לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2006, 18:41
  mister dude mister dude אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מחפש אנימה שתרגש אותי...

שלום, אני חדש כאן, וכולי תקווה שתוכלו לעזור לי.
צפיתי בדיי הרבה אנימות במהלך 4 השנים שבהן אני צופה ופשוט... "נגמרו" לי האנימות לראות.
אני נורא אוהב אנימות עמוקות, אבל גם פחות עומק ויותר אלימות/אימה/דרמה/רומנטיקה עושה לי את זה (רק לא קומדיות). צפיתי ב:
Trigun
Cowboy bebop
Neon Genesis Evangelion
Hellsing
Kenshin (ראיתי אפילו את סדרת ה-96 פרקים).
Baselisk
Naruto
Bleach
Full metal panic (שתי העונות)
X
Full metal Alchemist
Samurai Champloo
Kimi_Ga_Nozomu_Eien (אנימה דרמה רומנטית כזאת.... הייתה נחמדה)
Wolf's Rain

וסתם בשביל לנפח את קורות החיים שלי -

Pokemon
Digimon
Justice League

ואני בתהליכים של השגת
Black Lagoon ו-
Death Note
(מקווה שלא שכחתי אנימות אחרות...).
האמת שאני יודע שקיימת אנימה מאוד טובה שקוראים לה Key: the metal Idol שפעם שודרה בערוץ ביפ, אבל לא צפיתי בה אז, ולא ממש הצלחתי למצוא אותה מאז....

כרגע, אין לי את האנימות הרצות שציינתי כי אני מחכה שחבר שלי יצרוב לי אותם, וההמתנה יכולה להמשך שבועות, על גבי שבועות.

אני נואש, וחושב להתחיל לצפות בנארוטו בעברית.
אנא עזרו לי למצוא אנימות חדשות לצפייה.
חזרה לפורום
ישן 08-11-2006, 00:44
צלמית המשתמש של LZX
  LZX LZX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mister dude שמתחילה ב "מחפש אנימה שתרגש אותי..."

OK
קודם כל אני יסדר לך כמה דברים:
1. ליגת הצדק - לא אנימה
2.קאי אלילת הברזל זה OVש בעלת 5 או 7 פרקים אני לא זוכר בדיוק אני גם מחפש אותה הרבה זמן...

עכשיו אני אישית ממליץ לך... יותר נכון מחייב אותך!! לראות GUNGRAVE!!!
פשוט סידרת מופט!!
מרגשת (בערך) הרבה אקשן די הרבה דם מאט אלימות הרבה מאיפה באמת באמת סירה.. ברמות אחרות

אני ממליץ גם על rhaxephon שזו סידרה טיפה כבדה.. עם הרבה מחשבה שעיקרה הוא רובוטים, באמת סידרה יפה.

ו.. אם לא ראיתה אז את בזרק BESREK שזו פשוט סידרה חולה המון המון המון דם ואלימות, טיפה מרגש אבל זה לא המטרה של הסידרה
- מקרה ואתה כן רוצה אני יזהיר מראש ש:
האנימה ממש גרועה ביחס למנגה.. כאילו זה לא אפשרי לא לקרוא את המנגה אחרי.... האנימה משמשת סוג של קמפיין פרסום למנגה והודעה של היוצרים : "אנחנו יכולים לעשות גם אנימה"
משהו כזה

אלו השלוש המובחרות.

++ שמעתי דברים ממש טובים על לגונה שחורה אם אתה מוצה הורדה אני ישמח לקבל לינק בפרטי (תודה מראש)
זהו תהנה..ותיראה
GUNGRAVE

חזרה לפורום
ישן 08-11-2006, 00:49
  Solid_Dragon Solid_Dragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.03
לפני שיהיה מאוחר מדי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mister dude שמתחילה ב "מחפש אנימה שתרגש אותי..."

קודם כל- אל תתחיל לראות נארוטו בעברית!!!!
עכשיו... שנרגענו בוא נעשה סדר בעניינים- אפשר לראות שאתה ראיתי באמת את הtop שבtop, אז קודם כל יש הרבה המלצות באשכול המלצות... דבר שני הנה כמה סדרות והסבים עליהן שעונות על מה אתה מחפש:

רומנטיקה ודרמה:
ayashi no ceres- סדרת דרמה מדע בדיונית מעניינת ומרתקת, אחת מסדרות הדרמה הפחות ידועות והיותר טובות שראיתי- מומלץ בחום!.

אלימות:
elfen lied- מעניין, מסקרן, סיפור עלילה מרתק- עובדות חיים מזעזעות, והרבה, הרבה מאד אלימות...

אימה\היסטוריה:
סדרות אנימה אימתיות קשה למצוא, אם אתה מחפש אבל מותחן טוב אני ממליץ על jigoku soujo שפשוט מספק את הסחורה בצורה מצויינת.

אם תרצה עוד המלצות טובות, אני אשמח לעזור לך בפרטי- לכרגע אני ממליץ לך הכי הרבה= לך לאשכול המלצות! בדיוק בשביל זה כותבים בו!.

חזרה לפורום
ישן 08-11-2006, 19:45
  mister dude mister dude אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אוקיי...

קודם כל, תודה על העזרה מכולכם

ל - LZX

שכחתי את Gungrave ו - Tengou tenge , Twelve Kingdoms, SEL ומסתבר שגם את
Vampire princess Miyu (שזו אחת מהאנימות הכי גרועות שיצא לי לראות) ברשימה...
אני גם בתהליכים של השגת Berserk, מקווה שילך.... הפסקה קטנה בשביל ההודעה הקצרה הזו:

Gungrave - זו אחת מהאנימות הכי טובות שראיתי!!!!!!!!!! אהבתי נורא את השימוש שלהם באנגלית בזמן יפנית!!!! בלה בלה בלה בלה Big Daddy בלה בלה. בלה בלה Ballado Bardo Lee בלה בלה...
ענק

לגבי justice league - אני לא אכנס להגדרות, בעיקר בגלל שאני לא יודע אותם....
אני אנסה למצוא את rhaxephon, מקווה שזה נפוץ וקל למציאה...
אני משיג מחבר שלי את בלק לגון, אני אבקש ממנו את הקישור כשאני אדבר איתו...

ל- Solid dragon

לגבי מדור ההמלצות - כן הסתכלתי עליו, ופשוט לא ראיתי שם שום דבר שמשך את עיניי (כן ראיתי שהצעת למעשה אנימות משם...)... וברור לי לחלוטין שיש הרבה אנימות טובות שלא צוינו בהמלצות (אם אני זוכר נכון Trigun לא הופיע שם וגם לא Gungrave) וקיויתי שאולי אתם מכירים אנימות אחרות, כאלה שההמלצות פסחו עליהם ועדיין אנימות מצוינות ששווה לראות. זה הכל....
ציינתי המון אנימות שראיתי, אבל יש לי נטייה להעדיף סדרות שמתעסקות יותר ברעיונות עמוקים דוגמת:
Gungrave
Kenshin
(האנימה הרומנטית שציינתי אז)
Evangelion
Wolf's Rain
Trigun

האנימות שהצעת דווקא נשמעות נורא מעניינות, כנראה שטיפה פסחתי עליהם בהמלצות, וצודק - אני אצפה בהם. אני אקרא עכשיו הרבה יותר לעומק את מדור ההמלצות (אגב, אתה כתבת את רובו לא?), מקווה שאצליח לדלות עוד אנימות לצפייה.
אם עולות לך בראש עוד אנימות שהיו טובות ולא פרסמת עליהם ביקורת אנא חלוק עמי, או פרסם המלצה באשכול כשיהיה לי זמן אני אנסה לפרסם כמה המלצות גם.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר