לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2006, 21:09
צלמית המשתמש של RedHunter
  משתמש זכר RedHunter RedHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל RedHunter שלח הודעה דרך MSN אל RedHunter Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דביר1 שמתחילה ב "מצעד הגאווה."

אני חושב שהחרדים בירושלים עשו מזה יותר מדי עיניין גדול.. זה כבר לא קשור בגלל שירושלים היא עיר קדושה וזה וזה אלא שהם פשוט שונאים את ההומואים... אם היו רוצים לעשות את המצעד בבני ברק היו אותם בלאגנים..
ציטוט:
"יש הומואים ולסביות בירושלים, וגם הם רוצים להתריס ולהתגרות בזולתם, בדיוק כמו כל שאר תושבי העיר המקוללת הזאת. זכותם לעשות כן לא פחותה מזכות המתנחלים, החרדים והמג"בניקים, שעושים זאת כמעשה שבשיגרה, ועליהם איש לא מאיים במלחמת קודש, בביצים סרוחות או ברצח. ירושלים הפכה בשנים האחרונות למקום חשוך, שהחלק הכי מעודד בו הוא הכביש לתל אביב. אין שם יום מבלי שמישהו פוגע ברגשותיו של זולתו." גדעון לוי , הארץ

אני חושב שמגיע להם לעשות את המצעד אבל אני לא ממליץ על ירושלים, יהיה הרבה דם =\

www.talnitzan.co.il

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2006, 19:03
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי ZiZi שמתחילה ב "זו מטרת הדיון- לדבר על הנושא..."

סתם מגעילים, מילא לצעוד וזהו, אבל ההומואים האלה גם מתפשטים ומתנשקים ברחובות
הם צריכים פסיכיאטר דחוף
גם ככה יש להם רקטום מורחב
זה רק מראה לעולם כמה מתחנגלים יש בארץ
אני מת לראות תמכות שהנטחנים יקבל מהדוסים
תשב בבית תרחיב תרקטום עם כל החברים שלך,ושתוק
אם היה לי דלק, הייתי מצטרף לדתיים במהומות

אם זו לא פגיעה בחלק גדול מהגולשים, אני לא יודעת מה כן.
תעשה לעצמך טובה ותשאיר את הדעות החשוכות שלך בצד, ותנסה להתייחס באובייקטיביות.

אם הדברים היו נכתבים על הקהילה הדתית בארץ? על הקהילה הימנית? היית מגיב באותו שוויון נפש?

לא, עזוב, אל תענה לי, אני כבר יכולה לנחש את התשובה.

ישן 10-11-2006, 09:38
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
לידיעתך, עד 1988 הומוסקסואליות נחשבה לעבירה על החוק (משכב זכר)
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "לאנשים אסור להביע דעה?"

ב- 1988 תוקן החוק ומשכב זכר לא נחשב כעבירה פלילית (תיקון מס' 22 לחוק העונשין).
הנה ציטוט מויקיפדיה:

היסטוריה
עם הקמת המדינה ירשה מדינת ישראל את החקיקה הבריטית (דרך חוקי המנדט הבריטי), לפיה נחשב קיום יחסי מין הומוסקסואליים לעברה שדינה 10 שנות מאסר. היועץ המשפטי לממשלה הראשון, חיים כהן, נכשל בנסיונו להעביר בממשלה החלטה המעבירה את ההכרעה בנושא להנחיית היועץ המשפטי, אך הורה למשטרה שלא לאכוף את החוק (חיים כהן הפעיל כאן את סמכותו לשיקול דעת בעניין אכיפת חוקים, סמכות שמסורה ליועץ המשפטי גם כיום, כל עוד לא הורו לו הכנסת או בג"ץ אחרת). לימים כתב כהן:

"חשבתי שמחובתי שלא לקיים חוק שהוא לפי דעתי בלתי מוסרי. אנחנו דרשנו מן השופטים הגרמנים שלא יבצעו את החוקים של הנאצים כשהיו אנטי מוסריים בעיניהם, ואני חושב שזו חובה המוטלת על שופט ועל יועץ משפטי שלא ייתנו את ידם לביצוע חוקים שהם לפי מיטב מצפונם בלתי מוסריים" (שיחות עם חיים כהן, מיכאל ששר, הוצאת כתר). בע"פ 224/63 בן עמי נ. היועץ המשפטי לממשלה, פ"ד יח, 225, פסק חיים כהן, אז כבר שופט בית המשפט העליון, כי: "משכב אישה שלא כדרכה, וכן משכב זכר, כשהמעשה נעשה בצנעה ועל ידי בני אדם בגירים מרצונם הטוב אינם מעשים שיש בהם קלון, ואין הם מעידים על עושיהם שהם פושעים הראויים לעונש".

ביטול האיסור על מעשה סדום

בישראל, לא הועמד מעולם אדם לדין אזרחי על עברה של הומוסקסואליות, אם כי היה מקרה שבו הועמדו חיילים לדין צבאי על עברה כזאת. בכל זאת, החוק האוסר על יחסים שלא כדרך הטבע (המדובר בסעיף 152(2) לפקודת החוק הפלילי, אשר הפך לאחר מכן לסעיף 351(3) לחוק העונשין, תשל"ז-1977) נותר שנים רבות בספר החוקים, על כל המשמעות הסמלית העולה מכך. זו גם הסיבה לכך שהעמותה הישראלית לזכויות הומוסקסואלים נקראה בראשיתה "האגודה לשמירה על זכויות הפרט" (כיום: אגודת הלהט"ב), כדי שלא תואשם בעידוד עברה על החוק. ב-1980 הוגשה הצעת חוק לפיה יופחת העונש על עברה זו לשנת מאסר אחת, אך ההצעה לא הגיעה לשלבי חקיקה מתקדמים.

רק ב-22 במרץ 1988 בוטל הסעיף בתיקון מס' 22 לחוק העונשין. תיקון זה, שהונח על שולחן הכנסת על-ידי ח"כ שולמית אלוני, כלל ניסוח מחדש של מרבית הסעיפים העוסקים בעבירות מין. למעשה, הפרק העוסק בעברות מין בחוק העונשין הוחלף בניסוח חדש שאינו מונה משכב זכר בין העברות הכלולות בו.

סוף ציטוט.

תגיד מה שתגיד, החוק קובע כי אין מדובר בסטייה או בעבירה פלילית. לדעתך מדובר בסטייה (ולדעת אנשים נוספים כמובן), אך כל עוד יש חוק שמגדיר מה מותר ומה אסור, קביעת עובדות על דעת עצמכם היא לא תקינה בעליל.
להבדיל אלף אלפי הבדלות, אני שונא זקן (אני נותן את הדוגמה הזאת כי אני יודע שיש לך זקן, רק לצורך הדוגמא, אל תיקח את זה אישית), ואני בטוח שכמוני יש עוד לא מעט אנשים שחושבים ככה. האם זה נותן לנו את הלגיטימציה לצאת ולהפגין נגד המזוקנים באשר הם? ואם המזוקנים ירצו לערוך מצעד ברחבי באר שבע או ירושלים, האם מותר לי להתפרע ולאיים בפגיעה במזוקנים? מותר לי לפגוע בך בגלל שיש לך זקן? הרי לא מדובר בעבירה פלילית והחוק לא אוסר זאת.
כנ"ל לגבי הומוסקסואליות.

דעתי האישית על המצעד:
אני לא חושב שנכון לערוך אותו בירושלים, ולו בגלל כל התסיסה שנוצרה מסביב לו. מצעד בת"א או במקום אחר קצת פחות רגיש היה יכול לעבור עם העלמת עין של גורמים אלו ואחרים, אבל במקום שקדוש לכל הדתות זה מאוד לא נכון לערוך את המצעד. הקהילה ההומו-לסבית רק תסבול מהעניין הזה, ואנשים שדעתם בנוגע לקהילה לא היתה מגובשת או שהיו בעדה, עלולים לשנות את דעתם ולהיות נגדה.

ועוד משהו לכל האנשים עם הדעות החשוכות:
בין חוג החברים שלי נמצא גם בחור הומוסקסואל, בן 24 שחי עם בן זוג. הבחור הזה הוא אחד האנשים הכי מדהימים שאני מכיר. שום דבר בהתנהגות שלו לא מרמז על הנטיות המיניות שלו, והאמת? זה ממש לא איכפת לי. שיעשה מה שהוא רוצה עם מי שהוא רוצה. זה לא משנה את העובדה שיש לו לב זהב, הוא סטודנט מצטיין, אדם מוכשר בטירוף, וחבר טוב.

ישן 10-11-2006, 18:37
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
עידו בחרתי כמה קטעים כדי להגיב עליהם באופן ספציפי כל אחד.
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "לידיעתך, עד 1988 הומוסקסואליות נחשבה לעבירה על החוק (משכב זכר)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403

תגיד מה שתגיד, החוק קובע כי אין מדובר בסטייה או בעבירה פלילית. לדעתך מדובר בסטייה (ולדעת אנשים נוספים כמובן), אך כל עוד יש חוק שמגדיר מה מותר ומה אסור, קביעת עובדות על דעת עצמכם היא לא תקינה בעליל.

זאת התפיסה שלי,אני לא עובר על החוק,אבל במצעד הזה הם מעוררים אנטגוניזם במודע כלפיי עיר שלמה,ירושלים כמדומני הייתה שקטה לפני ההחלטה הדוחה של הקהילה ההומו לסבית לקיים את המצעד השערוריתי בגבולותיה.

להבדיל אלף אלפי הבדלות, אני שונא זקן (אני נותן את הדוגמה הזאת כי אני יודע שיש לך זקן, רק לצורך הדוגמא, אל תיקח את זה אישית), ואני בטוח שכמוני יש עוד לא מעט אנשים שחושבים ככה. האם זה נותן לנו את הלגיטימציה לצאת ולהפגין נגד המזוקנים באשר הם? ואם המזוקנים ירצו לערוך מצעד ברחבי באר שבע או ירושלים, האם מותר לי להתפרע ולאיים בפגיעה במזוקנים? מותר לי לפגוע בך בגלל שיש לך זקן? הרי לא מדובר בעבירה פלילית והחוק לא אוסר זאת.
כנ"ל לגבי הומוסקסואליות.

אין לי כבר זקן חחח,בלעדיו אני נראה צעיר יותר ,שיפגינו כל המזוקנים,אין זה מעורר אנטגוניזם מבחינה הלכתית ומתסיס אוכולוסיות שלמות ובזה אתה חייב להסכים איתי,הרגישות ההלכתית למצעד היא זאת שהסיתה רבים כנגד המצעד.

ועוד משהו לכל האנשים עם הדעות החשוכות:
בין חוג החברים שלי נמצא גם בחור הומוסקסואל, בן 24 שחי עם בן זוג. הבחור הזה הוא אחד האנשים הכי מדהימים שאני מכיר. שום דבר בהתנהגות שלו לא מרמז על הנטיות המיניות שלו, והאמת? זה ממש לא איכפת לי. שיעשה מה שהוא רוצה עם מי שהוא רוצה. זה לא משנה את העובדה שיש לו לב זהב, הוא סטודנט מצטיין, אדם מוכשר בטירוף, וחבר טוב.

ואני מאמין שהוא היה אדם מספיק נאור לא ללכת למצעד פרובקטיבי המושך אש,ואני בטוח שלא תמיד היה לו נוח עם נטיותיו המיניות,שיעשה מה שהוא רוצה (מצידי יקיז את דמו על הקירות,יחשמל את עצמו מתוך מזוכיסטיות,שוב פעם כל עוד אני לא רואה את זה,זה לא פוגע בי ) כל עד הוא בבית שלו ולא פוגע בי או ביהודי אחר החי בא"י.

כל טוב ושבת שלום!.

ישן 10-11-2006, 19:11
צלמית המשתמש של עידו403

אולי זאת התפיסה שלך, אבל היא לא עומדת בקנה אחד עם החוק
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "עידו בחרתי כמה קטעים כדי להגיב עליהם באופן ספציפי כל אחד."

1. לזכותך ייאמר, שההתבטאויות שלך באשכול הזה ובאשכולות אחרים בנושא זה לא היו הכי חמורות. הבעייתיות היא בתגובות של גולשים אחרים, גולשים המעודדים פגיעה במפגינים ובהומוסקסואלים באופן כללי. כמו שכתבתי למעלה, מדובר בעבירה של הסתה לאלימות.

עמוס, אין בעיה שתביע את הדיעה שלך, הרי זאת המדינה שלנו ואחת מאבני היסוד של המדינה היא הזכות להתבטא באופן חופשי (חופש הביטוי), אבל להכליל ציבור שלם ששונה ממך, לקרוא לו בכינויי גנאי, ולקרוא לפגיעה בו (לא אתה ספציפית)- כאן חופש הביטוי מתבטל.

2. כאן אני מסכים איתך, בערך. גם לדעתי מצעד בירושלים הוא טעות ונכון היה שלא היה מתקיים בעיר. ההבדל בין שנינו הוא שאני מעדיף שהמצעד יהיה במקום אחר ואתה מעדיף שהוא לא יהיה בכלל...

3. ואם הוא מתנשק עם חבר שלו ברחוב, בדיוק כמו שאתה מתנשק עם חברה שלך (בהנחה ויש לך, לא משנה אם כן או לא)? כשחברה שלי נפרדה ממני אחרי חמש שנים לא יכולתי לראות זוגות מתנשקים ברחוב. אז מה? זה אומר שזה אסור? זה אומר שאני יכול להעיר להם? שוב, כל עוד זה לא אסור על פי חוק, לאף אחד מאיתנו אין את הפריבילגיה לנסות למנוע מהם לעשות זאת.

ישן 10-11-2006, 19:33

שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
עידו,
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "אולי זאת התפיסה שלך, אבל היא לא עומדת בקנה אחד עם החוק"

ציטוט:
1. לזכותך ייאמר, שההתבטאויות שלך באשכול הזה ובאשכולות אחרים בנושא זה לא היו הכי חמורות. הבעייתיות היא בתגובות של גולשים אחרים, גולשים המעודדים פגיעה במפגינים ובהומוסקסואלים באופן כללי. כמו שכתבתי למעלה, מדובר בעבירה של הסתה לאלימות.

תשמע לא הייתי משתתף גם בהפגנות הנגד,יודע למה?,כי למה לחטוף מכות משוטרים ולהסתבך פלילית כשיש אנשים שינהלו את המאבק בשבילי כשאני צופה מהצד זה הרבה יותר נוח.יותר מזה אומר לך שלא היה אכפת לי מה היה קורה במצעד אם אנשים היו נפצעים או נרצחים משני הצדדים כי היה לי ברור שאם זה היה מתקיים במתכונת הרגילה אז היה רצח כשכמה חרדים רצים סכיני מטבח וטובחים בהמון או משוגע שמתחיל לירות לכל עבר ועוד כהנה וכהנה.

עמוס, אין בעיה שתביע את הדיעה שלך, הרי זאת המדינה שלנו ואחת מאבני היסוד של המדינה היא הזכות להתבטא באופן חופשי (חופש הביטוי), אבל להכליל ציבור שלם ששונה ממך, לקרוא לו בכינויי גנאי, ולקרוא לפגיעה בו (לא אתה ספציפית)- כאן חופש הביטוי מתבטל.

תשמע מי שרוצה שיעשה את זה בבית שלו,שיקיז את הדם שלו על הקירות,שהחברים שלו והוא יעשו תחרויות של שתיית זרע בכוסות יין,כל עוד אני לא רואה את זה-לא פוגע בי לא מעניין אותי.אלימות היא לא הדרך,החוק הוא זה שצריך לבוא כאן לידי ביטוי(הוצאת המצעד מחוץ לחוק כיאה למדינה יהודית-תחשבו שאני פשיסט פונדמנטליסטי אבל זה מה שיציל אותנו מאוכולוסיה מותססת בעיר כ"כ רגישה ומהומות כאלו בעתיד).

2. כאן אני מסכים איתך, בערך. גם לדעתי מצעד בירושלים הוא טעות ונכון היה שלא היה מתקיים בעיר. ההבדל בין שנינו הוא שאני מעדיף שהמצעד יהיה במקום אחר ואתה מעדיף שהוא לא יהיה בכלל...

שוב פעם אני אומר ואגיד סטייה בפומבי זה משהו שאינו צריך לקבל לגיטימציה.זה בדיוק כמו שתלך ברחוב בן אדם יראה אותך יוריד את המכנסיים ויתחיל לשחק עם איבר המין שלו מולך איך אתה תרגיש?,נבוך?,מוטרד?,גועל?,אני בטוח שתרגיש אחת מההרגשות שתיארתי לעיל.

3. ואם הוא מתנשק עם חבר שלו ברחוב, בדיוק כמו שאתה מתנשק עם חברה שלך (בהנחה ויש לך, לא משנה אם כן או לא)? כשחברה שלי נפרדה ממני אחרי חמש שנים לא יכולתי לראות זוגות מתנשקים ברחוב. אז מה? זה אומר שזה אסור? זה אומר שאני יכול להעיר להם? שוב, כל עוד זה לא אסור על פי חוק, לאף אחד מאיתנו אין את הפריבילגיה לנסות למנוע מהם לעשות זאת.

אין ספק שיש כאן מהו בעייתי ראיתי הומואים ופשוט עברתי צד במדרכה(תקראו לי חשוך,מה לעשות זאת דעתי ואף אחד לא ישנה אותה וזה מכוון לכל יפי הנפש),אני מתנגד לזה בכל תוקף הם מגעילים אותי כל השחיפים עם הגופיות והג'ינס הצמוד של בנות,זה פשוט דוחה אותי.בגלל שאני גבר לסביות לא כ"כ מרתיעות אותי כמו שגבר וגבר מרתיעים אותי אני פשוט נגעל.תשמע להתנשק במקום פומבי זאת זעקה כלשהי ואם הייתי בעל מסעדה או משהו הייתי מסרב שזה יקרה במקום שלי,בשביל לעשות דברים כאלה יש בית.לגיטימי שבחור ובחורה מתנשקים ברחוב ולא הבנתי את הקשר בין זה ולבין זה שלא יכולת לראות בחורות ובחורים מתנשקים.

ישן 10-11-2006, 21:27
צלמית המשתמש של עידו403

תגובה להערות האדומות שלך
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "עידו,"

1. מה שאומר שאתה עדיין מצדיק את האלימות... אתה לא כותב את זה במפורש, אבל מציין שיש אנשים שנאבקים את המאבק שלך ומוכנים לפגוע באחרים עבור זה.

2. עניין החוק: החוק במדינת ישראל אינו מושתת על התנ"ך, לצערו של ציבור זה או אחר. המשפט בישראל הוא משפט חילוני לחלוטין, והסממנים הדתיים שבו (נישואין למשל) הושאלו מהיהדות. אני יכול להפנות אותך למאמרים של אהרון ברק אם תרצה. ישנו משפט עברי, כזה המושתת על דין תורה ופרשנויותיו, וישנו משפט ישראלי, שהוא זה שקיים היום.
תרצה או לא, החוק בישראל הוא חוק חילוני, והחל מ-1988 הוא גם מתיר משכב זכר.

3. מהי ההגדרה שלך לסטייה? כבר כתבתי ואני כותב שוב: על פי החוק הומוסקסואליות אינה סטייה ואינה עבירה. אם ככה, אז על פי האג'נדה שלך, סוטה הוא מי שדיעותיו שונות משלך.
הדוגמא שנתת אינה טובה משום שכאן מדובר על עבירה פלילית, לא משנה מי עושה אותה. הומו או לסבית שמתנשקים עם בן/בת זוגם שקולים בדיוק לסטרייטים שמתנשקים עם בן/בת זוגם. מה השוני בין נשיקה של זוג הומואים לנשיקה של זוג סטרייטים (חוץ מהעובדה שזה מפריע לך אישית)?

4. אתה מכליל. רובם המכריע של ההומואים והלסביות לא הולכים בצורה פרובוקטיבית, ובסך הכול רוצים שיניחו להם ויפסיקו להתעסק בחיים שלהם.
אם היית בעל מסעדה והיית מסלק זוג חד מיני שהתנשק בעסק שלך, אז היית חשוף לתביעה...

ישן 10-11-2006, 21:52

זה דיון שלא ייגמר לעולם אני בואדי ואתה בואדי
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "תגובה להערות האדומות שלך"

ציטוט:
1. מה שאומר שאתה עדיין מצדיק את האלימות... אתה לא כותב את זה במפורש, אבל מציין שיש אנשים שנאבקים את המאבק שלך ומוכנים לפגוע באחרים עבור זה.

תבין זה לא מעניין אותי,כל עוד לא אני עשיתי שירצחו אחד השני-זה לא יעניין אותי!,אני יודע שבמאבק כנגד המצעד המנתגדים זכו וזה מה שחשוב-לגבי המהומות ,אם המהומות לא היו מתקיימות הדבר היה הרבה יותר גרוע,הדתיים גרמו לקהילה של המוזרים לסגת ובזה נגמר הסיפור,עשו מזה יותר מדי.

2. עניין החוק: החוק במדינת ישראל אינו מושתת על התנ"ך, לצערו של ציבור זה או אחר. המשפט בישראל הוא משפט חילוני לחלוטין, והסממנים הדתיים שבו (נישואין למשל) הושאלו מהיהדות. אני יכול להפנות אותך למאמרים של אהרון ברק אם תרצה. ישנו משפט עברי, כזה המושתת על דין תורה ופרשנויותיו, וישנו משפט ישראלי, שהוא זה שקיים היום.
תרצה או לא, החוק בישראל הוא חוק חילוני, והחל מ-1988 הוא גם מתיר משכב זכר.

תשמע זה נוגד את רוחי ופוגע בי,לכל פרט יש את החירויות שלו ולעיתים נפגעות חלק מחירויותיו בגלל התנגשות כזאת או אחרת ולכן יש מקום לעגן בחוק מניעה של המצעד על מנת לא לעורר אנטגוניזם ברוב אוכולוסיות המדינה.החוק הפך להיות חילוני בגלל אותם שמאלנים מלוקקים שונאי ישראל כמו שולמית אלוני.

3. מהי ההגדרה שלך לסטייה? כבר כתבתי ואני כותב שוב: על פי החוק הומוסקסואליות אינה סטייה ואינה עבירה. אם ככה, אז על פי האג'נדה שלך, סוטה הוא מי שדיעותיו שונות משלך.
הדוגמא שנתת אינה טובה משום שכאן מדובר על עבירה פלילית, לא משנה מי עושה אותה. הומו או לסבית שמתנשקים עם בן/בת זוגם שקולים בדיוק לסטרייטים שמתנשקים עם בן/בת זוגם. מה השוני בין נשיקה של זוג הומואים לנשיקה של זוג סטרייטים (חוץ מהעובדה שזה מפריע לך אישית)?

תשמע ידוע שמשהו שהוא שונה והוא נונקונפורמיסטי לערכי החברה הוא סוטה,בדיוק כמו שכולם לובשים מכנסיים ומישהו יילך עירום-הוא סוטה משמע סוטה מערכיה הקונפורמיסטיים של החברה.מקווה שהבהרתי את הנקודה והסוגיה ואת משמעות הכוונה שלי.

4. אתה מכליל. רובם המכריע של ההומואים והלסביות לא הולכים בצורה פרובוקטיבית, ובסך הכול רוצים שיניחו להם ויפסיקו להתעסק בחיים שלהם.
אם היית בעל מסעדה והיית מסלק זוג חד מיני שהתנשק בעסק שלך, אז היית חשוף לתביעה...

לא אכפת לי בקשר לחשוף לתביעה,אז היו תובעים 4000 ש"ח לא קרה כלום משלם להם ושם סלקטור בכניסה.(בוא לא נתווכח על זה,זה מה זה טיפשי).
תשמע הם אלה שרוצים שיתעסקו וידושו בעניין הנטייה והסטיה המינית שלהם-היציאה למצעד האיוולת הזה,לא מעניין אותי אדם אחר בעולם למעט חבריי הטובים אנוכי ומשפחתי.

ישן 11-11-2006, 00:11

האמן לי שאכבד כל כל מי ששייך לצה"ל גם אם השקפותיו הפוליטיות
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "חשבתי שאוכל לנהל איתך דיון תרבותי, קצת מעבר לרמה של האשכול. כנראה שטעיתי"

נוגדות את שלי-צבא ופוליטיקה לחוד,אני לא נכנס לצבא בתור ימיני או שמאלני אלא בתור חייל צה"ל שבא לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר.
אני לא שונא דרוזים,בדואים,צ'רקסים, אתיופים,מזרחים אשכנזים או מה שזה לא יהיה-יש לי כבוד אליהם כי גם הם משרתים את המדינה בכבוד.
גם אם יהיה לי מישהו הומו בצוות לא תהיה לי בעיה איתו כל עוד הוא ישלוט ביצריו המיניים ויימנע מאיתנו סיפורי זוועה אודות משכבי הזכר שביצע.
אתה יודע לאיזה שמאלנים בדיוק התכוונתי (מרצ ושותפיהם הערביות הפשיסטיות אנטי ישראליות),אני למשל לא מבין מדוע שינו את החוק בגלל גחמה של איזה שרה.
כור ההיתוך של צה"ל יעשה את שלו ואני מאמין שכולנו נשתנה בסופו של דבר לטוב ולרע כמו שאתה וקודמיך והבאים אחריך השתנו במעט או יותר במהלך השירות שלהם.

הדיון הגיע למבוי סתום מסיבה אחת עידו-כל הנימוקים שהבאת לא בהכרח סיפקו אותי,כבר אמרתי לך שנינו באים מהשקפה שונה-אתה חושב שאני פונדמנטליסטי על גבול הפשיסט,ואתה לעומת זאת מייצג את הצד המתון יותר המתיר דברים שאני רואה אות קין,התפיסות שלנו לא ישתנו ולא נראה שנצליח לשכנע אחד את השני לסור זה מדרכו של זה.

ישן 11-11-2006, 00:28
צלמית המשתמש של עידו403

שני דברים:
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "האמן לי שאכבד כל כל מי ששייך לצה"ל גם אם השקפותיו הפוליטיות"

1. החוק לא שונה אך ורק בגלל גחמה של שרה זו או אחרת ממפלגה זו או אחרת. במקרה זאת היתה שולמית אלוני, אני לא זוכר אם כבר אז היתה במר"צ או באחת התנועות שלפניה (ר"צ/מפ"ם/שינוי).
בתגובה הראשונה שלי באשכול, בציטוט שהבאתי מתוך ויקיפדיה, מוזכר פסק דין מ-1963, שבו השופט חיים כהן מציין שלדעתו אין בכך קלון. 25 שנים לפני ביטול החוק כבר היו מי שחשבו על הבעייתיות של החוק (שמקורו בכלל בתקופת המנדט הבריטי ובחוקי הממלכה הבריטית).
חיים כהן אף הצהיר, עוד בהיותו היועץ המשפטי הראשון של הממשלה, שהנושא בעייתי וכי הוא ממליץ שלא לאכוף את אותו חוק.

סתם קוריוז קטן, תריץ חיפוש בגוגל על "סעיף 46 לחוק המלך", קרא עליו, תבין כמה הוא טפשי, ממתי הוא, ומתי הוא בוטל...

2. וזאת בדיוק הבעיה שלנו כעם, אנחנו לא מוכנים לקבל את השונה. כל אחד מתבצר בדעותיו שלו ולא מוכן ללכת לקראת האחר.

ישן 11-11-2006, 00:42
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "האמן לי שאכבד כל כל מי ששייך לצה"ל גם אם השקפותיו הפוליטיות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי agent_amos
גם אם יהיה לי מישהו הומו בצוות לא תהיה לי בעיה איתו כל עוד הוא ישלוט ביצריו המיניים ויימנע מאיתנו סיפורי זוועה אודות משכבי הזכר שביצע.
.

למה לך מותר לספר על כל הבחורות שהיית איתן בקשר, ואני בטוח שאתה ככולנו משתף את החבר'ה, ולהומו אסור?

ולמה מותר לנשק את החברה שלך ברחוב מלא אנשים ולהומו אסור?

בקיצור אין פה שום קשר ל"כיבוד הציבור המסורתי" או ל"אי הסכמה לפרובוקציות" כפי שאתה ואחרים טוענים אלא לגזענות טהורה, נטו. במקרה הטוב זה שמרנות, במקרה הרע בורות, ולפי מה שכתבת בקשר ל"אי החוקיות" של המעשים שלהם אז אני אהמר על האפשרות השניה.
ישן 09-11-2006, 19:04
  Barbos7 Barbos7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Barbos7

מה אני חושב?

שבת"א זה כבר מיותר, והצעד הבא הוא כמובן ירושלים.
רובכם טיפשים, אפילו לא מבינים מה מטרת מצעד הגאווה - ובגלל זה מתנגדים מבורות.

סתם להראות את התחת שלהם בערוצי הטלוויזיה זאת לא הסיבה.
את ת"א הם כבשו ושם הומואים-לסביות זה כבר עניין רגיל, כל מה שנשאר זאת ירושלים - בזכות הפרובוקציה של תהלוכה - הומואים ולסביות יהפכו לדבר רגיל, הם "מתגאים" כדי שיראו שאין בזה בושה - עד שיהפוך לדבר רגיל לגמרי, כמו כל אדם אדם.

הם לא צועדים לכם בכותל או בתוך הגטו "מאה שערים" - זאת לא סתם פרובוקציה מינית רק בשביל השעשוע, יש לזה מטרה.

במיוחד עוד באיזורים שבהם המצעד מתהלך - אין בהם שום טיפת קודש, או שכונות חרדיות, ולפי המקרא - זה מחוץ לתחומי ירושלים העתיקה ושם אין קדושה.

הבעייתים הם כמובן החרדים - מי שדוקר, מי שמאיים ברצח ומפיץ פשקווילים המטיפים לרצח הם החרדים.
החרדים כמובן עושים מצעדים עם ימין ועל שמאל, לפני כמה זמן זה היה איזו לוויה וכל ירושלים עמדה דום בגלל עוד מקובל שמת, היו פקקים. אבל אף אחד לא התבכיין.

מדינת התורה זה לא כאן, ירושלים זאת לא בני ברק, ומי הם בכלל החרדים שיגבילו חופש תנועה.

ולגבי הומופובים שפשוט שונאים אותם לא משנה איפה הם יהיו - אני אפילו לא אגיב לאנשים כאלה. פשוט תת-רמה.

*זכותם לצעוד, זכותם למחות על אי-שיויון ולהראות כי אין בושה בלהיות הומו-לסבית.
"אלוהים" שלכם ברא אותם הומואים-לסביות. אלוהים הוא הטבע, וכך הטבע יצר אותם.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://notebookforums.com/images/smilies/headbang.gif]

ישן 11-11-2006, 08:16
  Barbos7 Barbos7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Barbos7
בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי yond שמתחילה ב "סתמתם? אם חשבת שאני דתי אז..."

argh.
אתה בכלל מבין את משמעות המצעד?

זה כדי למחות נגד ההומופוביה וההסתה - בת"א זה כבר מיותר!
כבר 11 שנים מתקיים שם המצעד, ת"א זה כבר גיי-פרינדלי לגמרי, אין סיבה להמשיך לצעוד שם.
הם צועדים כדי להראות שהם גאים בהיותם הומואים-לסביות, שאין בזה שום בושה.
אם הומואים כל הזמן יפחדו להראות את היותם הומואים - אנשים יפרשו את זה כמשהו שצריך להתבייש בו, וההומופוביה תצמיח לה שורשים עוד יותר עמוקים.

זאת קהילה ישראלית, וזכותה המלאה לצעוד ברחבי עיר בירתה - לא ת"א. לדתיים אין שום אקסלוסיביות על העיר, ועדיין המארגנים הסכימו לא לעבור בשכונות דתיות, הם נמנעים מעירום, צעידה באיזורים דתיים, בגלל שזו ירושלים ה-"קדושה". אבל החרדים כמובן לא מבינים פשרות - רק כוח, ובגלל זה אסור להיכנע להם - וחבל שכך קרה.

השתתפתי במצעד אתמול - הבצפר שיחרר אותי עם אישור בשביל להשתתף. היה נחמד, כמעט נטול בעיות, אבל חבל שלא היית שום צעדה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://notebookforums.com/images/smilies/headbang.gif]

ישן 10-11-2006, 14:09
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 113 שנכתבה על ידי nadive שמתחילה ב ""בן זונה הומו בן כלבה אמא שלך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי nadive
"בן זונה הומו בן כלבה אמא שלך מוצצת כל היום כוס יא זבל חתיכת הומו דוחף מלפפונים מסריח לוחש לסוסים" כל זה ועוד... אני יכול לומר לך, כן זהו חופש הביטוי אבל יש גבולות כל עוד לא פוגעים בזולת!!!
מבחינתי, שיעשו את זה בת"א, לא בירושליים. כופר לא יכול לומר שירושלים היא עיר לא קדושה כי אתם גם ככה לא מאמינים, אז אל תביא ציטוט חתיכה אידיוט! כל 'הארץ' כופרים! והם עוד שופטים את החרדים?!?! מי ומה להם? קללה על ראשכם ועל משפחותיכם!!!
לפי דעתי צריך לאסור כל הומו שיש לו מספיק ביצים לדרוך על אדמה קדושה. סוף.

אה כן, ובן אור ההומו!

א. הקללות האלה לא פוגעות בזולת? אתה בכלל יודע מה ההגדרה של "זולת"?
ב. שתוק. מה אתה מדבר על חופשי ביטוי ובאותה נשימה קובע שיש לאסור הומואים.
ישן 10-11-2006, 19:08
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
ירושלים לא עיר קדושה אלא עיר מקוללת

ומי שהפך אותה לכזו הם דווקא אותם אלו שעשו זאת בשם שמיים.
ירושלים כבר איננה בירת המדינה אלא בירה של בריונים-גזענים-לאומנים-קנאים. היא איננה ראויה ליצג יותר את כלל הציבור כי אין בה שמץ של סובלנות כלפי מיעוטים מכל סוג, ובקרוב גם הסטרייטים החילונים יהיו מיעוט בה ויסבלו רדיפות באותה מידה.
אם תקראו את הפשקווילים שנתלו ותחליפו את כינויי ההומואים בכינויי יהודים - תגלו דמיון מפתיע לכרזות מגרמניה של שנות השלושים.

רק שתראו באיזה חלאות מדובר...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nir-vana.com/photosite/Events/jpride05/images/CRW_1636.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nir-vana.com/photosite/Events/jpride05/images/CRW_1630.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nir-vana.com/photosite/Events/jpride05/images/CRW_1715.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nir-vana.com/photosite/Events/jpride05/images/CRW_1665.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nir-vana.com/photosite/Events/jpride04/images/CRW_7878.jpg]

מצד שני בירושלים חיה קהילה לא אלימה של הומואים ולסביות, שנאבקת על זכות קיום במשך כל השנה, יש להם את הזכות כמו לכל מגזר להפגין ולחגוג שם אם בסולידריות ואם במחאה - הרי זה רעיון המצעד. זה לא חוכמה לעשות רק מצעד דמוי קרנבל כמו בתל אביב - אלא גם מצעד פוליטי אמירתי במקום שבו נמצאים מוסדות השלטון והמשפט הגבוהים. ביחוד במקום בו הסובלנות לשונה טעונה שיפור ניכר. מגיע להם עידוד וכל הכבוד על מה שכן הצליחו להרים וכל ההומופובים באשכול שמלכלכים הם מ-ז-ה גיבורים וכלים...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nir-vana.com/photosite/Events/jpride05/images/CRW_1619.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nir-vana.com/photosite/Events/jpride05/images/CRW_1727.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nir-vana.com/photosite/Events/jpride05/images/CRW_2155.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nir-vana.com/photosite/Events/jpride05/images/CRW_1890.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.nir-vana.com/photosite/Events/jpride05/images/CRW_1904.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nir-vana.com/photosite/Events/jpride04/images/c7986.jpg]

נערך לאחרונה ע"י nir-vana בתאריך 10-11-2006 בשעה 19:11.
ישן 10-11-2006, 19:36
צלמית המשתמש של silvar
  משתמש זכר silvar silvar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.04

ירושלים היא עיר הבירה שלנו ,
ארץ ישראל מבוססת על דמוקרטיה , לכל אחד יש את הזכות לבוא ולעשות הפגנה,
או כל דבר אחר שנוגע לזה ,
ולכן אני חושב שמגיע להם לעשות את זה,
חוץ מזה, שכל המצעד הזה הוא גם לאלה שלא מקבלים כיביכול שיוון זכויות,
והם טענו שהם יצעדו ברחובות ראשיים לא של חרידים, ויעברו דרך הכנסת המקום שצריך להפגין בו .
אז אני לא מבין את הבעיה שלכם , מה אתם רוצים מהם ?

אם אתם אומרים שלהם אסור, ז"א שגם לכם אסור דברים כאלו ואחרים ,
מותר להם תקלטו ארץ ישראל היא ארץ דמוקרטית , הם לא פוגעים בחרידים הם לא עוברים ברחובות של חרידים.
כלום .

אני לא בעדם, אבל אתם צריכים לראות את הצד הזה .
ולהיות פחות מגעילים ,
וכל אלה שקיללו אותם , הלוואי והלוואי שילד שלכם יצא כזה.
ה' ברא את העולם ככה, והוא ברא גם אותם, תאמינו לי שאם הוא היה רוצה הוא היה בורא את כולם רגילים .
ישן 11-11-2006, 00:20
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר

מצעד הגאווה בירושלים נועד להשוות את הזכויות. כרגע הקהילה ההומו-לסבית מקופחת מהרבה בחינות, המצעד נועד להשוות אותם. הועלו מספר הצעות פשרה שהחרדים יתמכו בחוק ברית הנישואים לזוגות חד מיניים ותמורת זה יבוטל המצעד. המטרה של המצעד היא לא להזדיין בפומבי, אלא לגרום לשינוי במעמד שלהם כמיעוט נרדף...

הבחירה בירושלים היא דווקא מעולה, ירושלים היא העיר בירה של ישראל, לא תל אביב. ובכלל, בתל-אביב לאף אחד לא אכפת ממה שהם עושים, לא מתייחסים אליהם כשונים. לעומת זאת בירושלים יש נגדם גזענות בוטה, כמו שאפשר לראות בהתנגדות למצעד, על העובדה שהמארגנים הצהירו שהם יפעלו נגד משתתפים במצעד שיתלבשו בצורה שתפגע במקומיים, או שיעשו מעשים שיפגעו בהם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:08

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר