לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2006, 14:58
  צביליך צביליך אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 31.12.04
מכתב לח"כ גפני: "על כל צועד שייפגע - נאנוס 10 דתיות"

איום חמור התקבל (יום ד', 8.11.06) בלשכתו של חבר הכנסת משה גפני (יהדות התורה והשבת). במכתב אנונימי עליו חתום גוף בלתי מוכר הנקרא "לוחמי האור, החופש והדמוקרטיה, הומואים גאים" מאוימים הרבנים הדתיים והחרדיים, כי אם יפגעו בצועדי מצעד הגאווה העולמי - הם יאנסו בנות דתיות.

אל הרבנים, שכונו במכתב הנאצה "מתנגדי הדמוקרטיה הנאורה, שחורים דוסים מסריחים ומבשרי החושך והכפייה הדתית", נשלחה אזהרה בה נכתב: "אם תממשו איומיכם להפריע ולהזיק למצעד הגאווה שלנו - הננו מזהירים כי על כל צועד שייפגע מכם - ייאנסו 10 בנות דתיות! ונשבעים אנו לנקום במלוא חומרת הדין. ראו הוזהרתם! יומכם קרב!".

ח"כ גפני העביר את המכתב לטיפולו של קצין הכנסת.

http://www.nfc.co.il/Archive/001-D-...ml?tag=15-55-04
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2006, 02:18
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
כל הפרשנות שלך מיותרת וחסרת משמעות
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כל קונספירטור מתחיל - יפתח תיאורייתו בעובדה פשוטה..."

ח"כ גפני קיבל מכתב. אולי הוא כתב אותו בעצמו, אולי לא.
אם הוא לא כתב אותו בעצמו, מישהו אחר כתב אותו: מישהו שמתכוון לאיום או סתם מישהו שרוצה לעשות פרובוקציה. זה יכול להיות כל אחד ואין לך סיבה מיוחדת להניח אחרת.
מי שצריך לחקור, יחקור. עד אז, אתה לא יכול להניח שום דבר.

בנוסף, זו לא קונספירציה - קונספירציה היא תאוריית קשר אלטרנטיבית לגרסה הרשמית של הרשויות. המשטרה לא חקרה ומצאה מי כתב את המכתב, לכן זו לא תאוריית קונספירציה.
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

נערך לאחרונה ע"י asafn88 בתאריך 09-11-2006 בשעה 02:23.
ישן 09-11-2006, 09:11
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
נו, אורי, let it go...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "שום פרשנות. גפני הגיש תלונה על מכתב איום - מרגע שאינך מאמין לו, הרי שלך יש סברה אחרת."

פלטת תגובה שלא במקומה. קורה. לא על כל מה שאתה כותב אתה צריך להגן בחירוף מקלדת. לפעמים צריך להכיר בטעות ולהמשיך הלאה (אם אתה לא מסוגל לוותר על מלת תואר אחת, "קונספירטור", איך תוכל לשנות דעתך בעניינים מהותיים? "ספקן" ו-"קונספירטור" הן לא מילים נרדפות).

"שום פרשנות. גפני הגיש תלונה על מכתב איום - מרגע שאינך מאמין לו, הרי שלך יש סברה אחרת."

אני לא העלתי אף סברה. אני העלתי ספק, שמא מי שחתום על המכתב אכן כתב את המכתב, ושמא מי שכתב את המכתב אכן התכוון לבצע מה שכתב. אם הייתי טוען בעד אפשרות מסויימת של מי כתב את המכתב, יכולת לכתוב שהעלתי סברה.

אם המשטרה הייתה חוקרת ומוצאת אדם שכתב לכאורה את המכתב ואני הייתי טוען שזו הצגה מזוייפת שנועדה לפגוע במצעד הגאווה - אזי העלתי סברה קונספירטורית.
בהודעה המקורית שלי כתבתי עובדה פשוטה, שממנה משתמעת אמת כללית שנכונה לגבי בערך כל דבר: לא ניתן לשלול תרחישים שונים אם הם לא עומדים בסתירה לתשתית הראיות.
או במקרה הזה, עד שהמשטרה תתפוס את מי שעומד מאחורי המכתב (אם תתפוס), לא ניתן לדעת, בודאות יחסית, מי כתב את המכתב.
זאת אמת כ"כ בסיסית שעצוב שאני צריך בכלל להגן עליה.

מה שקרה הוא פשוט: ראית הודעה שלי ומיד גורו בלוטות התגובה שלך. כתבת תגובה שמפרטת מה אתה חושב שאני חושב\טוען\רומז לו, ללא קשר למה שכתוב (מה שכתוב הוא לחלוטין ספקולציות-proof). כל הטענה שלך שאני קונספירטור מתבססת על קריאת מחשבות בשקל.
חמור מכך, אתה טוען עכשיו שאני גם "שפכתי בוץ" על איזה שהם קונספירטורים, מה שנראה כמו המצאה דמיונית שלך (אני לא זוכר שום דבר כזה).

בכל אופן, אני מקווה שבעתיד נוכל לדון בדברים תוך שתהיה נכונות להתגמש ולהתקדם, בלי שיהיה צורך לחפור בלי סוף בנוגע לדברים חסרי משמעות.
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:27

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר