לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2005, 11:04
  מוזלמן מוזלמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
טוב בואו נתחיל בתור מי שיודע שיש לו אח בחה"ן צנחנים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי reshos123 שמתחילה ב "מישהו יודע איזה קורסים יש בפלחה"ן\עורב?"

אז קורס צניחה עושים הפלסרים של כל היחטיות ושאר היחטיות של כל חטיבה בעיקרון לא עושים חוץ משל הצנחנים כמובן, עכשיו השלבים הם טירונות 05 בבסיס בבא"ח הצנחנים לאחר מכן שבועים קורס צניחה ואחרי זה אימון מתקדם של בערך שלושה חושים שנערך גם בבא"ח וגם בבסיס של הפלח"ן.
ואם זה אימון קרב מגע של שבוע,ולאחר מכן יכול להיות שפה אני קצת משנה את הסדר אבל לפי מה שאני זוכר לאחר מכן קורס הנדסה של חודשים שזה ההתמחות שלהם בבסיס חיל ההנדסה בדרום קרוב לאילת ברח לי ברגע זה השם,לאחר מכן יש אימוני ניוטים ולאט לאט גם מתחילילם להשתתף במבצעים המבצעים הרצינית והעליה לחידה הם לאחר שנה בצבא ו4 חודשים לפני סוף המסלול שהוא שנה 4 בנוסף מסע הכומתה הוא בסוף האימון המתקדם,כמובן שאם יש לך איזה תפקיד כלשהו בצוות תצא להכשרה בו במהלך המסלול כמו נהגים,נווטים וצלפים

מקווה שעזרתי

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 14-01-2005 בשעה 11:08. סיבה: מחיקת מספר יחידה ומיקום בסיס
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2005, 12:36
  shikooz shikooz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.04
מר אזרח
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי כבר אזרח שמתחילה ב "נחמד לשמוע!"

הדבר קוים למחזור שמעלינו,הם כולם עברו קורס צניחה כמו גם כל המפקדיים שלנו,שאולי הם דווקא כן קיבלו צ'ופרים(לא ניראה לי אבל שלכולם יביאו צ'ופר).
אני במסלול של יחטית שלא בצנחנים(ולא פלס''ר) ,לא נוח לי לדבר בדיוק איפה,ואיזה מחזור לא מטעמי ב'ש אלא בגלל שזה פורם ולא שיחה פרטית בינינו..והעצבים שלי באו בגלל שלפעמים אנשים אומרים פה בביטחון דברים שהם גם לא בטוחים במאה אחוז בהם,ואנשים קוראים את זה ורואים בזה עובדות..כל כך קשה לירשום ''אני חושב'',''לפי מה שאני יודע'',''בזמן שאני שירתתי''
אם פגעתי במישהו עימו הסליחה..
ויש לי שאלה אלייך פעם קראתי אותך אומר ובאמת רציתי לשאול אותך ,שאם מישו יהיה ביחטיות שלא בפלס''ר הוא יתבאס והוא יבין רק אחרי כמה זמן למה..אני עד עכשיו לא הבנתי למה התכוונת?..
ישן 14-01-2005, 16:25
  כבר אזרח כבר אזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.04
תגובה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי shikooz שמתחילה ב "מר אזרח"

אם באמת כתבתי כך אז כנראה שלא הבעתי נכון את דעותיי או שהבנת אותי לא נכון...אני חושב שכל מקום בצבא יכול להביא לאנשים בו גאוות יחידה ותחושת סיפוק בטח ובטח יחידה לוחמת ובטח ובטח יחט"ית...אם כי חברים שלי בוגרי יחטי"ות שאינם פלס"ר(ליתר דיוק בוגרי עורב גולני ופלחה"ן נחל וצנחנים) לא היו מרוצים במיוחד מהשירות שלהם מסיבות כאלה ואחרות(בין הסיבות הם טענו לפעילויות "רגילות" במשך רוב רובו של השירות...).....מה שאני רוצה לומר שכל דעה שנשמעת לגבי יחידה מסויימת תשמע בצורה אחרת בין כל לוחם ביחידה...אני מאוד מקווה שבסוף השירות שלך תרגיש סיפוק על השירות שעשית ותדע שתרמת מעצמך למדינה וזה הדבר החשוב ביותר!!!
ישן 16-01-2005, 10:01
  מוזלמן מוזלמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
לפעמים אנשים אומרים דברים בביטחון מלא כי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי reshos123 שמתחילה ב "מישהו יודע איזה קורסים יש בפלחה"ן\עורב?"

אני שאני אומר דברים אני לא אומר דברים שאין לי עליהם ביסוס,ואם אתה טוען שאתה באחת היחטיו"ת של אחת החטיבות וזה לא צנחנים ולא פלס"ר אז כניראה או שקיבלתם איזה צופ'ר מיחוד הצוות שלך או שאתה פשוט לא נמצא שם ואתה רק חושב שאתה נמצא שם,כי תראה לי בנאדם אחד בצה"ל שוהא ביחטיו"ת (לא צנחנים) והולך עם כנפ"ץ חוצמזה שאני גר במושב שרבים ממנו משרתים ביחידות האלה וח'ברה שאנ נמצא איתם בקשר טוב מאוד ואני יודע שהם לא עשו ואני אומר לך את זה בבירור ואחרי בדיקה

אז אל תקפוץ כ"כ כי אתה זה שנראה לי אומר דברים בביטחון כזה

ישן 21-01-2005, 18:19
  hardcore2 hardcore2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.05
בתור אחד שנמצא עמוק בכל העסק של הפלוגות האלה

זה הולך ככה. בעיקרון כל פלחה"ן עושה קורס פלס במשך חודשיים, וכל עורב עושה קורס כווני עורב במשך חודש בבאלי"ש.
כל הפלוגות עושות שבועות לו"ז ואימוני קרב מגע. וכן, בוודאות, כל הפלוגות עושות קורס צניחה צ'ופר (שתי צניחות בלי ציוד) - כל הצוות שלי עשה, כל הפלוגה שלי עשתה, וכן, גם נוב' 03 עשו וגם אוגוסט 04 יעשו.
בנוגע לאורך מסלול - גולני עושים שנה ולא יוצאים לפעילות מבצעית או לקורס מכ"ים באמצע. מסלול דיי דחוס.
כנ"ל לגבי נח"ל
צנחנים וגבעתי - מסלול של שנה וארבע לחה"ן ולעורב, אבל כמה בודדים מכל צוות יוצאים לקורס מכ"ים וחוזרים למסכם האחרון. בנוסף צוותי מסלול כן עושים פעילות מבצעית, בעיקר בארבע חודשים האחרונים של המסלול.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר