת סדרות אחרות) piano שביום שאני אכתוב עליה המלצה יהיה היום שבו הגיהנום ייקפא, ועוד עשרות סדרות שיצא לי לראות ולא היו שיא ההנאה (כמו ah my goddess, love hina ועוד סדרות אשר זעזעו אותי נפשית) ...- שלא לדבר על זה, שבשנים שאני רואה בהן אנימה, ראיתי עשרות (אם לא מאות) סדרות... ובאמת, כשאתה יושב עם רצון לכתוב את הסדרות שבאמת עשו לך את ההנאה הגדולה הזאת מאנימה, אתה מוצא קושי מאד מאד גדול...

למרות זאת, אני מסכים, שהפורום נראה שונה מאד ממה שהוא היה נראה בתקופת החופש הגדול, אבל הי... לפעמים צריך לדעת להרפות קצת, וכשיש חופש, לקפוץ בחזרה על הסוס...
ארז.

חזרה לפורום
ישן 05-11-2006, 15:25
צלמית המשתמש של Shadow Master
  משתמש זכר Shadow Master Shadow Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.04
שלח הודעה דרך MSN אל Shadow Master
וכאן בדיוק אני נכנס
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי jing שמתחילה ב "ורק תן לי רק להוסיף משהו קטן"

ואומר לך "היי, רוצה כבשה כחולה בשני מגלים?"
טוב, לא.
אני אומר "שמע, אחי, סיקור והמלצה זה לא אותו דבר."
-"הו, דוד הנערץ ורב הכוח, למה זה?"
-התשובה פשוטה, ידידי: סיקור הינו תקציר אובייקטיבי (הכוונה היא שהכותב לא מביע לגביו דעה) שבא לתת לך מידע קצר על הסדרה, ואתה אמור לראות אותה ולשפוט אותה בעצמך."
"-הו, דוד, אתה כל-כך חכם. ומה לגבי ההמלצה?"
"-המלצה, ידידי, היא מעין ביקורת קצרה (או לא קצרה) שבה הכותב מביע את דעתו, כשמה כן היא - הוא ממליץ לאנשים שלא ראו את הסדרה למה כדאי להם לראות אותה."
"-דוד, אתה כל-כך חכם! תעשה לי ילד!"
"אין צורך להגזים, אני בסה"כ ממלא את חובתי..."
וכך זה יכול להמשיך לו עד שנמות.

מקווה שהבנתם את הפואנטה,
ומקוה שקלטתם שהדו-שיח נכתב בהומור, ואין לקחת את מה שנכתב בו ברצינות (חוץ מהחלקים שבהם אני מסביר לגבי המלצה והסיקור.)

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר