לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2006, 09:22
  razed razed אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.06
חייב עזרה בהתקנת לינוקס מנדריבה 2007 ללא מערכת הפעלה (חלונות)

אז ככה הורדתי לינוקס מנדריבה 2007 למחשב (אני רוצה להתקין את זה על המחשב הישן של אחותי ואין לה מערכת הפעלה מחקתי אותה ושמעתי שאפשר להתקין לינוקס ללא מערכת הפעלה) אז שמעתי שצריך לצרוב את הBOOT אבל יש לי 2 בעיות כשפתחתי את הקובץ (ISO) של הלינוקס מנדריבה בעזרת דמונד טולס היו לי 2 תיקיות X86_64 ו i586 ומצאתי את הBOOT הוא נקרא BOOT.ISO ואני לא יודע איך אני צורב אותו (כקובץ ISO או BOOT) ואיך אני בדיוק אמור להפעיל איתו את לינוקס כי אם אני צורב את הBOOT בעזרת צריבה של ISO יש לי 2 דיסקים בקיצר הסתבכתי ברמות מישהו יכול לעזור לי? ואם כבר את עוזרים לי (תודה מראש) תכתבו כל שלב ושלב כי ראיתי 1,000,001 מדריכים ואפחד לא אמר איך אני צורב או מה אני צורב אהה ויש לי לינוקס אחד אבל אני לא יודע אם הורדתי את ה-ISO הנכון כי היו שם שניים אחד לא זוכר את השם שלו ואחד היה משהו ככה 1-9.iso ואותו לא צרבתי צרבתי את השני שאני לא זוכר את השם שלו........... תודה תודה תודה תודה תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2006, 11:43
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
באמת נראה שהסתבכת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי razed שמתחילה ב "חייב עזרה בהתקנת לינוקס מנדריבה 2007 ללא מערכת הפעלה (חלונות)"

בכל אופן, אם אתה רוצה לנסות את Mandriva One (הגרסה החינמית של מנדריבה שרצה מתקליטור אחד עם אפשרות להתקנה קבועה על המחשב):

1. אתה צריך לבחור סביבת עבודה מועדפת: GNOME או KDE

2. בהתאם למה שבחרת, תוריד אחד מהקבצים האלה:
3. (לא חובה) אם אתה רוצה לוודא שהקובץ שירד תקין, בדיקת MD5 או SHA1 (אם אתה לא יודע במה מדובר, דלג הלאה)

4. את הקובץ שהורדת (ISO) אתה צריך לצרוב. אתה לא אמור לפתוח אותו בשום צורה עם דמון טולז או תוכנות פריסה, אלא לפתוח תוכנת צריבה ולבחור באפשרות של Burn CD Image

5. את הדיסק הצרוב אתה מכניס למחשב עליו אתה רוצה להתקין, מפעיל אותו מחדש ומקווה לטוב. במקרה הפשוט תוך דקה-שתיים תהיה בתוך מערכת מנדריבה גרפית מלאה.
במקרה הקצת פחות פשוט, אם המחשב לא עולה מה-CD, אתה צריך לשנות הגדרות BIOS.
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר