לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2006, 23:11
צלמית המשתמש של _יו_יו_
  משתמש זכר _יו_יו_ _יו_יו_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל _יו_יו_ שלח הודעה דרך MSN אל _יו_יו_
עזרה אני צריך עזרה ויעוץ.

אני מתכנן בשבוע הבא ,בעז"ה לרכוש את מצלמתי החדשה D70s+KIT.
התקציב שלי-6500+- (+זיכוי של 1200 ש"ח בצמצם-לא כולל את התקציב)

לאחר סקר מקיף באינטרנט אני מתלבט בין שלוש חנויות,בעיקר בעניין האחריות.
4,668-camera 4 less-שנה אחריות מקורית של היצרן ע"י היבואן D.P.S

PRICELESSS-4,697-שנה אחריות מקורית של היצרן ע"י היבואן "ט.לביא השקעות בע"מ".

camera- 4,999 -שנה אחריות ע"י 4H.

איפה הכי כדאי לי לקנות?

לגביי ציוד "אחר"-
-אם מישו יכול לפרט לי בבקשה בדיוק איזה ציוד צריך לקנות חוץ מהמצלמה והעדשה?
-האם כדאי לקנות את הציוד הזה באותו חנות בה קונים את המצלמה(יש לי זיכוי בחנות אחרת)?
-האם כדאי להזמין את הציוד הנלווה-גם באינטרנט?

*האם כדאי לקנות פלאש "על ההתחלה"?
*עד כמה הוא חשוב בשביל צילום טבע ונוף,ואירועים משפחתיים?

חצובה-
אני רוצה לקנות,אבל,אני לא מבין כל כך את ההבדל בין החצובות-(אני כן יודע לקרוא שכתוב ליד חצובה אחת 70 וליד השניה 250 אבל חוץ מהמחיר אני לא מבין את ההבדל.)על מה צריך להסתכל שקונים חצובה?

אשמח ממש אם תעזרו לי,ותייעצו לי.
תודה רבה!
(יכול להיות ששחכתי כמה שאלות,אם אזכר אכתוב בהמשך)
שבוע טוב,
יוחאי 339723690-ICQ

נערך לאחרונה ע"י _יו_יו_ בתאריך 04-11-2006 בשעה 23:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2006, 15:00
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Fxtrage שמתחילה ב "תראה אני את ה 300D קניתי ב..."

אני מצלם תמונות אסטרונומיה. גם לי היית מציע לקנות פלאש?!

חלאס כבר עם ההמלצות האלה לקנות משהו בלי שיודעים את הצרכים של הקונה... בשביל מה? אתה הרי לא באמת יודע מה הוא צריך, אלא אם כן אתה מכיר אותו טוב.

באופן עקרוני, כמו שאני תמיד ממליץ - לקנות את הציוד הכי בסיסי שאפשר, ומה שמרגישים שצריך, אפשר להוסיף. תראה את מתן: מצלם כבר דיי הרבה, ואין לו עדשה אחת שמגיעה מעל ל-150 מ"מ (וגם היא מקרו). כל אחד, והצרכים שלו.

בנוגע לחנויות, אני לא קניתי בארץ (עשיתי טעות) ולכן אני לא יכול להמליץ...

ציוד נוסף:
כרטיס - אני לא יודע כמה אתה נוהג לצלם או איזה מסעות אתה נוהג לעשות. אני קניתי 1GB, שמספיק לי ל-300 תמונות בערך, עם אותה הרזולוציה כמו ב-D70S שאתה מתעתד לקנות. מומלץ שיהיה מהיר מספיק כדי לספק קצב צילום גבוה.
פלאש, כמו שאמרתי, לא הייתי קונה בהתחלה - יכול להיות שלא תצטרך אותו יותר מדברים אחרים, ותצטער שלא השארת כסף לזה.
בנושא חצובות יש שלושה פרמטרים עיקריים (בחצובות עם המחירים שלדעתי מיועדים לצלמים החובבים, כי יש גם חצובות באלפי שקלים), והפרמטרים משפיעים אחד על השני וחשיבותם משתנה מצלם לצלם. הפרמטרים הם מחיר, משקל וניידות: על המחיר אין מה להרחיב יותר מדי. החצובה המושלמת היא זו שתוכל לספק יציבות טובה, כלומר משקל גבוה ורגליים טובות, יחד עם משקל שיהיה מספיק קל כדי שיהיה שווה לקחת איתך את החצובה ונוח לעשות זאת.
בנושא תיק, קשה לי להמליץ חד משמעית. לך לחנות, תמצא מה שנוח לך...
לגבי פילטר UV - תפקידו העיקרי הוא פשוט להגן על האלמנט החיצוני של העדשה משריטות. הוא ישב לך על העדשה כל הזמן, ולכן רצוי מאוד שיהיה מאיכות טובה. המומלץ, אם זכרוני אינו מטעני: Hoya SMC.

בהצלחה בקנייה, ותביא לנו תמונות בקרוב!
עמרי
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

ישן 07-11-2006, 15:54
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי _יו_יו_ שמתחילה ב "תודה על התגובות! יש למישו..."

על חנויות בארץ, כמו שאמרתי, קשה לי להמליץ...

כדאי מאוד לנסות, באופן עקרוני. מכיוון שאתה סגור על D70S (לא יודע למה, אבל לא משנה כרגע) אין לזה יותר מדי משמעות... חשוב, בעיקרון, שהמצלמה תשב טוב ביד - עניין של טעם אישי.

לצורך צילום חשובה מאוד התאורה, כיוון שעל זה מתבססת כל האומנות (אם תרצה - "ציור באור"). בצילומי סטודיו, למשל, אנחנו יכולים לצלם בחשיפות ארוכות אם אין מספיק אור (ובאופן כללי לדברים חסרי תנועה - סטטיים). בצילומי אירועים בד"כ התאורה לא מספיקה, והאירוע הוא דינמי, ולכן חשוב עוד מקור אור - הפלאש.

כמו שאמרתי - תמיד ניתן להוסיף עוד ציוד. מצד שני, אם תקנה עכשיו ותרצה למכור, גם אם לא השתמשת - מחירי יד שנייה נמוכים בהרבה ממחירי ציוד חדש. אף אחד לא הולך לשום מקום... תראה אם אתה צריך קודם
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר