לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2006, 22:31
  00myth00 00myth00 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי comp 1 שמתחילה ב "[QUOTE=Kochini]הם אוכלים הרבה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי comp 1
אממ סתם לידע כללי שריר לא יכול להפוך לשומן, זה שני דברים שונים, מה שכן אם אוכלים את אותה כמות אוכל שאוכלים כשמתאמנים אבל לא מתאמנים, רקמת השריר מצטמקת כתוצאה מחוסר אימונים ורקמת השומן גודלת כי המזון נאגר בגלל חוסר שימוש בו

גדול, בדיוק באתי לתקן את השטות שהוא כתב ושהמון אנשים מאמינים.....
יפה ניסחת אחי!
חבר'ה אין מה לעשות כנראה שכולנו נשמין טיפה בצבא...זה מה שקורה שלא ישנים טוב, אוכלים אוכל עם מלא שמן, הרבה לחם, ולא מתאמנים מספיק.
אבל לאנשים שכן איכפת להם אפשר לצמצם את הנזק בכך שבוחרים לאכול כמו שצריך, הרבה ירקות שאפשר, ובחירה במאכלים שיותר מזינים ופחות משמינים. אני מודע לזה שזה לא אפשרי תמיד במיוחד שאוכלים מנות קרב או שנמצאים בשטח אבל אין מה לעשות, צריכים למצוא איזה מצב של איזון פחות או יותר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2006, 11:46

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי buia שמתחילה ב "תשמע,אם מקפידים על זה נכון,אז אפשר בקלות להסתדר"

אח שלי גם אני אחד ששומר ומתכוון לשמור, סה"כ כואב הלב לאבד את כל העבודה הקשה שמשקיעים בחדר כושר או בבריאות כללית.
שים לב שאתה לא אוכל חטיפי אנרגיה בכמויות, הם לא בהכרח דבר שאתה צריך לאכול באופן רגיל, ברוב יש להם הרבה סוכר כדי שהטעם שלהם לא יהיה דוחה, יש כמה וכמה מאמרים על כך, ממליץ שתריץ חיפוש בGOOGLE או שתיכנס לכמה אתרי בודיבילדינג ותקרא על הסוגים שאתה אוהב לקנות.

בנוסף ממה שהבנתי אולי האוכל של הצבא מגעיל אבל יש בו את הבסיס לדיאטה יחסית מאוזנת, יש לך את חלבון, פחממות, ושומנים (אולי לא תמיד הכי בריאים אבל מה לעשות) וכמובן פרי וירק להשלמה...
בכל זאת אם אתה באמת שומר, וגם לא כל מי שמעוניין לשמור בלי לבזבז כסף על דברים כמו אבקת חלבונים וגיינרים שבאמת אתם לא צריכים בצבא, אני הייתי ממליץ להוסיף איזה מולטיויטמין וOMEGA-3 כי אני לא חושב שבצה"ל תקבל סלמון, מקסימום טונה שגם את זה לא מומלץ לאכול בכמויות משוגעות בגלל הסכנה להרעלת כספית.

בקשר למים באמת חשוב לכולם לשתות כמו שצריך ולא להזניח! זה דבר מאוד חשוב.

קיצר זהו. שיהיה לכולם לבריאות.
ישן 10-11-2006, 14:52
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
חחח..
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי 00myth00 שמתחילה ב "אח שלי גם אני אחד ששומר..."

חכה שתהיה בלו"ז של טירונות אתה וחבר שלך זה שגם כתב שהולכים לשמור על מה שהם עשו,חכו תהיו שמה בלו"ז של היום יום רוצה לראות אותך שומר שמה על תזונה ועל הגוף שלך,אני אחד שהייתי מקפיד[מבטיח לך שיותר ממך]ווואלה שמה הכל הולך קיבינמאט,חכה תגיע לשמה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 00myth00
אח שלי גם אני אחד ששומר ומתכוון לשמור, סה"כ כואב הלב לאבד את כל העבודה הקשה שמשקיעים בחדר כושר או בבריאות כללית.
שים לב שאתה לא אוכל חטיפי אנרגיה בכמויות, הם לא בהכרח דבר שאתה צריך לאכול באופן רגיל, ברוב יש להם הרבה סוכר כדי שהטעם שלהם לא יהיה דוחה, יש כמה וכמה מאמרים על כך, ממליץ שתריץ חיפוש בGOOGLE או שתיכנס לכמה אתרי בודיבילדינג ותקרא על הסוגים שאתה אוהב לקנות.

בנוסף ממה שהבנתי אולי האוכל של הצבא מגעיל אבל יש בו את הבסיס לדיאטה יחסית מאוזנת, יש לך את חלבון, פחממות, ושומנים (אולי לא תמיד הכי בריאים אבל מה לעשות) וכמובן פרי וירק להשלמה...
בכל זאת אם אתה באמת שומר, וגם לא כל מי שמעוניין לשמור בלי לבזבז כסף על דברים כמו אבקת חלבונים וגיינרים שבאמת אתם לא צריכים בצבא, אני הייתי ממליץ להוסיף איזה מולטיויטמין וOMEGA-3 כי אני לא חושב שבצה"ל תקבל סלמון, מקסימום טונה שגם את זה לא מומלץ לאכול בכמויות משוגעות בגלל הסכנה להרעלת כספית.

בקשר למים באמת חשוב לכולם לשתות כמו שצריך ולא להזניח! זה דבר מאוד חשוב.

קיצר זהו. שיהיה לכולם לבריאות.

ישן 10-11-2006, 15:34

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי הציוני האחרון שמתחילה ב "חחח.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הציוני האחרון
חכה שתהיה בלו"ז של טירונות אתה וחבר שלך זה שגם כתב שהולכים לשמור על מה שהם עשו,חכו תהיו שמה בלו"ז של היום יום רוצה לראות אותך שומר שמה על תזונה ועל הגוף שלך,אני אחד שהייתי מקפיד[מבטיח לך שיותר ממך]ווואלה שמה הכל הולך קיבינמאט,חכה תגיע לשמה.

שמע אני לא משלה את עצמי שאני אצליח להקפיד כמו שאני מקפיד עכשיו בטירונות אני פשוט אמרתי שצריך למזער את הנזק כמה שאפשר. חוץ מזה שאמרתי לשמור זה לא לשמור במובן של "וואי אני הולך לשמור על מראה חטוב של 8% שומן" זה לשמור בכללי כמה שאפשר. ומה שכתבתי זה גם תופס לכל אחד שנמצא בצבא וגם שלא נמצא וגם לאנשים שמחפשים בריאות בכללי ולא אחד שמתאמן וכאלה. מוליטיויטמין ואומגה-3 אלו שני דברים שאני אישית חושב שכל בנאדם צריך להכניס לתזונה.

תודה על האזהרה בכל מקרה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:37

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר