לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2006, 12:47
  FLOTILLA13 FLOTILLA13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל FLOTILLA13
המלצה אל תעשה את זה!
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי 931Nahal שמתחילה ב "[font=Verdana]לא מסתדר אם..."

שמע אחי מי מבטיח לך שבגולני יהיה לך יותר טוב....להפך אני שמעתי שנח"ל זה שונה מגולני באנשים ובכל מיני דברים....אבל אי אפשר לדעת....שמע הכי טוב לך שתישאר שם כי האתגר הכי גדול בצבא זה בסוף כן להסתדר עם האנשים שאתה איתם ולהיות חברם הטוב ביותר בסופו של דבר אתם אחים לנשק וזה מה שחשוב....שמע לעבור עכשיו חטיבה זה מעשה לא ממש טוב מבחינתך וכמו שאמרתי בגולני לא מובטח לך שיהיה לך יותר קל...להפך יכול להיות לך יותר קשה ואז מה תרצה לעבור לגבעתי?!
שמע לכל אחד קשה במקום בו הוא נמצא בצבא אבל לומדים להסתדר וסה"כ כמה זמן אתה כבר שם 4 חודשי טירונות.....כלום זמן!! אני אומר לך תישאר בנח"ל אחלה חטיבה באמת ותלמד להסתדר שם עם האנשים...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2006, 16:13
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
מה אתה מזיין בשכל FLOTILLA13?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי FLOTILLA13 שמתחילה ב "אל תעשה את זה!"

חכה שתגיע לצבא תראה ש4 חודשים זה אולי כלום לעומת פזמניקים אבל בתור טירון הימים לא עוברים כל כך מהר[שאתה מסתכל על זה אחרי שעברת אז זה נראה לך שזה עבר מהר אבל בתחלאס היום יום עובר לאט וקשה]אל תדבר דברים שלא עברת ועוד יש לך לעבור...."כלום זמן" האלק...התקופה הכי קשה בחיים שלי שאני שמח ששמתי לפני שבוע שבועיים מאחורי.
שאני עוד לא התגייסתי לא העזתי בכלל להגיב בכאלה נושאים בלי שעברתי את הכאפה של הבקום אפילו,לא משנה עוד כמה שבועות תבין על מה אתה מדבר ונראה אם זה יהיה כזה קל.[מקווה שיהיה לך קל,לי לפחות זה לא היה]
גיוס קל.
ולנחלוואי,תעשה את מה שטוב לך ואל תקשיב פה לאחרים[גם לא לי],אם אתה לא מסתדר עם האנשים תנסה לעבור או לא יודע מה אל תשאר באותו מקום כי לקחת החלטה לפני שהתגייסת,אתה עכשיו יודע מה זה צבא ומה זה להיות 24 שעות עם אנשים שאתה לא אוהב[ככה אתה אומר],תעשה מה שטוב לך ואל תתחשב בכלום למה זה 3 שנים שלך ובטח לא של מישהו אחר,בהצלחה בכל דרך שתבחר ומקווה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי FLOTILLA13
שמע אחי מי מבטיח לך שבגולני יהיה לך יותר טוב....להפך אני שמעתי שנח"ל זה שונה מגולני באנשים ובכל מיני דברים....אבל אי אפשר לדעת....שמע הכי טוב לך שתישאר שם כי האתגר הכי גדול בצבא זה בסוף כן להסתדר עם האנשים שאתה איתם ולהיות חברם הטוב ביותר בסופו של דבר אתם אחים לנשק וזה מה שחשוב....שמע לעבור עכשיו חטיבה זה מעשה לא ממש טוב מבחינתך וכמו שאמרתי בגולני לא מובטח לך שיהיה לך יותר קל...להפך יכול להיות לך יותר קשה ואז מה תרצה לעבור לגבעתי?!
שמע לכל אחד קשה במקום בו הוא נמצא בצבא אבל לומדים להסתדר וסה"כ כמה זמן אתה כבר שם 4 חודשי טירונות.....כלום זמן!! אני אומר לך תישאר בנח"ל אחלה חטיבה באמת ותלמד להסתדר שם עם האנשים...

ישן 08-11-2006, 16:15
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
PILOT17 אתה אומר משהו לא נכון...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "סיכוי אפסי...אי אפשר לעבור..."

רוב הסיכויים שהוא ייצא למ"זי[מפקדת זרועות היבשה]ויציעו לו תפקידים,יש מצב שהוא ישאר בחטיבה לא אומר שלא,אבל יש הקצאות למז"י שהחטיבה חייבת להקצות.תברר על זה

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pilot17
סיכוי אפסי...אי אפשר לעבור חטיבה...גם אם תצא מתפקיד קרבי רוב הסיכויים שישאירו אותך בחטיבה בתור תומך לחימה או משהו מעאפן..

אתה יכול להגיש בקשה(בעזרת טופס 55) ליחידה מובחרת אבל לעבור לחטיבה אחרת אין סיכוי..
ובקשר לאנשים..תמיד אומרים שיש אחלה חברה בנח"ל....

ישן 08-11-2006, 16:18
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הציוני האחרון שמתחילה ב "PILOT17 אתה אומר משהו לא נכון..."

לא זה לא נכון.

מז"י לא יאשרו מעבר בין חטיבות. אם הוא יצא למז"י, הוא לא יגיע לחטיבות אחרות. המטרה בהקצאות מז"י זה לתת כ"א ליחידות שלא מגייסות בעצמן.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר