לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2005, 23:59
  Obislu Obislu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אדיסו שמתחילה ב "הינה לכם הוכחה חותכת מהי התוכנה הכי מהירה לביטורנט!!!"

כמה דברים:

1. כבר פעם רביעית שהתוכנה הזאת מפורסמת כאן בפורום תוכנה.
2. אין ספק, גם אצלי זה יכול להשתמש בכל רוחב הפס ותמיד מוריד במהירויות גבוהות מאוד. זה מוריד לי פרק של נרוטו (175MB) תוך רבע שעה (יש לי חיבור 2MB). אגב, לכל אלה שמפקפקים בתמונות שהוא העלה, תבדקו שוב: חיבור של 0.75MB נותן מהירות הורדה של 96kbps. נו אז יופי זה רשם 97.5 במקום 96. סטייה של אחוז אחד בערך ממה שזה אמור להציג. אבל ממש ממש אין בעיה לביטספיריט להגיע למקסימום רוחב פס בהורדה אחת. זה באמת בדוק. בניגוד ל-SababaDC שפורסם כאן ואמרו שזה האלוהים של ההורדות בשיתוף, BitSpirit באמת באמת מורידה מהר, ולא צריך לקנפג כמעט כלום. למשל אצלי יש רשת בבית ואני חושב שזה חוסם לי כברירת מחדל כל מיני פורטים, או שזה סתם ה-ICF. אז BitSpirit על דעת עצמו פותח פורטים שהוא צריך ולכן המהירויות הגבוהות.
3. אדיסו - תלמד לשרשר זה כבר ממש מתחיל לעצבן. כשאתה מגיב למישהו, תלחץ על תגובה בחלון ההודעה שלו, ולא על התגובה שנמצאת בתחתית האשכול. תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2005, 00:01
  lei1989 lei1989 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
אדיסו אתה כזה טמבל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אדיסו שמתחילה ב "הינה לכם הוכחה חותכת מהי התוכנה הכי מהירה לביטורנט!!!"

"לבריאות אחי
ואין מה לעשות נשמה זה האתר שלהם אבל באמת שווה להוריד
ודרך אגב אם אתה לא יודע איך לעשות את הביטספירט במקסימום הורדה ובמינימום העלה תשאל אותי אני יעזור לך ולכל מי שצריך"

איך מקסימום הורדה עם מינימום העלאה?? אתה חושב שאתה מוריד מהאוויר?? אתה מוריד ממישהוא שאצלו זה ניקרא להעלות אז איך אתה מוריד במהירות כזו עם "מינימום העלאה"?? תחשוב ליפני שאתה פולט דברים!!!

נ.ב - לא כדאי לך להחזיר לי תשובה לא במקום למה אני יפתח עליך...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.geocities.com/lei198999/2beitar.JPG]

ישן 14-01-2005, 04:00
צלמית המשתמש של darniator
  darniator darniator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל darniator
צריך להגיד תודה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Obislu שמתחילה ב "ככה זה. מה תגיד על זה? אני..."

אבל באמת תודה לכל אלה שמאפשרים להוריד מהם במהיריות יותר ב 4KB המגוחך שהרבה משתמשים
שמים אצלהם ב upload אני יודע שזה לא אשמת אף אחד (חוץ מהחראות בנזק או בכבלים שלא מאפשרים
upload נורמלי וכשהם כן מאפשרים הם לוקחים על זה המון כסף , כמו שאמרתי חראות)
אבל בסופו של דבר יש כאלה שנותנים upload של 100KB שזה די הרבה - (פעם הייתי מעלה ככה
מהעבודה ) ובגלל זה leacher - ים כמונו (כן גם אני כזה) יכולים להוריד בקצב יאאפה שכזה.

happy torrenting

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:03

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר