לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2006, 01:37
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
זאת האהבה שלי ?

חח חשבתם שתיכנסו לשאלה של קטין תמים ששואל שאלת חיים בסיסית....

אולי הייתי צריך לבחור כותרת אחרת אבל ז'ת נראת לי הכי פחות קיטשית מימה שהעלתי בראש בשעה כז'ת.

הספקתי לקרוא קצת במהלך השנים בפורום ובעיקר יצא לי לראות ילדים חמודים שואלים שאלות שיפתרו עם הזמן, שאלות שנמעס לכם לענות שוב ושוב ושוב אותה תשובה...
ואז בא פתאום זין שכל מדופלם כמוני ומציב לכם סיפור שבספק אם תיהיה לכם תשובה...אומנם זה לא סיפור חיי אבל אני מאמין שהו לוקח חלק חשוב בהם.

אופס שכחתי רקע בסיסי שלום לכולם אני חדש פה והספקתי להגיב קצת אני בן 19 מארץ ישראל,ואין לי שם או שם משפחה.

הסיפור שלי מתחיל בערך בתחילת כיתה י' שהייתי ילד חמוד תמים ביישן ובקיצר גור עש פאפי או גור ארנבים רך לעומת מה שאני היום(וחבל!,אולי?)...
בגיל הזה לא היה לי בעיה עם בנות עברתי הרבה מאוד מקומות דירה בגלל עבודתה של אימי בזמנו והכרתי הרבה בנות תוך כדיי, גם העובדה שגדלתי עם שלוש אחיות תרמה לזה קצת..
אז אני בן 15 איזה 6 חודשים לפני הפעם הראשונה אבל מנוסה כמעט בכל השאר...
ואז ראיתי אותה זה היה שהייתי חדש בשיכבה והיא ניגשה אליי ושאלה אותי אם אני רוצה להתחרות איתה במדרגות(סתם מין ילדה אנרגטית שכז'ת), עכשיו אני התחלתי אז בכל הספורט ושיט שאני חי בו היום אמרתי יאללה נו...מיותר להגיד שהיא קרעה לי תתחת וזה היה מאוד מוזר ומאוד נדיר לנצח קטין חזק שכמוני...בכל מקרה האגו שבור על הריצפה בצבע חום ובלי לחבר תחתיכות הסתכלתי עליה מתנשפת עולה ויורדת וצוחקת-" אתה חמוד"...החלפנו שמות...
עכשיו באותה תקופה הייתי נער טיפה ביישן מאוד משחק אותה קשוח ובעיקר פוזה של- "הכוח שלי והגוף שלי ותראו אותי"..זה לא היה אכיפת לה היא צחקה על זה הבנתי שהיא בכמה רמות בוגרת מעליי..יום אחד שעקבתי אחריה במסדרון כמו ילד מאוהב תפס אותי בחור שהסביר לי את המושג של גוף יפה ונורמלי לאומת גוף ענק ולא פרופורציונלי והזהיר אותי להחליף מילה עם חברה שלו...ובעט קצת באגו שלי תוך כדיי...
בסדר טוב נו מה עושים עכשיו?...מסתכלים מרחוק...ז'ת הייתה כיתה י' המופלאה

י'א הגיעה...נהייתי טיפלה יותר מקובל שוב בזכות מראה חיצוני ולא בזכות הטמבל שאני באמת...היא עדיין הייתה איתו כבר שנתיים ואלוהים יודע מה מצאה בו...
בחורה סקסית יפה שיער שחור חלק עניים שחורת שפתיים למות,לא נמוכה ולא גבוהה עדיין שולחת לי מבטים ומדברים אחרי הלימודים באייס...ואני כבר מאוהב כמה זמן?, אה כן שנתיים...כמו שאמרתי בי' היו לי כמה בנות ואחת שזיינתי(יאפי כמה שהתלהבתי בתור קטין בתול)....י'א הייתה בערך אותו דבר רק עם זיון או שניים פה ושם עם בנות לא מהביצפר....עדיין מילה אחת שלה רמז קטן והייתי מוותר על הכל....הייתי מכור אובססיבי לגביה...ואני מניח שהיא ידעה את זה אחריי הכל...
בי'א הפכתי למין סוג של ערס אשכנזי בחור יפה שמוציא מילים ומתנהג כמו עבריין חסר טאקט...היו לי הרבה הרבה יותר חברים באזור המגורים החדש שלי אבל עדיין חבר שלה היה יכול לאכול אותי בלי מלח..
אז יא' עברה מבחנתינו כמו י' מדברים אבל רק מדברים!

י'ב הגיעה סוף סוף ואני כבר לא ילד בכלל כבר לא ערס וכבר לא חסר טאקט..
סוג של פוץ מצחיק וחתיך אבל היה לי שכל אין ספק יותר מאי פעם...היא כבר לא עניינה אותי כל הפרטים איפה היא גרה במה היא עוסקת המשפחה שלה וכל החיים שלה,והפרידה מהחבר כבר עניינו אותי הרבה פחות והאהבה שלי כבתה אהבה ראשונה כובתה!
באותה תקופה גילתי שיטה חדשה לצאת עם בנות ולזיין הרבה יותר....קטינות
כן תמיד שאלתי תעצמי איך זה שכל המלכות כיתה של השיכבה שלי יוצאות עם גדולים מהן בשנתיים?...אז הינא התשובה והצטרפתי למעגל הלא פוסק של פדופלים בני שבע עשרה וחצי יוצאים עם ילדות בנות 15.
עדיין המשכתי להיתכתב איתה באייס בקשר קר כזה ידידות של שלוש שנים..
יום אחד ישבנו בספריה והיא אמרה לי שיש לנו לכתוב עבודה קצרה בתנ"ך לקראת הבגרות והיא רעבה אז שנלך אליי סבבה,שערי ביצפר היו פתוחים לכל מחבל אז אף תלמיד לא יצא?

הגענו אליי הבייתה והיא יפה אויי כמה שהיא יפה פשוט כוכבת פורנו נמצאת לידי ואני אדיש כמה שאני אדיש כאילו עכשיו יצאתי מאורגיה המונית כולי מותש ובוקשי מביט עליה...במקום להוציא מחברת היא ישבה לידי והתחלנו לראות סרטים מצוירים כייאה לאנשים בוגרים שכמותנו....ויצא לי בטעות להעיף לה מבט על החזה...והיא כזה הסתכלה בשוק כזה "מה אתה עושה?"....ואני "אממ סורי עשיתי השוואה"..מסתבר ששלה היו יותר גדולים בהרבה..ואז בלי שום אזהרה היא שולחת ידים לחזה שלי-"אבל שלך יותר מעוצבים, תרים שניה חולצה"...ואני בתור מאצ'ו עם חברה רוסיה קטנה-" מה לא חח את מביכה אותי"...
יומיים אחריי זה היא שוב אצלי הפעם עם האוטו אצלי בחדר ומציעה לי סקס ללא התחייבות....לקחתי כמו טיפש..והאהבה שלי שוב נידלקה אליה הלב שלי פעם כמו במרתון לא האמנתי למה שקורה פה זה לא מתאים לי התרגשתי!,רעדתי כולי.

החלום הרטוב והיפה ביותר שלי במהלך התיכון נמשך בידיוק שלוש חודשים עד שגילתי שהתאהבתי שלוש שנים במשו שיצרתי לעצמי שלא קשור למציאות...הבחורה הייתה קלסטרופובית עם בעיות קשות במשפחה ונימפומנית שאי אפשר לתאר...
הייתי סמרטוט אבל לא סתם ספונג'ה וואחד קיסם בישבילה לנקות תשיניים
הפסקתי את זה היה לי כבוד עצמי, לא הסכמתי לשבת מול הפלאפון שעות לחכות לשיחה דיי זה נגמר...לא אכלתי יומיים...הרגשתי רע התפללתי כל יום שתחזור עליי התפללתי שזה יעבור הכאב הנפשי גרם לי לכאב פיזי שהתבטע בכאבי בטן בעיקר...
אמרתי שאני לא יסלח לה לעולם שאף אחת לא תעשה לי את זה שוב....

אחריי חודש וקצת היא עשתה לי את זה שוב...ופה אני רוצה להודות למערכת החינוך של ישראל שאומנם כושלת בייצור תלמידים נורמליים אבל עזרה לי להרחיק ולהדחיק אותה===> סוף הלימודים.....
.
היותי מאצ'ו שרירי הלכתי לעבוד בעיקר במשקים חקלאיים ועבודות מזדמנות...והיא הייתה מתקשרת ומספרת לי על החבר החדש והמדהים שלה לאחר שביקשתי מימנה לא לדבר איתי יותר...
עברו הרבה מאוד חודשים מאז, עדיין היא הייתה שולחת לי הודעות מתגעגעת אלי רוצה שאני יבוא ואני אכלתי תעצמי וידעתי מה יקרה אם אני יבוא...היא המשיכה כל שבוע כמה הודעות עד לפניי חודשיים.

ואתם יודעים מה?
אני שואל את עצמי מה איתה איפה היא עכשיו החברה הכי טובה שלי,הילדה הכי יפה בשיכבה, מה היא עושה?
וכל האובססיביות חוזרת עליי בשעות האלה.
כמה שאני לא יריב עם עצמי כמה שאני לא יוכיח לעצמי מה אני שווה כל הבנות שהייתי איתן , אני לא ישכח אותה בחיים ואני משער שאני עדיין אוהב אותה אחריי כל הזמן הזה אבל היא לעולם לא תידע.

*אני מצטער אם זה היה ארוך מקווה שזה היה שווה תקריאה שלכם אני לא צריך עצות, כי טיפלתי בזה בכל צורה אפשרית שיש לא נועדנו להיות ביחד וזה מקובל עליי.
ז'ת הייתה האהבה הראשונה שלי ואני חושב היחידה שלי, אז התאוריה שלי לגביי אהבה ....לפעמים מצליחים ולפעמים לא, בכל מקרה החיים ממשיכים.

אני חושב שזה היה צריך לקרות בשלב מסוים בחיים וזה שינה אותי לגמריי אני לא מצטער על מה שהיה ואני מודה שהיא לימדה אותי לקח חשוב בחיים,ועיצבה את מי שאני היום..

אתם מוזמנים לצחוק להזדהות לברך להיתעלם להישתולל ולקלל, רק רציתי לכתוב את הסיפור שלי בפורום שאני קורא בו שנים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר